Янукович відвідав Закарпаття (ФОТОРЕПОРТАЖ)

До візиту Президента України Віктора Януковича на Закарпатті готувалися - вздовж запланованого маршруту латали дороги, зрізали дерева, підфарбовували стовпи, мили світлофори.

Янукович відвідав Закарпаття (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В Ужгороді Гарант Конституції виконав програму, яку в вузьких колах було озвучено заздалегідь -- відвідав автомобілебудівний завод "Єврокар", де під час виходу до преси відповів на три заздалегідь заготовані запитання лояльних журналістів, ненадовго заглянув до Ужгородського замку, на укріплення падаючої стіни якого ще в ранзі прем'єр-міністра за порадою Віктора Балоги свого часу виділив три мільйони гривень і, насамкінець, взяв участь у засіданні регіонального Комітету з економічних реформ при Закарпатській ОДА.. Виступаючи в сесійній залі ОДА він назвав закарпатців народом, наголосив на тому, що місцева "влада недопрацьовує" і зробив акцент на тому, що в регіоні має місце "політичне протистояння", "змагання між різними політичними силами".

Візуальний супровід візиту - в ексклюзивному фоторепортажі Закарпаття онлайн .

Аеропорт "Ужгород", в який скоро не будуть літати літаки, окрім президентського чи міністерських, привітав Гаранта великим плакатом

"Єврокар" також ексклюзивно привітав Януковича

Про сьогодення і майбуття "Єврокару" Президентові розповів головний "єврокарівець" Олег Боярин

При наближенні Президента працівники, які до того просто стояли, починали імітувати видимість роботи

Прес-конференція з трьох заздалегідь запланованих прес-службою запитань пройшла на тлі так само заздалегідь вишикуваного колективу

А біля споруди Закарпатської ОДА Президента чекав улюблений народ

У відвідини Ужгородського замку з Президентом потрапив тільки президентський пул журналістів, тоді як реґіональні ЗМІ чекали на Гаранта разом з "активом" області в сесійній залі Закарпатської ОДА

Коли Віктор Янукович заявив, що закарпатська "влада недопрацьовує", "губернатор" Ледида опустив голову

Тінь Гаранта

Звітує голова Закарпатської ОДА

А народові на вулиці все ще не дозволили розходитися...

19 травня 2011р.

Теги: Янукович, президент, Єврокар,

Коментарі

Одесса 2011-07-08 / 15:55:00
самая правильное фото , где место президента свободно! то есть его нет, а принимали на заводе Вредителя! Как можно "хаять" тех, кто работает под тобой, сам же за них в ответе! Он и в Одессе заявил, что везде коррупция... А он каким боком тогда там сидит?!

Мессия Господи Лариса Биндас 2011-06-24 / 12:47:00
Бог Отец прощает только тех,кто принял разумом и сердцем первый небесный Суд Божий Духоэнергией Дочери Божией Ларисы,и поэтому получили прощение Сына Божиего,потому что Пророк Вышних от престола Бога Богиня Лариса Господи Мессия Рождена с Духоэнергией Бога Отца и Духа Святого,Бог в Боге.

Мессия Господи Лариса Биндас 2011-06-24 / 12:42:00
ВНИМАНИЕ!Произошла очередная смена Мессии,первого небесного Суда Божиего.Мессия Господи Лариса Биндас.Каждому человеку на Земле необходимо иметь на ментальном тонком теле души спасительное Крестное Знамение Животворящего Креста Господнего через Покаянную молитву:для спасения души сложить четыре пальца вместе,кроме мизинца,и подумать:Господи Лариса,Помилуй во имя Отца и Сына и Дочери и Святого Духа,и разомкнуть пальцы.Вокруг Знамения четвёртый перст образует защитный круг из такой плотности микролептонного вещества,которое не перегорает в Космосе,сохраняя Крестное Знамение,и Боговидение Праведного Суда такую душу причисляет к спасённым.Через 18100 лет,считать от 2010 года,Иисус снова будет Мессией,под новым именем.Четыре Ипостаси Бога единого вечные и солидарные в вокругземном Мироздании.Пресвятая Троица не трёх Ипостасей Бога,а трёх Десниц Бога Отца и Бога Сына и Бога Дочери,у одной из четырёх Ипостасей Бога,у Духа Святого,Десницы нет.Праздника Троицы в космосе нет,на иконах три образа Троицы Десниц Божиих,без бороды.

Vlad 2011-06-21 / 21:39:00
Виступаючи в сесійній залі ОДА він назвав закарпатців народом
------
Що це означає????
Це означає, що Україна для людей. Тоб то не для народа.

ffg 2011-05-29 / 21:52:00
Балога и Погорелов сиділи в кустах охраняли Яника

Артем 2011-05-24 / 18:34:00
А чому його невідвели в УжНУ ? Хай би здав екзамен за 500$!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja 2011-05-22 / 15:38:00
mohli jomu i lajno navkolo bazaru BILOCHKA pokazaty

аН 2011-05-21 / 14:04:00
анонім, 21.05.2011 08:43
Чому вони всіх на той єврокар тягнуть?

У відповідь на висилку з Чехії двох українських дипломатів очікується висилка з України заводу Єврокар.

pfr 2011-05-21 / 12:54:00
ну так би було десь у Німеччині, а тут президент - і бог, і цар... Інвестори теж не дурні - ліпше кілька годин постояти, ніж потім лише й терпіти наїзди податкових... А у випадку із Яником - один дзвінок - і завод закритий, людей звільнено... Це ж держава третього світу

ВВ 2011-05-21 / 12:29:00
А що конвеєри єврокару зупинили коли приїхав янукович?
Якщо так, то він привіз тільки збитки... Бо година поростою це втрата десятки тисяч ам.дол.

2011-05-21 / 10:17:00
Народ, на жодній фотці не має Погорєлого і Віті Балоги. Що так? Не підпусти гарант їх до свого тіла?

О.Д. 2011-05-21 / 08:53:00
ВВ, 21.05.2011 08:35
Виступаючи в сесійній залі ОДА він назвав закарпатців народом
------
Що це означає????

Він коли вийшов за трибуну, то сказав, що буде виступати перед ЗАКАРПАТСЬКИМ НАРОДОМ стоячи. Воно ж не рохуміє, що таке народ, і коли треба вживати це слово...)))

2011-05-21 / 08:43:00
Чому вони всіх на той єврокар тягнуть? Це ж не заслуга закарпатської влади. Це просто економічно обгрунтована діяльність наших сусідів на Українській території. Кордон близько, робоча сила дешева. Мабуть, більше нама, що показати!? Солерудник-Єврокар, Єрокар-солерудник:)

2011-05-21 / 08:39:00
Янко, 20.05.2011 21:23
А самую ценную фотку никто и не заметил! Прямо щедевр! Там где опуко с распальцовкой, а сзади толпа мужичков прикрыв яйца руками) Стремно им наверное было, запрещенныйтовар)

-------
Це тактика політ технологів президента. Вони всюди виставляють народ позаду, ніби захист(підтримка народом). В даному випадку народ стоїть стінкою як на футболі, ніби захищає від чергових пенальті президента

ВВ 2011-05-21 / 08:35:00
Виступаючи в сесійній залі ОДА він назвав закарпатців народом
------
Що це означає????

rektor 2011-05-21 / 01:23:00
класні фотки! Молодці!

Янко 2011-05-20 / 21:23:00
А самую ценную фотку никто и не заметил! Прямо щедевр! Там где опуко с распальцовкой, а сзади толпа мужичков прикрыв яйца руками) Стремно им наверное было, запрещенныйтовар)

Magyar Ember 2011-05-20 / 20:22:00

2 Tibor, 20.05.2011 14:33

"Великий плюс Віктора Федоровича, що він не вдається в нацоналістично-демагічний блуд" (ц)

"нацоналістично-демагічний блуд" действует даже не в глубинке, а только на отшибе от власти. Со временем его постепенно изолируют (и во Львове тоже!) до такой степени, что рядовому обывателю ихняя националистическая истерика будет не по нутру. Подобный этап становления государственности пережила Германия после войны за канцлера Эрхардта.
Уверен, что теперешний уравновешенный курс президента находит поддержку во всей Европе и за океаном. (За исключением объединений украинских националистов. Но этих Янукович, как и я, в гробу видел в белых тапочках.)

Tibor 2011-05-20 / 17:23:00
Та все це фіглі-міглі в порівнянні з тим, що було б, якби була Тигрюля. Навіть Наша Україна заявила, що Янукович краще за неї!
А журналісти то всі продажні, вони не заслуговують поваги до себе, я ними теж би нехтував!

2011-05-20 / 14:59:00
2Tibor,
що тут доброго? Що всюду по маршруту Януковича розставляли лояльних журналістів і "вдячний" народ?

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"