Закарпатський "губернатор" прийшов на засідання Кабміну з годинником за 200 тис. грн (ФОТО)

Голова Закарпатської обласної адміністрації Олександр Ледида під час розширеного засідання Кабінету міністрів, присвяченому новим соціальним ініціативам влади, яке проходило сьогодні в Києві, «засвітив» годинник вартістю понад 200 тисяч гривень.

Закарпатський "губернатор" прийшов на засідання Кабміну з годинником за 200 тис. грн (ФОТО)

 

 

Годинник Admiral's Cup Challenge Regatta швейцарської фірми Corum відрізняють впізнавані деталі – 12-гранний рант і подвійні прапорці міжнародного морського коду, що виконують роль часових маркерів.
 
40-міліметровий корпус виконаний із 18-каратного червоного золота.
 
Ціна такого виробу стартує від 200 тисяч гривень.

 

07 березня 2012р.

Теги: годинник, Ледида

Коментарі

Джоні 2012-06-06 / 20:03:23
МОЛОДЕЦ!
СЛАВА ЛЕДИДІ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

РОЗА 2012-06-01 / 10:59:18
ЧОГО ВИ ВСІ ЗАЗДРИТЕ. НІХТО НІКОМУ НЕ ЗАВАЖАЕ НОСИТИ ТАКИЙ ГОДИННИК. ДИВІТЬСЯ І ВЧІТСЯ В НЬОГО

земляк 2012-04-16 / 18:17:09
...колись холопи клали повний рот золотих зубів...

добродій 2012-03-23 / 15:53:28
задекларований?

закарпатець 2012-03-20 / 11:04:17
хлопці гордітся, що у наших слугів народу такі годинники. То для того, щоб своєчасно всюди бути. Це слуги нарду такі годинники мають, а народ тоді які має, можете собі уявити?

ледида- 2 2012-03-15 / 18:16:18
Це тільки в україні- губернатор має годиинник за 200тис, голова Ужгородського міськрайсуду будує трех поверховий будинок в минаї,нач.ГАИ Ужгородського району тримає маршрутне таксі №15,а ми народ в дупі.

вуйко 2012-03-14 / 03:23:11
шось Ледида з Закуреним дуже сумно позирувуть шо такое?

натали 2012-03-12 / 09:05:07
у кого дороги часи тот на людей простих ниякои уваги я написала 5 писем но мой вопрос он не решився моя семья не може приватизировать дом на завади корупция мелких чиновников пануйте и дали пусть вам воздасть бог

человек 2012-03-11 / 15:06:01
то му царёк відплатив за один телефонний звонок в райраду.

мишо Папович 2012-03-10 / 18:44:06
Ледыда скаже то часи ун найшов на мусорке возле Золотой Гори цигане с Радванки туда подбросили,конюх правду не скажет

нік 2012-03-10 / 18:06:01
одно слово: ТО ЧИСНІ АЙ ДОСТОЙНІ СЛУГИ НАРОДА .Убирайте дале !

працівник ради 2012-03-10 / 15:28:10
Адмін, а чому ви попередній коментар не удалили, а тільки мій, який вам не сподобався? А я до речі, правду написав.

працівник ради 2012-03-10 / 14:57:36

Флуд. Коментар видалено. Прошу всіх учасників коментування повернутися до теми обговорення. Адмін

гуцулик 2012-03-10 / 12:20:26
Закурений сумний бо вкрасти нич не може в облраді,там його Балога навіть вигнав з поверха аби не крав в Раді нічого і заборонив папіря пудписувати йому,тому попович Мішо його цього Закуреного ганяє як пусту Шавку -курвочку молдавську

беркела 2012-03-10 / 12:18:22
а коло Ледиди сидить сам молдаванський-Гуцул пан Закурений,чи бужений як му кажуть в рахові,а чому йому тоже не дали поносити такі файні часи як у його шефа??Дуже сумний Закурений без таких часів не?

гуцулик 2012-03-10 / 12:16:29
як краще можна відрубати цю руку з часиками бензопилов чи сокирою????

іван 2012-03-09 / 20:32:28
правду кажуть - хочеш знати що то за людина, дай їй владу або гроші. Простих і порядних людей у владі майже не залишилось, це вже не модно їх не зрозуміють, вони насторожують і т. д. І в цьому самі люди виноваті, що голосують за гроші, продаються.

Марія 2012-03-09 / 19:46:33
Скромна людина по природі який би вона пост не займала у владі публічно свої аксесуари напоказ не виставляє взагалі. Навіть високий статус чиновника не зобов"язує до багатьох речей в принципі...Все залежить від елементарної вихованості та скромності не зважаючи на статки.

Читатель 2012-03-09 / 15:57:47
Кто-то тут под моим псевдонимом написал сообщение от 2012-03-08 / 17:52:11, что мол "жаба давит", это писал не я.
Просто дополню. Всё дело не в жабе, а в том, что ругая других, мы на себя внимание не обращаем.

Михайло 2012-03-09 / 14:33:19
Ну питання висвітлення багатіїв-чиновників потрібно показувати та висвітлювати! Але поряд з цим показувати який основний заробіток губернатора за рік через Декларацію про доходи! А Ви шановні читачі-виборці будете робити свій вибір 28 жовтня 2012 і подивимось скільки нас Закарпатців продадуться за 100-300 грн за голос (2 бюлетені мажоритарка та партійний список)тобто по 150 грн за один бюлетень!

НОВИНИ: Світське життя

20:09
/ 7
Стоянка первісних людей в закарпатському Королеві виявилася найстарішим людським поселенням Європи – 1,4 млн років
00:03
Мукачівець Сергій Кузьма здав 24,4 літри крові протягом 20 років
11:05
Вина Срібної Землі. Як на Закарпатті малі винороби просувають свій продукт
18:21
/ 2
Родина з Нижньої Апші зробила вирощування тюльпанів сімейним бізнесом
19:27
Через COVID та війну равликовий бізнес на Закарпатті вимирає
10:20
"Винна мануфактура Штифко": винороб з освітою фізика відроджує виноградарські традиції на Закарпатті
17:31
Залізничник з Мукачева виготовляє металеві мініскульптури на підтримку ЗСУ
15:06
"Вина Срібної Землі": як на Закарпатті відроджують виноробську славу
15:02
/ 1
Кореєць Сонгджін, який 10 років жив в Ужгороді, переклав "Червону руту" на рідну мову
10:52
/ 7
Ужгородець відтворив старовинний струнний інструмент із фрески Горянської ротонди
10:18
Ужгородка виростила двометрові чорнобривці і потрапила до Книги рекордів
22:42
106-річний ужгородець Микола Деревляник сам готує, прибирає та пере одяг руками
20:46
На Закарпатті ветеранів війни та членів їх сімей професійно адаптують за кошти держави
10:17
Медик з Мукачева Валентин Вракін рятує поранених на передовій
14:11
На Закарпатті почали готувати собак-терапевтів для психологічної підтримки ветеранів
17:44
В Ужгороді волонтерки готують їжу для поранених військових, які лікуються в медзакладах
11:32
/ 2
На Рахівщині виготовляють морозиво із пива та сидру та варять варення із гострого перцю
10:57
У нацпраку "Синевир" на Закарпатті встановили фотозону з "портретом" хранительки лісу – Мавки
10:55
В Ужгороді виготовляють натуральну косметику із квітів і трав
11:34
Школяр із Донеччини вигуляв в Ужгороді службового собаку Нацгвардії й отримав у винагороду шкільне приладдя
11:27
Волонтери в Ясінях на Рахівщині шиють маскувальні сітки для бійців на передовій
17:52
Спортсмен із Мукачева Богдан Черепаня став чемпіоном України з бойового самбо
19:00
Дитячі табори відпочинку, квест-екскурсії, туристичні походи: активно й насичено проводять літо на Закарпатті "Щасливі діти"
15:11
/ 2