Для «пташат» розроблена окрема програма, за якою вони займатимуться разом з батьками: «програма розрахована так, щоб було цікаво і батькам, і діткам. Зустрічі проводитимуться один раз на 3 тижні, разом батьки з дітьми вчитимуть казок, пісень, колискових тощо», – розповів Андрій Ребрик. Крім того, для найменших пластунів їх старші наставники розробляють цікаві конкурси, проводитимуть спортивні змагання, ігри на історичну й етнографічну тематику. «Нещодавно ми вже водили «пташат» у краєзнавчий музей-скансен в Ужгороді, влаштували їм «мандрівку в часі»: вони ніби мандрували у давні часи, вивчаючи таким чином історію та етнографію», – розповів Андрій Ребрик.
Найближча акція, в якій також братимуть участь маленькі пластуни – це «Дивогонка», запланована на 30 вересня. Загалом же «пташат» залучатимуть до всіх заходів, які проводяться Пластом.
«Зараз у нас є 7 «пташат», всі вони – діти пластунів, котрі приводять до організації вже своїх маленьких нащадків. Наша офіційна домівка знаходиться на вулиці Генерала Свободи, зараз тривають переговори з міською владою про домівку в центрі міста», – розповів Андрій Ребрик.
Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн
Андрій Ребрик 2012-09-12 / 16:37:24
при цій нагоді хочу подякувати пластунці Людмилі Лівак, бо саме з її ініціативи були організовані "пташата" в Ужгороді (цього літа Людмила побувала на "пташачому" таборі в Яремчі - після того й з*явилася ідея організувати дітей в Ужгороді.
Також дякую всім "пластовим" родинам, що відповіли ініціативою та бажанням працювати!