Вболівальники "Закарпаття" погрожують не відвідувати матчі в разі його перейменування на "Говерлу"

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, частина вболівальників "Говерли-Закарпаття" досить різко зустріла ініціативу керівництва клубу щодо перейменування його на "Говерлу".

Вболівальники "Закарпаття" погрожують не відвідувати матчі в разі його перейменування на "Говерлу"

Найактивніша частина їх – так звані "ультрас" – навіть оприлюднила відкритий лист до почесного президента ужгородського клубу Івана Шуфрича, в якому ставлять ультимативну вимогу, що не відвідуватимуть матчі команди у випадку її перейменування.

 

Відкритий лист вболівальників футбольного клубу "Закарпаття" до почесного президента ужгородського клубу – Шуфрича Івана Юлійовича.

 
Шановний Іване Юлійовичу!

Останнім часом ходять чутки, на які ми не можемо не реагувати. Маються на увазі чутки про те, що футбольний клуб "Закарпаття" планує найближчим часом змінити свою назву на "Говерла".

Вболівальники ФК "Закарпаття" висловлюють своє крайнє здивування й обурення з цього приводу. Назва "Закарпаття" проіснувала більше 30 років (1982-1997 рр., 1998-2011 рр.). З цією назвою Ми здобули свої найбільші "перемоги" - виходи до Першої ліги та до Прем’єр-ліги. Саме з цією назвою асоціюється у більшості вболівальників України футбол Закарпаття. Ми виступаємо проти нової назви. Та зміни назви взагалі!

Ви володієте клубом юридично, а морально - МИ! Ми є серцем та душею нашого клубу.

Ми розраховуємо на Ваше розуміння й адекватне відношення до кожного вболівальника Закарпаття, переживаючи за тривалу футбольну історію свого краю. Своїми діями Ви позбавляєте нас права вибору, Ви нав’язуєте свої думки нам, тим людям, заради кого і є футбол.

Допоки наша думка не буде почута, ми відмовляємося відвідувати матчі рідної команди. Ми просимо Вас прислухатись до нашої думки та зробити все можливе, аби зберегти історичні коріння футболу Закарпаття.

30 січня 2012р.

Теги: Говерла, Шуфрич

Коментарі

нехай 2012-01-31 / 12:41:45
Нехай Шуфрич-старший верне назву ФК "РУСЬ"!!!

местный 2012-01-31 / 09:45:15
а что, никто не офигевает от того, что гора Говерла находится на диаметрально противоположном от Ужгорода конце области? Само сочетание "Говрела" Ужгород будет вызывать смех у людей, мало-мальски знающих географию. Ну представьте себе клуб "Дунай" Одесса или "Азовское море" Донецк.
что за ерунда? чем название ФК "Закарпаття" не угодило? хочется "ребрендинг" - ок, так вначале головой подумать да у людей спросить нужно...

Андрій 2012-01-31 / 06:34:22

******,ви а не ультрас. А краще Говерла-Закарпаття? Хай вже краще, або Говерла, або Закарпаття.

Ветеран футболу 2012-01-31 / 01:39:10
Я думаю, що постійно міняти назву клубу, дуже шкодить його репутації. Такий клуб не може пишатися своєю традицією. У важкі часи, часи кризи та спаду, традиційний клуб завжди може розраховувати на підтримку своїх прихильників і громадян міста. У мої юнацькі роки, коли я був 10- номером збірної Закарпаття, ужгородський клуб називався "Верховина". Назву цього клубу знали по всоьму СРСР. Я думаю, що керівники клубу, Шуфрич- юніор, повинен проінформуватися у видатних наших ветеранів - Сабо, Турянчик, Секеч, Ванзел, Калочайи .....

Олександр 2012-01-30 / 21:25:55
Олександру1 Питання в тому, що майже кожен закарпатець рахує клуб своїм,якщо би вирішила би більшість про перейменування ,то питань нема ,але опитування не було ,є констатація фактів,тобто відношення до вболівальників.

Саня 2012-01-30 / 21:06:39

Они считают себя ультрас? Не смешите меня! Если *** ****** можно назвать ультрас то наш мир окончательно упал! А переименовка клуба никак не влияет на сам футбол и на болельщиков, настоящие фаны будут болеть за свой клуб как бы он не назывался.

Іван 2012-01-30 / 21:04:32

Прохання до адміністрації зробіть щось з тим дописувачем) я розумію що він Вам коментує багато, але це ж видно що одна людина "дебілізм" несе і видаліть повідомлення)


Для нас не важливо, хто скільки коментує – "Правила коментування" однакові для всіх. Адмін

Іван 2012-01-30 / 20:54:46
Погоджуюсь бо проти перейменування
стівен ти ніколи не думав що таке айпі? Навіщо писати "дебілізм" і з трьох ніків? Що ти хочеш цим сказати? Люди й так уже на тебе звернули увагу.

стівен 2012-01-30 / 20:45:01

За флуд, тролінг і хамство видалено ряд коментарів одного автора, написаних під різними нікнеймами. Адмін

Олександр 2012-01-30 / 20:08:36
2 Олександр 2012-01-30 / 20:03:08
не провокуй на срач

Олександр 2012-01-30 / 20:03:08
Власник рахує(хто платить, той і правий),а хто ви такі,щоб до вас дослухалися?

Олександр 2012-01-30 / 19:54:06
Народ, це зараз далеко не на першому місці...
Впринципі, сам то клуб дійсно називався по різному... і повернення до однієї із старих назв не має в собі нічого поганого. Але зараз же не до цього...
Краще напишіть що там із стадіо вирішили. Чи дійшли вже місьрада і клуб згоди в питанні оренди? Чи прийняли пропозиції клуба?

Олег Диба 2012-01-30 / 19:05:46
Все нормально: посилання – в тексті, за поправку – дякуємо...)))

ultras.uz.ua 2012-01-30 / 18:38:53
Все ж таки якщо можна зробіть посилання на http://ultras.uz.ua/
"Вболівальники "Закарпаття" погрожують не відвідувати матчі в разі його перейменування на "Говерлу"" попропустили слово "на".

Наперед Спасибі!

Олег Диба 2012-01-30 / 16:32:13
Андрей, редакція Закарпаття онлайн підписала своїм іменем власний матеріал, елементом якого є звернення "ультрас". При цьому, ми не претендували на авторство цього звернення і чітко вказали, хто є його автором.

Не шукайте проблеми там, де її немає...Плз...))

Олег 2012-01-30 / 16:14:11
Повністю підтримую ультрас. Назва повинна бути ФК "Закарпаття".

Андрей 2012-01-30 / 15:34:43
Вот Вы ответили на свой вопрос) откуда Вы взяли это обращение? А если с сайта где ссылка.
А первоисточником есть сайт болельщиков благодарю гуглу нашол, а Вы подписали письмо своим сайтом, выходит что Вы авторы)

Ольга 2012-01-30 / 15:27:04
Андрію, першоджерело — цезасіб масової інформації, в якому вперше з’явилася та чи інша інформація, і з якого її "перебирають" інші ЗМІ. У даному випадку, йде посилання на оприлюднений лист "ультрасів". Що вас засмутило?

Андрей 2012-01-30 / 15:21:31
это редакция сайта написала обращение?
Где ж первоисточник?

НОВИНИ: Спорт

20:27
Кіберполіція заблокувала Telegram-канал, що лякав терактами в школах Мукачева
12:46
Закарпатці повернулися з нагородами з чемпіонату України з пауерліфтингу
20:42
В Ужгороді відбувся турнір пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
10:38
/ 6
Зимова першість Закарпаття з футболу: блокпостів біля стадіонів не буде, але й "ухилянтів" не прихищатимуть
10:28
/ 1
Стадіони у Минаї та Ужгороді допущені до УПЛ, хоча освітлення відсутнє
11:24
/ 3
5 організаторам підпільних гральних клубів на Закарпатті повідомили про підозру
20:53
/ 5
Закарпатська облрада просить УАФ дозволити й надалі проводити футбольні матчі на стадіонах "Авангард" та "Минай-Арена"
23:48
/ 4
Вартість встановлення освітлення на стадіоні "Минай Арена" сягне близько 16 млн грн
16:36
/ 1
На Закарпатті за допомогою квадрокоптера "вичислили" двох "ухилянтів"-"плавунців"
11:19
/ 9
УАФ заборонила матчі на "Минай-Арені" та "Авангарді" в Ужгороді до встановлення освітлення
23:41
Результатом благодійного забігу до Дня Святого Миколая в Ужгороді стали зібрані майже 40 тис.грн
12:41
/ 2
ФК "Минай" втратив ключових футболістів – Любеновіч
17:02
/ 1
Військовослужбовець із Закарпаття Андрій "Бродяга" Ткачук здобув "бронзу" Чемпіонату світу з бігу на 24 години
14:00
/ 3
За останні 2 дні "Минай" покинули вже 5 гравців
16:55
Закарпатський Воловець прийме Кубок України з армреслінгу
11:36
Закарпатські пауерліфтери повернулися з кубка України з медалями і навіть рекордом
15:20
Матч "Минаю" з "Динамо" в Ужгороді перенесено на весну через повітряну тривогу та відсутність освітлення на стадіоні
16:09
У Мукачеві відбулися змагання з художньої гімнастики "Мукачівська зірочка"
16:46
Мукачівці долучилися до забігу проти насильства
11:39
/ 1
Поліція розповіла про обставини зіткнення легковика, вантажівки, мікроавтобуса і велосипедиста у Вонігові на Тячівщині
10:40
/ 1
У Мукачеві сьогодні стартують чемпіонат Закарпаття та відкритий Кубок Мукачева зі змішаних єдиноборств (ММА)
21:07
Мукачівець вдало виступив на "Biegu Niepodległości" в Польщі
09:54
/ 1
9-річний хлопчик з Закарпаття встановив світовий рекорд у гирьовому спорті
17:49
/ 1
Перший благодійний Krayna Uzhhorod Half Marathon зібрав понад 316 тис. грн гривень на підтримку ЗСУ
16:52
Через півмарафон в Ужгороді в неділю перекриють ряд вулиць
» Всі новини