В Ужгороді відгуляв Парад наречених (ФОТО)

В Ужгороді сьогодні "гуляв" 5-й Парад наречених. З часу свого заснування ця ініціатива вже встигла стати однією з подієвих "родзинок" міста, приносячи задоволення як ужгородцям, так і його гостям. Тим більше, що розваг такого роду і масштабу в Ужгороді останнім часом – не надто багато. Все якось непомітно здрібніло до мікрозаходів і мікроскульптур.

В Ужгороді відгуляв Парад наречених (ФОТО)

До цьогорічного  заходу готувалися давно і з креативом. Саме тому вже зранку в день події місто змінилося, налаштувавшись на "весільні" рекорди – старий Пішохідний міст став найдовшим весільним, а бутафорна Свободка одягла рекордно мале весільне плаття. На ярмарку на набережній Незалежності можна було придбати вишиті весільні рушники, а в імпровізованому відділі РАЦСу моментально зареєструвати шлюб.

Традиційно вражав емоціями, барвами і незвичайностями і сам Парад, що почавшись біля готелю "Закарпаття" завершився на площі Театральній.

Пакунки із грошима, які заробили учасниці Параду наречених під час традиційного закарпатського танцю молодої, відкриють завтра в присутності журналістів. Організатори Параду пообіцяли, що усі кошти, як і раніше, спрямують на потреби хворих дітей. Танець молодої тривав на Театральній площі. Усі охочі могли потанцювати із будь-ким із дівчат, які особливо сподобалися, сплативши певну суму на власний розсуд.

Як повідомляють організатори, участь у цьогорічному Параді взяли близько 100 наречених.

Закарпаття онлайн. Фото Богдана Диби

25 червня 2012р.

Теги: Парад наречених

Коментарі

міша 2012-07-04 / 11:59:20
кількість фотографів в коментарях зашкалює...

викликайте безліч бобиків і бронетранспортер

Фотограф 2012-06-26 / 22:27:59
Для Читатель 2012-06-26 / 18:39:28

Вы хоть сами-то понимаете, что Вы написали? Я задал конкретный вопрос по фотографиям №2 и №3 в подборке. Порядочный мастер им бы тут-же сделал ERASE, а не размещал в сети такое убожество!
А что касается вашего вопроса о том, знаю ли я что такое выдержка-диафрагма, то смею Вас уверить, что я подбирал выдержку и диафрагму на своей первом фотоаппарате Смена-М еще в 1964 году, когда вас, такого умного, еще и в проекте не было!

Читатель 2012-06-26 / 18:39:28
Фотограф 2012-06-26 / 09:36:45
Еще один перл от фотопроФФИ... Я шокирован! А вот когда снимали только пленочными камерами - как по-вашему должны были, или что препринимали фотографы "старой закалки"?

В общем, очень много кнопкодавов, т.е. фотоинвалидов развелось, а вот даже просто грамотных фотографов - поди сыщи.

Читатель 2012-06-26 / 18:32:28
Фотограф 2012-06-25 / 14:24:12
Извините, вы - не фотограф. Ибо "обладатель фотокамеры" и "фотограф" - не одно и тоже.
1) В автоэкспозицию возможно внести поправку.
2) Можно перейти на ручной режим, и подобрать дифрагму-выдержку на две-четрые ступени больше.
3) На фотоаппарате есть т.н. перключатель программ экспозиций.

И вы вообще знакомы, с выдержкой-диафрагмой? Вы, как фотграф, обязаны знать это, как отче наш!

Фотограф 2012-06-26 / 09:36:45
2 Фотографу 2012-06-25 / 23:10:46
Может расскажешь всем. как снять массовку с расстояния 20 - 50 метров против солнца. к тому же явно не зеркальной камерой, а уже будеш потом будешь говорить про "глупие поради"

Фотографу 2012-06-25 / 23:10:46
Проти сонця знімати можна, просто треба вміти) Не давайте глупих порад.

Глядач 2012-06-25 / 22:50:54
Як на мене - повій більше, ніж наречених...

Ігор Баран 2012-06-25 / 20:22:04
Дивно, хочете прибрати місто, то хто Вам не дає ?
Щодо параду, то і для учасниць і для глядачів свято, ну і на здоровя, значить добре діло зроблено

Дивно... 2012-06-25 / 20:14:50
Дав би Бог, щоб діткам допомогли...

Істина 2012-06-25 / 20:13:22
чи дійдуть ці гроші до хворих дітей?????????

Дивно... 2012-06-25 / 20:11:50
До чого це дійство??????? Ніяких вражень... Краще би зібрались, та місто прибрали... І я би пішов. Повірте, користі було би більше...

Фотограф 2012-06-25 / 14:24:12
Богдану Дибі

Проти сонця знімати не можна, у вас всі фото, зняті з цього ракурсу, сильно недоекспоновані...

Виктор 2012-06-25 / 12:29:10
Понравилась эта фраза: розваг такого роду і масштабу в Ужгороді останнім часом – не надто багато. Все якось непомітно здрібніло до мікрозаходів і мікроскульптур

моиюлор 2012-06-25 / 11:55:31
уйня

НОВИНИ: Соціо

17:55
154 портфелі зібрали для першачків в Ужгороді з багатодітних сімей, родин переселенців і неповних сімей
17:26
/ 1
у Хусті змагалися на вправність та швидкість водії пожежних автомобілів
17:23
/ 10
Громада Ганичів на Тячівщині проголосувала одноголосно проти міні-ГЕС на Тересві
16:49
Цього року зустрічати з "Молитвою за Україну" новий день Незалежності в Ужгороді будуть священики, волонтери та діти
16:33
Кожна одинадцята сім’я на Закарпатті – багатодітна
16:30
Три з чотирьох домогосподарств Закарпаття мають у користуванні земельні ділянки, а 61% – утримують худобу, птицю, бджіл
15:48
У неділю на Закарпаття чекає різке зниження температури й дощі
14:57
Голова Тячівської РДА просить Москаля скасувати розпорядження райадміністрації по міні-ГЕСах (ДОКУМЕНТ)
14:52
У Мукачеві заборонили на всіх ринках торгівлю живими свиньми та продуктами зі свинини домашнього виробництва
14:34
/ 1
Восени на Закарпатті проведуть новий міжнародний фестиваль "Тут бере початок Тиса"
13:49
"Медовий спас" стартував в Ужгороді
13:38
В Ужгороді проведуть курс із обробки фотографій та відеомонтажу для людей з інвалідністю
11:20
/ 2
"Укрзалізниця" обіцяє запуск нового поїзду за маршрутом Ужгород-Лисичанськ
11:12
Землі лісогосподарського призначення вартістю майже 4 млн грн на Берегівщині через суд повернули державі
11:07
У Мукачеві відкриють музей бойової слави
11:03
Семінар з організації підприємництва для учасників АТО провели в Ужгороді
10:26
Ганичі на Тячівщині сьогодні визначаться щодо ГЕС на своїй частині ріки Тересва
09:59
/ 1
В Ужгороді до Дня Незалежності "акційно" провокуватимуть вставати з дивану і діяти на благо країни
05:05
/ 6
Ужгородських "АТОвців" задіяли в схемі по "віджиму" зеленої зони в ужгородців
03:58
На схилах Чорної гори під Виноградовом дозрівають екзоти
03:46
/ 1
Відвідувачі оздоровчого комплексу на Берегівщині обурилися умовами утримання там єнотів
18:09
Чехи продовжують огляд проектів, втілюваних спільно на Закарпатті
16:13
Газопостачання мешканцям Тибави на Свалявщині відновлено у повному обсязі
14:36
/ 1
В Ужгороді радилися, як не допустити поширення африканської чуми свиней та які профілактичні заходи проводити
13:59
/ 7
На Закарпатті з початку року виявили незаконних рубок на 6 млн грн – ЗОУЛМГ
» Всі новини