У Солотвині вандали зрізали тризуб з пам’ятного знаку героям Карпатської України (ФОТО)

26 березня 2012 року в смт. Солотвино невідомі зловмисники вчинили акт вандалізму над пам’ятним знаком Михайлу Колодзінському та Зенону Коссаку, встановленим і освяченим 16 березня з нагоди 73-роковин проголошення Карпатської України.

У Солотвині вандали зрізали тризуб з пам’ятного знаку героям Карпатської України (ФОТО)

Вчинено також наругу над державним гербом України – тризубом, який увінчував композицію: його по-варварськи вирвали  із загального монументу і вкрали.
З приводу інциденту ініціатори встановлення пам’ятника звернулася із заявою до Тячівського райвідділку міліції.

Як відомо, наруга над національними символами держави карається Законом України.

29 березня 2012р.

Теги: тризуб, гнрб, Карпатська Україна

Коментарі

Юрко 2012-04-25 / 23:38:23

Коментар видалено. Адмін

DDR4 2012-04-24 / 21:28:02
"КостЯ 2012-04-05 / 16:17:04
Слава Героям Карпатської України!Пам’ятай чужинець - тут господар Українець!"
Українець господар на україні. А туй Газди оті люди шо живуть на Закарпаттю!

deputat 2012-04-11 / 22:51:48
Ніяких дозволів від депутатів та сесії не було на встановлення памятного знаку,був дозвіл на проведення МІТИНГУ.

Y.K. 2012-04-10 / 17:03:21
Була, на відкритті пам*ятного знака...Атмосфера була НЕЙМОВІРНА! Як можна бути такими покидьками і зруйнувати його???

дейзі 2012-04-07 / 12:42:58
цікаво а дозвіл місцевих депутатів на встановлення памятного знаку є?

КостЯ 2012-04-05 / 16:17:04
Слава Героям Карпатської України!Пам’ятай чужинець - тут господар Українець!

Nachtigal 2012-04-05 / 15:21:04
Героям Карпатської україни - СЛАВА, СЛАВА, СЛАВА!!! Хто посмів підняти руку на символи нашої нації, нашого народу - того біда не омине, вони самі собі її притягли. Можу їм тільки поспівчувати.

Щука 2012-04-05 / 15:12:23
Такий злочин, наруга над пам’яттю Українських Героїв, Українськоїї історії мусить бути гідно покараний! Як проголошує Декалог українського націоналіста: не дозволишщ нікому пляити слави, ні чести своєї нації!

місцевий 2012-04-03 / 14:47:11

Тролінг. Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Справедливий 2012-04-02 / 15:32:57
Вадим, тебе би поперти із Закарпаття! чомусь вони пам"ятають про героїчний чин закарпатців у 1939р., а ти ні.. То кому і куда потрібно виїжджати? Не знаючи власної історії, завжди будеш рабом!

Вадим 2012-04-01 / 22:26:36
ХаХ))) нехай свобода робить собі памятники у Львові, Геть із Закарпаття!

Аноним 2012-03-29 / 17:20:24
Tibor 2012-03-29 / 17:06:18

Отлично, а Вы нам еще расскажите как чудесна жизнь наша с Пинчуком, Ахметовым и прочая и как гордиться следует, что "украинцы" самые богатые люди Планеты и т.д. и т.п., не забудьте лягнуть мадярских "ковдошей", типа Орбана или Шмидта, эти ж "говнюки" имея такие возможности на одну зарплату живут, вот Сволочи, даже наш "родной" Балога таких мерзостей себе не позволяет.
Не сменить марку дорогого "авто" хоть раз в месяц - признак дурного тона.

Tibor 2012-03-29 / 17:06:18
Мне кстаи все одно что там венгерский триколор, что тризуб, что жовтоблакитний, если можно построить там гостиницу, ресторан, генделик, полный вперед! Национальные символы если не приносят профит, мне не пнтересны, независимо от цвета!

Аноним 2012-03-29 / 16:40:32
Тогда возникает вопрос, если это "памятный знак", надо понимать в будущем планировалось воздвигнуть капитальный памятник, то зачем его было "украшать" 5 кг. меди??? где-то на околице, ясный пень, что найдутся желающие подзаработать и не обязательно "смуглые".
Медь в цене, хорошо поддается переплавке и обработке и для многих целей сгодиться /милиции на заметку, среди "погромщиков" могут быть местные "кулибины"/.

местный 2012-03-29 / 16:23:44
2pfr ("думаю, що це смугляві збирачі "металобрухту" ... і не треба тут шукати якісь політично-аморальні речі")

сто пудов так. если бы была политическая акция - залили краской бы или разбили мемориальную доску - а так - только "бизнись" ...

Аноним 2012-03-29 / 16:03:38
"нарид" говоришь, это кто, эпатажные пацаны во главе с жалким аморальным уродцем, выпрашивавшем прощения у судьи за свою ДИКОСТЬ.
Нет это не "нарид", это Отбросы Общества.
Солотвинские, - ничем не лучше.
Я готов до хрипоты дискутировать с мадьярами о том, как было, как есть и как бы хотелось быть, но мадьярская инициатива с "кучей каминня" никак не умаляла моего гражданского достоинства.
Не вижу ничего плохого и в памятнике "солотвинским", если мне внятно объяснят что это за ЛЮДИ????
Может я НЕВЕЖДА и не все знаю, потому как с "мадьярами" все ясно, а кто это такие????
В любом случае "ночной погром" свидетельствует только о том, что у людей, их учинившем, нет ума нормально донести людям свою точку зрения.

pfr 2012-03-29 / 15:55:18
думаю, що це смугляві збирачі "металобрухту". У депресивному Солотвині повно таких, і не треба тут шукати якісь політично-аморальні речі. Якщо там 5 кг міді - ясно, що вкрадуть...

Ігор Лісодід 2012-03-29 / 15:28:19
Аноніму: Яущо нарід веде боротьбу з пам'ятниками своїх гнобителів, окупантів, або тих, хто вчиняв геноцид то це свідчення здоров'я нації. А коли на нашій землі нищать пам'ять наших героїв й паплюжать державні символи, то це є дії за які має бути жорстоке покарання, як від народу, так і від влади. Якщо ж влада на таке не реагує, то це свідчення, що влада є окупаційною адміністрацією з якою потрібно вести боротьбу всіма доступними методами в тому числі й збройно.

Аноним 2012-03-29 / 13:49:28
Это не есть хорошо. Борьба с памятниками, книгами... очень тревожный сигнал того, что общество "больно".
Почему мы не умеем провести понятную гражданскую дискуссию а по ночам демонстрируем худшие черты своей сущности???
К сожалению "свободовская" среда не сумели критически оценить "деяния" своих на Верецком перевале, хотелось бы, чтоб иная сторона проявили большую гибкость и не тупо "приветствовали" вандалов, типа "вы нам мы вам"

Саня 2012-03-29 / 13:23:02