Меру Ужгорода некомфортно працювати з його першим заступником

Сьогодні, 24 травня, під час сесії Ужгородської міської ради, на очах у депутатів, чиновників мерії та журналістів проявився конфлікт, що виник між міським головою Ужгорода Віктором Погорєловим та його першим заступником Віктором Трикуром.

Меру Ужгорода некомфортно працювати з його першим заступником

Приводом стали слова, що їх сказав міському голові В.Трикур, підійшовши під час сесійного засідання до стола президії. Після короткої розмови, суть якої не було чути стороннім, мер крикнув: "Ви мене не шантажуйте, Вікторе Федоровичу! Якщо будете мене ще шантажувати, я звернуся до СБУ та Президента. Припиняйте ці шантажі!"

Після сесії В.Погорєлов заявив журналістам, що йому «зовсім некомфортно» працювати з Віктором Трикуром. «...Заради злагоди у місті не можна так використовувати свою посаду. Але на виборах була домовленість, я відверто кажу. Я її виконую, а дехто не виконує», – сказав мер, коментуючи ситуацію.


 

24 травня 2012р.

Теги: Трикур, Погорєлов

Коментарі

Вася 2012-05-27 / 20:46:58
То нехай мер пересяде з ТОЙОТИ на ВОЛГУ-може тоді стане комфортніше.А заодно відчує на власній ж..пі стан наших доріг.

Петро 2012-05-25 / 10:11:10
Пане Погорелов,а коли почнете виконувати домовленість з громадою???Тобто коли почнете дійсно працювати???

ужгородець 2012-05-25 / 10:09:29
Не звертайте увагу,просто мер втомився,треба йому у відпустку піти.

нейтральний 2012-05-25 / 00:33:07
Як заспівали тут трикуровці, прославляючи його "заслуги" для Ужгорода. Я не підтримую Погорєлова, але і про Трикура не забуваймо, що той якщо і починає через щось сваритись - то це завжди команда зверху від Балог. Ви тільки подивіться відео, де Трикур телефон з руки не відпускає ні на мить - чекає вказівок свого боса.

Іван 2012-05-25 / 00:10:40
Радує те, що хоч хтось знаходить управу на міського голову.Так тримати Віктор Федорович.Хай собі говорить.

виборець 2012-05-25 / 00:04:04
Головне що Трикуру до лампочки чи комфортно меру. Він робить свою роботу щоб було комфортно ужгородцям а не чинушам в мерії.

Так і повинно бути.А то розвів тут демагогію наш славний мер!

Барбос 2012-05-25 / 00:01:53
Головне що Трикуру до лампочки чи комфортно меру. Він робить свою роботу щоб було комфортно ужгородцям а не чинушам в мерії.

психолог Света 2012-05-25 / 00:00:11
Тут явно простежується невпевненість у собі.Пропоную Вам Віктор Володимирович,прийти до мене на консультацію.Для Вас консультація безкоштовна.

Піп 2012-05-24 / 23:50:29
Мені некомфортно у Ваших маршрутках в які запихують людей більше ніж кильку в банку. І я на них не їжджу. Але якщо Вам пане мер некомфортно поза якогось поступку треба мабуть посповідатись, а не кричати на невиних людей.

*** 2012-05-24 / 23:44:37
Верхнє фото символічне - "на цвинтарі похованих ілюзій"

нардеп 2012-05-24 / 23:43:25
Якщо у Вас зіркова хвороба пане Погорелов то не треба так голосно про неї всім горланити.

ужгородець 2012-05-24 / 23:40:18
Пане Погорелов якщо Вам некомфортно після Ваших дій треба було думати до того. А з ригіналими щей не так буде некомфортно.

Громадянин 2012-05-24 / 23:37:04
Пане Погорелов Вам некомфортно? Чи у Вас якась манія кричати на людей. Ви вже оприділіться.

деп-т 2012-05-24 / 23:30:55
Горєлий - мудак. жид Трикур - мудак. Два мудака посварилися. Що, для міста то трагедія?

дивно 2012-05-24 / 22:22:04
Вас,Вікторе Володимировичу,громада взяла на роботу і нікого не цікавлять Ваші амбіції та зіркова хвороба.Знаєте Вам би номінацію присудити МАЙКОМФОРТНИЙ МЕР України.

Анжела з 4 жеку 2012-05-24 / 21:55:09
Ну ти Вітю даєш.Кому зараз комфортно але ж працюємо.

ужгородка 2012-05-24 / 21:52:02
Мені наприклад не комфортно ходити по розбитих тротуарах, не комфортно, коли моя дитина сидить у холодному класі, не комфортно їздити у переповнених маршрутках з водіями хамами,але ж міського голову це не цікавить.Бо у нього інший дискомфорт,але нічого ще трохи ми вас потерпемо...

порадник 2012-05-24 / 21:40:40
Так саме так і зробіть Вікторе Володимировичу-зверніться в СБУ.Думаю там у них багато питань до Вас буде,десь до кінця каденції вистачить.

Василь 2012-05-24 / 21:37:21
Ого пан мер нервує!!!Чого б це?

простий чоловік 2012-05-24 / 21:28:23
А вам пане Погорєлов не набридло шантажувати Ужгород?

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК