Гройсман готовий до "кардинального вирішення", якщо Москаль "буде йти проти волі людей" в питанні утворення ОТГ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в курсі тих проблем, з якими стикаються на Закарпатті ініціатори створення нових об'єднаних територіальних громад через спротив Закарпатської ОДА та особисто її очільника Геннадія Москаля.

Гройсман готовий до "кардинального вирішення", якщо Москаль "буде йти проти волі людей" в питанні утворення ОТГ

Про це йшлося у вчорашньому ефірі програми "Вся країна" на "Українському радіо", учасником якої був В.Гройсман.

«До мене доходить інформація про те, що на Закарпатті штучно обласна адміністрація стримує бажання закарпатців об’єднуватися і ставати просто багатшими. Це насправді дуже важливо. У мене нещодавно була зустріч з народними депутатами, які представляють Закарпаття, з трьома із всіх тих, які представляють Закарпаття. Вони стурбовані цим питанням і кажуть, що стурбована в тому числі і обласна рада. Якщо це підтвердиться, я вважаю, що це є неприпустимим – ніхто не має стримувати людей, громади, якщо вони мають бажання до об’єднання, тим більше, обласна державна адміністрація. Закарпаття – прекрасний регіон (я це підтверджую), який не може бути збитковим, який не може бути дотаційним. Це значить, що неправильна система управління. Але якщо мова йде про те, що об’єднані громади із 60% дотаційності перейшли вже на 60% власних доходів, то це означає, що це абсолютно вірний шлях. Я чекаю тоді звернення від обласної ради, підтримане депутатами. Якщо Закарпатська область, громади хочуть об’єднання, я знайду шлях вирішення цього питання, якщо обласна адміністрація буде йти проти волі людей, тоді це питання буде потребувати більш кардинального вирішення», – констатував керівник уряду, зі словами якого можна озйомитися приблизно з 13-їхвилини ефіру.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнв уряді здивовані негативними висловлюваннями про роботу Закарпатської ОДА щодо формування ОТГ, а Закарпаття через гальмування ОДА децентралізації втрачає фінансові та інвестиційні можливості. Про це йшлося на форумі «Закарпаття - центр Європи: шлях розвитку і реалізація потенціалу», що проходив днями в Ужгороді. Організаторами форуму стали Закарпатський ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

ДО ТЕМИ:

Москаль і "псевдореформатори". Біла пляма на карті децентралізації

01 березня 2018р.

Теги: децентралзація, ОТГ, Гройсман, Москаль

Коментарі

об'єктивка 2018-03-06 / 14:41:48


Мигалю, то питання бездіяльності нереформованих правоохоронних органів, а не проблема реформи децентралізації


Мигаль 2018-03-06 / 14:24:05
До 111. От знаменита Полянська ОТГ. До убйедининійі злодйіі крали и увозили хащу по ночам, а типиркава - круглоденно. Уд Свалйавы до Полйаны 20 минут ходу маршрутков. За тоты 20 минут у білый динь вы зустрінете 5-6 лысовозув молодого бука. Чуствуйете разницйу панове?

Федя 2018-03-02 / 22:33:50
Причина чому Гена тормозит створення громад - дуже проста.
Я не відкриваю ніякого секрета. Але чомусь ніхто не хоче про це писати.
Проаналізуйте всі видані ним дозволи на створення громад і ви прийдете до єдиного висновку.

- Гена дає добро на створення громади (читайте "Царсвто" або "Королівство") лише тим хто вірно йому служить, або по простому нормально платить.
От і весь принцип Гени.
І не треба тут писати про економіку, ковдоші і тайстри. Пишіть про гроші і людську користь.

йо ма йо 2018-03-02 / 08:08:32
при чому туй Москаль? Уряд повів ош обьеднання, ініціатива йде знизу, то все добровольно, ко буде перший дустане премію, премію пропють, а дале що??? Добровольне розьеднання?Дотаційні села, ко їм буде платити гроші?Москаль?То приблизно уже було, села коло Ужгороду, хоть Доманинці, де каналізація??? де асвальт? айбо зимлю дерибанять, а людьом взамін дулю.

Степан Крук 2018-03-01 / 22:40:50
Москаля треба було копнути під зад ще вчора, а не чекати: буде він йти проти волі людей, чи ні!

Вуву 2018-03-01 / 22:19:23
Дай то боже ... Щоб після обєднання в ті отг життя пішло на краще . Я щиро цього бажаю.
Але підсвідомо ... Всетаки невірю ... Бо напевно що весь цей плвн з отг був розроблений баригами ... Бо все якимось дивним чином підпадає під вибори.
Тоді як при великому бажанні ті отг мож було реалізовувати в перший рік каденційі порошенка .

голова 2018-03-01 / 21:02:53
якщо дви цурави тайстри обеднати, то получиться одна велика цурава тайстра , дуже проста арифметика

111 2018-03-01 / 19:26:51
Якщо два жебраки обєднаються, то вони стануть сильнішими того злодія, що в них крав і не давав їм вибратися з жебрацтва. Обєднавшись вони проженуть цього злодія. А в нас все є і працьовиті люди і земля і корисні копалини і ліси, але все це розкрадає купра зайшлих і місцевих злодюг.Ось для цього і треба обєднуватися в ОТГ. І не дивитися що там всякі москалі про це думають.

Іван 2018-03-01 / 18:41:03
При СДПУ(о) хоч були депутати культурні та освічені, а нинішні бариги й олігархи від БПП та Єдиного фронту - тупі та безграмотні і в той же час ненажери.Прикладом цього є те, що у кожного із бариг за кордоном є розкішні вілли. Так, у пороха - в Іспанії, а в яйценюка - 23 вілли за кордоном і т.д. Це все придбано за награбовані в народу кошти. Ви, що не знаєте, що у гройсмана не має диплому про закінчення ВУЗУ? Він, як і колишній Міністр юстиції Зварич - чиновник високопосадовець без диплому. Нинішнім чиновникам не освіта потрібна, а влада, щоб поближче бути біля корита, з якого їсти не ложкою, а жрати величезною лопатою. Якщо наро і надалі буде безмозгий та вибере до влади таких крахоборів, то він в подальшому буде приречений до неноциду. Не треба піддаватися обіцянкам олігархів-ненажер. При передвиборчих зустрічах з ними, їх треба звакидувати протухлими яйцями та кричати їм: Брехуни, злодії, ненажери та зрадники народу. На нари олігархів і бариг!

йо ма йо 2018-03-01 / 18:22:38
самись тупак, дебіле, я жию у горах, с ким ся обьеднаю, з медвідями?

дістали тупаки 2018-03-01 / 17:56:28
йо ма йо, дурню, ти хоч в курсі, які дурниці пишеш? - http://zakarpattya.net.ua/News/179212-Tiachivska-OTH-Po-spravzhnomu-nashe-selo-zazhylo-tilky-zaraz-%E2%80%93-u-skladi-miskoi-hromady%E2%80%A6

йо ма йо 2018-03-01 / 17:47:08
який далекий од реальності Грося, коли вже вибори?По його виходить що як два жебраки обьеднаються, то у них стане більше гроший, но у обох у жебах нич нема,Видно все зводиться до нарізки округів, і закріплення за ними депутата, повторюеся СДПУо.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38