Завтра студенти та викладачі УжНУ мітингуватимуть біля ОДА

Завтра, 28 лютого, о 14.30, на площі Народній відбудеться мітинг студентів та викладачів УжНУ в підтримку свого навчального закладу.

Завтра студенти та викладачі УжНУ мітингуватимуть біля ОДА

Приводом до нього стали численні порушення під час останньої міністерської перевірки та поширення чуток про можливу "реогранізацію" вишів Закарпаття в один навчальний заклад. Як повідомила голова профкому студентів УжНУ Андріана Завадяк, студенти та викладачі вимагатимуть відставки міністра освіти Дмитра Табачника та його першого заступника Євгена Суліми.

Проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Сливка повідомив, що на розширеному засіданні Вченої ради було вирішено просити офіційної підтримки у голови облради Івана Балоги та "губернатора" краю Олександра Ледиди. Керівництво вузу також надіслало їм офіційні запрошення на засідання трудового колективу, яке відбудеться завтра, о 15.00, на економічному факультеті УжНУ. Від очільників краю чекають висвітлення їхньої позиції у цій ситуації.

Що цікаво, саме під час роботи цієї шокуючої міністерської перевірки Ужгородський національний університет отримав Диплом "за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу, національної системи освіти України" за результатами XV Ювілейної Міжнародної виставки навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні - 2012", що проходила в Києві з 15 по 17 лютого. Першим підписом у цій нагороді, як не дивно, є підпис Дмитра Табачника.

Максим Молнар, для Закарпаття онлайн

27 лютого 2012р.

Теги: студент, УжНУ, мітинг

Коментарі

ФІЗИК 2012-03-01 / 01:32:24
Слухай УжНУ ти случайно не ректор... і нік відповідний))))) запустив ужну тепер відгрібай... я сам з УжНУ і живу в общазі... я прикрасно знаю всю ситуацію... ужну не відповідає рівню університету...так якась бурса))) Аспірант має рацію...90% ДИПЛОМІВ ЛИПА...гроші які виділя. міністерство йде не за призначенням... максимум доходить до соловйова...який навіть тараканів не може потруїти... це просто бардак... де в україні дають взятки по 500 у е ... тільки в ужну в зак ду 450 грн... а знання одинакові... я впевнений що перевірка ще багато не побачила...що тут говорити.. я б дав ужну срок 1 рік... якщо не стане нормальнив універом.. закрити на...й... замітьте я студент ужну просто набридло що людина, яка важкочитає, або мадяри без знання мови мають дипломи..Ганьба УжНУ(((((((((((((((

УжНУ 2012-02-28 / 14:09:10
Ну звичайно: Ващук і ващуЩенята мріяли би, якби студенти УжНУ сиділи би на гузицях і дали би їх проковтути єдиний (бо хіба УжДІІЕП - це університет?) університет Закарпаття.

Правда 2012-02-28 / 13:42:33
Дійсно, а чому б Балога їх не підтримував? Він че до цього руку доклав , він хоче усі вузи об"єднати для себе, щоб другу маріонетку ректором покласти

Правда 2012-02-28 / 13:39:03
Очень хорошо спланированная акция протеста," БРАВО " , ректору и деканам - хорошо поработали, а студенты ужну - как щенята слепые, что им говорят, то и делают................

Сарказм 2012-02-28 / 13:21:18
Плохому танцору и я…ца мешают! Прежде чем винить других, обратите внимание на себя

УжНУ 2012-02-28 / 10:52:39
Винні такі, як ви, які допомагають ващукам з табачниками робити з України схему по викачуванню грошей.

До УжНУ 2012-02-28 / 10:41:51
А хто винен у тому що Ви на колінах?

УжНУ 2012-02-28 / 10:25:29
Миколо з УжДІІІЕПа, ми будемо підніматися з колін тоді коли вважатимемо за потрібне. Зрозумів? А ти лежи під Ващуком далі

Микола з Міжгіря 2012-02-28 / 09:45:26
Чому Ви дорогі мої не вимагали цього коли вся Україна це робила.Тепер вже пізно, це факт з яким необхідно змиритися

Василина 2012-02-28 / 09:37:46
Ну викладачі це зрозуміло, а студенти тут до чого.Не бачу ніякого звязку між тією перевіркою та студентами.Якщо Ви про анкетування то покажіть будь ласка нормативно правовий акт , який заборояє його проводити?І поясніть яким чином порушені права студентів?

Іван 2012-02-28 / 09:21:46
Дратує оце балаболство, йдіть і зробіть щось самі, а не діставайте гроші за коментарі. А я як колишній профкомівець при Тракслері можу точно сказати, що профком УжНУ не підкоряться ректору, а профком ЗакДУ, повністю.

Михайло 2012-02-28 / 09:09:48
УжНУ був, є і буде, а от нормального ректора там невистачає!
А аферист Вашук нехай керує своїм ліцеєм.

Аспірант 2012-02-28 / 01:49:45
Всі вузи України давно пора закрити.

А дипломи продавати прямо через інтернет-магазин міністерства освіти. Ніякої різниці ніхто не відчує.

Зате скільки вивільниться робочої сили і скільки даремно втраченого часу залишиться при студентах?

УжНУ 2012-02-28 / 00:43:34
У Ващука знову все сиплеться. Тому і спустив з повідка таку кількість ващуЩенят. Все закінчиться приєднанням ЗакДУ до УжНУ.

спаведливо 2012-02-28 / 00:27:57
Просто викладачі хотять прикритися стуенським мітингом, ніби то студентам щось загрожує, але насправді загроза паде на керівництво теперішнього УжНУ... перевірка права - універ запущений... нічого не оновлюється тільки взятки найбільші в Україні... на розвиток ніхто не дивиться... аж соромно...

Cмерть 2012-02-27 / 23:23:40
Ректор про це дізнається лише завтра це можу гарантувати. Шкода, що він не дуже активний політик, Ващук тим його й давить.
Давно треба було це Ударне кодло - профком вичистити. А тепер, хто зна що буде. Знайомі студери - негативно ставляться до профкому, але більшою частиною візьмуть участь.
Деякі лишень на Закарпатті он-лайн про це дізналися...

Студент юрфака 2012-02-27 / 23:20:40

Тролінг. Перехід на особистості можливий тільки під власними іменем/прізвищем. Коментар видалено. Адмін

ture 2012-02-27 / 23:16:49
Смерть 2012-02-27 / 22:50:15
Я добре знаю, що значить турул, але прошу мене з цим не плутати)
Щодо Вегеша я повинен з вами не погодитись, Завадячка зі своїм профкомом прямо підпорядковується ректору і без його участі подібна акція - мітинг не міг би бути проведений завтра, до того ж, як це студенти завтра зможуть піти з 4-ї пари (яка починається тільки о 14.00) без дозволу викладачів, керівником яких є ректор, а це сотні студентів. Тому зв'язок Завадячки з Вегешом є очевидним щодо проведення даного мітингу біля ОДА.

Смерть 2012-02-27 / 22:50:15

Коментар видалено. Адмін

ture 2012-02-27 / 22:31:10
Завтрашній мітинг є явною маніпуляцією студентів.
По-перше, якщо він буде проводитись о 14.30, а збори трудового колективу УжНУ о 15.00, виникає питання: як Ледида та Балога зможуть побувати на обидвох акціях?(забракне часу поспілкуватись із першими)
По-друге, якщо керіники краю підуть на економічний факультет, потім студенти скажуть, що їх проігнорували; а якщо все ж вийдуть до студентів - поспілкуються з ними тільки мало, щоб ще піти збори т.к. УжНУ, студенти зроблять висновки, що їхні протести для влади є тільки формальними.
По-третє, як викладачі підуть мітингувати під ОДА, якщо вони теж є членами трудового колективу УжНУ і повинні бути на зборах о 15.00 ?)
Тому завтрашня подія біля ОДА є маніпулюванням емоцій студентів, які через завтрашні обставини все рівно зроблять з вище поданого тільки негативні висновки. Це все виглядить гарно спланованою провокацією зі сторони керівництва УжНУ.

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 1
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 4
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 9
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 1
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень