Представники "заблокованої" Холмківської ОТГ у Закарпатській ОДА співали гімн України та кричали Москалю "Ганьба!" і "Брехло!" (ВІДЕО)

У підсумки жителі сіл, що хочуть об'єднатися в одну територіальну громаду, вимагають на понеділок зустрічі з Г.Москалем, або, в іншому випадку, погрожують у середу виїхати на Київ.

Представники "заблокованої" Холмківської ОТГ у Закарпатській ОДА співали гімн України та кричали Москалю "Ганьба!" і "Брехло!" (ВІДЕО)

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, у четвер, 3 травня, більше трьох сотень мітингувальників з сіл Ужгородщини зайшли в будівлю Закарпатської ОДА. Геннадія Москаля на місці очікувано не виявилося, не було його й на зв'язку, тому селяни співали гімн України і кричали Москалю "Ганьба!" і "Брехло!", а розмова з його заступником Віктором Мікуліним вийшла дуже емоційною.

Вимоги людей незмінні: дозвіл на створення Холмківської ОТГ.

У підсумки жителі сіл, що хочуть об'єднатися в Холмківську ОТГ, вимагають на понеділок зустрічі з Г.Москалем, або, в іншому випадку, погрожують у середу виїхати на Київ.

Відео з події у соціальній мережі Фейсбук опублікував Ярослав Сливка:

04 травня 2018р.

Теги: Холмківська ОТГ

Коментарі

вуйко 2018-05-05 / 14:16:58
"Я за селян"
Це точно,єднако шо направо,шо наліво з Холмка.Ліпше - до мадяр.

***** 2018-05-05 / 14:10:37
Майже крім Мікуліна там і Іванко Дуран постарався.

не фанат 2018-05-05 / 10:50:56
Збірна Минаю з тріском вилетіла заматорської ліги після нерівного двобою з професійною командою ОДА.

очевидець 2018-05-05 / 10:46:49
Закарпатська ОДА здала в хімчистку червону коврову доріжку для "торжественного прийому селянської незалежної групи активістів майбутнього Холмського ОТГ".

до Олександра 2018-05-04 / 18:09:07
Кому ви щось доводите -футбольним фанам Минаю,яким перемога команди серед собі подібних калхозів,нейтралізувала залишки здорового глузду,залишивши одну вмятину,котра відповідає за скандування "суддю на мило і Москаля на пенсію"?

з Минаю 2018-05-04 / 12:34:17
І.Фартушка

з Минаю 2018-05-04 / 12:33:34

Це саме стосується і заступника Андріїва І.Фортушка з Минаю)))
А також сотень держ.службовців, правоохоронців, суддів, лікарів, викладачів УжНУ, які живуть у цих селах, а працюють "з податками" в Ужгороді)))

А, якщо серйозно, шановні ужгородці, це ОТГ нічого від Ужгорода не забирає. Просто частина податків з Ужгородського району, залишиться в цьому ОТГ. На дороги, садочки та школи. І все.

Петро 2018-05-04 / 11:32:44
Я за селян - "Нічого в той «каканий» Ужгород їздити на роботу" - це ви про Андріїва, який живе і какає у Сторожниці, а зарплату отримує і платить ПДФО в Ужгороді?

Я за селян 2018-05-04 / 11:28:06
Я теж підтримую селян, хочуть жити в селі – нехай живуть. Хай працюють на землі, Україні треба піднімати село. Нічого в той «каканий» Ужгород їздити – ні на роботу, ні в лікарню, ні дітей в садок і школу водити.

Олександр 2018-05-04 / 10:02:42
2 з Минаю

аргументація залізобетонна))))

з Минаю 2018-05-04 / 09:14:05

до Олександра 2018-05-04 / 07:17:42

"Цікава" думка...((( В Інеті, перед монітором...)))

Але, якщо без емоцій, ви серйозно вважаєте, що сьогодні когось можливо "приєднати" силою чи обманом?

Тим більше, Минай, який має команду - чемпіонів ОБЛАСТІ з футболу?)))
Це ж сотні "фанів", які мобільні і їздять за командою по цілій області?))))

Схаменися, чоловіче. Давай краще "Минай" зустрінеться з "Ужгородом" чи з "Середнім" на футбольному полі. А потім, за пивом, розберемо дурість Москаля, який хоче пересварити нас один з одним.

читач 2018-05-04 / 07:56:00


Капслок. Коментар видалено. Адмін


Олександр 2018-05-04 / 07:17:42
Шо вони мелють... Половина тих сіл повинні бути приєднані до Ужгорода.. В першу чергу Минай.

Вуву 2018-05-04 / 05:04:40
Не прорвалися ... (І не увірвалися)... а спокійно зайшли як нормальні люди .
І так само спокійно вийшли.
То мабуть маскаль із свого вікна викинувся і втік ... (Чи по шнурку спустився).
А те шо йому тумаків на цей раз не дісталось і боків не потовкли ... так то його "маскальське щастя" :-)

НОВИНИ: Соціо

11:12
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 18
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз