В Ужгороді відбувся дитячий футбольний турнір пам'яті тренера Володимира Пінковського (ФОТО)

Традиційний, уже сьомий за ліком, футбольний турнір пам’яті дитячого тренера Володимира Пінковського завершився учора. в середу, 29 червня, в обласному центрі Закарпаття.

Упродовж двох днів на стадіоні «Авангард» змагалися понад три сотні спортсменів 2013 р.н. із різних куточків Закарпаття.

На нагородження прийшли рідні Володимира Пінковського – дружина Марія, донька Марина, внуки. Дочка видатного тренера – Марина Карпинець, яка є директоркою ужгородського НВК «Гармонія», привітала юних спортсменів, подякувала організаторам за те, що цей турнір пам’яті вже став доброю традицією, до якої долучаються спортсмени з усього краю.

За підсумками суддів, 3-є місце посіла команда «СДЮСШОР 2014» (Ужгород), 2 місце – команда «Сузір’я» (Свалява), і переможцями стали гравці команди «FSG сині» (Ужгород).

Також відзначили кращих гравців у номінаціях:

- кращий воротар – Дмитро Костик («FSG сині»);

- кращий захисник – Олександр Бойчук («СДЮСШОР 2014»);

- кращий півзахисник – Дмитро Микита («Сузір’я»);

- кращий нападник – Михайло Коваль («СДЮСШОР 2014»);

- кращий гравець – Тимофій Пугачов («FSG сині»);

- кращий бомбардир – Микита Попович («Сузір’я»).

Змагання відбулися за підтримки ГО «Асоціація футболу Ужгорода», управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради та обласного благодійного фонду «За майбутнє покоління».