Після призначення в.о ректора УжНУ закрився сайт вузу

Після призначення 11 травня в.о. ректора Ужгородського національного університету Віталія Ніколайчука, перестав відкриватися офіційний сайт УжНУ.

Після призначення в.о ректора УжНУ закрився сайт вузу

Схоже, веб-сторінка вузу стала першим, за що на ділі, а не на словах взявся новий тимчасовий очільник університету. Слід так розуміти, що після відновлення сайту з нього щезнуть усі згадки про недавню історію боротьби вишу за свою незалежність.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, вчора, 11 травня 2012 року в.о. ректора УжНУ наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України було призначено Віталія Ніколайчука, якого вважають креатурою ректора ЗакДУ Федора Ващука. Одразу ж новопризначеного керівника привітав голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида. Коментуючи ситуацію з призначенням в.о. ректора, колишній ректор УжНУ Микола Вегеш констатував, що В.Ніколайчук рано чи пізно здасть свої повноваження Ф.Ващуку.

12 травня 2012р.

Теги: УжНУ, Ніколайчук, університет

Коментарі

нихто 2012-09-11 / 11:52:00
хто небудь з керівників буває у гуртожитках 3,4? Як можна вчитися, живучи у таких умовах? Туалети не працюють, умов для прання и покупатися не має. Ви б своіх дітей заселили би у такі гуртожитки? Ганьдба, такому вузові мати такі гуртожитки

студ 2012-05-16 / 11:44:41
Шановні, якщо чесно, то ви вибрали непраильну позицію...вам сказали, що Ващук поганий...ви і повірили...НЕ ТРЕБА ВІРИТИ СЛУХАМ!!! Ващук - людина, яка зможе зробити з УЖНУ дійсно європейський, потужний ВНЗ. В УЖНУ вже є потужний професорсько-викладацький потенціал...залишилося підшукати класного менеджера, яким є Ващук.

телепень 2012-05-15 / 23:47:16
це безперечний факт що Ніколайчук здасть свої повноваження Ф.Ващукі, тому що він у нього як цуцик на побігушках. на його місце можуть призначити Смоланку.

фуфік 2012-05-15 / 23:43:23
так Смоланка буде кращий на місті Ніколайчука, він більше користі принесе УжНУ

з народу 2012-05-15 / 15:44:48
Почитав коментарі і помітив, декілька раз прізвище Смоланки. Пропоную колективу університету взяти його до уваги, людина він порядна, а саме порядності не вистачає сьогодні багатьом хто зараз керує УжНУ.

ольга 2012-05-14 / 18:22:27
Скоро буде СМОЛАНКА!

олег 2012-05-14 / 13:53:41
Ця команда не на довго! Прийде Смоланка!

тьотя Оля 2012-05-14 / 13:10:56
Чкода, што палінчак пролееетів над кріслом ректора, мало ся не пусрав, коли учув же Федя буде, нараз указав же тото му великий друг і кум!

василь 2012-05-13 / 19:10:21
Надіюсь, що Ніколайчук оцінить роботу СЛИВКИ,і збереже його проректором.

Катя 2012-05-13 / 14:39:49
Филфак - сборище извращенцев

Катя 2012-05-13 / 14:37:37
Щодо кантори журналістів Петрецького: відчуваю, що "викладач" такий самий "журналіст" з когортою "журналістів" з деканату філфаку.Покажіть, панове "журналісти", свої писанини. Та ви й самі про себе все знаєте...

Олександр 2012-05-13 / 14:12:08
Те, що Ніколайчук креатура Ващука - це стовідсотково.Що підтверджують і їх щирі обійми на суботніх Днях добросусідства, де вони не відходили один від одного, наочно демонструючи свою “єдність”.Хитрий лис Ващук вміє плести стратегічні плани. Як і піаритись. Зістріч Ніколайчука з губернатором,мабуть, теж він зоорганізував.А сам й надалі мріє про об’єднаня двох вишів.

Віктор Петрецький 2012-05-12 / 23:20:39
Шановні друзі, інтернетресурс університету з понеділка буде працювати в повному обсязі! Колеги не робіть з цього політику, провокації тощо. Наразі виконуються роботи, щодо відновлення сторінки.

балога 2012-05-12 / 23:03:44
женіть алкоголіків подалі Ніколайчуку удачі молодець

Очевидець 2012-05-12 / 22:25:45
Переглянув сайти вишів ЗакДУ,МДУ,ЗХІ - це щось... то нехай рівняються на прес-центр чи то прес-службу УжНУ

адмінУжНУ 2012-05-12 / 21:09:12
Шановнгі не переживайте з понеділка в УжНУ будуть всі сайти працювати

ккк 2012-05-12 / 17:03:09
Не забувайте сайтом УжНУ керує поки що ставленик ЄЦу - Петрецький, тому подібні провокації після призначення нового в.о. ректора є звичайним явищем зі сторони барви.
Також зауважу, що стаття вийшла досить "цікава" та "об'єктивна".

не понятно 2012-05-12 / 15:10:54
А чому не переста? Стільки говорилося-писалося, що ректором хоче бути невзяточник і непорочний переста.......

Викладач 2012-05-12 / 14:31:17
Сайт закрили тому що Петрецький керівник цього сайту певно не витримав те, що тепер полетить з роботи на якій толком нічого не робив і з цим погодяться зі мною всі працівники вузу. Що ж прощай пан Петрецький і ваша кантора "журналістів".

Суліма 2012-05-12 / 14:17:38
Приблуда Ніколайчук в житті жодного рядка не написав, це всі занють.
Як була хороша молодичка то обовязково приставав, навіть, якщо це були дружини і дочки колег. Є ще багато чого, що він робив, особливо в корупційному плані, спитайте в старожилів біофаку. А на посаді в.о.ректора він свої якості і не до кінця реалізовані можливості реалізує повністю- будьте певні.
Але зараз є шанс колективу зрозуміти, що він втрачає з призначенням цього людиноподібного і зрозуміти керівництво краю і держави з їхньою стратегією. Ще коли чутки доходили, що робиться в податковій і міліції або таможні для прикладу - то усі мовчали, бо думали, що з кузнею кадрів інтелігенції краю такого не станеться.
Не вийшло! Не сталося!
"Покращення" прийшло не з того боку, що очікували. "Почули кожного".
І, повірте, прийдуть у кожну хату, до кожного "моя хата скраю" і укродебільноти, яка зараз шукає компроміси і варіанти вижити. І кожен зокрема, і всі разом сповна отримаємо за свою страусину політику.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 6
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 21
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району