КАРА БОЖА. Буря, що пронеслася Ужгородом, з-поміж іншого зірвала хрест із собору попа-сепаратиста (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Страшна буря, що вночі пронеслася Ужгородом, завдала чимало лиха: повалено електричні та телефонні стовпи, понівечено рекламні щити, зламано і вирвано з корінням дерева.

КАРА БОЖА. Буря, що пронеслася Ужгородом, з-поміж іншого зірвала хрест із собору попа-сепаратиста (ФОТОРЕПОРТАЖ)

З найрезонансніших збитків - знесено встановлений в 2003-му році за допомогою вертольота 8-метровий 500-кілограмовий головний хрест з головного купола недобудованого Хресто-Воздвиженського православного кафедрального собору (пл. Кирила і Мефодія), який будує і яким заправляє політикуючий священик УПЦ Московського патріархату протоієрей Димитрій Сидор. Ужгородці подейкують, що ця подія - кара Божа і попередження невгамовному попові-політикові за те, що, замість займатися проповідуванням Слова Божого, за підтримки Москви перетворив цокольне приміщення храму в осередок "русинського" сепаратизму.

Ось деякі з фотографій, які вдалося зробити за наслідками стихії читачеві "Закарпаття online" Сергієві Ференчуку  та Богданові Диба.

КАРА БОЖА. Буря, що пронеслася Ужгородом, з-поміж іншого знесла хрест із собору попа-сепаратиста


Страшна буря, що вночі пронеслася Ужгородом, завдала чимало лиха: повалено електричні та телефонні стовпи, поламано рекламні щити, повалено дерева


Страшна буря, що вночі пронеслася Ужгородом, завдала чимало лиха: повалено електричні та телефонні стовпи, понівечено рекламні щити, зламано і вирвано з корінням дерева


Закарпаття online
05 вересня 2009р.

Теги: Ужгород, буря, стихія, Дмитрій Сидор, Хресто-Воздвиженський

Коментарі

Князь Коротович 2009-09-18 / 22:17:00
Пане Ґетзко - Читаючи Ваші думки про політичні процеси які відбуваються на закарпатті то мушу признати що тяжко повірити дещо із Ваших міркуьвань. Якщо Вас повірити, то партія регіонів диктує бандерівцям у галичині щоби вони порядкували із миролюбним русинським народом на закарпатті. Це спраавді унікальна теорія яка людина тільки з Вашим високим знанням би могла придумати.

Ще одне у Вас питання. Чому Ви як президентом Рутенії (чи то будущим президентом?) все публічно вживаєте російську мову коли говорити чи коли пишите, а не одне із шестеро чудових русинських діалектів? Чи не випадає президентові Рутенії принаймі зберігти чистоту в державні мові? Бо як що ні, то Ви пане президенти являєтись тільки як ще один український малорос, а не як керівником магутнії держави.

Путник 2009-09-18 / 02:41:00
"Людишки скудоумные, подленькие - злорадствуют, потешаются, кликушествуют как юродивые!"

Это "людишки" националисты, в конкретном случае это украинские националисты.



Миривые войны в 20-м веке начались в Европе благодаря патологическому национализму европейцев!

Віталій 2009-09-16 / 11:55:00
Віктор, цей собор не міг нормально будуватися, так як з самого початку був задуманий не стільки як храм Божий, скільки як реалізація гордині його настоятеля.

Плюс можна припустити, скільки грошей реально пішло на будівництво, а скільки осіло по кишенях. Результат очікуваний. Просто цікаво те, що не двері покосилися чи штукатурка облізла, а саме хрест зламався. Схоже, на небі о. Сидором незадоволені...

Андрій 2009-09-15 / 00:32:00
Петре! Ти чому своє прізвище пишеш з малої букви?

Петр гецко 2009-09-14 / 12:15:00
Бандеровцы в русинской шкуре разоблачены в Подкарпатской Руси




Более года на русинских лидеров лилась грязь, разного рода пасквили. Поражающие своей низостью и изощренностью. Буквально до последнего времени было непонятно что, как и откуда? Но вот пелена секретности упала. Выяснилось кто писал. Дальше больше. Оказывается за всей агрессивной антирусинской деятельностью стоял один из руководителей Закарпатской областной организации партии регионов Иван Бушко. А его брат оказался орудием в руках украинского националиста-регионала.

Т.е. получается, что все пасквили на русинских лидеров, все это время, шли от агента СБУ Жаливы и К. Родственный тандем украинских националистов уже сравнили в Подкарпатской Руси с тягниблохом местного разлива. Как тягниблох создал нацистский имидж Галичине, так тандем родственников украинских националистов пытался создать подобный имидж миролюбивой Подкарпатской Руси. Их украинский националистический радикализм уже давно настороживал мирных русинов. Один из них попытался через бигборды рекламировать себя, что он русин и гордится этим, а по вечерам строчили вместе с братом пасквили на русинских лидеров. Задействовать на полную катушку украинских националистов в антирусинской деятельности так и не удалось. Им так и не удалось втереться в доверие русинам. Даже с третьего раза. Ничего у украинских националистов не получается. Все у них разваливается. Что бы они не начинали и где бы они не начинали. Подкарпатская Русь первой показала бандеровцам и местным квислингам их место. Подкарпатская Русь не место для распространения бандеровской идеологии. Бандеровцам и их прихвостням место на задворках истории.



Прохожий 2009-09-14 / 11:49:00
Люди умные, порядочные - удивляясь, поражаясь, ужасаясь мощью природной стихии, соболезнуют понесшим потери, материальный урон и анализируют ошибки, исправляют их, чтобы не допустить подобного впредь.

Людишки скудоумные, подленькие - злорадствуют, потешаются, кликушествуют как юродивые!

Князь Коротович 2009-09-12 / 18:51:00
Ще раз повторюю - 'Завтра, до речі, в Ужгородському міськрайонному суді - судове засідання по його справі.' завтра уже перейшло...цікаво що відбувалося на суді у попа?

Путник 2009-09-12 / 14:31:00
Віталій (11.09.2009 18:40): "Ось відео, де видно, що хрест таки зламаний:"

Віктор-інженер (12.09.2009 11:08):Кріплення хреста здійснено насадженням на металеву трубу .... Труба мала отвір для фіксації положення хреста ... ....та зігнулась від динамічних навантажень."

Видео ясно указує, ош труба ся нагнула, а не то, што хрест є зламаный. Так як уж туйкы пан Брайтон бич казав, ош то є Божа рука, котра охороняла куполы храму, помішення и людей "сектантов" в поміщеннях.

Лукавить не лем агент впливу ай пан Віталій, и мусыте ся дуже каяти пан Віталій за ваші гріхи и за ваше тяжкое лукавство намірено проти Божій охороні храму.



Прохожий 2009-09-12 / 14:00:00
Виктор, вы назвались инженером, уточните специальность, а то ведь и о. Сидор по первому образованию вроде-бы инженер.

Віктор-інженер 2009-09-12 / 11:08:00
Щодо храму то з самого початку в мене були відчуття, що будується він з відхиленнями від норм і вимог будівництва подібних споруд, тому якщо через деякий час на храмі з'являться небезпечні тріщини то мене це не здивує. Будівництво далі продовжується, храм оббудовують різними пристройками і все це робиться без смаку і виглядає ніби будують господарські приміщення в якомусь колгоспі. Двір храму теж не впорядкований, купи хламу і таке інше. Храм не має архітектурної єдності з точки зору архітектурного ансамблю, сходи і перший ярус, який забудовують там має значні недоліки. Але ми ж розуміємо, що для ведення бізнесу і інших справ наставнику храму потрібні приміщення.

Тепер щодо Хреста. Хрест встановлювали вертольотом МІ-8, а не МІ-2 це означає, що його вага 500-700 кг., адже МІ-2 (http://uk.wikipedia.org/wiki/Мі-2) на зовнішню підвіску може взяти до 800 кг., але це в ідеальних умовах без довготривалого зависання, тому для надійності обрано МІ-8 (http://ru.wikipedia.org/wiki/Ми-8). Хрест важкий, тому будь-які маніпуляції з монтажем і демонтажем надзвичайно складні на крайній висоті без крану. Кріплення хреста здійснено насадженням на металеву трубу (матеріал не відомий). Якщо це звичайна тонкостінна труба то тут вагома помилка, адже вона мала точно заржавіти від кислотних дощів і втратити міцність. Труба мала отвір для фіксації положення хреста або кріплення до каркасу, там вона і тріснула та зігнулась від динамічних навантажень. Троси які стримували хрест від розхитування були достатньо міцні, але закріплені до купола не надійно. В даному випадку з використанням 4-х тросів, обривання одного при сильній бурі призводить до того, що на порядок втрачається дієвість всіх інших. Щодо заяв наставника храму про демонтаж Хреста після його нахилу то їх можна прокоментувати наступним чином: якщо в сфері політики і можна дискутувати, але цього не треба робити з математичними розрахунками, доказуючи, що 1+1=3.

Доповідь по даному питанні не готував і дослідження зроблені виключно з суб'єктивних спостережень, але можу наголосити, що не дивлячись на технічні аспекти, враховуючи те, що наш світ не тільки матеріальний даний випадок не просто кричущий інцидент, але й дуже поганий знак!

Князь Коротович 2009-09-12 / 01:46:00
'Завтра, до речі, в Ужгородському міськрайонному суді - судове засідання по його справі.' завтра уже перейшло...цікаво що відбувалося на суді у попа?

Віталій 2009-09-11 / 18:40:00
Поплічники отця Сидора поширюють в інтернеті нісенітницю, ніби хрест лише похилився, і вони його самі зняли. Ось відео, де видно, що хрест таки зламаний:



http://aminazin.com/index.php?newsid=335

WRONGWAY 2009-09-11 / 11:16:00
абстракціоніст 11.09.2009 11:01

Давання битих трояном покликів улюблена справа дебіло-русинів:



Дешовка!



Интересно, сись "компутерний вовк" годен розповісти што от є

"битий трояном поклик"?

абстракціоніст 2009-09-11 / 11:01:00
Давання битих трояном покликів улюблена справа дебіло-русинів:



"Привет!!! Меня предупредили предупреждаю и тебя!!! Если тебе предлагают пройти по ссылке http://getsko-p.livejournal.com не соглашайся это вирус из Турции который портит жесткий диск!!!!! Если кто то из твоих друзей согласиться пройти по этой ссылке то вирус перейдет к тебе!!! Предупреди всех друзей!!!!!

Скажи всем своим друзьям.чтобы они НЕ ДОБАВЛЯЛИ ссылку :http://getsko-p.livejournal.com потому что это ВИРУС! Windows летит при первом выключении компьютера. А если кто-то из твоих контактов его словит, то он у тебя тоже будет автоматически. Скопируй это, и перешли всем своим контактам. Для упрощения войди в МОИ СООБЩЕНИЯ, нажми НАПИСАТЬ СООБЩЕНИЕ и выбери ВСЕХ друзей!!.

Князь Коротович 2009-09-09 / 20:24:00
То що піп Сидор є повязанний із 'русинством' то ніхто не може сперічати; то що він працює для московського патріархата тоже є фактом. То що він також вживає російську мову, а ніякий русинський діалект коли розмовляє також багато свідчить про його внутришні, щирі переконання про русинства (так само як його приятель Ґецько, між іншим). А то що деаким читачам цйого сайту концепція русинства є спринято не дуже позитивно, а археїчним, і що вони являють свої переконення тут, то це називається свобода слова.

WRONGWAY 2009-09-09 / 14:21:00
http://parafraz.net/index.php/component/option,com_idoblog/id,100/task,viewpost/#comment-2920 пост № 30

WRONGWAY 2009-09-09 / 13:38:00

Адміну:



"...Натомість, є думка, яка домінує серед ужгородців щодо цієї ситуації"



сорри 05.09.2009 23:04

Страшний знак не тільки для самого Сидора, а й для його прихожан - в цьому храмі немає Бога...



Двадцятьперше століття?



Зате на http://narodna.pravda.com.ua/politics/4aa3a67379b47/

висить матеріал

БЕЗСЛАВНИЙ КІНЕЦЬ КРЕМЛІВСЬКОГО РУСИНСТВА

(агент впливу) То кажете нічого про "поганих русинів"?

А воно "Кремлівське" те русинство?

Зайве питання, чи не так?



Ви плутаєте коментарі відвідувачів сайту і публікації на інших ресурсах з власне публікацією "Закарпаття online".


Все, припиняю будь-які обговорення дій Адміну і полеміку з ним. За подібне буду банити без попередження. Адмін











 

ember 2009-09-09 / 12:16:00

Zakarpattya online ne propuskaet ni malejshej vozmozhnosti bitj po rusynam.

Primer eta stattya, burja-pokaranyj Sidor- poganye rusyny.

Otkuda takaja nenavistj?

I otkuda takoje litsemerie, kogda prikazyvajut ne pisatj v kommentakh pro rusynov, a sami to tolkajut v eto napravlenie?


В цій статті немає нічого про "биття русинів" і не вживається термін "poganye rusyny", як немає і власне редакційного ставлення до цієї проблеми. Натомість, є думка, яка домінує серед ужгородців щодо цієї ситуації. В сепаратизмі ж пана Сидора звинувачуємо не ми, а державний орган - СБУ. Завтра, до речі, в Ужгородському міськрайонному суді - судове засідання по його справі. Будете придумовувати дурниці на адресу Адміну і, всупереч "Правилам поведінки в рубриці коментарів", коментувати його дії - забаню. Адмін

Брайтон бич 2009-09-09 / 01:42:00
Как говорите агент впливу:"Крест в пол тонны только так плавно соскользнулся, описав дугу и опустился на нижние помещения, где собирались сектанты, создавшие богохульный сайт."

Где фотографии с нижних помещений ?

Но вы агент впливу должны спокойно спать потому, что сектанты должны быть мёртвыми после того, как полутонный крест спустился на них [сектантов].



Или это наоборот? Рука Хранителя так спустила полутонный крест, что бы не повредить куполу и не убить сектантов?! А если это правда, что купала и стреха цела, сектанты остались живыми, так это самое большое чудо! Ваши комменты потом агент впливу являются Богоругательством!



Если вторая версия является правдивой, купола цела и сектанты живы, так Вам, агент впливу, надо вступать на всю жызнь в монастырь, если Вас какойто монастырь вообще примет, и всю жызнь молиться за Ваши грехи и Богоругательства.

агент впливу 2009-09-08 / 22:53:00
Крест не должен был повредить купол, если падал без участия смертных людей.

Сломанный в основании крест, буря уложила на кривую поверхность купола, откуда он плавно соскользнул и, описав, по инерции, в воздухе дугу, опустился на нижние помещения, где собирались сектанты, создавшие богохульный сайт

http://bogakara.narod.ru/

http://bogakara.narod.ru/1.htm