В Ужгороді стане більше атракціонів 5D

Кількість атракціонів 5D в Ужгороді на взірець того, що вже стоїть біля універмагу "Україна", зросте до 4.

В Ужгороді стане більше атракціонів 5D

Два таких ще планують встановити на вулиці Корятовича, один – на вулиці Собранецькій. Відповідні дозволи від міської влади підприємець уже отримав. Найближчим часом їх мають привезти.

Про це повідомив начальник міського управління архітектури та містобудування Олександр Шеба сьогодні, 8 грудня, на засіданні міськвиконкому.

Як розповів головний архітектор, атракції розміщені у причепах на колесах, вони будуть влаштовані на приватних територіях за парканом та не зашкодять архітектурному ансамблю Ужгорода.

Попри це все, на міськвиконкомі вирішили – якщо будуть скарги людей на діяльність цих атракціонів, то їх звідти заберуть.

08 грудня 2011р.

Теги: атракціон, 5D

Коментарі

Роман 2011-12-09 / 18:18:09
Ці будки набагато гірше ніж МАФи видані Ратою. Їх можна ставити лише на околицях

Гість до В. 2011-12-08 / 23:21:03
От спасибі хорошій людині за підказку :)))
Подивися на Ютубі пару відео.
5D це міні-кінотеатр де люди сидять в рухомих кріслах які імітують рухи на екрані. Дивлячись відео у людини виникає відчуття реального руху на візку по страшним туннелям 6-8 хв.
Скажу, що 5Д повна чепуха! Там нудно дивитись. Придумали щоб гроші гребти, а ми там виходить бздо нюхай!? Даєш демонтаж будок!!! І знайти нового архітектора!

в. 2011-12-08 / 19:36:27
Вот, спрашивал кто-то "Что это такое?" А в поисковике, а на Ютубе, слабо найти? Как говорится, в инете, всё покажут и расскажут.

вввввв 2011-12-08 / 19:31:54
Година 2011-12-08 / 15:30:46
Не заходят так, что постоянные очереди туда. Увы...
Понаставляют разных будок, понастроят много чего.... И полно помещений, которые пустуют вот уж много лет!

сорри 2011-12-08 / 18:57:16
Пане головний архітектор, а де на площі Корятовича "приватні території за парканом"?

житель міста 2011-12-08 / 18:11:46
Ну, мер просто офанарів!!! Рата хоч ведмедиків ставив, а цей якийсь хлам привіз в місто. Погоджуюся з коментатором про те, що яка б реакцію була на таке у Відні або Будапешті... Шок!!!

Година 2011-12-08 / 15:30:46
Туди ніхто не заходить, і не зайде, як не заходять і на "прохідному" місці біля УКРАЇНИ. Але і там теж не будуть заходити. А до "ааа" можна сказати, що як я скажу, що насеру ва посеред хати, то ви будете сознатєльним і почекаєте як я накладу пахучу кучу, а потім будете її обходити стараной та ігнорувати? Ви себе читали? Ви смішний.

Гість 2011-12-08 / 14:26:17
Стаття якась незрозуміла! Ніхто не написав у статті що відбувається у тих будках 5Д? Ну що там? Цирк, якась компютерна гра, міні-кінотеатр, чи що???

ааа 2011-12-08 / 14:23:04
А чего орёте? Принципиально не посещайте их! Раз, вы за красоту города - обходите их стороной.
Да, власть должна наводить порядок. А где сознательность самих граждан?

Хліб 2011-12-08 / 14:02:05
Ото у центрі Відня би таку будку поставили. Чи Будапешта. Та чи блін Міхайловець чи Захоні. та ніколи. УродИ!!!!!

Житель 2011-12-08 / 13:55:40
Интересно, а что с этого имеет главный архитектор Шеба? Ведь этот человек якобы поддерживает борьбу жителей с уродованием города, рассказывает как он действует во всю,чтоб привести в порядок исторический центр. И тут на тебе: сообщает на заседании горисполкома что на площади Корятовича появится это уродство. Ведь понимает, что это ну никак не пляшет в концепции приведения центра в порядок. Значит, неспроста делает это, значит коррупция. Ну, где наши антикоррупционные органы? Может пора и Шебе в СИзо пожить немного?

Guest 2011-12-08 / 13:55:13

вщзірець, привести, на міськвиконком вирішив . Може хоч трохи редагуйте новини?


Відредагували. )) Адмін

Година 2011-12-08 / 13:53:55
Кідь не срачка, та пердячка.

Ігор 2011-12-08 / 13:50:17
Подуріли! сором! Воно і біля України гірше ніш пиріжки виглядає, ото ще на Корятовича і на Собранецькій такої біди не вистачало!!!!!!!

бодя 2011-12-08 / 13:16:18
Ну то пісєц! і нахрена, питається, було з фафарами прибирати з Корятовича білборди? Щоби тепер всрати туда. в історичну частину міста. такі дві розмальовані псячі будки?

НОВИНИ: Соціо

19:16
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
20:22
ФОТОФАКТ. До прийдешнього Великодня закарпатський кондитер Штефаньо створив нову велику шоколадну писанку
15:47
/ 1
Через фальшивий обліковий запис Instagram невідомі заблокували фейсбук екологині, що пише про ризики будівництва вітряків у Карпатах