Через бездіяльність міліції у Солотвині дощенту знищено пам’ятний знак Колодзінському та Коссаку (ФОТО)

11 квітня вандали вщент понівечили пам’ятний знак героям Карпатської України Михайлові Колодзінському та Зенону Коссаку, який встановили 16 березня 2012 року в смт. Солотвино Тячівського району з нагоди 73-ї річниці історичних подій.

Через бездіяльність міліції у Солотвині дощенту знищено пам’ятний знак Колодзінському та Коссаку (ФОТО)

Пам’ятне місце по-дикунськи сплюндроване: меморіальну дошку з фотокартками карпатських січовиків і написами зірвано і невідомо куди подіто, освячений камінь жахливо понівечено. На камені чорною фарбою зроблено надписи «Україна гав…», «Слава Сидору».

Відповідь на ці зухвалі вчинки і свідому провокацію, що збурює суспільство, мають дати правоохоронні органи. Беззаперечний факт: у Солотвині є румунські та  угорські пам’ятники, однак чомусь нищаться тільки українські.

Це вже другий акт наруги над пам’ятним знаком, встановленим 17 березня, в рамках святкувань чергової річниці Карпатської України. Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, в період з 18 по 27 березня 2012 року в смт. Солотвино невідомі зловмисники зірвали з монументу герб України – тризуб. На подану з приводу акту вандалізму заяву Тячівський райвідділ  відмовив у порушенні кримінальної справи «з мотивів п. 2 ст. 6 КПК України (відсутність події злочину)». При цьому порушників обіцяли шукати далі, але не знайшли. На контрасті пам’ятних подій на Верецькому перевалі, де міліція проявила чудеса оперативності, складається враження, що в пошуку злочинців у Солотвині правоохоронці не зацікавлені.

Не залишається сумнівів, що саме така бездіяльність міліції – тим більше у випадках, коли йдеться про наругу над державним гербом і іменем та іміджем держави – заохочує зловмисників до нових злочинів.

Такий вигляд пам’ятний знак мав на момент відкриття

12 квітня 2012р.

Теги: вандал, наруга, Карпатська Україна,

Коментарі

Solotvino 2012-07-09 / 16:35:40
Ви подивіться на фоні чого поклали пам'ятник??? Сором має бути за таке видовище і ганьба. Скільки грошей потрачено марно, і до чого довели такі політики Солотвино за 20 років. Жодного туалету не побудували! Все що є, то Радянське, Угорське або Чеське.

Solotvino 2012-07-09 / 16:31:21
Як може бути правда, факти та історія антиукраїнство??? Я думав сайт створений адекватними людьми, тепер бачу, що ні(

Solotvino 2012-07-09 / 14:29:53

Антиукраїнство. Коментар видалено. Адмін

ф-и-г-в-а-м 2012-04-24 / 19:29:32
а Куцин Олег нормальний мужик, хоч я його політичні погляди розділяю лише на 25%, (МАЮ НАУВАЗІ Я ПРОТИ БУДЬ-ЯКИХ ПРОЯВІВ РАСОВОЇ НЕТЕРПИМОСТІ бо уроди є всягди межи людьми)

ф-и-г-в-а-м 2012-04-24 / 19:26:42
но і бред. фу-фу-фу а нащо росіянам сварити українців з поляками якщо накільки мені відомо, то поляки більше з усіх націй, під якими побувала Україна,(мадяри, руські, чехи)полячня нас май ненавидит. А з чого козаки войну з ними затіяла бо с-р-а-н-а шляхта здівалася з нашого брат як лиш могла. Такщо виовод таков поляки хуже всіх.

Олег 2012-04-22 / 22:40:59

Коментар видалено. Адмін

550 2012-04-21 / 15:18:33

Коментар видалено у зв’язку з видаленням попереднього коментаря, відповіддю на який він був. Адмін

Василь 2012-04-21 / 14:37:34

Хамство, тролінг і україноненависництво. Коментар видалено. Адмін

eu-česko 2012-04-21 / 13:58:20
Sas, а у тебя чего-так туго с чуством юмора? :)

SAS 2012-04-21 / 11:28:10
до Цімбор
я говорив у загальному, і у дужках уточнив до кого коментар мій відноситься

Крутелик 2012-04-21 / 11:23:28

Тролінг і хамство. Коментар видалено. Адмін

Цімбор 2012-04-21 / 11:23:19
Комуняки і регіонали русини, то вже національності ))))))))))))
SAS, ну ти і гуморист ))))) Ти часом проФФесорського ступення не маєш?????? ))))

SAS 2012-04-21 / 11:04:53
три коментарі під цим підтевжують мій коментар що я написав нижче.
"Усіх бідах Винні Москальі ,Угорці , Русини,Поляки ,та Євреї з Румунами,А Українці то є обрана нація" - це нацизм
"під керивництвом намисників Христа ,Тягнибоком ,та куциним" - фашисти-нацисти
"це зробили регіонали русини і комуняки ...смерть ім слава Украіні" - приниження інших національностей(і не визнання(русини))
"І коли Українці запанують на земльі !!! Будуть всі тілки Українці ,бо всі інші краще застрелятся ніж жити звами" - сподіваюся такого ніколи не буде.

міша хуст 2012-04-21 / 09:12:05
це зробили регіонали русини і комуняки ...смерть ім слава Украіні

Василь 2012-04-20 / 13:55:15
І коли Українці запанують на земльі !!! Будуть всі тілки Українці ,бо всі інші краще застрелятся ніж жити звами

Василь 2012-04-20 / 13:51:52
Усіх бідах Винні Москальі ,Угорці , Русини,Поляки ,та Євреї з Румунами,А Українці то є обрана нація ,обрана самим Богом ,обрана щоб творити добро у всому світьі під керивництвом намисників Христа ,Тягнибоком ,та куциним !!!

sevka 2012-04-20 / 13:38:11
281 вы почему такой злой, как собака.
Я просто не знал, что про евреев нельзя. Теперь буду знать.
Про поляков можно?

821 2012-04-20 / 09:35:19
2sevka 2012-04-20 / 05:53:35
2Це я 2012-04-20 / 00:41:10
...сохранились дома поляков, евреев...

Та в тому й то річ, що пишете все лишень згідно з інструкцією. Теми ваші всі під копірку. Летючі інтернетні загони під оце створено - тільки-но з'явиться десь ключове слово. Як ті собаки збігаються.
Якщо про Волинь і українсько-польські сутички, то вам рекомендовано доточувати до цієї теми ще і євреїв.
То вже краще згадали б про Хелмне і Єдвабне. Але ж не будете, бо у вашого патрона поки непогано виходить з Анґелою...

sevka 2012-04-20 / 05:53:35
Для сорри
"інтернет переповнений ФСБшними брехнями на цю тему","поки будете рити носом інтернет".
А зачем интернет? Во многих городах и селах сохранились дома поляков, евреев и т.д.. Просто пройдите и спросите кто, сейчас в них живет и где их хозяева. И тогда конец "ФСБшними брехнями на цю тему".

сорри 2012-04-20 / 01:10:01
Це я, інтернет переповнений ФСБшними брехнями на цю тему. Всі вони мають на меті створити з українців образ головорізів, здискредитувати УПА і посварити українців з поляками. Але російським спецслужбам не вдається ні перше, ні друге, ні третє. Ви чого так старанно експлуатуєте цю тему - ви теж підробляєте в ФСБ чи ГРУ? Якщо ні, то облиште цю бездоказову ахінею - ви в цій темі нічого не тямите і не зможете сказати нічого нового, цікавого чи правдивого. А якщо вже так не йметься, то наведіть, будь ласка, хоч якесь документальне свідчення, яке б підтвердило вашу тезу про Шухевича "як ініціатора очищення територій від поляків та інших нацменшин на Волині". Певен, що не наведете, але, може, поки будете рити носом інтернет чи очікувати відповіді на свій запит в Контору, ми хоч трохи спочинемо тут від продукованої вами дурні...

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей