У Нижній Апші люди з обіду блокували трасу Мукачево-Рахів-Рогатин через "заминання" правоохоронцями жорстокого вбивства (ВІДЕО)

Ситуація частково розрядилася, коли на місце прибув начальник ГУ Нацполіції в Закарпатській області Роман Стефанишин.

У Нижній Апші люди з обіду блокували трасу Мукачево-Рахів-Рогатин через "заминання" правоохоронцями жорстокого вбивства (ВІДЕО)

У селі Нижня Апша, що в Тячівському районі Закарпатської області, місцеві жителі з обіду середи, 18 квітня, блокували автотрасу Мукачево-Рахів-Рогатин на знак протесту проти "заминання" правоохоронцями і судом жорстокого вбивства, що сталося тут 14 березня. Як розповідають селяни, двоє підлітків жорстоко вбили свого товариша. Тим часом, в офіційній інформації йдеться лише про одного.

У розпорядженні Закарпаття онлайн є фото, на якому видно, що у вбитого хлопця, зокрема, повністю перерізане горло. Редакція не публікує його з етичних міркувань. На іншому фото видно кривавий слід босої ноги, залишений на стіні на місці злочину.

З двох учасників злочину правоохоронці затримали лише одного. І це само по собі вже викликало збурення в селі. Емоції посилилися, коли затриманого малолітнього Василя Турду (2004 року народження) Ужгородський міськрайонний суд на клопотання адвоката через три тижні, 4 квітня, відпустив під домашній арешт, не зважаючи на існуючу постанову про тримання під вартою на місяць. А остаточно терпець рідних убитого і інших мешканців села увірвався після того, як підозрюваного у вбивстві, який мав перебувати вдома, побачили на пікніку.

Сьогодні кілька сотень жителів Нижньої Апші зібрались біля будинку обвинуваченого, вимагаючи справедливого розслідування. На місце мітингу виїхали правоохоронці.

Тим часом, не вірячи поліції, люди перекрили автотрасу Мукачево-Рахів-Рогатин, вимагаючи взяття під варту першого підозрюваного, який порушив умови домашнього арешту, і затримання другого - Філіпа, котрого, за інформацією селян, батько мав намір вивезти в Італію.

Надвечір в Нижню Апшу прибув особисто начальник поліції Закарпаття Роман Стефанишин. У підсумку, за інформацією Закарпаття онлайн, станом на нині правоохоронці забрали обох учасників резонансного вбивства вбивства до Тячева. Натомість, станом на 10.00 люди розблокували трасу, однак погрожують заблокувати її на більш тривалий термін, якщо слідство не буде об'єктивним і винні не отримають адекватне покарання.

Як видно на відео, коли поліцейські виводили підозрюваного з заблокованого будинку в службове авто, люди скандували "Вбивця!".

18 квітня 2018р.

Теги: вбивство, Апша

Коментарі

123 2018-04-22 / 12:14:48
Бітлян І., з прокуратури області та прокурор області хабар вже за цього вбивцю взяли,

Мішель 2018-04-19 / 19:29:20
Молотці хлопці побільшеби таких як ви, ви хотя і румини но набагато дружній народ чим українці тому ви мені і подобаєтись. Тут все ясно взятку взяли від малого до великого сина і непогану тому і відпустили.

Василеві 2018-04-19 / 13:35:35
Продаж наркоти ... То одна справа .
А розкриття вбивства ... Де всі свойі, по гарячим слідам ... Інша. То є різні речі.
І все відбувається у відомстві АВАКЯНА ... У ВІДСТАВКУ.

byby 2018-04-19 / 13:29:20
... Ми ... (лишень) ... БУДЕМО робити оперативно -розшукові заходи . Гей начальник ... що ти пиз*иш ?
А до цього часу після вбивста твойі підлеглі чим займались ? після такого злочина ... На його викриття дається рівно 48 годин . але якщо серед підлеглих повна купа баранів ... А ще й таких які за бабло сам знаєш що ...
То тоді тільки лишається проводити. ..?"оперативно"... Слідчі заходи. :'(

Нема справедливості. 2018-04-19 / 11:45:23
Згадую слова Савченко про гранату в суді бо інакше справедливості небуде. Де толк від люстрації? Бариги ті шо були ті і лишилися просто збили бабки з них за місце і всьо. До стінки таких суддів бо вони не менші злочинці як і ті що вбивство скоїли.

zkunit 2018-04-19 / 10:23:11
Молодці апшани!!! Якби ми всі такі дружні були - жили б у зовсім іншій країнію

суддя Дредд 2018-04-19 / 09:00:14
Вся гнилість правопохоронної системи проявилася в одній справі

пенсіонер 2018-04-19 / 08:51:17


до Василя 2018-04-19 / 07:05:21

А мер Рахова апшанин Медвідь до Блюка і наркоти у Апші хіба нічого не має? У Апші всі святі?

А хто у Солотвині з румунами всякою х...нею "бізнесує"? - Розберися із своїми апшанськими баригами та торчками, а далі дивись за сусідами!

Василь 2018-04-19 / 07:05:21
Все тому що наркотики продають прямо на кожному кроці навіть в старших класах і всі знають що вся наркота дітям продається з Великого Бичкова і вона від мукачівських бандюків блюка і хто за цим стоіть а поліція не бореться з наркоділерами взагалі !!!!! А тепер прокурори і судді обдирають родичів вбивць і набивають собі кишені

Апша 2018-04-19 / 04:50:14
Усі судді Закарпаття злочинці.Особенно рахівські.

гостьови 2018-04-19 / 03:50:18
не треба лиш казати шо менти шось роблять. Они перші набралися і порішали із прокурором і з судом оби ніко не сидів.

гостьови 2018-04-19 / 03:47:02
ни треба казати шо менти ангелятка - они перші набралися гроши і они усьо рішають і з прокурором і з судом.

Василь 2018-04-19 / 03:43:06
Чому не затримали відразу обох? Кому дзвонили Турда і другий учасник вбивства? У скільки год.прийшла на місце вбивства мати Турди? Кому дзвонила і з ким консультувалася вона? О котрій годині і хто викликав швидку? скільки часу пройшло і чим за цей період займалася матір убивці? Дуже прості питання , дуже легко отримати відповіді.... видно поліцію цікавить не правда а шось друге.

Михайло 2018-04-18 / 23:30:36
Да менти закривають, суд випукає, зелень і ужгороді і прокурор і слідчий має. Така карусель у них. Винні місцеві.

тому що 2018-04-18 / 23:16:18
Претензії до ментів, бо розслідує (хреново) вбивство слідчий відділ ГУ НП в Зак. області

тячуський 2018-04-18 / 23:13:30
А чого поліція не затримувала другого учасника вбивства?

Гость 2018-04-18 / 23:05:49
А при чом тут міліція і прокуратура. Суд відпустив вбивцю а менти розхльобуються

Слава 2018-04-18 / 23:01:12
Убивство підслідність прокуратури.

Слава 2018-04-18 / 22:59:48
Суд відпускає поліція страждає.

НОВИНИ: Кримінал

22:39
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 6
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 11
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять
21:42
/ 1
Детективи БЕБ вилучили в двох ужгородців 3000 контрафактних електронних сигарет на 2,5 млн грн
19:48
/ 3
Наркоторговцеві з Рахова присудили понад 7 років тюрми з конфіскацією майна
11:45