Ужгородська художниця Ольга Скакандій ювілей святкує виставкою (ФОТО)

З 1 жовтня в галереї «Ужгород» стартувала виставка члена Національної спілки художників України Ольги Скакандій, яка присвячена її 60-річному ювілею. Тут представлені роботи різних жанрів: живопис, батік, кераміка, ляльки.

Ужгородська художниця Ольга Скакандій ювілей святкує виставкою (ФОТО)

"Мистецькі праці талановитої ужгородської майстрині Ольги Скакандій, яка вже упродовж майже чотирьох десятиліть впевнено і послідовно прямує до власних художніх видокраїв, – це опір бездуховності та несмаку, це чистий і просвітлений погляд на світ та ствердження позитивів нашої екзистенції", — зауважила Олена Приходько, мистецький критик.

Привітати та розділити мить радості мисткині прийшло багато відомих діячів Закарпаття. Серед них Володимир Микита, народний художник України, академік, лауреат премії ім.Т.Шевченка, Олег Муртазін, начальник управління культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської ради, Маргарита Берець, голова секції декоративно-прикладного мистецтва, Василь Олашин, скульптор, Оксана Шип, керівник Міжнародного жіночого клубу, багато близьких та друзів, а також чоловік Ольги Людвигівної – Василь Скандій, народний художник України.

Виставка триватиме протягом двох тижнів в галереї "Ужгород". 

 

Габріелла Руденко, РІО

05 жовтня 2010р.

Теги: художниця, ювілей, картини, Ольга Скакандій

НОВИНИ: Культура

11:31
У Буштинській громаді на BetLeGem Fest зібрали майже 29 000 гривень для потреб ЗСУ Фото новина
14:17
/ 1
Закарпатський народний хор продовжує низку своїх різдвяно-новорічних концертів
18:30
/ 1
Закарпатці потрапили до другого туру Національної премії імені Т. Шевченка за 2026 рік
18:05
У центрі Мукачева відбулося різдвяне колядування на підтримку ЗСУ Фото новина
14:32
В Ужгороді відкриють ювілейну виставку закарпатських художників Фото новина
11:20
Сьогодні у Реформатській церкві в Мукачеві прозвучить концерт «Адвент: в очікуванні Різдва» Фото новина
08:42
В Ужгороді презентували мілітарний роман Петра Ходанича "Жінка в зеленій сукні" Фото новина
09:24
В Ужгороді презентують роман Петра Ходанича "Жінка в зеленій сукні"
09:10
/ 1
Академічний естрадно-духовий оркестр Закарпатської філармонії відзначить 20-річний ювілей святковим концертом
09:47
Закарпатський народний хор взяв участь у ювілейних урочистостях Українського народного хору "Карпати" в Словаччині Фото новина
09:31
орбан кличе угорців на новий псевдореферендум і лякає "українською військовою мафією"
17:12
В Ужгороді стартує виставка про мистецтво роботи з деревом Фото новина
10:27
Закарпатський обласний театр драми та комедії в Хусті прем'єрно покаже "Портрет Доріана Грея"
09:08
Ужгородський дослідник видав книжку про найдавніший храм Закарпаття Фото новина
11:51
У Мукачеві стартує театральний фестиваль "Зірковий листопад на Закарпатті"
11:53
/ 3
"Міждисциплінарний" художник Ряска представив в Ужгороді "Конституцію перформансу" Фото новинаВідео новина
16:37
В Ужгороді започаткували щорічні зустрічі з лауреатами міської премії імені Петра Скунця Фото новина
16:32
В ужгородському скансені відкриється виставка Сергія Лендєла "Барви рідного краю"
15:46
/ 1
В Ужгороді офіційно стартував "Книга-фест 2025" Фото новина
11:36
На День української писемності в Ужгороді відбудеться зустріч із лауреатами міської премії імені Петра Скунця
12:10
Фестиваль «Монологи над Ужем» збере акторів з України та світу в Ужгороді Фото новина
08:30
У середу в ужгородському скансені відкриють "Формулу кохання" творчого подружжя Кочутів Фото новина
00:44
Закарпатський народний хор знову побував із культурно-дипломатичною місією в Хорватії Фото новина
18:35
До бенефісу Світлани Кобзистої у п’ятницю в Ужгороді покажуть виставу "Ірод"
13:35
Оприлюднено лауреатів обласних премій в галузях літератури, театрального, музичного та виконавського, хореографічного, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за 2024 рік
» Всі новини