Мер Ужгорода просить журналістів не показувати про нього сюжети і погрожує судом (ФОТО)

Проект журналістських розслідувань «Хто тут живе?» телеканалу ZIK продовжує серію програм про міських голів міст Західної України. Фігурант програми Віктор Погорєлов, міський голова Ужгорода, прийти на червоний диван відмовився, а журналістам навіть пригрозив зверненням до суду.

Мер Ужгорода просить журналістів не показувати про нього сюжети і погрожує судом (ФОТО)

Незадовго до виходу програми в ефір відділ інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю надіслав офіційного листа журналістам, у котрому йдеться: «Віктор Володимирович вважає некоректним поведінку журналістів телеканалу щодо знімання сюжетів, пов’язаних із його особистим життям  та справами його родини, тому звертається із наполегливим проханням не транслювати ці сюжети, а в іншому випадку не виключає можливості звернення до суду з приводу втручання у приватне життя».

Віктор Погорєлов відмовився не лише брати участь у прямому ефірі «Хто тут живе?», але й від «інших форматів участі у цьому проекті». Каже, співпрацюватиме з журналістами телеканалу ZIK лише тоді, коли їхні матеріали стосуватимуться виключно життя громади Ужгорода та інфраструктурних питань міста.

А тим часом журналісти  покажуть, чи Віктор Погорєлов – справді мер-комунальник, як він себе позиціонує. Не оминуть і більш пікантних питань: чому чи не уся родина можновладця працює держслужбовцями? Чому нещодавно мер вступив у Партію регіонів? Що спонукало його вдруге боротися за посаду міського голови?

Побачать глядачі і сенсаційну правду про фігуранта «Хто тут живе?»: за що і де Віктор Погорєлов відбував покарання.

Програма «Хто тут живе», присвячено меру Ужгорода Віктору Погорелову, вийде у прямому ефірі сьогодні о 21.50.

До студії можна звернутися під час прямого ефіру за телефоном – 0-800-501-945, та поставити запитання онлайн на сайті http://tv.zik.ua/project/feedback/1 або www.zik.ua. Протягом усього ефіру будуть активовані спеціальні банери, клікаєте на них, заповнюєте форму і пишете своє запитання.

Дивись телеканал ZIK:

 

Ефір: 12 канал

 

Будні:

04:00 – 06:00

12:00 – 16:00

21:00 – 24:00

 

Вихідні та святкові:

02:00 – 08:00

21:00 – 24:00

 

Цілодобово:

 

У мережі кабельного телебачення західного регіону України, Києва та області.

Cупутник АМОS 2 4W частота – 11609.75 МГц.; FEC 3/4; 3600 Ксимв./сек, поляризація горизонтальна.

Номер телефону «гарячої лінії» телеканалу ZIK – 0 800 500 945.

(Дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні – БЕЗКОШТОВНІ!)


 

22 лютого 2012р.

Теги: Погорєлов

Коментарі

Віктор 2012-02-23 / 12:44:44
Молодці ЗІКівці! Калап долі! Ось як треба працювати. Грамотно у всіх відношеннях. А місцеві журналісти - усе "мимо"! Потішив суржик від Гулана. Пане Ярославе, вчить мову!

Ужгородка 2012-02-23 / 09:10:20
Ух ты, мои мысли уже прочитали и реализовали. Спсб, "Запис прогр."

Ужгородка 2012-02-23 / 09:08:11
аааааааа, я на один день уехала во Львов, а тут такоооое, я пропустила эту передачу, кто-то знает, можно ли ее где-нибудь посмотреть ??? Скиньте, пжлст, ссылку. Хотя ничего нового я не узнаю, но на реальную передачу хочу посмтреть.

Запис програми 2012-02-23 / 09:04:36
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=32nW0Crw4hs

Степан 2012-02-23 / 09:02:30
Правильно підмітили експерти, в Італії таке називають МАФІЯ. Хтось зробить статтю з матеріалу програми і викладуть на Закарпатських сайтах, подивимось як відреагує прокуратура та правоохоронні органи, якщо хоч третина того, що було показано буде доведено, друга ходка до таборів йому гарантована.

Телезритель 2012-02-23 / 08:41:01
Класс!!! И хотя ничего нового для себя не узнал, но сам факт, что ПРО ЭТО могут открыто говорить - уже огромная победа свободы слова. Так держать! Молодцы ЗИКовцы! А нашим местным трем каналам слабо сделать подобную телепередачу?

Ріта 2012-02-23 / 00:29:39

Ти вітя просто *****

Іван 2012-02-23 / 00:22:18
Я не знаю і не хочу знати Хаятову, але для громади міста вона робить не менше зло як мер-злодюга. Правда, Алла може сказати, що вона нічого не знає про зловживання влади, але то її буде фантастика. Мабудь молода особа почуствовала вкус грошей і тому так себе веде.

До Алли Хаятової 2012-02-23 / 00:13:08
Ти гарний журналіст і хороша людина, але знай ці якості не константи. Ти можеш затягнути себе в такий бруд, що буде дуже важко його відмити... Тебе тягнуть на дно! Слід вирішити і прийняти правильне рішення: піти у відставку!!!! Ще є шанс зберегти лице!

Ужгородець 2012-02-23 / 00:04:01
Молодці журналісти з телеканалу ЗІК, у нас у області і близько таких журналістів і програм не має. Подивіться наше місцеве теле, таке враження, що воно жиє в часи комунізму. Покажіть цю програму людям у записі. Позор правоохоронній системі, Із програми мож порушувати купу криміналу. На днях пішов у відставку президент Німеччини за те, що на один відсоток дешевше взяв кредит у свого знайомого на будинок!!! У нас крадуть безбожно, правоохоронці у темі, люди повторно обирають злодюг на посади. Ось чого ми так бідно живемо і по суті - самі в цьому винні.

роман 2012-02-23 / 00:02:08
Геть Погорєлова і всю його продажну свору!!!!

Експерт 2012-02-22 / 23:21:11
Вітька, що ти робиш з Ужгородом. За таке маєш сидіти тобі треба в тюрязі. І кого Балога поставив правити в Ужгороді, він що спіціально хоче знищити Ужгород?!

Цікаво 2012-02-22 / 23:09:48
Цікаво,а за скільки Погорєлов купив Аллу Хаятову? Здається тепер вона на темній стороні сили;)

марися 2012-02-22 / 22:01:29
о, знайшла http://vbloge.org.ua/1242-zik-yoin-cb-e.html

Ужгород 2012-02-22 / 21:51:29
Ще хочу додати, що Ви так співпрацюєте зжурналістами (до тексту звернення), що журналісти звертаються до прокуратури, бо порушуючи законодавство Ви не надаєте відповіді на офіційні запити про прийняті рішення сессії, а нагло випроваджуєте журналіста за двері. Єфір почався, дивимось.. О!! з досьє ".. був засуджений до таборів" СУПЕР !!

Ужгород 2012-02-22 / 21:45:49
Звичайно, Віктор Володимирович, не дарма були коментарі, що після цього єфіру Вами зацікавиться прокуратура. C'EST LA VIE

Анонім 2012-02-22 / 21:42:27
Громадяни м.Ужгорода і всієї України мають знати правду про своїх обранців і мають зробити правильний висновок.Спасибі ZIK за цікаву програму яка робить громадян більш свідомими.

марися 2012-02-22 / 21:15:43
Люди, а цю програму можна буде подивитися у онлайні?

ПетроІ 2012-02-22 / 21:05:22
гнати гада треба!

Суд праведный! 2012-02-22 / 20:56:50
Ахха, очкует, негодяй! Ворюга!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини