На Ужгородщині розіграли осінній кубок «Zinedine» з міні-футболу (ФОТО)

Спортивний комплекс «Zinedine» вже не вперше проводить сезонні змагання з міні-футболу. Осінній турнір припав на 29 жовтня.

На Ужгородщині розіграли осінній кубок «Zinedine» з міні-футболу (ФОТО)

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, поборотися за кубок "Zinedine" виявило бажання 11 команд: "Ядзакі", "Метеор", "Газ-мяс", "Фітнес-шоп", "ТОВ-Автонік", "Сокіл", "Шахта", "Виноградар", "Середнє", "ЕКО" та "Zinedine". Турнір розпочався з жеребкування — представник від кожної команди витягнув номер, під яким колектив розпочав гру в турнірі.

Після урочистого відкриття змагань на двох полях стартували матчі на вибування. Кожна гра була надзвичайно динамічною, бо всі команди прагнули перемоги. Вибухові емоції футболістів гасили жовті, а іноді навіть і червоні картки арбітрів.

Організатори турніру подбали і про вболівальників. Вони мали можливість зігрітися гарячим чаєм та спробувати свої здібності у грі в спідмінтон - швидкий бадмінтон.

За підсумками усіх ігор у півфінал вийшли найспритніші - "Газ-мяс", "Фітнес-шоп", "Шахта" та "Середнє".  У запеклій боротьбі гравці кожної з команд виборювали право на перемогу. Та кращими виявилися "Фітнес-шоп" і "Шахта", вони й змагалися за головний приз у фіналі. Дві інші команди боролися за третє призове місце. Зібрана гра футболістів привела команду "Фітнес-шоп" до перемоги.

Перш ніж нагородити володарів кубку, головний суддя змагання Михайло Митровський та ведучий турніру Олександр Мерявчик назвали тих, хто найбільше відзначився. Тож, кращим гравцем визнано Михайла Костянинця, кращим бомбардиром  став Яромир Лобода, а ворота найкраще захищав Андрій Кам'янецький. Всі вони отримали пам'ятні подарунки.

Далі перейшли до нагородження фіналістів. "За жагу до перемоги" та четверте місце команда "Газ-мяс" отримала абонементи на відвідування басейну спорткомплексу "Zinedine. Почесне третє місце вибороли футболісти команди "Середнє". Їм вручили малий кубок та грошову винагороду в розмірі 1000 грн. Середній кубок та 1500 грн.  за друге місце отримала команда "Шахта", якій зовсім трохи не вистачило до перемоги. Володарем осіннього кубку "Zinedine" стала команда "Фітнес-шоп", гравці якої довели, що гідні великого кубку то винагороди в розмірі 2500 грн., - повідомили Закарпаття онлайн у інформаційному відділі СК "Zinedine".

Поки команди раділи здобутим трофеям, організатори повідомили, що найближчим часом "Zinedine" запросить шанувальників спорту на турнір ветеранів з міні-футболу та святкування річниці спорткомплексу. 

Кращий бомбардир турніру - Яромир Лобода

Кращий воротар турніру - Андрій Кам'янецький

30 жовтня 2011р.

Теги: кубок, Zinedine, міні-футбол

Коментарі

Галина 2011-11-02 / 09:09:00
До боді
Зінедін - дуже потужний спорткомплекс. У цьому нещодавно сама переконалася.А вам раджу сісти на Петефі на маршруточку і проїхатись у Баранинці. Там усі знають і вам покажуть де то є. Думаю, будете приємно вражені.

бодя 2011-11-01 / 13:27:00
Шо за Зінедін? Чого не знаю? де то? шо там є?

Ірина 2011-11-01 / 12:58:00
"Zinedine" реально крутий спорткомплекс! Вперше відкрила його для себе на цьому турнірі. Я вражена організацією заходу. Хочеться бачити більше прихильників здорового способу життя на заходах СК. Люди, не лініться відірватися від компів та телевізорів! Стільки позитивних емоцій від турніру. Вболівала за Шахту, але Фітнес - круто грали. Командам слід подумати про формування груп підтримки!

Сергей Онопенко 2011-11-01 / 08:52:00
Информ бюро, какие "Контакты"? Зрелые занятые люди не имеют времени сидеть в соцсетях и искать, где же там "Zinedine" и что у них там проводят? Согласитесь, что как это все несерезно, как в анекдоте - позвоните и спросите, а там ответят - не скажу))))
К примеру, я бы хотел записать свою 7-летнюю дочь на секцию по волейболу или баскетболу. Захожу на сайт спорткомплекса(еле его нашел), а там ничего ни о какой спортшколе и поролчее ни сказано. А если сейчас все начнут вам звонить, то замучаетесь каждому обьяснять. Чем занимается Ваш "Інформаційний відділ"?Ребята, просыпайтесь! А по-поводу турнира - МОЛОДЦЫ!

Мирко 2011-10-31 / 12:59:00
Дякуюємо Зінедіну, за такі гарні змагання. У нашому місті цього явно не вистачає. Фінтес ЧЕМПІОН!УРА)

Інформаційний відділ СК "ZINEDINE" 2011-10-31 / 12:31:00
Для всіх, кому цікаво повідомляємо, що
СК "ZINEDINE", дійсно проводить набір дітей в спортивну школу на секції по футболу(міні-футболу), гандболу, баскетболу, волейболу- БЕЗКОШТОВНО!!! Відносно секції по плаванню та іншої інформації звертайтеся за тел.73-40-29

інформ бюро 2011-10-31 / 11:21:00
066-501-34-27
73-40-29 це номера адміністратора СК.
дзвоніть якщо пальці не болять і гроші на тел. маєте. Це не мрії а реальність. Ще є група в контакті де все можна дізнатися.

Микола 2011-10-31 / 11:14:00
Що означає "Ви не повірите"? Як можна вірити , або не вірити в те чого не існує. Щось я не пригадую, щоб "Zinedine" заявляв про відкриття школи

Микола 2011-10-31 / 11:14:00
Що означає "Ви не повірите"? Як можна вірити , або не вірити в те чого не існує. Щось я не пригадую, щоб "Zinedine" заявляв про відкриття школи

Кирюха 2011-10-31 / 10:11:00
Народ, чего вы тут разошлись? Такое впечатление, что этот "Зинадин" открыли для мажоров. Впервые слышу, что там проводят что-то. А про школу, мне кажется, ученик размечтался.

Внимательный 2011-10-31 / 10:07:00
Если ученик пишет правду, то возможно, что сельские власти просто хотят урвать себе кусок и поэтому не спешат делать что-то хорошее для своих жителей. Но тогда вопрос в следующем, если "Зинедин" открыл "бесплатную" школу, то почему об этом никто не знает. Где информация об этом?

Учень 10-Б класу 2011-10-31 / 10:01:00
Шановна Ганна Миколаївна, перш ніж писати в коментарях, про набивання кишені, треба дізнаватися більше інформації, про житя рідного краю та села та ще інколи заходити до спорт комплексу та цікавитеся,що робить СК "ZINEDINE" для всіх діточок та втому числі для ваших.
Особисто для Вас шановна відповім, що відкрилась дитяча спортивна школа "ZINEDINE", Ви не повірите але ця школа БЕЗКОШТОВНА.
І для того аби проводити різні спортивні турніри для району та села, Вам потрібно сходити в сільську раду і дізнатися чому сільрада не сприяє розвитку спорту а навпаки притуплює його. Шкода!

Ганна Миколаївна з Дравців 2011-10-31 / 09:01:00
Як на мене, то трохи дивна політика власників спорткомплексу - знаходяться на території Баранинців, а місцевих школярів до спорту не залучають. Чому б не зробити ставки на молодь. Хоча, розумію - це не вигідно. У наш час всі звикли лише набивати кишені, а не займатися благочинністю. Шкода!

Микола 2011-10-31 / 08:58:00
Зінедін - МОЛОДЦІ! Побільше вам гарних акцій та спортивних подій!

шахта 2011-10-30 / 23:33:00
єєєєєйййй, Шахта! Маладци!!!!!

олександра чорняй 2011-10-30 / 20:43:00
О, дуже круто! Знала би раніше, прийшла б. Наступного разу - точно! Зінедін - молодці.

НОВИНИ: Спорт

20:27
Кіберполіція заблокувала Telegram-канал, що лякав терактами в школах Мукачева
12:46
Закарпатці повернулися з нагородами з чемпіонату України з пауерліфтингу
20:42
В Ужгороді відбувся турнір пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
10:38
/ 6
Зимова першість Закарпаття з футболу: блокпостів біля стадіонів не буде, але й "ухилянтів" не прихищатимуть
10:28
/ 1
Стадіони у Минаї та Ужгороді допущені до УПЛ, хоча освітлення відсутнє
11:24
/ 3
5 організаторам підпільних гральних клубів на Закарпатті повідомили про підозру
20:53
/ 5
Закарпатська облрада просить УАФ дозволити й надалі проводити футбольні матчі на стадіонах "Авангард" та "Минай-Арена"
23:48
/ 4
Вартість встановлення освітлення на стадіоні "Минай Арена" сягне близько 16 млн грн
16:36
/ 1
На Закарпатті за допомогою квадрокоптера "вичислили" двох "ухилянтів"-"плавунців"
11:19
/ 9
УАФ заборонила матчі на "Минай-Арені" та "Авангарді" в Ужгороді до встановлення освітлення
23:41
Результатом благодійного забігу до Дня Святого Миколая в Ужгороді стали зібрані майже 40 тис.грн
12:41
/ 2
ФК "Минай" втратив ключових футболістів – Любеновіч
17:02
/ 1
Військовослужбовець із Закарпаття Андрій "Бродяга" Ткачук здобув "бронзу" Чемпіонату світу з бігу на 24 години
14:00
/ 3
За останні 2 дні "Минай" покинули вже 5 гравців
16:55
Закарпатський Воловець прийме Кубок України з армреслінгу
11:36
Закарпатські пауерліфтери повернулися з кубка України з медалями і навіть рекордом
15:20
Матч "Минаю" з "Динамо" в Ужгороді перенесено на весну через повітряну тривогу та відсутність освітлення на стадіоні
16:09
У Мукачеві відбулися змагання з художньої гімнастики "Мукачівська зірочка"
16:46
Мукачівці долучилися до забігу проти насильства
11:39
/ 1
Поліція розповіла про обставини зіткнення легковика, вантажівки, мікроавтобуса і велосипедиста у Вонігові на Тячівщині
10:40
/ 1
У Мукачеві сьогодні стартують чемпіонат Закарпаття та відкритий Кубок Мукачева зі змішаних єдиноборств (ММА)
21:07
Мукачівець вдало виступив на "Biegu Niepodległości" в Польщі
09:54
/ 1
9-річний хлопчик з Закарпаття встановив світовий рекорд у гирьовому спорті
17:49
/ 1
Перший благодійний Krayna Uzhhorod Half Marathon зібрав понад 316 тис. грн гривень на підтримку ЗСУ
16:52
Через півмарафон в Ужгороді в неділю перекриють ряд вулиць
» Всі новини