Перше вересня в ужгородському НВК "Престиж" (ВІДЕО)

У перший день осені, 1 вересня, в школу пішли близько 16 000 закарпатських першокласників. Кожен десятий першачок – мешканець Ужгорода...

Як пройшло свято першого дзвоника в обласному центрі в НВК «Престиж» дивіться у відеоматеріалі.

01 вересня 2012р.

Теги: першокласники, Престиж

Коментарі

**** 2013-06-01 / 14:20:05
Ми не забудемо тебе престиж будь з нами на все життя і наша вчителька хай бере іще перший клас і хай не забуває про нас і ми про неї на останній дзвоник я заплачу але ці сльози які будуть у моєї вчительки яку я дуже люблю я не забуду їх ніколи в житті я люблю тебе рідна школа і тебе моя рідна вчителько!!!!!!!!)

Семакіна Юлія 2013-01-14 / 20:09:01
НВК,,Престиж,,це найкраща початкова школа у світі

1 2012-12-12 / 20:43:41
привіт

Студент 2012-09-02 / 09:39:36
А що бути дитиною батьків, які не жебрають на мості та не є алкоголіками це вже підставити для громадського осуду і навішування ярликів? Не розумію дискусії, яка розгорнулась навколо цього сюжету. Адже на сайтах пово інформації й про навчальні заклади, які відвідали політичні діячі, керівники області, митники і т.д. До слова - не з пустими руками. А тут просто відео про дітлахів у вишиванках та теплі слова на 1-ше вересня. В чому проблема, панове викладачі інших шкіл?

Ужгородець 2012-09-01 / 23:46:54
Цікаво прочитати про мажорів у гімназії. А чи знає шановний дописувач, що більшість випускників "Престижу" продовжують навчання саме в гімназії. То як із цим бути. Чи ви поки що не в гімназії , то можете судити інших.

Олекса 2012-09-01 / 20:13:47
Вчителю. "Престиж" і його керівник, дійсно, заслуговують на увагу і повагу. А піарять його журналісти, чиї діти відвідують цей заклад.І повірте, цей контингент аж ніяк не можна віднести до "мажорів" чи звинуватити у необ"єктивності. "Мажорними" завжди були 1-ша школа, гімназія та 15-та школа. Гроші ж батьки здають скрізь, але тільки в окремих закладах видно куди реально ці кошти йдуть. Тим більше, що збирають кошти самі батьківські комітети, які створюють для своїх дітей гарні умови і самі вирішують що потрібно зробити у класі, щоб їхнім дітям було комфортно навчатися. Зайдіть в"Престиж" і подивіться в яких умовах навчаються діти. Такі умови повинні бути в кожній школі! І кожен люблячий батько чи матір подбають про належні умови перебування своєї дитини (а в перспективі й інших дітей, адже шафи, парти і т.д. залишаються у школі, коли діти переходять в інший заклад після 4-го класу). Іншим викладачам та керівникам шкіл потрібно не писати заздрісні коментарі,а піднімати викладацький рівень і тоді самі батьки пропонуватимуть допомогу школі. Потрібно любити дітей та свою роботу. І завжди мати добре серце. Тоді й допомогу запропонують і по телевізору покажуть, і в і-неті напишуть:))

Вчитель 2012-09-01 / 19:28:05
Чому така увага звернути саме на ,,Престиж"?Бо там вчаться діти Ужгородських мажорів? Чому не напишуть скільки грошей здають . Думаю,доцільніше було б більше писати про звичайні загальноосвітні школи і робити їм рекламу!

Мама 2012-09-01 / 18:30:18
На жаль, таких НВК в Ужгороді залишилось тільки три... А як це зручно і діткам і батькам, коли, дійсно, створені належні умови і для навчання і для всебічного розвитку дитини.
Низький вам уклін педагоги за ваш талант і ваші добрі серця. Всіх з 1 вересня.
Р.S. Як солодко позіхає школярка ід час виступу челядника з міськради :))

сорри 2012-09-01 / 16:59:14
Дуже гарно та зворушливо - діточки у вишиванках і з рукою на серці (не у всіх правильно :)) при виконанні гімну і навіть те,що більшість з них знали слова і підспівували.

Ну а Антибіотик у вікні, то точно мінус... )))

Уважний 2012-09-01 / 16:40:15
А там у віконечку виглядає невже САМ ГЕНЕРАЛ Русин? А я то собі думаю чого такі парадні міліцішти сьогодні біля "Сільпо" на Минайській з паличками смугастими стояли і всіх пішоходів пропускали.

НОВИНИ: Соціо

08:24
Ужгородського суддю Олега Васьковського визнано переможцем у конкурсі до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду
07:59
У Сільці на Іршавщині у парниках крім овочів вирощують квіти на продаж
07:28
27 березня 128-ма бригада повернеться на Закарпаття
05:59
У Підвиноградові прикордонники продемонстрували школярам свою техніку та технічні засоби
15:02
В Ужгороді відкрито набір до першої музейної Школи юного екскурсовода
14:07
Друге засідання Регіонального Альянсу Danube Energy + відбулося у Мукачеві
13:31
/ 1
В Ужгороді відкрили перший дитячий будинок сімейного типу
13:28
Дусинська і Керецківська громади на Свалявщині розпочали процес добровільного створення ОТГ
12:15
/ 2
Нове обладнання дозволить діагностувати туберкульоз на Закарпатті за 2 години
11:51
Торік 380 закарпатських родин скористалися програмою "Власний дім"
11:25
На одній із вершин Антарктиди замайорів прапор закарпатської гірсько-штурмової бригади
10:46
До Міжнародного дня театру Закарпатський облмуздрамтеатр готує святковий концерт
09:46
Із 26 березня у під'їздах багатоповерхівок Ужгорода знову вимикатимуть світло
09:26
На Закарпатті почали ремонтувати мости на трасах міжнародного значення
09:23
/ 2
300 гектарів сухої рослинності вже знищили цієї весни випалюванням закарпатці
09:15
ФОТОФАКТ. У закарпатській Долині нарцисів квітнуть весняні первоцвіти
09:08
21 березня на Закарпатті діятиме обласна "гаряча лінія" з питань пенсійної реформи
09:07
/ 1
Гастрономічний фестиваль "Бринза Хустщини" відбудеться у травні
08:54
Сьогодні відбудеться засідання у справі захисту ужгородцями зеленої зони на вул. Можайського від забудовників
07:28
Закарпатцям пропонують оволодіти базовим рівнем волонтерства
07:12
"Бог і Україна": на Закарпатті вшанували визначні постаті Карпатської України
18:04
В Ужгороді відбудеться "Школа волонтерства"
17:35
Три сучасні діагностичні системи для виявлення туберкульозу отримало Закарпаття
15:31
/ 7
Вулицями Ужгорода пройде Хресна хода
13:24
В Ужгороді презентували кінострічку "Донбас"
» Всі новини