Партія регіонів та Єдиний Центр неформально узгодили кандидатів на виборчі округи в Закарпатті

За неофіційною, але достовірною інформацією інтернет-видання Закарпаття онлайн , на Закарпатті Партія регіонів та Єдиний Центр формально узгодили розподіл виборчих округів під своїх кандидатів на майбутніх виборах до Верховної Ради України.

Партія регіонів та Єдиний Центр неформально узгодили кандидатів на виборчі округи в Закарпатті

6-ть закарпатських виборчих округів формально розподіляютьться навпіл – по три на кожну партію:

1. Округ Ужгород, Ужгородський р-н, м. Чоп – Андрій Стрижак – суддя Конституційного Суду (ПР)
2. Округ Перечинський, Великоберезнянський, Свалявський, Міжгірський, Воловецький р-н – Сергій Мошак (ПР)
3. Округ Виноградівський та Берегівський р-н – Іван Бушко (ПР)
4. Округ Мукачево та Мукачівський р-н – кандидат від ЄЦ, впливовий чиновник з Києва
5. Округ Хустський та Іршавський р-н – Віктор Балога (ЄЦ)
6. Округ Тячівський та Рахівський р-н – Василь Петьовка (ЄЦ)

За такої ситуації, коли дві найсильніші на Закарпатті політичні сили досягають домовленості і не займатимуться взаємним поборюванням, шанси кандидатів від інших політичних сил стають якщо не мінімальними, то, принаймні, дуже відносними.

20 вересня 2011р.

Теги: вибори, Єдиний центр, Партія регіонів

Коментарі

2011-09-25 / 14:11:00
Вася, 24.09.2011 20:42
А чо - про Рату забыли? А зря!
-----
Точно Рата можа стати на серйозну проивагу. Якщо ж не опустив руки і не збирається тратити грошенята на вибори. Може йому життя на 555 влаштовує і купання в басейні щодня....

Бакс, 24.09.2011 17:23
За гроші мадяри проголосують навіть за Тягнибока, а українці та русини - за Мікловша Ковача!

------
Нажаль, але народи України в 95 % такі як ви пишете! Тобто продажні!

Вася 2011-09-24 / 20:42:00
А чо - про Рату забыли? А зря!

Бакс 2011-09-24 / 17:23:00
За гроші мадяри проголосують навіть за Тягнибока, а українці та русини - за Мікловша Ковача!

Микола 2011-09-24 / 12:46:00
Гадаю , що інформація правдива. Інакше як пояснити , чому Ледида здав на угоду Балозі пять своїх голів РДА.

я 2011-09-24 / 11:20:00
І хіба той факт, що першим номером у "незалежному"рейтингу "Неділі" несподівано вискочив "впливовий чиновник з Києва" Стрижак не підтверджує правильність цієї інформації на "Закарпатті-онлайн"?

я 2011-09-24 / 10:50:00
Бушко викручувався, а непоінформований Шандор (який з нього політолог?) молов дурню.
Схоже, таки поділили...

Ember Zoltán 2011-09-24 / 10:18:00
Бушко сам не отрицает такой вариант. Смотрите ниже:

http://kiszo.hhrf.org/?module=news&target=get&id=6173

Istvan 2011-09-23 / 11:15:00
Что значит "Единый центр"?
Единый - единственный, то есть такого больше нет, или
Единый - монолитный, неразрывный?

В венгерском языке к этим значениям относятся различные слова, и все по разному переводят.

Це я 2011-09-22 / 17:34:00
Я згідний з ВВ. Гроші дадуть циганам, вони інакше не підуть голосувати. Мадяри більш сумлінні, їх голови сільрад та групи впливу з табору УМДС "попросять" голосувати як потрібно( гроші, виділені на мадяр, покладуть до кішені).
На скільки потрібно, як завжди, підтасують результати, лише потрібно слідкувати, щоб не вийшло більше за 100%.
КМКС заявить, голосуйте як захочете. У разі повернення до змішаної системи, будуть просити за Ковача. Не хочуть розуміти ( не хоче розуміти Ковач), що для більшості їхнього електорату Ковач ніхто.

ВВ 2011-09-22 / 16:39:00
не мадяр, 21.09.2011 20:27
Бушко - не мадяр.
Мадяри Берегівського та Виноградівського району зва нього голосувати не будуть. Будуть обирати тільки свого ... мадяра.
----
Дадуть по 300 грн. і Янукович стане Яником Ковачем і всі як один шнурком підуть до дільниць. А їх мадярським лідерам дадуть треть мільйона і заспівають вони під дудку ЄЦ і ПР

ВВ 2011-09-22 / 16:37:00
bratrura, 21.09.2011 10:04
Цікаво, яким чином зміниться список кандидатів ближче до кінця року, коли Ю. Тимошенко вийде із СІЗО?

-----
Ставитимуть на двох конячок найбільш реальних так як це й робилося не раз за популярності тієї чи іншої політсили. Бидлота готуйте гаманці скоро даватимуть по 200 грн. за голос. А відберуть як завжди в десят раз більше. ЄЦ і ПР мастаки в підкупах і фальсифікаціях. А Барва робить ставку завжди на сильніших. тоді був Ющ тепер Зек...

не мадяр 2011-09-21 / 20:27:00
Бушко - не мадяр.
Мадяри Берегівського та Виноградівського району зва нього голосувати не будуть. Будуть обирати тільки свого ... мадяра.

ПР 2011-09-21 / 17:54:00
Вранье...

LTZ 2011-09-21 / 17:49:00
Всі шукають Льоню Космоса, а він у мукачеві засів і розві Балогу на крісло у ВР. Марс виявився ближчим!!!!!)))))

ЧИТАЧ 2011-09-21 / 17:24:00
МИХАЙЛЕ! ПР В ОБЛАСТІ ,ФІНАСУЄ НАШ ЗАКАРПАТСЬКИЙ ФІРТАШ А. АНДРІЇВ.

Михаил 2011-09-21 / 11:55:00
Никуда рокосовский фраерок Деркач не пройдёт, его точно розкручивают, на бабло. ПР такие нужны, пока у них деньги не закончатся.

журік 2011-09-21 / 10:27:00

Білецький просто один з тих, хто розводить Деркача на бабло

bratrura 2011-09-21 / 10:04:00
Цікаво, яким чином зміниться список кандидатів ближче до кінця року, коли Ю. Тимошенко вийде із СІЗО?

2011-09-21 / 10:02:00
Деркач розкручується сам і всі, кому не лінь, розкручують його під ці амбіції на бабло. І про це знають всі.

Павло Білецький 2011-09-21 / 09:57:00
Це — деза чистої води. По Хустському й Іршавському районах узгодили Степана Деркача. Його вже рік розкручують...

НОВИНИ: Політика

03:04
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"