Закарпатський "відродженець" Ланьо хоче зняти Соболєва з голови антикорупційного комітету (ДОКУМЕНТ)

10 депутатів антикорупційного комітету вимагають відкликання Єгора Соболєва з посади голови комітету.

Закарпатський "відродженець" Ланьо хоче зняти Соболєва з голови антикорупційного комітету (ДОКУМЕНТ)

Відповідну заяву на ім'я Єгора Соболєва підписали 10 депутатів.

Згідно з документом, депутати просять включити в порядок денний засідання цього комітету 6 грудня "про відкликання Соболєва з посади голови комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції".

Документ підписали депутати Савчук, Матейченко, Ричкова, Артошенко, Немировський, Буглак і закарпатець Михайло Ланьо (кримінальна кличка - "Блюк").

 

Раніше Соболєв заявляв, що нардепи від "Блоку Петра Порошенка" та "Народного фронту" збирають підписи, щоб звільнити його з посади голови парламентського комітету з протидії корупції.

"Взагалі мені цим погрожують з весни. Але зараз підготовка активізувалася. Колеги по комітету, делеговані до нас "Блоком Петра Порошенка" та "Народним фронтом", розповіли, що їх примушують поставити підписи під зверненням до Парламенту з проханням призначити іншого голову", - говорив він.

Закарпатець ихайло Ланьо входить до фракції "Відродження" у парламені, яка складається переважно з колишніх "регіоналів" і працює в фарватері чинної влади.

Фракція "Відродження" у Закарпатській облраді, якою неофіційно кеує М.Ланьо,  входить до так званої "широкої коаліції" за участі Блоку Петра Порошенка, "Опозиційеого блоку" та депутатів-угорців.

06 грудня 2017р.

Теги: Ланьо, Блюк, корупція, Соболєв

Коментарі

Мігальови 2017-12-11 / 02:07:56
Зара перед празниками , сходи до того ко тя на дорогу істинни , наставляє , та усповідайся . А уже так потому розказуй людьом ош ко што і куда. Особенно постарайся перед тим болотірованієм .

Мигаль 2017-12-10 / 15:42:33
Но, кить тезко ужек знайе пудписатися, то точно може быти головов комитеты. Бо памнятаву, ош коли болотовасйа у дипутаты, та красти знав, а читати а писати ни знав. Так, што йе виликий прогрес и на слидуучи выборы може сйа самоудвигати на Прежиденты. А свалйавски русины лйуде дуже добри и точно му поможут. Так ми царь!

##### 2017-12-07 / 23:18:35
На протязі 26 років.

Вуву. До василя 2017-12-07 / 23:17:35
А як всякий президент Украйіни може бути найбільшим злодієм- баригою- бандитом ... Починаючи комуністом кравчуком і закінчуючи теперішнім потрошенком ... (І так напротязі 2. Років ???).

Вуву 2017-12-07 / 08:17:26
Лозунг "хующенка" ... БАНДИТАМ ТЮРМИ ... актуальний як ніколи ... І лайно про це знає.

ужгородець 2017-12-07 / 07:58:15
Питай свялявців, міжгірців та воловецьких ослів, котрі го вибрали.
В Ужгороді свій Ісусик - Горват.

Василь 2017-12-07 / 07:48:44
Я майже живу не в цьому світів не цій держаі !!!! Як може бандюк, і наркоторговець бути членом комітету по боротьбі з корупцією ??????? Питаву вас????? Таке може бити ???

Василь 2017-12-06 / 23:41:07
Хто проти Блюка-агент Кремля!Мішко конкурентів мочив коли ви ще під стілд пішалі!

Живий Ужгород 2017-12-06 / 23:16:18
Я завжди вважав, що Ланьо був і є наши закарпатським чоловіком. Бо закарпатці від Ланьо ніколи не відступлять. Просто, ми -любимо Ланьо й Ісуса Христа. Такі ми є - щирі і порядні закарпатці.
Прохвесор УжНУ Алкаш.

українець 2017-12-06 / 22:52:34
Зять Борка давно вже чекат з ним на зустріч,бо земля вже не витримує таку нечисть носити

читач 2017-12-06 / 22:37:00
Пора замовити та посадити у Києві та всій Україні пальми замість каштанів, а все інше - як у Африці...

вуву 2017-12-06 / 19:59:23
І це все під шум з тими подіями під ВР і Саакашвілі ... "Зачищають" ... Різні "Манни" шлях до президентських виборів на другий термін.

Балога 2017-12-06 / 19:41:39
Блюк - головний наркоторговь області

Місний 2017-12-06 / 19:21:19
Нате вам ще :
Бурбак (НФ)і Герасимов (БПП) внесли законопроєкт ,який дозволить депутатам знімати голову НАБУ без аудита .
ЦЯ новина присвячується тим хто так щиро повірив в "Шатунів" ,в
" нерозгойдуйте човна " , і всі інші страшилки від влади в 2015 і 2016 роках .

Вуву 2017-12-06 / 19:16:38
Так саме лайно (ланьйо) коняче смердяче вже сам давно повинен сидіти не у ВР а за гратами. Про що мова.?

... 2017-12-06 / 19:08:03
Безнадійна держава

Копча 2017-12-06 / 18:40:23
Та 38,75% під@растів котрі проголосували за Блюка у 70 виборчому окрузі.

Місний 2017-12-06 / 18:37:26
Но а шо ... Ми терпіли ...
Чого дивуєтеся ?
Тай до чого тут Ланьо ? До чого він тут . .. Шо йому сказали ,то й робить .Не розкачує лодку .Протистоїть "Шатуну".
Хто проти той агент кремля .


укр 2017-12-06 / 17:50:37
Я, свою чергу, пропоную Ланя (Блюка) призначити головою комітету по боротьбі з організованою злочинністю.

Степан Крук 2017-12-06 / 17:44:39
А пупок у Блюка не розв"яжеться?

НОВИНИ: Політика

11:46
Затримані на Закарпатті 7 нелегалів виявилися громадянами Афганістану та Бангладеш
03:27
/ 11
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій вбачає на Закарпатті ознаки "м'якого сепаратизму"
06:35
/ 3
МЗС України відповіло Угорщині: не варто вільно тлумачити висновки "Венеційки"
06:26
/ 3
Угорщина після рішення Венеційської комісії оголосила три умови для підтримки України
18:47
/ 6
Москаля просять ввести в штат Іршавської РДА перекладача для її російськомовного очільника (ДОКУМЕНТ)
03:44
/ 12
Феномен Саакашвілі
15:48
/ 10
Клімкін: Угорська освіта залишається, але буде частина предметів українською
14:58
/ 21
Венеційська комісія підтримала "мовну" статтю про освіту нацменшин
07:28
/ 2
"Рука Держдепу". Хто і як "рятував НАБУ"
05:30
/ 15
Клімкін зустрівся з Сійярто і з'ясував, що угорців на Закарпатті вже менше 100 тисяч
04:36
/ 2
Через виявлене в Чопі м'ясо, вражене АЧС, Угорщина заборонила ввезення м'яса з України
18:14
/ 19
Угорщина закликала направити постійну місію ОБСЄ на Закарпаття через "напруженість" в регіоні
13:36
В Іршаві відкриють унікальну виставку старовинного одягу Луганщини "Евакуйована колекція"
06:58
/ 4
Угорський міністр вирішив, що заради НАТО Україна має скасувати закон про освіту
06:10
/ 20
Україна не сприйматиме шантажу Угорщини і не відмовиться від мовної статті закону про освіту - заступник глави МЗС
05:41
/ 1
Україна та Угорщина планують провести зустріч до чи після висновків Венеціанської комісії – Клімкін
02:54
/ 10
Клімкін напередодні візиту на Закарпаття: Україна не визнає ультиматумів в питанні імплементації закону "Про освіту"
20:50
/ 8
На Закарпаття знову навідався високопосадовець країни, що блокує і шантажує Україну
07:49
/ 7
Спікер ВР допустив відтермінування мовного закону в частині навчання нацменшин українською
07:38
/ 2
Екс-міністр закордонних справ України порадив Угорщині дивитися вперед, а не назад
11:27
/ 8
Уряд Угорщини консультується з Шуфричем про проблеми у відносинах з Україною
18:35
/ 13
Віктор Орбан відкрив карти: як наростатиме конфлікт України та Угорщини
13:37
/ 40
Угорські триколори на Закарпатті: прояв сили чи безсилля?
04:56
/ 16
Шантаж триває: Угорщина не може підтримати євроатлантичні зусилля України без скасування закону про освіту – Сійярто
07:36
/ 10
Порошенко сподівається, що Україна отримає макрофінансову допомогу від ЄС з умовою відновлення експорту лісу-кругляка
» Всі новини