Перше вересня в ужгородському НВК "Престиж" (ВІДЕО)

У перший день осені, 1 вересня, в школу пішли близько 16 000 закарпатських першокласників. Кожен десятий першачок – мешканець Ужгорода...

Як пройшло свято першого дзвоника в обласному центрі в НВК «Престиж» дивіться у відеоматеріалі.

01 вересня 2012р.

Теги: першокласники, Престиж

Коментарі

**** 2013-06-01 / 14:20:05
Ми не забудемо тебе престиж будь з нами на все життя і наша вчителька хай бере іще перший клас і хай не забуває про нас і ми про неї на останній дзвоник я заплачу але ці сльози які будуть у моєї вчительки яку я дуже люблю я не забуду їх ніколи в житті я люблю тебе рідна школа і тебе моя рідна вчителько!!!!!!!!)

Семакіна Юлія 2013-01-14 / 20:09:01
НВК,,Престиж,,це найкраща початкова школа у світі

1 2012-12-12 / 20:43:41
привіт

Студент 2012-09-02 / 09:39:36
А що бути дитиною батьків, які не жебрають на мості та не є алкоголіками це вже підставити для громадського осуду і навішування ярликів? Не розумію дискусії, яка розгорнулась навколо цього сюжету. Адже на сайтах пово інформації й про навчальні заклади, які відвідали політичні діячі, керівники області, митники і т.д. До слова - не з пустими руками. А тут просто відео про дітлахів у вишиванках та теплі слова на 1-ше вересня. В чому проблема, панове викладачі інших шкіл?

Ужгородець 2012-09-01 / 23:46:54
Цікаво прочитати про мажорів у гімназії. А чи знає шановний дописувач, що більшість випускників "Престижу" продовжують навчання саме в гімназії. То як із цим бути. Чи ви поки що не в гімназії , то можете судити інших.

Олекса 2012-09-01 / 20:13:47
Вчителю. "Престиж" і його керівник, дійсно, заслуговують на увагу і повагу. А піарять його журналісти, чиї діти відвідують цей заклад.І повірте, цей контингент аж ніяк не можна віднести до "мажорів" чи звинуватити у необ"єктивності. "Мажорними" завжди були 1-ша школа, гімназія та 15-та школа. Гроші ж батьки здають скрізь, але тільки в окремих закладах видно куди реально ці кошти йдуть. Тим більше, що збирають кошти самі батьківські комітети, які створюють для своїх дітей гарні умови і самі вирішують що потрібно зробити у класі, щоб їхнім дітям було комфортно навчатися. Зайдіть в"Престиж" і подивіться в яких умовах навчаються діти. Такі умови повинні бути в кожній школі! І кожен люблячий батько чи матір подбають про належні умови перебування своєї дитини (а в перспективі й інших дітей, адже шафи, парти і т.д. залишаються у школі, коли діти переходять в інший заклад після 4-го класу). Іншим викладачам та керівникам шкіл потрібно не писати заздрісні коментарі,а піднімати викладацький рівень і тоді самі батьки пропонуватимуть допомогу школі. Потрібно любити дітей та свою роботу. І завжди мати добре серце. Тоді й допомогу запропонують і по телевізору покажуть, і в і-неті напишуть:))

Вчитель 2012-09-01 / 19:28:05
Чому така увага звернути саме на ,,Престиж"?Бо там вчаться діти Ужгородських мажорів? Чому не напишуть скільки грошей здають . Думаю,доцільніше було б більше писати про звичайні загальноосвітні школи і робити їм рекламу!

Мама 2012-09-01 / 18:30:18
На жаль, таких НВК в Ужгороді залишилось тільки три... А як це зручно і діткам і батькам, коли, дійсно, створені належні умови і для навчання і для всебічного розвитку дитини.
Низький вам уклін педагоги за ваш талант і ваші добрі серця. Всіх з 1 вересня.
Р.S. Як солодко позіхає школярка ід час виступу челядника з міськради :))

сорри 2012-09-01 / 16:59:14
Дуже гарно та зворушливо - діточки у вишиванках і з рукою на серці (не у всіх правильно :)) при виконанні гімну і навіть те,що більшість з них знали слова і підспівували.

Ну а Антибіотик у вікні, то точно мінус... )))

Уважний 2012-09-01 / 16:40:15
А там у віконечку виглядає невже САМ ГЕНЕРАЛ Русин? А я то собі думаю чого такі парадні міліцішти сьогодні біля "Сільпо" на Минайській з паличками смугастими стояли і всіх пішоходів пропускали.

НОВИНИ: Соціо

17:12
В Ужгороді планують облаштування 6-ти платних парковок
15:07
/ 3
У Мукачеві пройшов Парад собак 2018
13:07
/ 5
Лобіст забудови Свидовця Москаль оприлюднив звернення двох сільрад на підтримку курортного проекту олігарха Коломойського
01:43
/ 7
Москаль не виконав жодної з 3-х обіцянок щодо ремонту місцевих доріг – "Слово і діло"
20:37
/ 1
ФОТОФАКТ. В Ужгороді продовжується знищення будинку з архітектурного комплексу, який планують подати до Списку світової спадщини ЮНЕСКО
14:03
Закарпатці вшанували пам’ять жертв політичних репресій
13:52
/ 1
На Ужгородщині відкрили меморіал полеглим за Україну та статую Богородиці, присвячену матерям
13:42
/ 6
Керівництво Рахівщини говорить про незадовільну управлінську роботу у Карпатському біосферному заповіднику
13:13
/ 1
Масштабний "Фестиваль спорту та здоров'я" знову відбудеться у Виноградові
09:13
/ 1
Відбулося чергове засідання сесії Хустської районної ради
04:38
У Мукачеві відбулася посвята юнацького знамена підготовчого куреня Пласту ім. Олександра Блистіва
04:27
Закарпатцю, що зазнав переслідувань за правозахисну діяльність, призначено довічну державну іменну стипендію
03:29
/ 5
На Тячівщині підприємці обурилися результатами операції СБУ з виявлення незаконних схем продажу деревини
03:06
На Закарпатті експерти "пілотно" вивчали можливість співпраці між медиками та громадою
17:58
Жадан в Ужгороді прочитав вірші з майбутньої книги та задекорував екоторбу
17:49
В Ужгороді вже цвіте найдовша в Європі липова алея
17:44
Міжнародний день музеїв в Ужгороді відзначають піснями, танцями та народними гуляннями
17:39
"Олімпійський день" відбувся в Ужгороді
17:29
В Ужгороді вже дегустують "Сонячний напій"
10:47
/ 8
На Міжгірщині назріває селянський бунти проти джиперів – НПП "Синевир"
10:18
/ 1
Лише трохи більше 6% закарпатців уже обрали собі своїх лікарів
10:10
У неділю на Закарпатті на знак пам'яті жертв політичних репресій обмежать розважальні заходи
09:52
Закарпатський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою носитиме ім'я Героїв Красного поля
09:11
"Міс УжНУ-2018" обиратимуть 23 травня
04:14
/ 2
Держінспектор митного посту "Солотвино" після звільнення купила будинок у Чехії
» Всі новини