На Хустщині при отриманні 400 дол хабара затримали завідуючого пологовим відділенням райлікарні (ФОТО)

Працівниками Хустської місцевої прокуратури спільно з співробітниками УЗЕ в Закарпатській області Департаменту захисту економіки НПУ Закарпатської області задокументовано злочинну схему вимагання та отримання неправомірних вигод завідуючим пологового відділення Хустської районної лікарні.

На Хустщині при отриманні 400 дол хабара затримали завідуючого пологовим відділенням райлікарні (ФОТО)

Затримано завідуючого відділенням Хустської ЦРЛ на «гарячому», при одержанні 400 дол США від місцевого мешканця за вирішення питання про госпіталізацію та прийом пологів від його дружини.

Відомості до ЄРДР внесено за ч. 3 ст. 368 КК України - вимагання та одержання неправомірної  вигоди службовою особою.

На даний час на місці події тривають першочергові слідчі дії.

Фігуранта  вже затримано в порядку ст. 208 КПК України, наразі вирішується питання, щодо повідомлення йому про підозру у вчинені кримінального правопорушення та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування вказаного кримінального провадження доручено СВ Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Довідка

Санкція ч.3 ст.368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

 

24 квітня 2018р.

Теги: хабар, пологове

Коментарі

Е87 2018-07-05 / 00:20:17
Правда перше місто все займає,хто би ким він не був.Бог є на землі,то все буде в порядку-це точно знаю з свого особистого досвіду життя!!!

Людина 2018-05-03 / 22:40:28
Людяність проявляється у ставленні до тварин. А гідність і мораль - у ставленні людини до людини. Весь цей вилитий в коментах бруд, як і ситуація, описана в новинах, не додала нічого, окрім люті, ненависті і чорноти. Це приносить задоволення - радіти чужій біді, що от, наказали.але чим стало краще ваше життя? В порівнянні - краще, звичайно. Але чому тоді не бачите,що краще живете ніж 70% населення Земної кулі? Або - обливання багном до теми ще лікарні/лікарів/медиків. Бо це - корректно, бо тут ви можете сказати все, що думаєте, а не тихенько сусідці бабі Валі.

Бідняк 2018-04-25 / 22:27:24
Всю совіть потеряв дохтор Канчій і йому подібні.У Іршаву жінки з Хустського району ідуть рожати-там взяток не беруть.Не треба міліціонерів хаяти бо вони дають справу в прокуратуру а та в суд! Я хотів би знати від дописувачів цього сайту хто з них написав заяву в прокуратуру - ніхто!З цього котла виходу нема!

ддд 2018-04-25 / 20:49:11
садити-садити і ще раз садити хабарників і буде порядок і тих хто кришує А ПОЧИНАТИ ТРЕБА З УЖГОРОДА-ТАМ БЕЗПРЕДЄЛ

Вірка 2018-04-25 / 17:25:00
Треба виноградівського Пігора імити, то свинопас кончений. Хто з жінок не платить йому за роди, або хто не у нього народжує то говорить як худобов, матюками. Скотина тварь кончена. Обися уже удавив. Много скарг на нього є, а толку ноль бо голов.лікар сліпа

света 2018-04-25 / 12:51:33
но а шо робити кыть гузиця вжек привикла до заграничного сонця? Без нього нияк)))))))))))

Вуйко 2018-04-25 / 12:38:40
Гол лікар ужгородського коли буде?

марта 2018-04-25 / 12:19:48
Ото Сіладіка дуже свиня
каже що йуй усьо до гузиці
ониськаня має файне рішалово та збирайте бакси на роди
бо треба юй іти до ониськаніБ а ота мало фарадна та йшлоаби за границюб упікати си на сонцю гузицю !!!!

Кунь 2018-04-25 / 12:05:22
Но пак на підвищення піде, заступником Марковича. В Х'юстоні ипен лиш так: тко ся попав на взятці, тот іде заступником до главного обласного начальника. Не вірите? Зазвідайте в Коцура.

Володимир 2018-04-25 / 09:34:12
Головні діючі особи корупціЇ в медицині - головні лікарв. Вони найбільших хабарників призначають завідуючими відділеннями. Ті ж,у свою чергу, деруть хворих як сидорову козу. Все просто. Головні лікарі посилають бабло вище. І т.д Завідувачі віділенням ведуть себе в державних закладах охорони здоров'я як в себе вдома. Прийшов й заробив гроші , коли захотів. Деякі взагалі умудряються жити у відділеннях. Африка, панове!Тому молоді лікарі й залишають Україну. Тут не пробитися без грошей або няня-прокурора. Амінь!

Антимент 2018-04-25 / 08:55:24
Департамент захисту економіки це свора хапуг і вимагачів на борців з корупцією !!! Жодну справу про хабарництво які вони породили не доведена до суду!!! Куди тільки дивиться прокуратура Закарпаття???? Подивіться в Ужгороді на Можайського 3 де іхній офіс на яких авто вони приіжжають на роботу і все стане ясно і в яких віллах вони живуть!!! Всі сигаретлики через кордон ідуть через них, вся контробанда на ввіз тоже, всі землі в курортних зонах голів сіл фони заставляють собі участки виділяти особливо в Шаяні , Боржаві, Поляні і так далі!!!!!!!! Який хабар може бути лікарю??????????

Люба Луць 2018-04-25 / 06:01:09
Та всі про все добре знают,в тому Хусті зовсім подуріли,до речі мій рідний город,родила я в хуському роддомі шість дітей не платила нікому нічого айбо завідуючий був Яким,а Канчій ще в дев'яностих тупий був як пробка,знаю його добре...нікто нич не робив і робити не буде,оти врачі думают аш люди роблят за границив та гроші гребут лопатов
Но треба помнити всім що є щей суд Божий!!!!

бувший хустянин 2018-04-25 / 05:08:20

Не витримав.

Ніколи не забуду, як у Хусті родила моя невістка онука (у дітей були проблеми з паспортами, і не могли до мене приїхати).

До цих пір мені свати (сваха - мед.сестра у цій лікарні) не кажуть, що то за дохтор-паскудник приймав ЗА БАБЛО роди, а чистити невістку залишив черговому лікарю-дітваку.
Так ось невістка через два тижня з горячкою попадає знову на чистку (дітвак залишив плаценту). У неї пропало молоко.
І що думаєте, хтось повернув бабло чи хоч би перевів на рік цього засранця-дітвака у санітари? - Х...!

Більше того, сваха взагалі слізно просила не піднімати шуму, бо їй тут ще працювати.
І це після чистки (фактично операції) своєї доньки та місячного онука, переведеного на дитяче харчування...

Короче, я тоді "подав" сватам, але є Бог на світі, і Він точно карає всіх по заслугам!
Ось є у мене чуйка, що тою паскудою-дохтором був саме Канчій, бо ВІП-палатою завідує точно лише він.

бувший хустянин 2018-04-25 / 04:09:52

Ну, ось читаю коментарі і прозріваю. Ніхто не називає прізвища цього "дохтора", но пишуть, що він професіонал.
Наскільки я розумію, мова йде на 100% про Канчія, і йому має бути десь під 60. Тобто почти "в пінзії".

7777, "дохтора", який косить бабло років 35 у ДЕРЖАВНІЙ лікарні, про що знає весь Хуст, і у якого у родині є нардепи та прокурори, ніяк не може бути шкода. Кончений хабарник все життя, за державні ліки, приміщення, світло, тепло, воду, мед.сестричок та санітарок
Ну, може досить вже зализувати, пане 7777? Ви ж у Європі жити хочете точно)

Зрозуміло, що його підставила його ж "молодь", яка мітила на його посаду.
Але ж Канчій у свій час так само "з'їв" свого попередника.
І так буде далі, і по колу. Вам, 7777, це треба?

Доки не з'являться поряд з державними роддомами приватні, як у стоматологів, гінекологів, венерологів, порядку не буде ніякого ніколи.
А так буде зрозуміло: за бабло - до приватника, по соціалу - до держ.лікарні ПО СТРАХОВЦІ.

7777 2018-04-25 / 00:46:52
Повне замовлення і підстава.. якщо реально говорити то там кожного треба брати за хабар.. заважав комусь чи дорогу перейшов.. тепер висмокчуть все що зможуть ))) інші хабарники. Шкода людину.. як лікар він професіонал..

Микита 2018-04-24 / 22:08:45
Но; тать Ванька то-то усьо порішає

Ілдіка 2018-04-24 / 21:59:00
Пак І Сіладійка Ониськаню кормить і за себе не забувать. Вже й мала Сіладійка рило до корита суне

Іра 2018-04-24 / 21:53:00
Та кілько мої родичі Сіладійці й Королевичови гроший подавали то вжи би довічно дістали. Гроші брали а на роди все не встигали. Прибігали за 5 минут до родів уби гроші забрати за нич

Іван 2018-04-24 / 18:09:12
Заклялибися оти менти з прокурорами, жона має рожати, а дохтори в Хусті таксу пудняли на 700$ бо кажут, що їм треба за сись зальот менту і прокурору уплатити оби іх не кивали. Та кому менти добре зробили? Лиш субі.

Лунченко 2018-04-24 / 17:11:08
Люди не розідайтеся, справу сю буде шорити наша Хуська міліція, прокуратура і суд, пуддержка є.

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"