На Закарпатті СБУ взяла на хабарі суддю райсуду

30 листопада на спробі отримання хабара співробітники відділу "К" СБУ (м.Київ) спільно з працівниками Генеральної прокуратури України затримали суддю Тячівського районного суду Решетар В.

Затримання відбулося в 09.30 поблизу одного з ресторанів міста Тячів. Точна сума хабара не повідомляється, однак з поінформованих джерел стало відомо, що йдеться про 1100 доларів США.

Одне з неофіційних джерел повідомляє також, що під час затримання хабарника в його кишенях було виявлено 9 тисяч доларів та 1 тисячу євро. СБУ слідкувало за суддею більше тижня, за ним велося відеоспостереження.
 

 

30 листопада 2011р.

Теги: хабар, суддя

Коментарі

Справедливість 2013-01-03 / 12:49:01
Коли візьмуть судмедексперта Маркушку та теж бире торгує експертизами.

ваня 2011-12-08 / 02:34:54
reshetar00@mail.ru
його пошта

вася 2011-12-08 / 02:29:13
там іщи є такий ги він. перед ним по коридору кабінет із ліва.

міша іршава 2011-12-08 / 02:26:24
так му й треба йсе лим начало. пи...ри

крауз 2011-12-06 / 02:15:56
правду кажете!

666 2011-12-06 / 02:14:49
прокурор щи тот...прослідкувати б і його

віта бедь 2011-12-04 / 10:55:32
цього сволоча давно треба було брати.скільки проблем народу зробив і на людському горі кармани набивав.а народ без житла лишав паскуда.людські сльози не упали на землю,а на нього упали іще і на його сімї упадуть.гуртожиток розділив і собі квартиру купив на чужу фамілію та продав за тисячі долларів,а бідний народ немає де жити,а суддям пофіг вони беруть взятки і висилять.і всі такі як решетар біднякам не вірять.

Тарас Попович 2011-12-03 / 17:21:54
В 2004р. Тячівський суддя Решетар визнав законною зфальсифіковану Тячівською прокуратурою проти мене кримінальну справу. Згодом дана справа Генеральною прокуратурою України визнана зфальсифікованою в Тячівській прокуратурі. Суддя Решетар був у зговорі з прокуратурою.

тріада 2011-12-03 / 11:17:16
а Тячево продажне давно, лиш усі мовчат...і собез, і больниця,і райсуд,і земельний...у Тячеві безаконня тисячу году

Люди не бійтесь підставляйте цих крис і заживете! 2011-12-02 / 07:45:15
Пишіть спокійно хто скільки давав, що б таких нехарів не відпускали....

Службовець 2011-12-02 / 01:44:31
от якби Решетаря не взяли то ми б такою важливою інформацією і не поділилися))) про прокурора не знав таких його біографічних тонкощів))

нік 2011-12-01 / 23:40:52
за прокурором вже давно сізо плаче такого хабарника світ невідів,але неберут бо дятько радник генерального хай київські гості його посокотят бо вже геть розпоясався даже ні бога ні закону небоїться що вже за людську совість говорити. як крав при тій владі на той чапс лучший його корефан був вася румун тепер міша такі йому вигідні затримайте паскуду та і кецок його щоб баланди по хавав та знав що закон діє.Поприбивав усіх бізнесмену ахто не піддаєся через родичів запугує кого на сутки затримат а кому вопрос ребром поставит. з професійним сятом вас та ваше кодло(хоча є і там порядні).

Глядач 2011-12-01 / 22:53:45
Так потрібно було раніше робити, тому що вони вже не мають совісті!!

МОЮ СПРАВУ РІШАВ І ТЕЖ БРАВ 2011-12-01 / 21:48:11
НЕ ЛИШ ЙОГО ТРЕБА БРАТИ...ВЕСЬ ЦЕЙ РАЙСУД, АДМІНІСТРАЦІЮ, РАЙРАДУ, І НАСАМПЕРЕД ПРОКУРАТУРУ.ТАМ ЩЕ КУЧА ПОСЕРЕДНИКІВ-АДВОКАТІВ. ХЛОПЦІ, ВСІ МИ ЗНАЄМО ЯКІ В НИХ ЗАРПЛАТИ, ЯК МОЖНА НА ТАКИХ ТАЧКАХ ЇЗДИТИ І В ТАКИХ ДОМАХ ЖИТИ.

Розумна людина 2011-12-01 / 21:27:21
Це не смішно. Хто бачить чужі гріхи, про свої забуває!!!

Службовець 2011-12-01 / 16:06:47

*********........всьо тячево знало шо "Київські гості" у тячеві.....муг і посокотитися

Перехожий 2011-12-01 / 15:14:33
А які суми беруть у Мукачево або Ужгороді...
З 1100 доларів там і під кабінет судді не пустять.

вася 2011-12-01 / 14:15:16
мельника обовязково треба брате

адвокат 2011-12-01 / 14:07:42
Тиби , добре кажеш , а в прокуратурі?

Тиби 2011-12-01 / 13:13:22
Суддя МЕЛЬНИК бере більше-а не сидить???

НОВИНИ: Кримінал

22:39
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 6
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 11
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять
21:42
/ 1
Детективи БЕБ вилучили в двох ужгородців 3000 контрафактних електронних сигарет на 2,5 млн грн
19:48
/ 3
Наркоторговцеві з Рахова присудили понад 7 років тюрми з конфіскацією майна