За фактом ДТП, у якій загинув байкер, порушено кримінальну справу

20 березня порушено кримінальну справу за фактом ДТП у якій загинув байкер. За ч. 2 ст. 286 КК України Порушення правил безпеки дорожнього руху, які спричинили смерть потерпілого).

За фактом ДТП, у якій загинув байкер, порушено кримінальну справу

Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської  області, встановлено, що 19 березня, близько 14.00 водій автомобіля марки «Фольксваген-Туарек» громадянки Ковач Інна, виїжджаючи з другорядної дороги,  допустила зіткнення з мотоциклом марки «Kawasaki ZX12R» під керуванням громадянина Камольцева Сергія, який в той час рухався по головній дорозі  у напрямку КПП «Ужгород».

Від отриманих внаслідок ДТП травм  Камольцев помер на місці.

Приводом для порушення кримінальної справи є безпосереднє виявлення працівниками ОВС злочину, тобто факту вищевказаної  дорожньо-транспортної пригоди.

Хід розслідування справи взято прокурором області на особистий контроль.

Ппри цьому прес-служба прокуратури області заявляє, що інформація, розповсюджена окремими сайтами щодо намагання «вигородити» винуватця ДТП, не відповідає дійсності. Усі факти задокументовані належним чином і слідство проводиться об’єктивно і неупереджено.

 

21 березня 2012р.

Теги: байкер, мотоцикл

Коментарі

ужгородець 2012-03-23 / 09:58:34
Шкода хлопця, шкода і дівчину. А винувата швидкість.
Як загнав усіх байкерів на аеродром і нехай там ганяють скільки в них влізе. А от на траси цих хлопців неможна ні в якому разі, особливо з Ужгородського клубу "Падонкі"

МММ 2012-03-22 / 21:14:56
Їхав,якось,по дорозі Ужгород-Перечин,хто їздить-знає складність відрізку Камяниця-Перечин.Подивився в зеркало заднього виду-нікого,не встиг опустити очі,як на бешеній швидкості мене обганяє байк.У мене на спідометрі біля 80км,а почутя-ніби стою.Висновки робіть самі.

сумно 2012-03-21 / 20:03:00
на "краснодонцах" BOSH точка закрыта и цветы в вазах стоят.......
хороший парень был - искренне сочувствую родным погибшего !
а он женат был и дети есть ??

eu-česko 2012-03-21 / 19:51:33
http://www.blackdogscz.com/new/nehody/002.jpg
Фотография аварии спртбайка подобного типа-для "экспертов"

eu-česko 2012-03-21 / 19:46:34
ZX-12R Ninja - спортивный мотоцикл производства компании Kawasaki. Вплоть до 2006 года являлся самым мощным серийным мотоциклом. Отличается жёсткой работой КПП, подвесками с широким диапазоном настроек и тяжёлой управляемостью.
Top speed 185.8 mph (299.0 km/h)

yurets 2012-03-21 / 17:53:47
Якщо бути чесним, то в спортбайка 1,2л максималка під 300, але це не значить що він так їхав. Дійсно стан мотоцикла не відповідає великій швидкості. Якщо вірити інформації, то винною слід вважати дівку в концерві.
Смертники взагалі то знають що є можливість загинути, а їзда на мотоциклі за нормальних умов нічим не загрожує. Як можна їхати і не дивитися на дорогу? Краще б КрАЗа піймала.

xXx 2012-03-21 / 16:10:44
Максимальна швидкість в мотоцикла 160-180 км/г, тому до швидкості 150 я думаю навряд чи міг би розігнати на даному відрізку дороги байкер, та й смисл - угробити машину максимально-можливими параметрами???
------------------------------------------------------------
Максимальная скорость этого мотоцикла теоретически равна 160-180 километрам в час, хотя далеко не все байкеры рискуют проверить это на практике.

Благодаря новым шасси, оснащенным усиленной вилкой, а также более широким шинам и колесам мотоцикл приобрел повышенную устойчивость на любых скоростях. Он обеспечивает ровность хода и легкость смены направления движения. Несомненно, обновленная версия этой модели выглядит намного привлекательнее своего предшественника. Внешний вид мотоцикла отличается особой легкостью, целостностью и гармоничностью. Отдельно стоит отметить прекрасные эргономические характеристики и наличие надежной защиты от ветра.

Андрій 2012-03-21 / 14:57:48
І я за те, щоб не упереджено подавати інформацію.
І я за те, що не було 150км/ч.

Інакше пластиковий обтікач був би розірваний як папір і розкиданий на сотні метрів... і одяг у хлопчика був би як ганчір'я...

Жаль його!
Чекаємо висновків...

Адмін 2012-03-21 / 13:26:48
Біда, що ми сприйняли це не як двозначність, а як однозначність. )) Але нам достатньо ваших запевнень, що йшлося про цілком протилежне. А отже - проїхали...))))

Леон 2012-03-21 / 13:00:42
Адміну:

Можливо ви помітили там двозначність...але йшлося виключно про інформації ДАІ та УМВС...

Коля 2012-03-21 / 12:47:22
В Закарпатті стається не одне ДТП і з більш сумними наслідками, але чомусь лише це ДТП назвали резонансним. Туарег виїхав на головну дорогу по якій на шаленій швидкості рухався камікадзе і нібито врізався в туарег (???). З одного боку папа-мажор Ковач, з іншого намалювалась якась кантора захищає інтереси смертників. Аж з Києва ... Правди про дане ДТП не дізнається ніхто і ніколи, зараз менти і прокурори будуть фабрикувати для тих, хто дасть більше бабла.

Адмін 2012-03-21 / 12:22:41
ЛЕОНу
Читаємо: "....прес-служба прокуратури області заявляє, що інформація, розповсюджена окремими сайтами щодо намагання «вигородити» винуватця ДТП, не відповідає дійсності." Це при тому, що інформацію про намагання "вигородити" винуватця ДТП опублікувало тільки Закарпаття онлайн. Натомість, сайти ДАІ і УМВС опублікували інформацію, якою якраз вигороджувався винуватець ДТП.

Формулюйте правильно речення.

ЛЕОН 2012-03-21 / 12:15:41
Адміну:

"ЧИТАЙТЕ УВАЖНІШЕ"!!!Там про ваш сайт НІ СЛОВА!!! Там йдеться про сайти прес-служб ДАІ та УМВС

Адмін 2012-03-21 / 12:12:22
Леону

Для чого було в останньому абзаці цієї інформації звинувачувати Закарпаття онлайн у розповсюдженні недостовірної інформації? Адже саме ми чітко, аргументовано і з цитатами вказали, як міліцейські віддомста вигороджують винуватця. На майбутнє: для того, аби похвалити себе улюблену, прокуратурі зовсім не обов’язково "макати" журналістів, а надто - безпідставно.

Прокі 2012-03-21 / 11:53:02
Як поінформував на брифінгу в прокуратурі Іван Косей проводитиметься спеціальна так звана транспортно-трасологічна експертиза, яка і визначить з якою швидкістю рухалися транспортні засоби та де були розташовані і чи взагалі мало місце зіткнення...Окрім того Іван Косей заявив, що на дорозі виявлено гальмівний шлях...Як повідомив правоохоронець, "Не виключено, що винуватцями події могли стати обидва учасники ДТП"...

Свідок 2012-03-21 / 11:46:22
Мотоцикліст рухався зі швидкістью 60 км/год, це зафіксовано в актах і протоколах ДАІ. Сама була свідком трагедії, давала свідчення.

Леон 2012-03-21 / 11:35:41
Адміну...

До слова, прокуратура до цього факту має найменше відношення, вона усього лише контролюватиме те, як міліція розслідуватиме цю справу...Саме прес-служба ДАІ та УМВС повинні були неупереджено проінформувати про подію, проте вони так проінформували, що виникли усілякі підозри " про вигородження винуватця"...Саме тому прокуратура була змушена розсіювати ці сумніви та спростовувати інформацію, яку невміло подали прес-служби ДАІ та УМВС...

xXx 2 Микола 2012-03-21 / 11:11:11
Миколо, на попередніх фото після ДТП чітко видно, що байкер ніяк не "літав" - тормозного шляху майже немає і байк цілий - без явних ушкоджень. Тому слова "Недармо в народі їх називають СМЕРТНИКАМИ" я важаю в даній ситуації недоречними...

Микола 2012-03-21 / 11:06:10
Байкери менше б літали. Не було б стільки смертей. Недармо в народі їх називають СМЕРТНИКАМИ. Хоча відповідальності з дівчини це не знімає. Оба винуваті. Байкер заплатив життям , а дівчина може заплатити каліченням долі.

Адмін 2012-03-21 / 10:53:14

Прокуратура, звичайно, шіковна, але чому у нас немає впевненості в тому, що вона була би такою ж шіковною, якби не ота сама "інформація, розповсюджена окремими сайтами щодо намагання «вигородити» винуватця ДТП?.. ))

НОВИНИ: Кримінал

10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 2
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині