«Профільні» депутати облради не згідні зі звільненням головлікаря Міжгірської ЦРЛ

Постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я (голова – Володимир Смоланка) на засіданні, яке відбулось 8 грудня, розглянула звернення жителів селища Міжгір’я та Міжгірського району щодо звільнення Василя Царя з посади головного лікаря Міжгірської районної лікарні.

«Профільні» депутати облради не згідні зі звільненням головлікаря Міжгірської ЦРЛ

 

Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі облради, депутати обласної ради  відзначили: Цар Василь Іванович – відома в області і за її межами людина. Заслужений лікар України. Пройшов трудовий шлях від лікаря-хірурга до головного лікаря Міжгірської районної лікарні. Обирався депутатом обласної ради третього, четвертого та п’ятого скликань. Має заслужений авторитет серед населення Міжгірського  району та керівництва області.

Комісія прийняла рішення звернутися до голови облради Івана Балоги. «Постійна комісія обласної ради вважає, що звільнення Царя В. І. здійснено із порушенням чинного законодавства України і тому просить Вас звернутись до голови обласної державної адміністрації, на підставі статті 43 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» щодо відміни розпорядження голови Міжгірської районної державної адміністрації про звільнення Царя В. І. та до прокурора Закарпатської області з проханням дати оцінку дій керівництва Міжгірської районної державної адміністрації з приводу безпідставного звільнення Царя В. І. та поновлення його трудових прав», - йдеться в листі комісії на адресу голови обласної ради.

Довідка:

До складу комісії обласної ради з питань охорони здоров’я входять авторитетні лікарі області. Керівник – Володимир Смоланка, директор обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології, заступник голови комісії – Іван Курах, головний лікар Ужгородської ЦМКЛ, заслужений лікар України, секретар комісії – Роман Рогач, голова Великоберезнянської РДА, члени комісії -  Іван Біляк, головний лікар Рахівської РДА, заслужений лікар України, Єлизавета Біров, головний лікар обласної дитячої лікарні, заслужений лікар України , Василь Васюта, головний лікар Мукачівської ЦРЛ, заслужений лікар України,  Євген Жупан, завідувач відділення анестезіології і інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні, заслужений лікар України,  Микола Рішко, зав. кафедри госпітальної хірургії, заслужений лікар України, Володимир Роман, головний лікар Хустської ЦРЛ, заслужений лікар України

09 грудня 2011р.

Теги: Василь Цар, лікар, Міжгір’я

Коментарі

www 2012-05-30 / 20:05:47
Репліка, на себе подивись,не вмієш ні лікувати, ні керувати!

репліка 2012-05-21 / 22:16:40
профільні депутати най ліпше роблят то шо в них ліпше за все получається - ЛІКУЮТЬ людей, а не в політику лізут, бо один уже поліз (Цар) в ітозі нема ні лікаря ні політика з нього

212121 2012-03-01 / 16:40:07
Глупо канєчно гість написав але ліпше ніж нижні коментаріхоч мож посміятися а читати та за серце братися ко тебе лікує

Гість 2012-02-29 / 21:54:55
Прийшов хлоп до болниці сечу здавати. Сестричка му говорит: Видиш тоту банку, там маєш попішати. Приходит через якись час, а там усь обистяно.Щосте наробили-каже. А попробуйте ви відці у ту банку трафити.

Про Ха-Ха 2012-02-28 / 22:20:17
Воно пропитане чорною застоявшоюся жовчю і думати не може.Вона-воно як неваляшка коливається від одної дурні до другою.Написавши про живчик хотіла у"умнмця" здивувати всіх яка вона розумна,як переживає за людські аналізи(сечу),як може аналітиклозянський відрізнитисечу від живчика.вВчитайся в слова вВалі та бери пропедевтику та читай.

вВаля 2012-02-28 / 21:26:38
Видно у Оленки так загорілася звізда в чолі, що важко розкрити підручник з пропедевтики внутрішніх хвороб і прочитати про основні показники сечі. Так дайте чай в любу лабораторію, любої ЦРЛ, то лаборант видасть вам дані(звичайно не нюхаючи і не знаючи попередньо що це чай): світло-жовта, прозора, питома вага від 1000 близько до 1020, рН від 5,5- 7,5, білок,не виявлено, цукор- в залежності від того чи ви його солодили; при мікроскопії форменних елементів ( еритроцитів, лейкоцитів, Еп. клітин) в полі зору не виявлено--- що також є одним із варіантів норми..Всі показники деталізувати не буду. Альона Василівна зрозумійте!!! Що лаборант робить аналіз будь якої рідини, і видає результати фактичні, які отримують. Бо питому вагу визначає прилад наподобі спиртометра, а осадок дивляться під мікроскопом. Що побачать, то і напишуть, а не побачать, то і не напишуть. Чи ви думаєте,що при загальному аналізі уявної сечі (чай) лаборант має вам написати ще й марку чаю. Думай Оленко хоть трошки. Тут , в житті , як на екзаменах в Ужну таткові гроші не поможуть.

003 2012-02-28 / 19:38:01
Ну ха=ха Василівна,сили вичерпалися тай багатий запас слів для коментування?Чи є скажіть будь-ласка в лікарні служба,крім вас певно,травматолога .яка відповідапа б вашому рівню?Навірно немає.Тому йдіть ви в Австрію тай чехію де вас давно чекають і де ми вас всі командируємо тай там лікуйте з своїми аспірансько-ординаторськими дипломами.Не тратьте ви свої безцінні знання на недостойних,не працюйте ви в такорму колективі.Любите красномовно говорити.то пишіть книжки,а любите музику,то співайте

ха-ха! 2012-02-28 / 14:10:48
вВаля, якщо одним з варіантів норми аналізу мочі є живчик, чай.., то мені страшно за майбутнє нашої медицини. І не чіпайте Альону, якщо свій буквар у школі прокурили.

вВаля 2012-02-27 / 19:28:58
Колишній пацієнтці: здайте живчик, чай, просту воду на аналіз--буде нормальний, бо не містить ні еритроцитів, ні лейкоцитів, ні слизу і.т.д. Може бути тільки менша питома вага. Але при вживанні великої кількості рідини людиною цей показник теж зменшується. Одним з варіантів норми є живчик, чай.. Так що Альона Василівна вчіть матеріал другого курсу пропедевтики внутрішніх хвороб, а потім пишіть в свою користь коментарії.

депутат 2012-02-26 / 10:20:12
колишній пацієнтці.Якщо уважно читати то багато слів у ваших коментаріях повторюється.Це пише недовольний лікар,медик,а не колишня пацієнтка.Заспокойтесь,шановна ви на наша,не плюйте на других бо вернеться в сто раз.То нащо користуєшся ношою неграмотною лаботарорією .посилайте у Воловець,а ще краще відкрийте ссобі свою лабораторію і сліпайте в мікроскоп там самі.Вам недобрі одні і ті ж .А хто добрий?Хто не бере?Чи той хто вам дає!

З вулиці 2012-02-21 / 15:10:47

Коментар видалено. З хамством - на "Репортер". Адмін

просто так 2012-02-16 / 18:03:22
кОЛИШНІЙ ПАЦІЄРТЦІ
При чому тут Альона Василівна?Чого ти за неї заговорила?Хто її обвинувачує,що вона щось бере?Тут іде мова не за неї.А що якщо би ти була у іншошо гінеколога і нічого не дала,то тебе би не оглянули безплатно?І ліки би не написали?Та у Софії Рудольфівни і Шекети саме бідняча на прийомі,з чого вони дадуть?І не дивлячись на це вони лікують і принимають простих жінок.А що до аналізів,то не говори дурниць,якщо в тебе нічого не має патологічного,то тобі треба приписати?А щодо вчителів,то котра хоче оглянутись.то йде на прийом,а котра ні,то не йде.Так само,як і харчовики.Лікарі-гінекологи та і всі інші у нас в лікарні нормальні,і лаболаторія працює нормально.ТВ лабораторії працює лікар із 40 літнім стажем,розумна ,чесна жінка,та і ще дві лікарки молоді і добросовісні.Як ти можеш одним словом паплюжити заслужених людей?То йди і сама нюхай сечу! А за папірець ,якщо ти не здавала аналіз,то я думаю .щзо ти точно не платила,бо і дівчата-лаборантки чесні,не взяточноки.А ти йди в платну лабораторію і все буде добре.Налий "живчик" і понеси!

колишня пацієнтка 2012-02-12 / 20:55:11
була на прийомі у Альони Василівни по делікатній справі. Вона оглянула, проконсультувала, виписала ліки. А я просо подякувала і пішла. А як хто силує грішми, то чом би і не взяти? Чи видите, що зато щоби нам написали папірець , ніби зробили аналіз, треба куку в руку.А в баночку вмісто мочі хоть живчика наливай, результат і так буде добрий. А вчительські профмедогляди в яку копійку влітають??? А це, між іншим , не в Альони!!!!

Депутат із Запереділля 2012-01-08 / 21:00:07
Сьогодні, 19 грудня, на підсумковій прес-конференції за результатами року голову ОДА Олександра Ледиду запитали, якої він думки про ситуацію зі звільненням головного лікаря Міжгірської райлікарні Василя Царя і чи втручатиметься у конфлікт.

Олександр Олександрович відповів, що давно знає і дуже поважає Василя Царя як хірурга, але з ним є проблема як з менеджером.

непростий 2011-12-30 / 20:55:27
Зупиніться!Життя складне-особисто ви та й "пані Я" не знаєте що вас завтра чекає,що чекає ваших рідних!Будьте добріші один до одного,поважайте спокій мертвих.не трогайте їх!

Сусідці і іншим 2011-12-28 / 08:52:04
При чім тут спадкові хвороби маршалички царство їй небесне, вона брала гроші від людей і трудові книжки обіцяючи, що їх устроит на роботу в лікарню, а не робила нічого. І тот, що пише за трудові книжки знає, що пише. І не робіт з когось індійську корову!

Сусідка 2011-12-28 / 01:28:38
Я жила з жінкою Маршалика в одному домі. У неї по сподковості,у її матері тоже то самоє було. Так шо ниякі трудові туй ни до чого.

Із вулиці 2011-12-28 / 01:16:08
Но шо, царьок, держисься за владу усіма зубами? ТВІЙ ЧАС УЖЕ СЯ КІНЧИВ!І то шо тебе тимчасово поновили нич ни значит.Скоро Цезарь скоро ти буде заслужена гузиця. І будеш робити аш будеш іще хоть дашто видіти, сліпаче ,простим хірургом. І дам ти нові очки і буде з тя більше толку, амінь...

рівновага 2011-12-27 / 22:41:34
Если что-то заболело,
Не страдай и не молчи:
Поспешат на помощь смело
И медсестры, и врачи!
Каждый медик в чём-то гений,
Каждый — просто молодец.
Нет профессии нужнее.
Нет отзывчивей сердец!
Эти ласковые руки,
Успокоят боли крик.
Вмиг избавят вас от муки,
На ноги поставят вмиг.
Тем, кто трудится в палатах
Позабыв покой и сон.
Вам, кудесники в халатах,
Благодарность и поклон!

021220 2011-12-27 / 18:58:46
доктору по жонах=============А вчителю держава кабінет,дошку,парти,столи не дала?А урядовець на свому компюторі робить?Що вам лікарі,як більмо в оці?То і треба мати в душі таку ненависть до медиків,аби таке писати!А як припече,то приходите!Я думаю що вами керує проста зависть.
Я-------------------що би там не находили,а так говорити не можна!

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади