Громада Ужгорода убезпечила "Кірпічку", пл. Хмельницького та вул. Можайського від забудови (ФОТО)

Так, сесія міськради відмовилася продовжувати оренду землі на згаданих територіях.

Громада Ужгорода убезпечила "Кірпічку", пл. Хмельницького та вул. Можайського від забудови (ФОТО)

Як повідомляють активісти Громадянської ініціативи "Кірпічка", сьогодні, 21 грудня, на черговому засіданні сесії Ужгородської міської ради були відхилені пропозиції ТОВ "Підлипники", ТОВ "Майдан Ужгород" та ТОВ "Ужгород-маркет" про продовження договорів оренди з метою забудови на парк Перемоги, сквери на пл. Б.Хмельницького та вул. Можайського.

Відтак, після 2,5 років відстоювання ужгородцями прав на "зелені зони", землі на згаданих територіях залишаться вільними від забудов.

21 грудня 2017р.

Теги: зелені зони, Кірпічка, оренда, забудова

Коментарі

Вуву 2017-12-22 / 06:22:21
Були якісь передбачення того що ... якщо не закони то якісь положення по цьому аспекту вже є проробленими і принятими ... Але детально ... як і для більшості громадян цей закон є незнаним ... мерсі , за інформацію.

Наталка Майстренко 2017-12-22 / 01:22:57
Історична спадщина - то окрема тема. А от щодо зелених зон, то нормами Закону України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" заборонено окрім зміни цільового призначення і забудови окремих земельних ділянок
рекреаційного призначення незалежно від форми власності в містах та інших населених пунктах (зелених зон, зелених насаджень, об'єктів фізичної культури і спорту), також і зменшувати площу цих зон. Норма ст.5 цього закону передбачає обовязок органу місцевого самоврядування щодо збереження і розширення не менш як на п'ять відсотків площ земельних ділянок рекреаційного призначення.
Це означає, що одного разу прийнявши рішення про будівництво (влаштування)скверу, парку, представницький орган позбавляється права змінювати цільове призначення цих ділянок і забудовувати їх.
Зараз в Ужгороді розробляється Схема перспективного озеленення, що складається на основі генрального плану. Правда, якого саме???

Вуву 2017-12-21 / 23:29:05
Якщо винести питання на громадське обговорення план ... Чітко окресленойі "історочнойі частини міста" ... І "зелених зон" ... Ізатвердити йіх раз і назавжди ... Як такі які не підлягають арендам ... забудовам ... Перебудовам ...
А тільки реставраціям (і при необхідності реконструкціям) ,до оригінального (первинного) вигляду.
Але виписати все це юридично грамотно і чітко ... Щоб в подальшому унеможливити якісь інші трактування.

Нива 2017-12-21 / 22:40:39
Робін тупий підхід??? Хай перед вашим будинком 9 поверхів побудують почуємо як проплачено заспіваєте

Віталій Грегор 2017-12-21 / 22:04:16
Громада і в нас є! Ужгородці за підтримки нардепів відстояли сьогодні на сесії 3 зелені зони, не допустивши продовження їх дерибану

Робін 2017-12-21 / 21:24:11
Мусорки і бомжатні зелені зони для цих активістів може краще зустрітись з забудовником- інвестором і досягнути компромісного рішення• а польське не позволям трохи тупий підхід якщо ці пасивісти кимось не ангажовані

до ніка 2017-12-21 / 19:56:19
Звичайно, по найму) А як інакше )
А всі корупціонери теж по найму працюють? Чи з власної волі?

Вуву 2017-12-21 / 19:12:02
Ким там той маєрчик не був ... (Історично так склалось) ... Що зелені зони вже були до нього. Іншими словами всяку зелену зону потрібно охороняти як історичну і культурну спадщину ...і ніяк не інакше. Як ми кажемо "в цивілізованих крайінах" ... це навіть не тема для обговерень (під забудови чи аренду , просто дикість) ...
Бо ще "ті люди" ... (Які жили до нас) ... Якби хотіли ... давно б все там забудували .
АЛЕ ВОНИ ДУМАЛИ ІНАКШЕ ... ПРО КРАСУ МІСТА ... ЯКУ ЗАЛИШАТЬ СВОЙІМ НАСТУПНИМ ПОКОЛІННЯМ.
(А не таким баригам і злодіям міськради які хочуть віджати бабло поки сидять в кабінетах як народні обранці).

нік 2017-12-21 / 16:00:27
Меня терзают смутные сомнения... А не в интересах ли П. Маерчика работают наши активисты по найму. Треугольник, предусмотренный под развязку по ул.Можайского признаем придомовой территорией 9-этажек,после чего реальная придомовая территория, которую Рата выделил фирме Маерчика, по суду у людей отметается. Не может же у них быть две придомовые зеленые зоны.Люди, будте бдительны!

НОВИНИ: Соціо

09:24
У Хусті родичі загиблої породіллі пікетували пологовий
18:14
/ 10
Закарпатські цигани влаштували в Ужгороді фестиваль
17:15
Понад сотня мукачівців взяли участь у "рожевому" велозаїзді "Сакура Bike Ride"
14:51
У Вонігові, що на Тячівщині, проводиться реконструкція пошкодженої дамби та берегоукріплення річки
14:13
Ужгород приймає міжнародні змагання з танцювального спорту "Uzhgorod Open-2018"
14:00
/ 4
Нові автомобілі передали закарпатській роті особливого призначення та в ізолятор тимчасового тримання
13:50
В Ужгороді розпочався дводенний фестиваль рожевого вина SakuraWine
12:59
Молодь Закарпаття запрошують до участі у всеукраїнському літературному конкурсі і конкурсі плакату "100 років Гуцульській Республіці"
11:40
/ 14
Мешканцям Холмківської, Тарновецької і Сторожницької сільрад пропонують добровільно увійти до складу Ужгорода
09:25
/ 4
Туристична Колочава на Міжгірщині потопає в смітті
02:56
В Ужгороді відбудеться велозаїзд BIG CITY RIDE
18:12
/ 3
"ГЕСівську справу" по Березову на Хустщині суд остаточно розгляне 4 травня
18:05
/ 1
Ужгород розгорнув свої експозиції на Днях України в Кошицях
17:16
У бібліотеках Закарпаття презентують наукове дослідження про походження українців "Етногенеза русинів"
17:06
На Закарпатті побачила світ книга про становлення і розвиток Нацпарку "Синевир"
16:05
На Рахівщині вирішили продовжити депопуляцію диких свиней
15:16
/ 2
11 закарпатців отримали державні нагороди та обласні відзнаки
13:52
В Ужгороді презентували "Щоденник молодого рома-мандрівника"
13:44
/ 2
Фізичні особи-підприємці на Закарпатті масово припиняють свою діяльність – ОДА
13:42