Жолтані: «Тепер кожен, хто погрожує ужгородцям силою, може вільно розгулювати вулицями міста?»

Сьогодні зранку міліція Ужгорода затримала молодиків, що в стані алкогольного сп’яніння скоїли вандалізм по відношенню до політичної реклами кандидата в народні депутати Миколи Жолтані.

Жолтані: «Тепер кожен, хто погрожує ужгородцям силою, може вільно розгулювати вулицями міста?»

Подія трапилася між 6 та 7 годинами ранку. Шестеро вже достатньо «згощених» молодих людей пили пиво і закушували смаженою куркою біля магазину за адресою Капушанська, 64. Працівники торгової точки одразу звернули увагу на неадекватний стан молодиків, що поводилися агресивно і голосно лаялися. Важко зрозуміти, що саме «перемкнуло» в певний момент в головах чоловіків, але раптом вони почали кидати пляшками в політичний банер партії «Україна – ВПЕРЕД», на якому був зображений кандидат в народні депутати по виборчому округу №68 Микола Жолтані разом з відомим футболістом Андрієм Шевченком. Та цього хуліганам виявилося явно замало, а тому вони вилізли з машини, зірвали банер з огорожі, на якій він висів, і розірвали його навпіл.

Коли на місце події прибув Миколі Жолтані, якому належить зазначений торговий заклад, там уже були працівники ужгородської міліції та приватної фірми, що здійснює охорону магазину. Вони затримали двох ужгородців, що безпосередньо проявили себе в цьому акті вандалізму – 24-річного Олега Заводецького та 32-річого Ярослава Добру. «Вони були настільки п’яні, що не змогли дати хоч якоїсь відповіді на моє запитання, що я зробив їм поганого, – розповів кореспонденту інтернет-видання Закарпаття онлайн Микола Жолтані. – Однак, коли я сказав міліціонерам, що напишу відповідну заяву в органи міліції, на мою адресу збоку затриманих почали лунати недвозначні погрози». Найбільш агресивним, розповідає  М.Жолтані, був Я.Добра, який заявив: «Ми тебе до смерті заб’ємо бітами!». Другий затриманий щось говорив про свою, начебто, приналежність до штабу Об’єднаної опозиції.

Так це, чи ні, з’ясується в ході слідства, каже Микола Жолтані. Саме воно має дати відповідь на запитання, що це було: політично вмотивований акт, політичне замовлення, провокація, чи, може, побутовий злочин. «Та якою б не була мотивація цього вчинку, для мене він є незбагненним з точки зору здорового глузду та неприйнятним. Та й, хіба, лише для мене? Будь-яка адекватна людина навряд чи виправдає дії таких осіб. Поводитися так агресивно в середовищі нормальних, спокійних і цивілізованих людей є неможливим, шкідливим і небезпечним. Це було відверто зухвало і я просто обурений,» – каже М.Жолтані.

Утім, на цій ноті наше спілкування з Миколою Жолтані не завершилося. Він зателефонував через годину і повідомив: «Їх випустили. Виявляється, з точки зору наших правоохоронців погрози забити битками до смерті не значать нічого. І погрожувати смертю не тільки політикові, але й будь-кому – це норма. Тепер вони на свободі та насолоджуються дарованим їм міліціонерами відчуттям вседозволеності, насміхаючись над Законом, Порядком і Людьми. Тобто, якщо я розумію правильно, у нас будь-хто, хто поводиться агресивно, злочинно по відношенню до інших членів суспільства, може вільно розгулювати вулицями міста, якщо тільки домовиться з міліцією…»

08 вересня 2012р.

Теги: Жолтані, хуліган, алкоголь, вандалізм

Коментарі

Ніколетта 2012-09-18 / 16:32:42
Ужгородець,ти в курсі вобще шо крім Зін є багато інших цілодобових магазинів!!!шо ти напав а Зіну???нападай на Рукавичку!на Арсен!на Зодіак!!далі перераховувати??Зіна дуже хороший магазин-дуже приємні продавці,смачна кава,курочка ням просто,багети такі як ніде в городі нема!!

Олександр 2012-09-18 / 16:28:09
Ужгородець,які парні процедури,ти шо городиш???Микола батько пяти дітей!надзвичайно кохає свою дружину!!!нікого він не пригашає в бані!мої подруги працювали в нього...ніколи він їх не запрошував у баню!!!

Таня 2012-09-18 / 16:13:54
Ніякого піару тут нема!!!!!я була свідком цих подій!!!я зранку бігаю по Капушанський.біжу з нового району і до Білочки.я все це бачила на власні очі!я хотіла цим хлопцям зробити зауваження,але подумала,шо краще не лізти(ще б мене побили)і подзвонила в міліцію,де мені відповіли шо міліціонери вже в дорозі.

пацан 2012-09-10 / 02:13:42
До Читач

А хто казав, що то були стеклянні пляшки, а не пластикові?

Най би ті дибіли посиділи трохи в обєзянніку, то можеби трохи поостили

Читач 2012-09-10 / 01:41:23
Важко зрозуміти, що саме «перемкнуло» в головах в певний момент чоловіків, але раптом вони почали кидати пляшками в політичний банер партії .............
Де тут розбиті пляшки ? На фото нічого нема

Микола 2012-09-09 / 20:26:45
"ЗІНА" і "Диканька" колись були нормальними, але Колька взагалі перестав контролювати свої заклади. Ви подивіться на асотримент продуктів у "ЗІНах", одні просрочені продукти. А "Диканька" стала взагалі притулком алкашів. Напевно Колька Жолтані з пацанами не розрахувався (він то практикує), от йому і відомстили (прибрали мусор :) з забора)

Ванджурак 2012-09-09 / 17:48:30
Калян выбери лучше способ для безплатного пиара, очень дьошево.

NoName 2012-09-09 / 17:18:54
П'яне бидло. Таких треба садити щоб іншим неповадно було.

читач 2012-09-09 / 16:55:12
все щось тут нетак де биті пляшки біля плаката?
все брехня!!!!
хлопців просто обрехали, на мою думкуку

Реквієм микулці 2012-09-09 / 16:26:00
Добре, що тільки плакат порвали, а могли б і жолтані накивати поза вуха: так попустити Шевченка.

Афериста "могила виправить".

Зіна 2012-09-09 / 16:07:40

вася, в тебе силою заливали? і безплатно?  :-)

Петро 2012-09-09 / 15:03:26
Кому ти Микола, на хрен нужний?????

вася 2012-09-09 / 14:52:01
Каждое проведение Н.Жолтани любых акций ето есть прямое спаивание молодежи для его же поддержания его идей. И ето правда сам был участником и был споен до чертиков.

Ужгородець 2012-09-09 / 14:41:50
На мій погляд так званий жолтані піарить своє мандатне місце в партії Н.Королевської!!! А його "генделики" давно влада мала закрити в нічний час!!! Чому?-тому,що там проводяться зовсім незрозумілі дії:а саме прикриття торгівлею -виманювання коштів в наших стареньких бабусей і дідусів акційними виграшами автівок і т.д...,-незрозумілими недостачами в касах,за які сам особисто жолтані пропонує дівчатам працівницям зін улагодити фін.проблеми відвідавши парні процедури!!! На що я думаю звернуть увагу наші компетентні органи!!! При опиті Бувших працівниць зін.Висновок: ганьба жолтані,сором партії за такого участника перегонів.Нехай жолтані щоночі посидить в зіні і подивиться як його працівники "Споюють" молодь та інш.

коля 2012-09-09 / 14:30:51
А чого він маєбути приклеЇний, якщо він зроблений з банерної плівки? І хто сказав, що в неприклеЇні можна кидати пляшками і зривати їх?

ужгородець 2012-09-09 / 14:14:10
так цей плакат навіть не приклеїний просто привязаний.
не знаючи , що Жолтані робити в такий спосіб піариться і більше нічого!!!

сирко 2012-09-09 / 13:34:03
У нас вся влада, починаючи с президента поводиться агресивно, злочинно по відношенню до інших членів суспільства, ну так и що? Вони ж на свободі !

Для У зина-мена не має грошей на аренду бордів? 2012-09-09 / 12:09:50
Где-то уже читала подобное.Жолтани-Вакарчук (О.Э.).Потом его юрист говорил: у них был устный бартер,Коля возит Вакарчука по Ужгороду,а тот в благодарность дает добро,что бы Коля постоял возле него при фотографировании.Уже бы свою партию зарегистрировал:Партия Цирк.С клоунами жить не легче,но веселей.

ДЕЯ 2012-09-09 / 11:23:46
Я проживаю неподалік однієї з ЗІН, там по ночах такий бомонт "засідає" що недивно що під роздачу попав банер. ЗІНА це притон для "адекватних" "добропорядних" УЖУРОДЦІВ!!!

ужгородець 2012-09-09 / 11:20:35
Це не молодь,це-бидло.І виправдань нема.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн