Реклама B3

Завтра мер Ужгорода Ратушняк збирається влаштувати грандіозний земельний дерибан

На завтра, п’ятницю, 6 квітня, запланована сесія Ужгородської міської ради. Основне питання, яке запропонують розглянути депутатам, розподіл 150 земельних ділянок у різних частинах міста, орієнтовною загальною вартістю 50 млн. грн.

Завтра мер Ужгорода Ратушняк збирається влаштувати грандіозний земельний дерибанЯк стало відомо з поінформованих джерел у цьому своєрідному «великодньому» дери бані мають намір взяти участь депутати від усіх політичних сил, представлених у раді. Звісно, не «за дякую». Зокрема, планується, що лідер фракції БЮТ Василь Цірик, який вже нині називає себе найімовірнішим кандидатом від цієї політичної сили на позачергових виборах до Верховної Ради, має отримати у власність 2 га землі на набережній поблизу ресторану «Будапешт». Вартість цього «земельного лоту» 5 млн. євро.

Кажуть, що шановний депутат заручився вже й рішенням суду, яке підтверджує, що він є власником кількох метрів бетонної огорожі на цій ділянці. Саме це й дає йому підстави претендувати на увесь шмат землі. Подейкують, що майбутній власник вже й покупця знайшов на цю землю. Нагадаємо, що лідерка БЮТ Юлія Тимошенко категорично заборонила своїм партійцям брати участь у подібних оборудках. Однак, як бачимо, ужгородських БЮТівців це не зупиняє.

Керівник фракції Партії регіонів Віктор Феєр, якому Сергій Ратушняк нещодавно подарував сріблястий джип «Тойота Лендкрузер», стане власником аж трьох земельних ділянок у різних частинах міста. Загальна орієнтовна вартість цих «клаптиків» — 2 млн. доларів. Одну з них планується відвести під авто мийку, а дві, що знаходяться у центрі Ужгорода, для спорудження автозаправних станцій. Нагадаємо, що свого часу міська рада наклала мораторій на відведення земельних ділянок під будівництво заправок, однак згодом цей мораторій скасували. Водночас залишили в силі постанову про заборону виділяти землю релігійним громадам для зведення храмів. Нині в мерії є 38 заяв від різних релігійних конфесій. Та бізнес, очевидно, навіть напередодні Великодня, має перевагу перед церквою. Ось така мораль.

Стало також відомо, що незважаючи на рішення керівництва обласної організації партії «Наша Україна» про неучасть депутатів міської ради від цієї політичної сили у земельних дерибанах ужгородського голови та ігнорування незаконних сесій міської ради, деякі депутати-нашоукраїнці теж мають намір завтра взяти участь у запланованому земельному дерибані. Цікаво, як опісля вони пояснюватимуть свої дії виборцям та лідерам своєї організації?
Ще одна політична сила, яка теж за інформацією долучиться до «земельних справ» на завтрашній сесії Ужгородської міської ради — Соцпартія. Однак, керівник фракції СПУ бере не наділами, а посадами. Кажуть, що під час нещодавньої зустрічі з міністром МВС Цушком Сергій Ратушняк про лобіював призначення керівника фракції СПУ міськради Олександра Новикова заступником начальника УМВС з питань кадрової політики.

Очевидним є те, що черговий грандіозний земельний «лохотрон» Сергій Ратушняк вирішив влаштувати саме зараз не випадково, оскільки сподівається, що при нинішній ситуації в державі ніхто не помітить цієї оборудки у віддаленому від столиці маленькому Ужгороді. Та й іншої нагоди для чергового дерибану після парламентських перевиборів може не трапитися. То ж єдині, хто мав би помітити чергове розкрадання майна міста — самі мешканці, яким вже сьогодні відключили гарячу воду, а завтра вкотре розказуватимуть казки про порожній бюджет Ужгорода.
www.mukachevo.net
05 квітня 2007р.

Теги:

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Політика

15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
23:51
/ 3
Український план Орбана. Як угорський лідер хоче використати Україну для перемоги на виборах
19:59
/ 7
угорщина заборонила в'їзд "слузі" з Закарпатської облради Цеберу, який раніше як "діджей з угорщини" їздив у Крим розважати окупантів
01:05
/ 6
У Кам’яниці рубають ліс під новий андезитовий кар’єр компанії Михайла Лаби та оточення нардепа, члена фракції ОП-ЗЖ Фельдмана
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
05:35
/ 3
В угорщині допустили відновлення консультацій з Україною щодо меншин
04:23
/ 5
угорщина скасувала заплановані в Ужгороді переговори з Україною щодо нацменшин
10:30
/ 3
У відповідь на дії будапешта Україна висилає двох угорських дипломатів, з яких один – консул з Берегова
22:34
/ 7
Угорський журналіст: спецслужби орбана шпигували за Україною ще кілька років тому
13:34
/ 12
На Закарпатті викрили агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка з'ясовувала реакцію на введення тамтешніх "миротворців" Відео новина
00:59
/ 4
Суд "за давністю" закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана
00:57
/ 4
За наполяганням СБУ мер Андріїв відсторонив від виконання обов'язків свого заступника Плавайка
12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 8
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 12
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 5
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 6
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
» Всі новини