83% опитаних студентів УжНУ не стикалися з хабарництвом

83% студентів УжНУ, проанкетованих комісією Держінспекції навчальних закладів України, зазначили, що у виші відсутнє хабарництво і посадові зловживання.

83% опитаних студентів УжНУ не стикалися з хабарництвом

83 особи записали в анкеті, що 1 раз стикалися з хабарництвом. 11 студентів зізналися, що платили хабара при вступі, 13 - під час поселення в гуртожиток.

114 осіб вказали, що платили викладачам понад 100 грн.

10% поскаржилися на наявність тиску з боку викладачів. "Цей показник був би й більший, але заповнювали анкету ще по тій системі, що хтось може встановити, чия саме ця анкета", – прокоментував такі дані ректор УжНУ, професор Микола Вегеш.
 

27 лютого 2012р.

Теги: хабар, УжНУ, Вегеш

Коментарі

ТАРАС 2012-02-28 / 19:42:46
ЯКЩО НЕ БЕРУТЬ,ТО ЗВІДКИ У НИХ ТАКІ ІНОМАРКИ.НА ЗАРПЛАТНЮ ІНОМАРКУ НЕ ПРИДБАЄШ.ХТО НЕ БЕРЕ ТІ ХОДЯТЬ ПІШКОМ,АБО ІЗДЯТЬ НА ДЕШЕВИХ АВТО.А НА БАМІ ВИСТАВКА НЕ ДЕШЕВИХ ІНОМАРОК.

михайло 2012-02-28 / 09:22:59
Хабарництво-це взагалі проблема не тільки ВУЗів, проблема держави. 15 рокув назад ще не було, я навчався, взяток не давав, і ніхто не давав, відповідно викладачі і не вимагали. 15 років назад на всьому факультеті було 4-5 студентів з власними автомобілями, Ви зараз подивіться, кожен студент на авто (дорогому авто), одні мажорики. Яким наука по барабану, сидить і робить калькуляцію - за який екзамен і скільки грошей. Диплом все рівно отримає.м

Колишній студент УжНУ 2012-02-27 / 22:11:01
Коли поступав в університет, ще в школі розповідали про хабарі. Тоді здавалося це щось інопланетне. Але вже через півроку на першій сесії зіштовхнувся із цим. Огидно. Через старост або лаборантів передавали прейскурант. Старости або активісти збирали гроші, писали списки хто і скількі дав. І всі 5 років навчання на кожній сесії за більшість екзаменів платили. Лише декілька заліків і екзаменів були такі, що викладач не брав гроші і не створював такі умови, щоб студенти самі несли. Хабарництво повністю як вірус просякло УжНУ. І лише конкретні дії правоохоронців можуть це зупинити, жорстко. Викладачі самі відмовляться? Зась. Страшно, але коли по декілька тисяч долларів за сесію приходить, як же ж не ризикнути. Ганьба!

Студент 2012-02-27 / 21:13:44
Читатель. А тепер я тоді все поясню. Одного разу один хлопчик пішов давати Хабар Фабіянці її піймали, закрили у СІЗо, а тепер бачиш випустили іще може виправдають. І кому вірити?! КОМУ?! Ти смішний піти до декана, та хоч до ректора піду нічого то не дасть!

Читатель 2012-02-27 / 20:30:02
СТУДЕНТ 2012-02-27 / 19:57:37
Если вы такой трус, как и большинство - дрожите за свои шкуры дальше! И таких вот, не жалко!!! Завалил кто-то сессию? Пусть пойдёт на кафедру, в деканат и т. д. В конце-концов, среди преподавателей, есть хорошие люди, вызывающие доверие, которые могут принять определенные меры!

Читатель 2012-02-27 / 20:26:41
Ответ 3-курснику. Вы читать умеете? Где написано тут, что Вегеш так сказал? Он сказал: "Показатель был бы большим, но заполняли анкеты так то..."

студент 2012-02-27 / 20:17:56

Тут не помийна яма – є конкретні факти, то повідомляйте про них правоохоронні органи, а не строчіть анонімки в коментарях. Адмін

3-курсник 2012-02-27 / 20:13:24
от і клоун Вегеш !! немає хабарництва в УЖнУ !! Це він може розповідати дітям в дитсадку !! Вегеш , прокинься після зимової сплячки, на дворі весна !!

I am 2012-02-27 / 20:04:26
ха-хааа-ххаааа-ххххаааа!

СТУДЕНТ 2012-02-27 / 19:57:37
БРЕХНЯ!!!!

ІДЕ В ЦІЙ КРАЇНІ ПРАВДУ ШУКАТИ?! НУ СКАЖІТЬ МЕНІ ХТО В ЦЕ ВІРИТЬ?!? І ХТОСЬ ЩЕ СМІЄ ЗАЯВЛЯТИ, ЩО БУВ ТИСК ПІД ЧАС ОПИТУВАННЯ - ТАК БУВ, АЛЕ З БОКУ НАШИХ ЖЕ ВИКЛАДАЧІВ, ЯКІ КАЗАЛИ НАПИШЕТЕ, ЩО Є ХАБАРНИЦТВО СЕСІЮ НЕ ЗДАСТЕ! В УЖНУ ХАБАРНИЦТВО ПОВСЮДИ, АЛЕ НЕ СПЕРЕЧАЮСЯ Є ЧЕСНІ ВИКЛАДАЧІ, АЛЕ ЇХ ПЕВНО МАЛИЙ ВІДСОТОК.!

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті