Громада Ужгорода убезпечила "Кірпічку", пл. Хмельницького та вул. Можайського від забудови (ФОТО)

Так, сесія міськради відмовилася продовжувати оренду землі на згаданих територіях.

Громада Ужгорода убезпечила "Кірпічку", пл. Хмельницького та вул. Можайського від забудови (ФОТО)

Як повідомляють активісти Громадянської ініціативи "Кірпічка", сьогодні, 21 грудня, на черговому засіданні сесії Ужгородської міської ради були відхилені пропозиції ТОВ "Підлипники", ТОВ "Майдан Ужгород" та ТОВ "Ужгород-маркет" про продовження договорів оренди з метою забудови на парк Перемоги, сквери на пл. Б.Хмельницького та вул. Можайського.

Відтак, після 2,5 років відстоювання ужгородцями прав на "зелені зони", землі на згаданих територіях залишаться вільними від забудов.

21 грудня 2017р.

Теги: зелені зони, Кірпічка, оренда, забудова

Коментарі

Вуву 2017-12-22 / 06:22:21
Були якісь передбачення того що ... якщо не закони то якісь положення по цьому аспекту вже є проробленими і принятими ... Але детально ... як і для більшості громадян цей закон є незнаним ... мерсі , за інформацію.

Наталка Майстренко 2017-12-22 / 01:22:57
Історична спадщина - то окрема тема. А от щодо зелених зон, то нормами Закону України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" заборонено окрім зміни цільового призначення і забудови окремих земельних ділянок
рекреаційного призначення незалежно від форми власності в містах та інших населених пунктах (зелених зон, зелених насаджень, об'єктів фізичної культури і спорту), також і зменшувати площу цих зон. Норма ст.5 цього закону передбачає обовязок органу місцевого самоврядування щодо збереження і розширення не менш як на п'ять відсотків площ земельних ділянок рекреаційного призначення.
Це означає, що одного разу прийнявши рішення про будівництво (влаштування)скверу, парку, представницький орган позбавляється права змінювати цільове призначення цих ділянок і забудовувати їх.
Зараз в Ужгороді розробляється Схема перспективного озеленення, що складається на основі генрального плану. Правда, якого саме???

Вуву 2017-12-21 / 23:29:05
Якщо винести питання на громадське обговорення план ... Чітко окресленойі "історочнойі частини міста" ... І "зелених зон" ... Ізатвердити йіх раз і назавжди ... Як такі які не підлягають арендам ... забудовам ... Перебудовам ...
А тільки реставраціям (і при необхідності реконструкціям) ,до оригінального (первинного) вигляду.
Але виписати все це юридично грамотно і чітко ... Щоб в подальшому унеможливити якісь інші трактування.

Нива 2017-12-21 / 22:40:39
Робін тупий підхід??? Хай перед вашим будинком 9 поверхів побудують почуємо як проплачено заспіваєте

Віталій Грегор 2017-12-21 / 22:04:16
Громада і в нас є! Ужгородці за підтримки нардепів відстояли сьогодні на сесії 3 зелені зони, не допустивши продовження їх дерибану

Робін 2017-12-21 / 21:24:11
Мусорки і бомжатні зелені зони для цих активістів може краще зустрітись з забудовником- інвестором і досягнути компромісного рішення• а польське не позволям трохи тупий підхід якщо ці пасивісти кимось не ангажовані

до ніка 2017-12-21 / 19:56:19
Звичайно, по найму) А як інакше )
А всі корупціонери теж по найму працюють? Чи з власної волі?

Вуву 2017-12-21 / 19:12:02
Ким там той маєрчик не був ... (Історично так склалось) ... Що зелені зони вже були до нього. Іншими словами всяку зелену зону потрібно охороняти як історичну і культурну спадщину ...і ніяк не інакше. Як ми кажемо "в цивілізованих крайінах" ... це навіть не тема для обговерень (під забудови чи аренду , просто дикість) ...
Бо ще "ті люди" ... (Які жили до нас) ... Якби хотіли ... давно б все там забудували .
АЛЕ ВОНИ ДУМАЛИ ІНАКШЕ ... ПРО КРАСУ МІСТА ... ЯКУ ЗАЛИШАТЬ СВОЙІМ НАСТУПНИМ ПОКОЛІННЯМ.
(А не таким баригам і злодіям міськради які хочуть віджати бабло поки сидять в кабінетах як народні обранці).

нік 2017-12-21 / 16:00:27
Меня терзают смутные сомнения... А не в интересах ли П. Маерчика работают наши активисты по найму. Треугольник, предусмотренный под развязку по ул.Можайского признаем придомовой территорией 9-этажек,после чего реальная придомовая территория, которую Рата выделил фирме Маерчика, по суду у людей отметается. Не может же у них быть две придомовые зеленые зоны.Люди, будте бдительны!

НОВИНИ: Соціо

18:03
Деревину від головної новорічної ялинки Ужгорода використають на дрова для малозабезпечених і як добриво
18:01
В Ужгороді розробили карту-буклет "Ужгород. Прогулянка містом"
17:34
У Мукачеві школярі разом із гуртківцями влаштували патріотичний флеш-моб
17:29
З нагоди Дня Соборності України закарпатців нагороджено державними нагородами
16:21
Із 1 лютого пункт пропуску "Дзвінкове" на Закарпатті змінює режим роботи
15:50
За 2017-ий Закарпаття отримало з Держфонду регіонального розвитку 136,7 млн грн, з яких освоїло 95,7%
15:42
Середня номінальна заробітна плата наЗакарпатті в листопаді 2017-го становила 6756 грн
14:52
У Мукачеві з нагоди Дня Соборності України відбувся "круглий стіл"
14:48
Цього року Закарпаття отримає 218 млн грн із Дорожнього фонду на ремонт і утримання місцевих автодоріг
12:53
В Ужгороді у День Соборності України розгорнули 100-метровий жовто-блакитний стяг
12:18
Майстер-клас із випікання імбирних пряників для дітей із особливих сімей організували в Ужгороді
12:12
У 2017-му на Закарпатті до місцевих бюджетів надійшло понад 2,9 млн грн туристичного збору
11:58
/ 1
Вокалісти з Мукачева – серед переможців фесту "Яскрава країна"
11:51
У Мукачеві двох полеглих у війні з Росією Героїв посмертно удостоять звання Почесного громадянина міста
11:43
/ 17
На Закарпатті взагалі немає вакцини від кору, паротиту та краснухи – ОДА
10:55
Упродовж минулого тижня на Закарпатті по допомогу із симптомами ГРІ звернулися на 28% більше краян
09:48
На Хустщині внаслідок спалаху газоповітряної суміші жінка потрапила до реанімації з 20% опіків тіла
09:38
За порушення природоохоронного законодавства торік на Закарпатті "адміністративно" покарано 845 осіб
09:24
/ 1
Екуменічна богослужба за єдність християн відбудеться в Мукачеві
05:45
/ 1
Андрій Бачинський: Просвітитель, який відчинив закарпатцям двері до Європи
18:57
/ 1
Біля Ужгорода зустріли бійців танкової роти 128-ї бригади, що повертається з зони АТО
18:26
/ 1
На відкритій екскурсії говорили про старий Ужгород кондитерський
15:53
Виноградів першим зустрів бійців 128 бригади, що повертаються з фронту в місця дислокації