Мер Ужгорода Погорелов вступив до Партії регіонів

У суботу, 21 січня, відбулася XVI конференція Закарпатської обласної організації Партії регіонів.

Мер Ужгорода Погорелов вступив до Партії регіонів

Розпочалася конференція з того, що голова обласної організації, голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, враховуючи індивідуальні письмові заяви, привітав із вступом у партію Михайла Бондаря — директора підприємства «Натурпродукт», депутата Мукачівської районної ради, Івана Плиску — заступника директора комунального підприємства «Води Хустщини», Івана Росканюка — завідувача Вишоватським дитячим навчальним закладом Тячівського району, Ярослава Тулайдана — начальника Рахівської районної служби зайнятості.

Серед новоспечених «регіоналів» опинився і мер Ужгорода Віктор Погорєлов. Останній, на відміну від інших, свого посвідчення не зміг забрати особисто, оскільки  на разі перебуває в дорозі з Києва, де у п’ятницю брав участь у прямому ефірі програми на Першому Національному "Шустер LIVE".

21 січня 2012р.

Теги: Погорєлов, Партія регіонів

Коментарі

Саша 2012-01-29 / 19:57:58
Видно Віктор Федорович , ну той що Трикур ,з Янком Балогою зовсім достав. Але це навряд чи йому допоможе. Ці , якщо в горло вчепилися , так легко не відпустять. Гроші отримані на вибори всерівно доведеться відпрацювати , та ще й з відсотками!

hjgh 2012-01-25 / 19:59:24
Ну так Папа сидел,Погорелый сидел,Кучма сядет,Юля уже сидит!!! Каждый народ имеет то правительство,которое имеет этот народ!!!

Володя Ужгород 2012-01-25 / 17:36:29

На сайті Мукачево Закарпаття.онлайн -/zak******** щойно прочитав, що мукачівський бізнесмен Боднар М.М. із "Натурпродукта", разом із іншими кандидатами, написав індивідуальну заяву про вступ у партію регіонів разом із мером Ужгорода Погореловим В?..Дивно, цей жулик є уже депутатом від партії регіонів у Мукачівській районній раді , куди "його пролізли" по спискам на минулих виборах.Знову цей шахрай щось мутить,якась афера на меті у нього, так як тепер уже не модно бути членом партії регіонів,недарма у ЗМІ часто домінує думка, що там більшість жуликів та злодіїв.Зрозуміло мер Ужгорода Погорелов є впливовою та авторитетною особистістю, багато чого робить для рідного міста.Ну, а що пан Боднар М. зробив для громади міста Мукачево не зрозуміло, крім того, що всім відомо ,що його бізнес- це купи- продай.В інтернеті минулого року писали, як він обдурив двох пенсіонерок ,незаконно відібрав у них, просто вкрав, клаптик землі біля хати.Для того і лізе у різні політичні партіі,аби лоббіювати свої оборудки.Але і його син,Боднар М.(молодший) теж уже намагався пролізти у владу від "Сильної України"на минулих виборах.І такий облом...Нічого на ламану копійку не зробили ні для Мукачева,ні для містян, но до корита так і пруть.Сьогодні там,завтра десь інде.Де їх до "берега приб"є, як г...но" там і пристануть.Ну, а що до партії рагіонів, то судячи по останнім новинам із ЗМІ там увесь зброд ...Вона вже приречена...Такі, як сімейка Боднарів з Мукачева та їм подібні з інших районів нашої області, уже привчають до різного роду махінацій вже і своїх чад, передають у спадщину свої"здібності".

йовжика 2012-01-24 / 04:49:29
Партия Пердунов стала на 105 кг.тяжча через спорченое мясо Пагарелова Виктора!!Паздаравляемо

БМВ 2012-01-21 / 23:19:44
Чует беду.Кинул Рату, кинул Москаля, кинул Балогу,и вас кинет если успеет. Как может правящая партия подбирать весь сброд? А как же ЭКО-25?

Люда 2012-01-21 / 20:56:28
Свій свого познаваша.
Складний мерський життєвий досвід задав дорогу.

Свідок 2012-01-21 / 20:52:26
Краще б в гавно вступив,ніж в Партію регіонів

ужгородець 2012-01-21 / 20:51:28
Накінець-то ЄЦ "здихався" зрадника виборців.

Андрій 2012-01-21 / 20:32:09
Як це можна так мотатися під одних лягати пообіцяти всім і вся, Батьківщина ж його зрадника підтримала. Одним словом ЗРАДА!!!!

у ччч 2012-01-21 / 19:53:32
Ще одне Б И Д Л О в партію ЛІЗЕ! шо Ледида С С,тормозить чи ШО?БУДЕ скоро як СДПУо,в районі Ужгородському,Чорнак Р.В.Самі УМНІ!

Віктор 2012-01-21 / 15:49:31
Євген 2012-01-21 / 15:12:27
А чи погодив він свій перехід з Балогою? Інакше той йому я..ця відкрутить за гроші, витрачені на вибори.

----
ПР=Єц!
До зеків потягнуло Погорєлова... Ганьба ПР і зекам при владі!!

Ужгородка 2012-01-21 / 15:38:51
Судя по последним событиям, а именно - погорелов вступил в банду пр-ердунов, а не ец-сосунов, а этот флюгер гнется только по-ветру, а это означает, что балоган теряет свою силу, его перспективы печальны, хотя бы это хорошая новость !

гріша 2012-01-21 / 15:35:25
Шкода партію












Шкода регіонів! Там де Погорелов там біда і програш. Згадайте 2004р. Янукович ще тоді мав бути президентом. Женіть його бо програєте!



Євген 2012-01-21 / 15:12:27
А чи погодив він свій перехід з Балогою? Інакше той йому я..ця відкрутить за гроші, витрачені на вибори.

Патріот 2012-01-21 / 14:42:52
Почну з того що місто практично повністю перейшло на автономне опалення не завдяки п.Погорелову а зусиллями бувшого мера п .Ратушняка це було його першо чергове завдяння для міста, по друге не так давно п.Погорелов випиваючи в ресторані "Єврома" що в м.Ужгород вихвалявся що він самостійний політик, як виявилось згодом ні, це все брихня він собака свого хазяїна Януковича-Балоги,селяві.

бодя 2012-01-21 / 14:38:42
ужгородське лайно закономірно всплило в регіональній ополонці

Андрій 2012-01-21 / 14:28:45
Вчора на черговому політичному шоу Погорєлов встиг розрекламувати Януковича, що завдяки йому Ужгород отримав автономки:) Ужгород вже давно планував автономки, ще до Погорєлова і Януковича. А більшість людей перейшло на автономне тому , що труби були літні а оплата сумашедша та ще й лояльність минулого мера цьому сприяла. Тому пан погорєлов не приписуйте собі чужих здобутків... До Регіоналів вам дорога і всі мислячі про це знали

Шато-Гайяр 2012-01-21 / 14:00:04
Туди йому і дорога.

сегінь 2012-01-21 / 13:54:52
менше ніс треба задерати, під ноги аби позирав то й не вступив би у всякоє...

сорри 2012-01-21 / 13:49:01
Горбатого могила справить...

НОВИНИ: Політика

11:15
/ 2
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"