Зокрема ту його частину, де йдеться про затримку закарпатською адміністрацією розгляду земельних питань. «Термін проведення державної землевпорядної експертизи – 20 робочих днів (28-31 календарний день). На сьогоднішній день у книзі реєстрацій не зафіксовано жодного звернення від громадян чи суб’єктів господарювання про порушення даних термінів», — сказав він.
З його слів, за 5 місяців цього року по Ужгороду пройшло 536 справ технічної документації. З них 12% документації повернуто як неякісної, а 20% повернуто організаціям на доопрацювання.
«Я вважаю, що по Ужгороду немає жодної затримки. Для міста це нормальний показник. Ми не можемо кинути усі населені пункти і працювати тільки над одним містом Ужгородом. У нас проблем по місту Ужгороду – море. До сьогоднішнього дня міська рада не може погодити межу. До сьогоднішнього дня усі райцентри Закарпаття мають електронну карту, а Ужгород не має. Я можу сказати тільки одне: це плюс управлінню, що недоброякісна продукція не проходить», — сказав Іван Калинич.
Калинич водночас додав: «Так, були такі періоди, що ми за 2 тижні управлялися із технічною документацією, зараз ми не справляємося». Разом з тим, сказав він, «якщо минулого року за 5 місяців до державної землевпорядної експертизи надійшло 2 тис. 135 одиниць, то за такий період цього року 2 тис.793 одиниці документації, що на 30 % більше».
Землеупорядник вважає, що обласне управління земельних ресурсів працює нормально. Іван Калинич відмітив, якщо порівняти ситуацію на Закарпатті з іншими областями, то в Тернопільській за минулий рік було перевірено 2495 справ технічної документації, «а в нас за 5 місяців цього року поступило 2тис. 793 справи і 2 тис. 489 уже вийшло».
Довідка.
13 червня депутатська більшість Ужгородської міської ради звернулась до перших осіб держави зі скаргою на обласну адміністрацію, зокрема, щодо затримки нею розгляду земельних питань. Звернення було прийнято на сесії міської ради її більшістю. Не голосувала фракція НУ.
ЗІК
15 червня 2007р.
Теги: