В Ужгороді відбулась стрілянина за участі сина кримінального авторитета Копчі (ФОТО)

Сьогодні, 30 січня близько 5 год ранку, після сварки групи осіб відбулась стрілянина неподалік Перечинського вокзалу в нічному барі-караоке "Соло" на вул. Фединця, 50 в Ужгороді (район площі Корятовича).

В Ужгороді відбулась стрілянина за участі сина кримінального авторитета Копчі (ФОТО)

Як повідомив Закарпаття онлайн громадський правозахисник Віталій Грегор, стрілком виявився Юрій Копча - син закарпатського кримінального авторитета Володимира Копчи, сумновідомого вбивством людини в 2011 році на Березнянщині, який нещодавно здався поліції.

Ужгородська поліція оперативно знайшла та затримала Ю.Копчу, наразі вирішується питання про оголошення йому підозри, а опісля обрання запобіжного заходу. За наявною інформацією попередньо цей злочин кваліфікують за ст.296 Кримінального кодексу України "Хуліганство".

Мешканці даного району характерезиють місцем постійних бійок, в т.ч. за участі "березнянського" криміналітету, одного разу навіть були пошкоджені навпроти припарковані машини.

 

 

30 січня 2018р.

Теги: стрілянина, Копча

Коментарі

Пенсіонеру 2018-02-01 / 18:45:08
Назвіть хоч один раз коли прокурор області чи міста в подібних стрілянинах виїджав, бо шось шукаю в інтернеті і нич не має. А ще зазначте статтю закону по якому він має приїхати, кить такий борець із злочинністю

пенсіонер 2018-01-31 / 17:51:05
О так, Кириленко буде погоджувати лише арешти міністрам.
А що у нас так часто стріляють, що це взагалі не повинно цікавити прокурора міста?
А раніше стрільба була резонансним злочином, що навіть прокурор області виїзджав на місце пригоди.

Микола 2018-01-30 / 19:13:36
Пані "ужгородка" причому тут прокурор Ужгорода Кириленко до погодження арешту?? Шо той стріляющий депутат чи міністр що йому має погоджувати цілий прокурор міста?? Не пишіть дурниці, це робота рядових прокурорів читайте кодекс. Шо за пішла привичка звинувачувати одних у гріхах інших. дуже замовно виглядає пані

пенсіонер 2018-01-30 / 18:34:30
Незалежно як перечинський вокзал назвати, бардак з правопорядком в Ужгороді не закінчиться.

Олекса 2018-01-30 / 17:18:23
Хлопці,у малого Копчі дозвіл на травмат є,учинили му.Стріляв у воздух.Потерпілих нема.Що хочете уд дітвака?

Олекса 2018-01-30 / 17:15:19
Цікавому +1.молодец.

Степану Круку - Цікавий 2018-01-30 / 16:29:42
А, може, ще й Шерлока Холмса залучити до пошуку того втаємниченого "Перечинського вокзалу" (адже він і не Перечинський і не вокзал).
Не личить Вам, пане журналісте, захищати кривоблуддя словоблудством. Речі треба називати своїми іменами. Правда ж?
Надто в журналістиці.

Степан Круков 2018-01-30 / 16:21:27
Не партися, Копчу молодшого перше віділи у Березному ,уже го упустили так шо розслабтися

Цікавому 2018-01-30 / 15:44:20
Вже"сь почав з'їжджати, бо упозіровав"ись лошаров?

Степан Крук - цікавому 2018-01-30 / 15:40:02
Для особливо обдарованих сайт "Закарпаття онлайн" виставив два фото, одне з котрих панорамне. Ну й адреса вказана... А ще, коли захочеться відвідати місце стрілянини можна купити собі GPS. Так, що жодних проблем...

пам-парам 2018-01-30 / 15:31:52
но шо ти до ...ся у народі називають "перечинським " бо маршрутки на Перечин удті йдуть .
Так само говорять в районі "пяного базару " ..

Цікавий Адміну 2018-01-30 / 15:14:21
Перечинський вокзал знаходиться у Перечині. А в Ужгороді є дві автостанції (не вокзали): Ужгород АС-1 і Ужгород АС-2. і є один вокзал - залізничний. А Ви пишете "Перечинський вокзал". На Фединця в Ужгороді знаходиться Ужгородська автостанція № 2, а в Перечині - Перечинський вокзал. Чи не так?

Адмін 2018-01-30 / 14:58:33


Пане Цікавий

Вулиця Фединця починається від вул. Підградської під замком і проходить перед Перечинським автовокзалом.

Адреса автовокзалу - вулиця Фединця, 61.

Гляньте карту Ужгорода


Цікавий 2018-01-30 / 14:41:29
Панове редактори!
Ну, як це може бути "...відбулась стрілянина неподалік Перечинського вокзалу в нічному барі-караоке "Соло" на вул. Фединця, 50 в Ужгороді (район площі Корятовича)"? Де Перечинський вокзал, а де вул. Фединця в Ужгороді? Все воно поруч, правда?

Закарпатка 2018-01-30 / 13:35:21
Можливо він взагалі не винний , а як завжди опинився не в тому місті не в той час

Копча 2018-01-30 / 13:32:55
А "інтернет центр" це не прихована апаратка де любить проводити час Копча-молодший. Чи мусора вже побороли гральний бізнес і малий виродок просто вечором пив чай поблизу.

До Ужгородки 2018-01-30 / 13:20:28
А Вам,паніко, скільки заплатили, що завжди Вам ся Кириленко всюди привижає?

Степан Крук - ужгородці 2018-01-30 / 13:16:45
Щось не до кінця Вас зрозумів! Копчу затримала поліція і має право тримати його під вартою 72 години. Потім суд обере міру запобіжного заходу.... А яким боком в цю справу вліз прокурор?!

Ужгородка 2018-01-30 / 13:09:14
Його не вперше ловлять і відпускають, прокурор міста Кириленко уже взяв сьогодні гроші і відмовляється підписувати подання на арешт цього урода. Поліція затримує, а прокурори відпускають.

Степан Крук 2018-01-30 / 12:48:46
Добре, що зловили урода! Саме урода!!! В журналістиці давно вкорінився вислів стосовно бандюків - кримінальні авторитети. Так для мене вони зовсім не авторитети, а мразі, бидло, гівно, нечисть!!! Якщо цього бандюка правоохоронці випустять, то будуть мати великі проблеми! Адже це бидло не зупиниться і обовязково комусь вкоротить життя...

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2