Парад наречених сколихнув Ужгород (ФОТО)

Містом над Ужем пройшлися парадом понад 120 красунь-наречених.

Парад наречених сколихнув Ужгород (ФОТО)

Гучне дійство в обласному центрі Закарпаття відбувається до Дня молоді вже вчетверте і щоразу дивує сюрпризами. Торік в Ужгороді відрили єдиний пам'ятник весільному рушничкові, а цього разу – презентували черговий рекорд Закарпаття, ба навіть України – 30-метровий весільний рушник. Саме за ним і прямували наречені.

Парад-2011 запам'ятається і найдовшою та найгучнішою ходою за свою історію – наречені пройшли від площі Кирила і Мефодія усім Проспектом Свободи, відтак транспортним мостом, Набережною Незалежності та вулицею Довженка, звідки й вийшли на Поштову площу під овації глядачів. Серед учасниць були й закордонні – дівчата зі Словаччини, Угорщини, Росії та Білорусі. Наречених поділили на кілька груп, відповідно до обраного стилю і відбувалися фотосесії: класична, гламурна, вінтажна та оригінальні – у пожежній частині, в чанах у Лумшорах, на заводі "Турбогаз" тощо.

Кожна з учасниць Параду прагнула виділитися з-поміж інших. Так, була наречена із сукнею із газети "Ужгород", у вбранні зі світлин, наречена із цілим кораблем на голові, пара амурчиків, озброєних луком зі стрілами, що несуть кохання, і дівчата у дуже відвертих вбраннях. Втім, усе ж переважали саме білі пишні сукні, доповнені вишуканими зачісками та вигадливими букетами. На святі визначили тих, чиї образи, вбрання та аксесуари були найкращими. Втім,  звісно, усі наречені були чудові – кожна по-своєму.

В Ужгороді живуть найкращі, найпрекрасніші дівчата і жінки – на цьому під час свого вітального слова на сцені на Поштовій площі наголосив і міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов. Він зазначив, що сьогоднішнє свято довело: Ужгород – не лише стародавнє, але й дуже молоде місто, а до того ж – дуже красиве. Вітаючи всіх з Днем молоді, мер наголосив, що звертається саме до тих, кому належить завтрашній день, і саме завдяки енергії і насназі молодих ужгородців місто розвиватиметься і процвітатиме.   

Цьогоріч міська влада вперше долучилася до організації Параду наречених. Наступного року до участі планується запросити дівчат і жінок з міст-побратимів Ужгорода та обласних центрів Західної України, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Ужгородської міської ради.

Фото Ігора БаранаKarpatNews.in.ua та прес-служби Ужгородської міськради

26 червня 2011р.

Теги: Парад наречених, рушник, весільний, наречена

Коментарі

kiki 2011-07-01 / 16:35:00
gratulálok nagyon szépek vagytok

давид 2011-06-28 / 08:51:00
ребята молодцы за свои деньги сделали праздник людям.

як причетний 2011-06-28 / 00:06:00
шановний местный.
Юнаки у параді - це керівники груп наречених.
Діти - невід*ємна частина свята!
ви, здається, не дуже в темі.
Вибачте.

Fuckтически твоя 2011-06-27 / 23:16:00
СерЙовшко, повністю мушу з вами ся согласити)

777 2011-06-27 / 22:31:00
пробачаюсь №13

777 2011-06-27 / 22:25:00
А хто б взяв в жони невісту с фото №14?!

2011-06-27 / 17:22:00
2 Холостяк: + 1000, краще не скажеш!

Холостяк 2011-06-27 / 17:20:00
Ідея хороша, але виконнання... Багато "наречених" вирядилися чисто як, перепрошую, шльондри. Шось ніби "наречена іде садом і вихляє голим задом". Там купа дітей була, про це дівочки не подумали? Хай організатори перебачать, але є креатив, а є тупо бл...во.

2011-06-27 / 13:59:00
шакали і змії, не критикуйте бо нич не зробилисьте

Маша 2011-06-27 / 13:29:00
анонім, 27.06.2011 13:06, ти дурак. Мені фотки якраз саме цікаве. Словами всього не опишеш. Як тому, хто не міг бачити парад, відчути і зрозуміти як і що там було?

2011-06-27 / 13:14:00
розмальовані малолітні курви, напр. фото 13, фууу...

Серйовшко 2011-06-27 / 13:10:00
Самий красивий з них бов тот медведик! :)

2011-06-27 / 13:06:00
И, как всегда, напихали много фото - что их я даже не посмотрел. Поскольку "очень много, но ничего". А так, чтобы сделать красиво, и выложить всего несколько фото...

75 2011-06-27 / 11:48:00
Просто где вы найдете столько реально готовых выйти замуж невест? 120 человек? И чтобы все они целый год не женились, а ждали этого парада, чтобы потом целой гурьбой в 240 человек (+ 120 женихов) идти в загз в следующую субботу расписываться. Сколько там пар в день расписывают? Этим невестам потом до зимы ждать пока их очередь дойдет? Никто ж так делать не будет. Или будет у нас парад из 15 человек?

А парад и был прикольный этими костюмами. Пускай бы и дальше в такие оригинальные выряжались. Будет как бал-маскарад какой-то. Это ж интересно потом идти рядом или встречать и смотреть кто во что одет. Простые невесты были бы скучны. Пускай еще больше в следующем году людей приглашают. Это реально было веселое развлечение.

местный 2011-06-27 / 10:23:00
Если это "Парад наречених", то они должны быть типа девушки-невесты. Ну ладно с тетушкой предпенсионного возраста (дескать любоффь зла...), но идущие среди невест юноша и маленькая девочка - даже не подросток?!
т.е. на самом деле получилось что-то по типу карнавала, где каждая желающая девушка (ну и те, кто себя таковой считает) могли вырядиться в свадебные одежды и пройтись...
Или я чё-то путаю, или это не совсем "Парад наречених"...

Z 2011-06-27 / 10:14:00
Больше похоже на Halloween :)

читач 2011-06-27 / 10:07:00
приєднуюся до Догадливого

Догадливий 2011-06-27 / 07:11:00
Целомудрие, надежность, нежность, терпимость - надписи на стрічках наречених. Хто ініціатор цих кацапетовських писульок на грудях закарпатських дівчат?

75 2011-06-27 / 00:12:00
Бесподобный парад. Но блин, они так быстро пробежались. Чтобы сфоткать или снять на видео надо было их оббегать пару раз. Тётя с корабликом на голове была королевой этого парада. Её запомнили все. Так и надо еще больше участников приглашать каждый год.

НОВИНИ: Соціо

15:29
/ 1
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага — Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 1
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну