Перше вересня в ужгородському НВК "Престиж" (ВІДЕО)

У перший день осені, 1 вересня, в школу пішли близько 16 000 закарпатських першокласників. Кожен десятий першачок – мешканець Ужгорода...

Як пройшло свято першого дзвоника в обласному центрі в НВК «Престиж» дивіться у відеоматеріалі.

01 вересня 2012р.

Теги: першокласники, Престиж

Коментарі

**** 2013-06-01 / 14:20:05
Ми не забудемо тебе престиж будь з нами на все життя і наша вчителька хай бере іще перший клас і хай не забуває про нас і ми про неї на останній дзвоник я заплачу але ці сльози які будуть у моєї вчительки яку я дуже люблю я не забуду їх ніколи в житті я люблю тебе рідна школа і тебе моя рідна вчителько!!!!!!!!)

Семакіна Юлія 2013-01-14 / 20:09:01
НВК,,Престиж,,це найкраща початкова школа у світі

1 2012-12-12 / 20:43:41
привіт

Студент 2012-09-02 / 09:39:36
А що бути дитиною батьків, які не жебрають на мості та не є алкоголіками це вже підставити для громадського осуду і навішування ярликів? Не розумію дискусії, яка розгорнулась навколо цього сюжету. Адже на сайтах пово інформації й про навчальні заклади, які відвідали політичні діячі, керівники області, митники і т.д. До слова - не з пустими руками. А тут просто відео про дітлахів у вишиванках та теплі слова на 1-ше вересня. В чому проблема, панове викладачі інших шкіл?

Ужгородець 2012-09-01 / 23:46:54
Цікаво прочитати про мажорів у гімназії. А чи знає шановний дописувач, що більшість випускників "Престижу" продовжують навчання саме в гімназії. То як із цим бути. Чи ви поки що не в гімназії , то можете судити інших.

Олекса 2012-09-01 / 20:13:47
Вчителю. "Престиж" і його керівник, дійсно, заслуговують на увагу і повагу. А піарять його журналісти, чиї діти відвідують цей заклад.І повірте, цей контингент аж ніяк не можна віднести до "мажорів" чи звинуватити у необ"єктивності. "Мажорними" завжди були 1-ша школа, гімназія та 15-та школа. Гроші ж батьки здають скрізь, але тільки в окремих закладах видно куди реально ці кошти йдуть. Тим більше, що збирають кошти самі батьківські комітети, які створюють для своїх дітей гарні умови і самі вирішують що потрібно зробити у класі, щоб їхнім дітям було комфортно навчатися. Зайдіть в"Престиж" і подивіться в яких умовах навчаються діти. Такі умови повинні бути в кожній школі! І кожен люблячий батько чи матір подбають про належні умови перебування своєї дитини (а в перспективі й інших дітей, адже шафи, парти і т.д. залишаються у школі, коли діти переходять в інший заклад після 4-го класу). Іншим викладачам та керівникам шкіл потрібно не писати заздрісні коментарі,а піднімати викладацький рівень і тоді самі батьки пропонуватимуть допомогу школі. Потрібно любити дітей та свою роботу. І завжди мати добре серце. Тоді й допомогу запропонують і по телевізору покажуть, і в і-неті напишуть:))

Вчитель 2012-09-01 / 19:28:05
Чому така увага звернути саме на ,,Престиж"?Бо там вчаться діти Ужгородських мажорів? Чому не напишуть скільки грошей здають . Думаю,доцільніше було б більше писати про звичайні загальноосвітні школи і робити їм рекламу!

Мама 2012-09-01 / 18:30:18
На жаль, таких НВК в Ужгороді залишилось тільки три... А як це зручно і діткам і батькам, коли, дійсно, створені належні умови і для навчання і для всебічного розвитку дитини.
Низький вам уклін педагоги за ваш талант і ваші добрі серця. Всіх з 1 вересня.
Р.S. Як солодко позіхає школярка ід час виступу челядника з міськради :))

сорри 2012-09-01 / 16:59:14
Дуже гарно та зворушливо - діточки у вишиванках і з рукою на серці (не у всіх правильно :)) при виконанні гімну і навіть те,що більшість з них знали слова і підспівували.

Ну а Антибіотик у вікні, то точно мінус... )))

Уважний 2012-09-01 / 16:40:15
А там у віконечку виглядає невже САМ ГЕНЕРАЛ Русин? А я то собі думаю чого такі парадні міліцішти сьогодні біля "Сільпо" на Минайській з паличками смугастими стояли і всіх пішоходів пропускали.

НОВИНИ: Соціо

18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади