Сьогодні з УжНУ звільнилися батько і син Пітюличі

Завідувач кафедри економічної теорії М.І. Пітюлич та його син – завідувач кафедри фінансів М.М. Пітюлич звільнилися сьогодні вранці.

 

Після сьогоднішньої розмови з в.о. ректора УжНУ проф. Ф.Ващук вони обоє подали заяви «за власним бажанням».

Інформацію підтвердив проректор із науково-педагогічної роботи та перспектив розвитку Роман Офіцинський.

«Це дійсно так, вони написали заяви про звільнення за власним бажанням. Внутрішні мотиви я не знаю, адже при розмові я не був присутнім » - зазначив пан Офіцинський. 

17 вересня 2012р.

Теги: Пітюлич, УжНУ

Коментарі

Мережа ветеринарних аптек та зоомагазинів 2012-09-21 / 17:33:57
Не звільнили, а призначили завідуючими кафедр!

Підтримую Кушніра 2012-09-19 / 13:36:53
Підтримую Кушніра!!! Про хабарі в ЗакДУ чомусь усі мовчать, і тихо платять! Будуть тепер платити і студенти УжНУ...

АнтиВащук 2012-09-18 / 12:52:26
повністю згідний з економістом: "Пітюлич вимагав знання, хто знав - здавав екзамени" !!!
а на рахунок дій Ващука, то з цим дійсно потрібно щось робити...треба протестувати! бо це свавілля продовжиться, я впевнений в цьому! не можна так просто давати керувати УжНУ! вони тепер будуть усувати всіх викладачів, які їм мішають! почали з економічного...потім перейдуть і на юридичний, і на всі інші факультети! треба відстоювати честь УжНУ !!! треба йти на мітинг !!!

Кушнір 2012-09-18 / 08:40:00
Дозвольте вставити декілька своїх копійок.
Виглядає так, що п.Ващук розпочав боротьбу з хабарництвом. Але своєрідну... Декана економічного факультету, якого дійсно взяли на хабарях, паном Ващуком призначено заступником директора новоствореного інституту. Здорово!!! А батько й син Пітюличі написали заяви "після розмови з в.о. ректора УжНУ".
Шановні! Та більшого хабарника, як Ващук, ще світ не знав! За перехід з бакалавра на спеціаліста - 1500 євро, на магістра - від 2000 до 2500. За вступ до коледжу - від 500 до 2000 євриків(цікава структура ващуківський коледж: після 9-го класу не потрібно здавати сертифікат про НЗО - його поки-що немає; а після закінчення коледжу - відразу на третій, а для блатних та родичів - на четвертий курс ЗакДУ).
Дана публікація на сайті спонукала нас до своєрідного журналістського розстеження. Ми відкриваємо рубрику "ЧЕСНИЙ ФЕДЯ" та розпочинаємо серію публікацій про життєвіий корупційний шлях видатного проффессора...

шоні 2012-09-18 / 02:06:30
Ващук введе свій електронний тоталітаризм, коли функції пітюличів чи полюжинів буде виконувати знеособлене "тестування"...
відношення його до людей відоме...
ця людина академічні свободи абсолютно зневажає і нехтує ними...
співчуття УжНУ
та самі винуваті -- догаздувалися

економіст 2012-09-18 / 00:12:38
я вчуся на економічному факультеті(вибачайте, віднедавна Інституті економіки і міжнародних відносин) і можу сказати, шо Пітюлич вимагав знання, хто знав здавав екзамени...особисто я ще нікому не платив і не чув шоб в когось вимагали хабарі....

Vik 2012-09-17 / 22:16:23
Доречі,призначення Мікловди виглядає мужнім поступком з боку Ректора....

Vik 2012-09-17 / 22:04:32
Я з негативом ставився до подій навколо УжНУ але з перших кроків Ф.Г.зрозумів,що він один з найкращих топ(антикризових)-менеджерів .Так тримати....удачі

Vik 2012-09-17 / 22:00:33
Так і треба.Новий ректор вичищає ВУЗ від казнокрадів...ітд.Його кроки підтверджують, що УЖНУ вийде зкризи

читач 2012-09-17 / 21:42:15
Шановні. Ващук зняв одних хабарників і сволочей,щоб поставити своїх. Проста математика.

Споглядач 2012-09-17 / 21:04:18
Та що там казати. То все трухлявоє вже давно. Ващук тільки пальцем ткнув. От трухлядь і посипалася. Дуже шкода

мария 2012-09-17 / 20:57:05
Ийзуш Марія. Невже униіверу так подфартило?

Де справедливість? 2012-09-17 / 20:44:53
Прикольно виходить. Якщо піймали - "пряма" підстава. Якщо не піймали - порядна людина.
Тоді нашо ви гоняєте на Пітюличів - вони порядні люди.

колишній студент УжНу 2012-09-17 / 20:32:22
Я закінчував УжНУ, а саме еономічний факультет,років 25 тому.А спогади у мене про декана Мікловду В.П. найтепліші і добрі.Так як він завжди вимагав від студентів елементарних речей-вчитися і поважати викладачів університету, які хотять щоб з нас були добрі та нормальні економісти та фахівці своєї справи.Він завжди наголошував,що силою нікого не будуть примушувати вчитися, що всі дорослі і знають для чого вступили у вищий навчальний заклад.Тому згоден з коментарем:
Для "Бувшого студента" 2012-09-17 / 15:13:35
Кто- учился, тот знал и сдавал. А кто имеет в виду учебу, тот сам несет.А Мікловда порядна людина, і це що з ним сталося -це пряма підстава.

студент 2012-09-17 / 20:06:39
Одну добру справу Ващук в свій актив записав. Давно гнати треба було цього хабарника (старший П.) і клоуна (молодший), а Мікловду повернути

Андрей 2012-09-17 / 19:42:55
Своими словами я не пытался делать сравнений с концлагерем, а приводил пример того, что происходит в университете. Одна часть коллектива УжНУ резко поменяла полюса, боготворя и идеализируя Ващука, но эти под любого лягут и везде приспособятся. Другая, тихо отмалчивается. Надеюсь, ни те ни другие не пожалеют о своём конформизме. И только малая часть хоть как-то высказывает свой протест. Очень жаль видеть, что УжНУ превращается в клубок интриг и театр грязных войн.

не колишній і не історик 2012-09-17 / 19:19:02
Народ! Ви що тут всі з глузду зійшли? Який концтабір? За ким прийшли? Кого захищати? Так ніби ніхто не в курсі хто чим займався і чим далі займається. Живіть хоча би по совісті, якщо не можете по закону, і не займайтеся пустою демонізацією! Не триндіть і займайтеся своїм ділом. Будете йти відомим шляхом - будьте певні і за вами прийдуть

Ужгородець 2012-09-17 / 19:16:17
Трохи підправлю:
«Когда нацисты пришли за коммунистами, я молчал, я же не коммунист.
Потом они пришли за социал-демократами, я молчал, я же не социал-демократ.
Потом они пришли за профсоюзными деятелями, я молчал, я же не член профсоюза.
Потом они пришли за евреями, я молчал, я же не еврей.
А потом они пришли за мной, и уже не было никого, кто бы мог протестовать».
Мартин Фридрих Густав Эмиль Нимёллер

Але суті це не міняє.

Андрей 2012-09-17 / 19:06:11
Те, кто сидят и молчат, пускай вспомнят такие слова:

"Когда пришли за коммунистами, я - молчал, потому что я не коммунист.
Когда пришли за католиками, я - молчал, потому что я не католик.
Когда пришли за евреями, я - молчал, потому что я не еврей.
Когда пришли за мной - уже некому было меня защищать"

Пастор Мартин Нимёллер, узник Заксенхаузена и Дахау.

колишній історик 2012-09-17 / 16:07:35
УжНУ треба відстоювати. це правда. А Пітюліча старшого садити, саме він найбільше компрометував економічний та його колишнього декана, так само ще є там такий Богдан, їх "шестьорка" (у т.ч. і УБОЗУ). А Мікловду - повернути!!!!

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон