На Закарпатті націоналісти "Свободи" та "Карпатської Січі" відмежувалися від можливих провокацій щодо угорців

Націоналісти з Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та організації "Карпатська Січ" публічно відмежувалися від можливих антиугорських провокацій під час відзначення на Закарпатті чергової річниці проголошення Карпатської України. Про це йдеться в оприлюднених заявах.

На Закарпатті націоналісти "Свободи" та "Карпатської Січі" відмежувалися від можливих провокацій щодо угорців

"Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» традиційно, спільно з іншими організаціями, проведе ряд заходів із вшанування чергової річниці проголошення Карпатської України", – йдеться в повідомленні цієї політичної сили. 

"Враховуючи можливі провокації, організовані ворожою агентурою для підсилення позиції КМКС (партії угорців Закарпаття) та Уряду Угорщини щодо надуманого утиску угорської нацменшини на Закарпатті Українськими націоналістами, відповідально заявляємо, що заходи, організовані спільно з нашими партнерами по Національному Маніфесту, мають на меті вшанування подвигу наших попередників, які ціною власного життя творили Українське національне державне утворення. Будь-які спроби провокацій носять деструктивний характер та працюють не на користь Української держави", – заявляють у закарпатській "Свободі".

У прес-службі організації вказують, що "останні події довкола офісу КМКС свідчать про замовний характер нагнітання протистояння та упередженість угорської сторони у визначенні кола причетних та виконавців провокації. Маємо констатувати – угорці, не чекаючи офіційних висновків правоохоронців чи роз’яснень подій, надають ситуації вигідний Будапешту політичний відтінок". 

На думку закарпатського підрозділу ВО "Свобода", "конкретних випадків спотворення обставин подій лідерами угорської нацменшини краю – безліч, а, враховуючи майже монопольний стан угорськомовної інформаційної сфери, правдива неспотворена інформація не потрапляє до пересічного закарпатця угорського походження. Цей стан речей Угорщина використовує для нагнітання антиукраїнських настроїв серед угорорців та активної дискредитації України на світовій політичній арені."

"Ми українські націоналісти відкрито та публічно висловлюємо свою позицію, нашим активним діям передують заяви та законні вимоги", – заявляють закарпатські "сободівці".

Своє повідомлення з цього ж приводу на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук оприлюднила і  в прес-служба Націоналістичного руху "Карпатська Січ".

"Є інформація, що тітушки яких збириє "рупор" Медвечуківського криміналітету на Закарпатті – М. Ж., планують вчиняти провокації проти Карпатської Січі!

Через те, що ними керує страх і вони не можуть вийти на чесний бій, а при зустрічі підтисли хвости і повтікали з міста, вони можуть здійснити провокативні дії проти Карпатської Січі, або ж навіть від імені нашого руху. 

Оскільки ми вибиваємо їх вплив з області, то вони будуть готові до будь-яких дій, навіть до найбільш підлих. Ми боїмось, що ціллю їхніх провокаторів можуть стати представники угорської меншини задля того, щоб знову розбурхати істерію в ЗМІ та стравити наші народи", – контатують в організації. І закликають "всіх свідомих українців та угорську нацменшину думати і діяти з холодним розумом. Карпатська Січ рівно рік тому почала тотальну антишовіністичну пропаганду, ми спілкуємось з угорськими правими, що підтримують Україну, а не Кремль, ми проводили акції примирення з угорцями після провокацій шовіністів, щоб донести до краян те, що ми виступаємо за братерські відносини всіх європейських народів, адже в нас всіх спільний ворог і немає сенсу в такий скрутний для всієї цивілізації час воювати за кілька кілометрів кордону чи згадувати історичні конфлікти чи нерозуміння."

"Ми не допустимо провокацій на національному підгрунті та не дамо розхитати ситуацію в рідному Закарпатті різними спекуляціями та штучними спробами створити видимість конфлікту. Провокаторів вираховуватимемо та затримуватимемо і після бесіди на камеру передамо правоохоронним органам", – попереджають "січовики".

"Всі наші заходи є анонсовані тому запевняємо що бійці Карпатської Січі будуть намагатись попередити будь-які провокації і бажаємо, щоб не було наклепу на наш рух і підлих провокацій", – запевняють в "Карпатській Січі".

І попереджають: "17-го березня ми будемо крокувати вулицями Ужгорода, спробуйте нас зупинити і одразу зрозумієте, чому дух та правду неможливо перемогти!"

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнчерез можливі провокації на Закарпатті поліція переходить на посилений режим, а угорцям не радять відвідувати область 16-18 березня.

14 березня 2018р.

Теги: націоналісти, провокації, угорці, Карпатська Україна, Свобода, Карпатська Січ

Коментарі

*** 2018-03-19 / 12:03:19
До,читача,Земля красива,але батьки і діди,хліб привозили зі Сходу і Казахстану,гарні речі з Риги! Зерно, із Східних областей. Блондинка -красиво,але хліб родить чорна земля!Повітрям ситий не будеш!

читач 2018-03-16 / 17:56:23
Обгрунтовую для націоналіста. Місцеві жителі понаїхавших націоналістів, рахують вас ємігрантами, а дехто і загарбниками. А для того, щоб вас поважали треба вести себе толерантно.
Якщо перефразувати українську поговорку то; "Нехай пасеться бичок на Закарпатьтті, але нехай не бодаеться".

*** 2018-03-16 / 14:38:51
Цікаво,пане Глог,де ви народилися??А,ще порада читати: археологію,історію!І поклоняйтеся тій землі де ваші коріння!

читач 2018-03-16 / 11:41:08
Біда коли земля красива, її обнімуть і однімуть (Л. Костенко)

Микола 2018-03-16 / 00:06:59
ДО Глога...Так само кричали Єдиний могучий советский союз простоит еше 1000 лет.Не наголошувати треба а робити ,працювати на благо нашого краю.Не смітити і не виробувати ліси ітдВсе інше пустий балабол

Глог 2018-03-15 / 23:03:14
Товариство, Закарпаття є і буде Українське.І щоб вороги не робили. Дуже багато пролито української крові за "Срібну землю" і ніколи ми (українські націоналісти) її не віддамо і з цим мадярам потрібно змиритися. Хотів би наголосити , що Закарпаття є і буде Українським!

Вуву 2018-03-15 / 20:19:05
Робін ... Класне питання .

Робін 2018-03-15 / 19:31:31
Ніколи мадяри не були ворогами украінському народу, все зло йде від іхніх пи.доболів , популістів і брехачів політиків, в яких зараз , тим паче, на носу вибору. Що вони можуть запропонувати своій молоді, котра масово виізжає в західні краіни, крім заізженоі націоналістичноі платівки

сорри 2018-03-15 / 17:41:31
Цікаво, як Деяк і Карпатська Січ зможуть проконтролювати російську агентуру в своєму середовищі чи в групах підтримки з інших регіонів, якщо хтось з них надумає знову викрикнути "Мадярів на ножі!" чи зробити якусь іншу провокацію.
Га, Тарасе? Контролюєш ситуацію?

Степан Крук 2018-03-15 / 09:39:56
Як на мене думка Шандора має всі підстави! Але, хочу вірити, що закарпатські угорці до цього не будуть мати жодного відношення.

Шандор 2018-03-15 / 04:48:24
Раз Угорщина не радить їхати на Закарпаття через можливі провокації, значить вони вже нею заплановані

харя 2018-03-15 / 00:55:22
провокацій варта чекати не лише від МЖ, а й машталіра (кум шаранича, сторож дачі медведчука). то якраз в стиль цього сцикуна

Вуву 2018-03-14 / 23:02:01
Псевдоактивісти постараються ... Йім лише подзвонять і скажуть "фас".
І ступачка з данацком і ко. ... Знову
"Викинуть" якийто номер.

Степан Крук 2018-03-14 / 22:48:07
Хлопці! Якась дискусія тут не чоловіча! "Карпатська Січ" заявила, що не має бажання чинити якісь дії та провокаці проти угорців. Це добре з огляду на те, що провокації можливі з боку "пятої колони", але до них націоналісти точно не будуть мати жодного відношення. В Закарпатті всі закарпатці, незалежно від національності і це повинні зрозуміти націоналістичні організаці, якщо вони притендують на підтримку, чи хоч на якесь порозуміння з боку населення. Націоналізм - це любов до своєї нації та повага до представників інших національностей. Коли цієї поваги нема, то є ризик скотитися до вульгарного нацизму. Людям властиво інколи помилятися. Але, хто старе помяне - тому око геть! Будьмо мудрими!

Ibn 2018-03-14 / 21:23:27
Хамство. Коментар видалено. Адмін

знак питання 2018-03-14 / 20:53:53
А не можна, щоби Угорщина попросила своїх громадян не відвідувати Верецький перевал "пожизнєнно"?

націоналіст 2018-03-14 / 20:05:20
Никаєме. Дуже уважно никаєме. І позираєме. І за такими, ги ти, теж

Руси'н 2018-03-14 / 19:43:15
Никайте же бісьте не перегнули...

Закарпатець 2018-03-14 / 19:18:48


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


націоналіст 2018-03-14 / 19:13:35
Не "кажеться". Здається, що недогинаємо :)
Але може обгрунтуєте, що саме вам не подобається?

НОВИНИ: Політика

01:23
/ 44
Рахівська місьрада проголосувала за звільнення Авакова і Луценка, імпічмент Порошенка і створення антикорупційних судів (ДОКУМЕНТИ)
19:14
/ 13
З закарпатських нардепів за притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко послідовно не голосував очільник КМКС Брензович
05:12
/ 1
Угорщина по відношенню до України керується імперським мисленням - МЗС
04:30
/ 9
Угорський гібридний фронт. Чому військова база у Берегово так налякала Будапешт
04:22
/ 8
У відповідь на передвиборчу агресію Будапешта варто мінімізувати кількість виборчих дільниць на Закарпатті - політолог
02:36
/ 9
Бірюков: якщо Генштаб ЗСУ визначає, що десь в Україні буде розгортатися військова частина, думка сусідів навряд чи буде врахована
18:34
/ 92
Москаль повторив дурницю Януковича: вирішив заборонити учасникам масових акцій користуватися балаклавами, масками та шоломами
16:43
Представники місії ОБСЄ навідалися в Берегово
16:32
ФОТОФАКТ. Директор Центру інформації та документації НАТО відкрила виставку в УжНУ
19:33
/ 3
МЗС: Розміщення батальйону українських військових в Берегові можливе з міркувань безпеки і щоб уникнути провокацій
14:46
/ 2
У МЗС останні угорські заяви, зокрема, і про військову частину в Берегові, назвали маніпуляцією і зароблянням голосів
04:38
/ 7
Угорщина вимагає від Києва відкласти реалізацію закону про освіту до 2023 року
04:14
/ 1
Клімкін про зустріч з Сійярто: він "навіть не торкався" питання місії ОБСЄ на Закарпатті
03:58
/ 21
Глава МЗС Угорщини вже проти відновлення Україною військової частини в українському Берегові
03:35
/ 17
У Будапешті кваліфікували провокацію з розбитим склом "угорських" авто в Берегові як "антиугорський прояв"
21:54
/ 1
Закарпаття відвідав префект Марамуреша Васіле Молдован
15:43
/ 3
Клімкін: Угорщина впритул наблизилася до червоної лінії
15:15
/ 2
Клімкін попросив у силовиків уваги для Закарпаття
10:51
/ 11
Мін'юст позивається до Закарпатської ОДА через призначення заступником Москаля нелюстрованого Мікуліна
17:55
/ 28
Закарпатського нардепа Пацкана обрано головою Рахункової палати України
04:30
/ 1
Кремль призначив екс-радника Януковича "відповідальним" за розхитування ситуації на Закарпатті Угорщиною - ІС
16:34
/ 7
Угорський виклик: несиметрична відповідь України
12:43
/ 7
Через можливі провокації на Закарпатті поліція переходить на посилений режим, а угорцям не радять відвідувати область 16-18 березня
16:24
/ 2
Москаль поскаржився на, начебто, відсутність голосів в облраді на децентралізацію і блокує її в суді
22:41
/ 1
Віце-прем'єр Розенко: Підстав для введення місії ОБСЄ на Закарпатті немає
» Всі новини