Перше вересня в ужгородському НВК "Престиж" (ВІДЕО)

У перший день осені, 1 вересня, в школу пішли близько 16 000 закарпатських першокласників. Кожен десятий першачок – мешканець Ужгорода...

Як пройшло свято першого дзвоника в обласному центрі в НВК «Престиж» дивіться у відеоматеріалі.

01 вересня 2012р.

Теги: першокласники, Престиж

Коментарі

**** 2013-06-01 / 14:20:05
Ми не забудемо тебе престиж будь з нами на все життя і наша вчителька хай бере іще перший клас і хай не забуває про нас і ми про неї на останній дзвоник я заплачу але ці сльози які будуть у моєї вчительки яку я дуже люблю я не забуду їх ніколи в житті я люблю тебе рідна школа і тебе моя рідна вчителько!!!!!!!!)

Семакіна Юлія 2013-01-14 / 20:09:01
НВК,,Престиж,,це найкраща початкова школа у світі

1 2012-12-12 / 20:43:41
привіт

Студент 2012-09-02 / 09:39:36
А що бути дитиною батьків, які не жебрають на мості та не є алкоголіками це вже підставити для громадського осуду і навішування ярликів? Не розумію дискусії, яка розгорнулась навколо цього сюжету. Адже на сайтах пово інформації й про навчальні заклади, які відвідали політичні діячі, керівники області, митники і т.д. До слова - не з пустими руками. А тут просто відео про дітлахів у вишиванках та теплі слова на 1-ше вересня. В чому проблема, панове викладачі інших шкіл?

Ужгородець 2012-09-01 / 23:46:54
Цікаво прочитати про мажорів у гімназії. А чи знає шановний дописувач, що більшість випускників "Престижу" продовжують навчання саме в гімназії. То як із цим бути. Чи ви поки що не в гімназії , то можете судити інших.

Олекса 2012-09-01 / 20:13:47
Вчителю. "Престиж" і його керівник, дійсно, заслуговують на увагу і повагу. А піарять його журналісти, чиї діти відвідують цей заклад.І повірте, цей контингент аж ніяк не можна віднести до "мажорів" чи звинуватити у необ"єктивності. "Мажорними" завжди були 1-ша школа, гімназія та 15-та школа. Гроші ж батьки здають скрізь, але тільки в окремих закладах видно куди реально ці кошти йдуть. Тим більше, що збирають кошти самі батьківські комітети, які створюють для своїх дітей гарні умови і самі вирішують що потрібно зробити у класі, щоб їхнім дітям було комфортно навчатися. Зайдіть в"Престиж" і подивіться в яких умовах навчаються діти. Такі умови повинні бути в кожній школі! І кожен люблячий батько чи матір подбають про належні умови перебування своєї дитини (а в перспективі й інших дітей, адже шафи, парти і т.д. залишаються у школі, коли діти переходять в інший заклад після 4-го класу). Іншим викладачам та керівникам шкіл потрібно не писати заздрісні коментарі,а піднімати викладацький рівень і тоді самі батьки пропонуватимуть допомогу школі. Потрібно любити дітей та свою роботу. І завжди мати добре серце. Тоді й допомогу запропонують і по телевізору покажуть, і в і-неті напишуть:))

Вчитель 2012-09-01 / 19:28:05
Чому така увага звернути саме на ,,Престиж"?Бо там вчаться діти Ужгородських мажорів? Чому не напишуть скільки грошей здають . Думаю,доцільніше було б більше писати про звичайні загальноосвітні школи і робити їм рекламу!

Мама 2012-09-01 / 18:30:18
На жаль, таких НВК в Ужгороді залишилось тільки три... А як це зручно і діткам і батькам, коли, дійсно, створені належні умови і для навчання і для всебічного розвитку дитини.
Низький вам уклін педагоги за ваш талант і ваші добрі серця. Всіх з 1 вересня.
Р.S. Як солодко позіхає школярка ід час виступу челядника з міськради :))

сорри 2012-09-01 / 16:59:14
Дуже гарно та зворушливо - діточки у вишиванках і з рукою на серці (не у всіх правильно :)) при виконанні гімну і навіть те,що більшість з них знали слова і підспівували.

Ну а Антибіотик у вікні, то точно мінус... )))

Уважний 2012-09-01 / 16:40:15
А там у віконечку виглядає невже САМ ГЕНЕРАЛ Русин? А я то собі думаю чого такі парадні міліцішти сьогодні біля "Сільпо" на Минайській з паличками смугастими стояли і всіх пішоходів пропускали.

НОВИНИ: Соціо

06:33
В Ужгородській міськраді пройшли громадські слухання з найменування вулиць, скверу і детальних планів двох територій
06:22
Закарпатські АТОвці вимагають дров, ліків, військової частини в Берегові та заборони подвійного громадянства для чиновників
18:05
У Білках на Іршавщині – більше 20 дітей у лікарні з кором
17:55
/ 1
У Берегові хочуть встановити репліку "Кадилаку" Шарі Федак
17:50
300 дітей змушені вчитися в аварійній будівлі школи в Кам'яниці, на Ужгородщині
15:35
На Мукачівщині селяни перекрили дорогу, щоби припинити її ремонт
14:55
Закарпатська обласна філармонія поновлює роботу проекту "Музика вихідного дня"
14:53
Відтепер у скансені в Ужгороді можна гончарити
14:50
У Всесвітній день боротьби з інсультом в Ужгороді проводитимуть безкоштовне УЗД сонної артерії шиї та мірятимуть тиск
14:23
Для закарпатців 25 жовтня діятиме обласна "гаряча лінія" з питань захисту прав споживачів
13:44
У прийдешні вихідні в Ужгороді вдруге відбудеться фестиваль "Карпатська Україна"
13:36
Парк "Підзамковий" в Ужгороді шляхом конкурсу передадуть на утримання задля розвитку й комфорту – міськрада
13:24
Кількість отримувачів субсидій на Закарпатті щороку зменшується
12:08
Ужгород наблизився до здобуття статусу "Громади, дружньої до дітей та молоді"
12:03
/ 1
За підсумками вересня Закарпаття – третє після Києва та Київщини серед регіонів із найдорожчим соціальним кошиком
11:22
Уночі проти 24 жовтня, на час планової заміни обладнання на водозаборі, частина Ужгорода буде без води
11:19
/ 1
В Ужгороді триває прогнозований епідемічний підйом захворюваності на кір
11:15
На Воловеччині росте понад 30 коркових дерев, до яких веде екологічна стежка
10:03
В Ужгороді до Дня автомобіліста й дорожника розгорнуть виставку автомобілів
10:00
/ 1
20 мішків яблук зібрали закарпатські школярі із Синевира для мешканців Реабілітаційного центру бурих ведмедів
09:54
/ 1
В Ужгороді презентують фільм активіста з Перечина про причини зневоднення Карпат
09:34
У Ясінях на Рахівщині коване серце приваблює мандрівників з усього світу
06:22
/ 7
На Закаратті більше не вироблятимуть коньяк
04:04
/ 3
Вийшла друком "Архітектурна спадщина Ужгорода"
18:12
/ 2
В Ужгородській міській раді урочисто вітали учасників бойових дій на сході України
» Всі новини