Заступник Табачника в Ужгороді пообіцяв скасувати розпорядження про об’єднання закарпатських вишів (ФОТО)

Сьогодні в читальній залі наукової бібліотеки УжНУ відбулася зустріч викладачів та студентів з першим заступником міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгеном Сулімою.

Заступник Табачника в Ужгороді пообіцяв скасувати розпорядження про об’єднання закарпатських вишів (ФОТО)

Варто зазначити, що про приїзд чиновника адміністрація університету не знала. Сам Євген Миколайович повідомив, що його візит зумовлений останнім мітингом студентів та викладачів в підтримку УжНУ.

Присутні в залі роз’яснили заступнику міністра головну мету акції непокори – скасувати розпорядження Кабміну №760-р від 10 серпня 2011 року про реорганізацію закарпатських вишів.

Після кількох гострих виступів присутніх Сулима сказав: «Я обіцяю, що завтра підготую проект про те, що наразі варто відмінити розпорядження Кабміну і міністр Д. Табачник, сподіваюся, його підтримає».

Максим Молнар, для Закарпаття онлайн. Фото Романа Сов'яка

01 березня 2012р.

Теги: Суліма, УжНУ

Коментарі

патерпевший 2012-03-09 / 17:45:34
правда не для лески, бесит правда

патерпевший 2012-03-09 / 16:14:36

Тролінг. Коментар видалено. Адмін

САША 2012-03-05 / 10:44:14
ДУже важливо, що обєднання не буде.Приємно, що Ващук цю гру пройграв. А зараз університету необхідно зупинитися на одній кандидатурі: Смоланка чи Приходько. Всі інші не потянуть такий великий колектив до нових висот.

!!!!! 2012-03-04 / 17:53:25
Ректора Сливку восскресите. Религия и наука не должны иметь никакого отношения к политике, а уж тем более к бизнесу. Ярема декан юрфака - самый достойный РЕКТОР УжНУ.

!!!!! 2012-03-04 / 13:27:11
Зачем ? Исправляешь - исправляй правильно !

!!!!! 2012-03-04 / 10:39:00
Еще ЖИВИ "старые" Корифеи - ЯРЕМА . ВЗЯТКИ были, есть и будут. "Студенты", которым нужны НЕ ЗНАНИЯ , а ДИПЛОМ, были , есть и будут. Учишся для себя, а не хочешь ето ТВОЕ БУДУЩЕЕ. Из садика начинайте ИСКОРЕНЯТЬ ВЗЯТКИ.

bratrura 2012-03-04 / 07:17:33
СЛИВКА та Сливка - це дві великі різниці, як кажуть у славному місті Одеса! Є сливки рінклоди, а є - бистриці...
Важливе інше. Накінець обласна рада вийшлі зі стану глибокого сну та пригадала, що вона є головним органом місцевого самоврядування!

simple 2012-03-03 / 17:34:10
так Сливка є ! У чому проблема?

vvvvv 2012-03-03 / 14:37:38
Воскесiть С Л И В К У !

МІШІ 2012-03-03 / 12:45:48
Наприклад кого?

МІША 2012-03-03 / 11:28:57
Головне, що Ващук не зможе прийти в УжНУ. І грошу йому не помогли. А університет сам обере собі достойного Ректора, але НЕ ПЕРЕСТУ, НЕ ВЕГЕША, НЕ Височанського. Є більш достойні .....

верховинець 2012-03-03 / 09:05:15
Черевко голосував проти, бо викладає у Ващука та має катедру... Що сегінь другоє міг учинити?

Абым не забыв 2012-03-02 / 20:46:30
Не голосували за рішення «Про підтримку рішення трудового колективу Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» депутати обласної ради: Іван Бушко, Василь Іванчо, Михайло Лакатош, Іван Немеш, Сергій Рішко, Павло Черевко та Іван Чейпеш.

zzzzz 2012-03-02 / 19:21:50
тут є відео-інтерв"ю з Сулімою в УжНУ http://mediazakarp.at.ua/news/evgen_sulima_vidvidav_uzhnu/2012-03-02-72

mickey 2012-03-02 / 17:39:26
а в чому власне проблема тієї реорганізації? нехай закду буде окремим інститутом(факультетом) ужну, а ващук директор філії

сорри 2012-03-02 / 02:12:35
На місці УжНУ я б не розслаблявся. Розпорядження Кабміну може й відмінять, але призначити в квітні в.о. ректора УжНУ Ващука для них не проблема. Отоді потрібні будуть, справді, згуртованість і сила волі, аби його сковирнути...

Русин 2012-03-01 / 22:53:02
Я на рахунок выдлупцювати - ыз задоволенням. Лиш най ми дадуть гарантыю ош нич ми небуде. Можу ы на камеру. Даю 100%, що ушиткы ся останут задоволени, кроме Сулими, конечно.

1354654 2012-03-01 / 22:07:53
Гроші не верне бо вони всіх кидають. Там його треба було всім разом відлупцювати

УжНУ 2012-03-01 / 21:45:42
Чи верне тепер Суліма гроші, взяті у Ващука авансом? :-))

Русин 2012-03-01 / 21:40:00
Гий чиляде, но і нічоготов упозирує сись Сулима. Та сесе усьо лупинов пахне, що такый ніщо нам тулько проблем робит. Думаю, ош Балога добре знає правила ігри і спеціально держит Ващука тай сього у загашникови куй треба ситуацію накалити.
Айбо дуже правильно Азаров зробив, що заставив маріонетку пуйти та розяснити людьом про усы перипетії. Тай, що хыжа пуд Киэвом за Ващуковы гроші не усьо значит.

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу