Перше вересня в ужгородському НВК "Престиж" (ВІДЕО)

У перший день осені, 1 вересня, в школу пішли близько 16 000 закарпатських першокласників. Кожен десятий першачок – мешканець Ужгорода...

Як пройшло свято першого дзвоника в обласному центрі в НВК «Престиж» дивіться у відеоматеріалі.

01 вересня 2012р.

Теги: першокласники, Престиж

Коментарі

**** 2013-06-01 / 14:20:05
Ми не забудемо тебе престиж будь з нами на все життя і наша вчителька хай бере іще перший клас і хай не забуває про нас і ми про неї на останній дзвоник я заплачу але ці сльози які будуть у моєї вчительки яку я дуже люблю я не забуду їх ніколи в житті я люблю тебе рідна школа і тебе моя рідна вчителько!!!!!!!!)

Семакіна Юлія 2013-01-14 / 20:09:01
НВК,,Престиж,,це найкраща початкова школа у світі

1 2012-12-12 / 20:43:41
привіт

Студент 2012-09-02 / 09:39:36
А що бути дитиною батьків, які не жебрають на мості та не є алкоголіками це вже підставити для громадського осуду і навішування ярликів? Не розумію дискусії, яка розгорнулась навколо цього сюжету. Адже на сайтах пово інформації й про навчальні заклади, які відвідали політичні діячі, керівники області, митники і т.д. До слова - не з пустими руками. А тут просто відео про дітлахів у вишиванках та теплі слова на 1-ше вересня. В чому проблема, панове викладачі інших шкіл?

Ужгородець 2012-09-01 / 23:46:54
Цікаво прочитати про мажорів у гімназії. А чи знає шановний дописувач, що більшість випускників "Престижу" продовжують навчання саме в гімназії. То як із цим бути. Чи ви поки що не в гімназії , то можете судити інших.

Олекса 2012-09-01 / 20:13:47
Вчителю. "Престиж" і його керівник, дійсно, заслуговують на увагу і повагу. А піарять його журналісти, чиї діти відвідують цей заклад.І повірте, цей контингент аж ніяк не можна віднести до "мажорів" чи звинуватити у необ"єктивності. "Мажорними" завжди були 1-ша школа, гімназія та 15-та школа. Гроші ж батьки здають скрізь, але тільки в окремих закладах видно куди реально ці кошти йдуть. Тим більше, що збирають кошти самі батьківські комітети, які створюють для своїх дітей гарні умови і самі вирішують що потрібно зробити у класі, щоб їхнім дітям було комфортно навчатися. Зайдіть в"Престиж" і подивіться в яких умовах навчаються діти. Такі умови повинні бути в кожній школі! І кожен люблячий батько чи матір подбають про належні умови перебування своєї дитини (а в перспективі й інших дітей, адже шафи, парти і т.д. залишаються у школі, коли діти переходять в інший заклад після 4-го класу). Іншим викладачам та керівникам шкіл потрібно не писати заздрісні коментарі,а піднімати викладацький рівень і тоді самі батьки пропонуватимуть допомогу школі. Потрібно любити дітей та свою роботу. І завжди мати добре серце. Тоді й допомогу запропонують і по телевізору покажуть, і в і-неті напишуть:))

Вчитель 2012-09-01 / 19:28:05
Чому така увага звернути саме на ,,Престиж"?Бо там вчаться діти Ужгородських мажорів? Чому не напишуть скільки грошей здають . Думаю,доцільніше було б більше писати про звичайні загальноосвітні школи і робити їм рекламу!

Мама 2012-09-01 / 18:30:18
На жаль, таких НВК в Ужгороді залишилось тільки три... А як це зручно і діткам і батькам, коли, дійсно, створені належні умови і для навчання і для всебічного розвитку дитини.
Низький вам уклін педагоги за ваш талант і ваші добрі серця. Всіх з 1 вересня.
Р.S. Як солодко позіхає школярка ід час виступу челядника з міськради :))

сорри 2012-09-01 / 16:59:14
Дуже гарно та зворушливо - діточки у вишиванках і з рукою на серці (не у всіх правильно :)) при виконанні гімну і навіть те,що більшість з них знали слова і підспівували.

Ну а Антибіотик у вікні, то точно мінус... )))

Уважний 2012-09-01 / 16:40:15
А там у віконечку виглядає невже САМ ГЕНЕРАЛ Русин? А я то собі думаю чого такі парадні міліцішти сьогодні біля "Сільпо" на Минайській з паличками смугастими стояли і всіх пішоходів пропускали.

НОВИНИ: Соціо

17:41
На Закарпатті 19 американців мають шлюби із краянами, ще 67 громадян США перебувають в області тимчасово
17:16
/ 1
На Закарпатті намолочено 3850,6 тис ц зернових та зернобобових і зібрано 4951 тис ц картоплі
17:14
/ 1
За елітні авто на Закарпатті сплатили майже 3 млн грн податку
15:55
У Нижньому Коропці, на Мукачівщині збудували сонячну електростанцію
15:48
"Ярмарок вакансій" відбувся в УжНУ
14:20
/ 1
На Закарпатті зросла кількість вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості
12:39
/ 1
Депутати Закарпаття просять в уряду фінансування будівництва та початку робіт об’їзної до ПП "Лужанка"
11:01
На Закарпатті з початку року зафіксовано порушень митних правил на майже 123 млн грн
10:52
/ 1
В Ужгороді депутати все ж "роздерибанили" землю колишнього "Ужгородприладу"
09:53
У Мукачеві "дооблаштовують" покриття сучасного нового багатофункціонального майданчика для спорту й відпочинку
09:38
/ 3
У Мукачеві в зв'язку зі смертю командира 128-ї бригади оголошено День жалоби
09:25
/ 4
Поранений на передовій комбриг 128-ї закарпатської бригади помер у шпиталі
01:42
В Ужгороді зібрали цьогорічний урожай закарпатського ківі
20:12
/ 2
Шестикласниця з Закарпаття найкраще написала всеукраїнський радіодиктант української єдності
17:51
Мукачівський "Паланок" очікує на реставрацію та смарт-технологіі
17:30
Благодійний показ вистави "Комета над лісом" відбувся у Хусті
17:00
/ 3
У Закарпатській ОДА обіцяють створення робочої групи для включення Малого Ґалаґову в Ужгороді до переліку пам'яток ЮНЕСКО
16:45
В екошколі "Щасливих дітей" в Ужгороді юні учасники стають екоагентами
16:32
/ 1
Експертна комісія зі впровадження бюджету громадської ініціативи Ужгорода попередньо підрахувала голоси за проєкти
16:24
З початку жовтня на Закарпатті трапилося 90 аварій з потерпілими, найбільше – в Ужгороді
15:20
На Закарпатті за минулий тиждень виявили 2 випадки кору, ще понад 3 тисячі людей захворіли на ГРІ
14:17
/ 1
В Ужгороді пройде патріотично-поетичний вечір до Дня Гідності та Свободи
14:12
/ 5
На Закарпатті розглянули урядовий проект щодо Перспективного плану формування територіальних громад області
13:44
/ 2
Новорічну ялинку в Мукачеві встановлять вже до 5 грудня
12:56
На Берегівщині розвивають watch-тур туризм
» Всі новини