Ужгородці збунтувалися проти передачі міської поліклініки №2

В обласному центрі Закарпаття відбувається масовий збір підписів проти чергової ініціативи обласної та міської влади щодо передачі майна міста у власність області.

Ужгородці збунтувалися проти передачі міської поліклініки №2

Очевидно, та поспішність, з якою нинішня влада Ужгорода прагне позбутися майна, напрацьованого міською громадою в минулі десятиліття, перейшла критичну межу і, загалом, межу здорового глузду. Воно й не дивно – протягом короткого періоду часу влада Віктора Погорєлова безоплатно передала з власності громади Ужгорода міський палац дітей та юнацтва «ПАДІЮН», міський стадіон «Спартак» та в безоплатну оренду на 20 років приватному ФК «Говерла-Закарпаття» – стадіон «Авангард». Інформацію про передачу області міської поліклініки №2 було озвучено під час зустрічі міського голови Ужгорода з головою Закарпатської ОДА.

Свою незгоду з передачею міської поліклініки №2 люди висловлюють як індивідуально, так і цілими колективами. І, незважаючи на те, що частину підписів разом з текстом відповідного звернення уже передали у відповідні інстанції, збір підписів триває.

 

ЗВЕРНЕННЯ

До нас, мешканців м Ужгорода, яким медична допомога надається поліклінікою №2 (за адресою вул. Паризької Комуни, 2) із засобів массової інформації дійшла інформація про те, що приміщення поліклініки хочуть забрати для медичного обслуговування жителів Ужгородського району. Ця ініціатива йде від Закарпатської обласної державної адміністрації та Ужгородської районної державної адміністрації.

Отримана інформація викликала у нас надзвичайне занепокоєння. В той час, коли по телебаченню, в газетах представники центральної влади постійно говорять про необхідність зміцнення та розширення саме поліклінічної допомоги населенню, наша ЗОДА хоче ускладнити надання нам медичної допомоги сімейними та дільничними лікарями.

У свій час ця поліклініка відкривалася з метою наближення медичного обслуговування до значної частини населення м. Ужгорода. Територія обслуговування поліклініки дуже протяжна – від площі Ш. Петефі до кінця мікрорайону Дравці, більша частина проспекту Свободи, р-ни Горяни, Радванка, "555".

Наприкінці 80-х років поліклініка будувалася нами, мешканцями міста, і є власністю м.Ужгорода!!! За останні 10 років від поліклініки вже було відкраяно півбудівлі для обласного шкірвендиспансеру та частина першого поверху для обласного наркодиспансеру.

У зв’язку з вищеописаною ситуацією ми ініціювали збір підписів жителів територіальних дільниць.

Поліклініка є власністю міста і має надавати медичну допомогу міським жителям!!!

 

 

 

16 січня 2012р.

Теги: поліклініка, стадіон, ПАДІЮН

Коментарі

Ужгородка 2017-12-01 / 03:43:35
Может зараз не доречнг,але наболiло. Передали ЖД лiкарню району. Вчора ввечерi впала з табуретки побиблася, швидку не визвала бо маю груднудитину залишити не можу. Пiдозрюю що зламала ребро. В 02.30. Бiль нестерпна пiшла тихо в колишню ЖД.лiкарню, бо живу недалеко. I мене вiдправили навiть не глянувши. Де клятва Гиппократа.

Анатолій 2012-02-09 / 11:46:50

ПОЛІКЛАНІКА № 2 має бути передана жителям Ужгородського
району. Це буде справедливо.

марія 2012-02-09 / 11:36:22
Дорогі УЖГОРОДЦІ ЯК ВИ МОЖЕТЕ БУТИ ТАКИМИ ЕГОЇСТАМИ- У ВАС Є ПОЛІКЛІНІКА НА БАМІ- ВАМ 8-10 КМ ДОБРАТИСЯ ЦЕ ДАЛЕКО?!, А ЖИТЕЛЯМ РАЙОНУ - 30-50 КМ В ЧОП!!!! МИ ЖИВЕМО В ОДНІЙ ДЕРЖАВІ- і ТУТ ОДНОЗНАЧНО МАЮТЬ ВИРІШИТЬ ДЕРЖАВНІ ОРГАНИ, А ЯКЩО ПОТРІБНО БУДЕ ЗБЕРЕМО ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ- Я ДУМАЮ ЦЕ ЗАЙВЕ

Інтелігент 2012-02-02 / 12:49:35
Ледида хоче робити собі піар на вибори, щоб окружні села голосували за партію регіонів, а на мешканців міста йому начхати. А так як мер вступив в партію регіонів, то він пляше під дудку Ледиди, ось і весь розклад. Мер би все віддав, він уже одною ногою на пенсії, зробив собі велику зарпалату, а остальне його не цікавить.

яніна 2012-01-18 / 18:11:57
качуру ода.якщо вже не хочете на українській,то хоч навчіться грамотно писати на російській мові!!!

Ігор Баран 2012-01-17 / 13:33:56
Взагалі було би цікаво почути персональну думку із цього приводу депутатів-мажоритарщиків, що обирались по тій частині міста, яку поліклініка обслуговує.
Власне, для того їх і обирали, щоб вирішувати такі питання. Може хоч одне видання зробить опитування

О.Д. 2012-01-17 / 11:53:53
Вийшло не оперативно: підписи зібрані і передані владі вже кілька днів тому, а інформація з’явилася тільки тепер.

Спільне фінансування містом, областю та районом вирішило б проблему. Для чого, справді, знову забирати майно в громади Ужгорода? І справді, районна лікарня також не заповнена. Чому б там не зробити і районну поліклініку?

Згоден 2012-01-17 / 08:44:35
Бачу вийшло все дуже оперативно. А значить комусь дуже заважає те, що лікарню віддають під нормальне фінансування і з неї буде толк. І хочу Вам сказати хворому все-одно в чіїх руках ця лікарня міста, області, держави, Пакистану - йому головне нормальні умови і щоб він вийшов звіддти здоровий, а ці підписи це просто ще один скандал, який комусь вигідно робити, бо в когось як кажуть наші люди цьцька з рота випаде!

О.Д. 2012-01-16 / 23:26:47

Не розумію, чому б просто не добавити поліклініці фінансування з обласного та районного бюджетів на обслуговування певної кількості конкретних сіл, яким, справді, ближче добиратися до Ужгорода? При цьому поліклініку як таку залишити у власності громади міста.

Медик 2012-01-16 / 23:10:49
Логічно було б якщо замість цієї поліклініки передали району залізничну лікарню. Й так наполовину пустує. Якщо декларують єдиний медичний простір, то хай його і створюють, а не ділять хворих на міліціонерів, СБУ-шників, залізничників і т.д. обслуговуючи їз у відомчих лікарнях. Які величезні кошти дерибаняться і йдуть на утримання цих наівмертвих медзакладів?

*** 2012-01-16 / 22:02:10
Хай область і район побудують нову поліклініку, а не забирають в ужгородців

Качур - ОДА 2012-01-16 / 21:17:59
Местные Князьки хрен ложили на вчерашнее поручения Президента. Он далеко - мы на месте дерибаним! Без согласия местной ГРОМАДЫ, я уже в Перечинском районе "оптимизировал" две участковые больницы: Т.Ремета и Порошково. А главное, местные холопы молчат. И в Ужгороде так будет! ГАРКОМПЫСК!!!

невіглас 2012-01-16 / 21:15:57
хто це ми,персоніфікуйтеся,люди незнали навіть за що підписуються, привижаються ьені стирчачі вуха завполіклінікою та заввіділення

справедлиий 2012-01-16 / 21:10:44
Ви подивіться графік роботи тої поліклініки. У 14 год там уже ні душі. Продовжити робосий день і хай лікують усіх - ігородських, і сільських.

старий 2012-01-16 / 21:06:56
підскажіть старому,а хто так оперативно зібрав підписи та опублікував у інтернеті, гаю

негорєлий 2012-01-16 / 21:06:38
А я так думаю, що там можуть лікуватися люди й міста, й району. Де логіка, що жителі великих Лаз, Глибокого, Підгорба, Барвінка та їнших сіл мають добиратися до Чопа? Чоп що, райцентр7 Тоді й РДА з Фізкультурної най перенесуть в Чоп! Районні чиновники жиють у вароші на асфальті і командують селом, а селянам лікуватися у місті зась! Супер егоїстично, панове! Кажете, що клініка збудована руками городян.А на чиїх землях, дозвольте спитати. Що би ви казали, якщо дравецькі почали б відсужувати собі конфісковану у них комуняками землю?

Саша 2012-01-16 / 20:25:39
Підтримую жителів цих раойнів. Відстоїмо разом поліклініку № 2, побудовану мешканцями міста, а не району!

читач 2012-01-16 / 20:02:20
Пора нашому меру-"реформатору-оптимізатору" на пенсію.

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
» Всі новини