Жінка, тіло якої вчора виявили в колодязі на Берегівщині, є сестрою нардепа Брензовича

Йдеться про самогубство

Жінка, тіло якої вчора виявили в колодязі на Берегівщині, є сестрою нардепа Брензовича

Жінка 1972 року народження, тіло якої було виявлено вчора, 15 листопада, близько 15.00, в колодязі обійстя на вулиці Головній в селі Запсонь Берегівського району, є молодшою сестрою народного депутата України, очільника Партії угорців України - КМКС Василя Брензовича.

Про це Закарпаття онлайн ексклюзивно повідомили в правоохоронних органах.

За наразі непідтвердженою офіційно інформацією, йдеться про самогубство.

Маріанна Брензович працювала викладачем кафедри угорської мови та літератури Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ в Берегові.

Як інформує офіційний сайт Верховної Ради України, село Запсонь є офіційним місцем проживання і самого В.Брензовича.

16 листопада 2017р.

Теги: Брензович, самогубство, колодязь, Запсонь

Коментарі

12 2017-11-18 / 13:29:39
Гнати таку владу у три шиї!

555 2017-11-17 / 10:33:45
У родини горе, а люди жорстокі ще і вцьому шукають як би вразити родичів.Загляньте в своє нутро, в свою родину.Але позитивних людей .які висловили співчуття більше і це радує.А злорадників нехай бог простить.

Лоці-бачі 2017-11-16 / 23:41:57
Не смішіть на рахунок мадьрської загрози, з мадярів такі вояки, як з росії цивілізована країна. Наша 128 єдна тото мадярсько-натовськоє стадо розжене, а сім'ї співчуття, людськоє життя саме головне!

петро 2017-11-16 / 19:25:21
Щире співчуття.
Нікого не треба повчати.
Нема ціннішого за людське життя.

Селюк 2017-11-16 / 18:47:15
Бог мітить шельму,це кара Брензовичу за сепаратизм на Закарпатті,який він підтримує і розхитує обстановку.

Місний 2017-11-16 / 17:54:52
Шозшифруйте Володимир абревіатуру "СБУ " .Ну тоді я розшифрую :Служба Безпеки України , не Мадярщини , не мансі як ви виразилися ,а УКРАЇНИ ,з громадянами України ,офіцерами .
І як можуть мадяри під самим кордоном з Українського боку шось поприватизовувати , розуму ни докладу ..прихоплюють Закарпаття як москалі на сході , це як ?!!? Нанесли удар "Градом" по прикордонниках ? Завели моторизовані частини і ударили по 128-й бригаді ? Як? так само ???
Аби шось написати ,страшне і на повірку алогічне .

пенсіонер 2017-11-16 / 17:19:21
Володимир, калап долу. Молодець.

Володимир 2017-11-16 / 16:06:28
Повний бардак в Закарпатті під керівництвом флюгера Москаля.Мадяри охреніли і поприватизовували кілометри кордону.Сбу зайняте копанням тунелів і перекиданням катапультами цигарок через кордон.Індусів цілими аулами за бабки переводять в Европу.В цьому бардаку мадяри -мансі ловлять рибку тобто прихоплюють Закарпаття точно так як москалі на сході.Захожу в магазин перед Чопом там стоїть продавщиця з табличкою Марія Кучер говорить тілько по мадярськи і на руском а по нашому ні бум-бум.Ви думаєте це мадяри ні це мадярони тобто українці змадяризовані за століття мадярської окупації.І це продовжується бо влада в Закарпатті продажна і гнила.

Щурь вася з міжгіря 2017-11-16 / 15:46:30
а хто буде розслідувати ??, адже в реформованій поліції працюють одні бармени і повії, а професіоналів повиганяли, ці бездарі крім як робити селфі нічого невміють ! так краще списати людину наші співчуття рідним і близьким

Семчук 2017-11-16 / 15:14:54
Приношу свої співчуття. Але чому зразу самогубство. Зазвичай до самогубства приводять якісь проблеми або емоційні оозстройства. Не думаю що в депутатській сімї були якісь проблеми.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:27
На Свалявщині та Хустщині долали пожежі в житлових будинках
10:16
На Іршавщині горів магазин змішаних товарів
12:57
В Ужгороді Audi в'їхав в автівки, що стояли "на світлофорі", а в Барвінку вантажівка спровокувала "травматичне" зіткнення з ВАЗом
10:01
За вихідні на Закарпатті горіли будинки, надвірні споруди, авто й котельня автомийки
09:45
На Закарпатті впродовж вихідних шукали зо два десятки туристів з України та Ізраїлю, що заблукали у горах
09:41
У Ясінях на Рахівщині чоловік, намагаючись погасити пожежу у літній кухні, отримав опіки
09:39
На Іршавщині з придорожньої канави витягли труп жінки
21:33
/ 11
Біля Малого Березного мікроавтобус з людьми злетів з дороги вниз на залізничну колію
21:44
Хлопець, якого облили кислотою в Ужгороді, одужує
16:07
/ 1
Школи Ужгорода на тиждень закривають на карантин
09:39
На Рахівщині, катаючись на лижах, заблукали киянин та два одесити
10:33
На Закарпатті впродовж доби горіли 3 житлових будинки та цех із виготовлення дерев'яних палетів
02:46
В обласній інфекційній лікарні в Ужгороді перебуває 18 хворих на кір
09:36
У Рахові згоріла коптильня
03:12
/ 2
Гуртожиток УжНУ оговтується після нічної пожежі
05:42
/ 5
У жахливій ДТП з трьома загиблими в Ужгороді можливо фігурувало ще одне авто
05:13
У Ясінях на Рахівщині горів вхід до зали гральних апаратів
04:40
/ 1
Епіцентром пожежі в гуртожитку УжНУ стала підсобка (ОФІЦІЙНО)
21:53
/ 3
В Ужгороді на "БАМі" горить 4-й гуртожиток УжНУ
16:08
/ 3
На Закарпатті з метою недопущення поширення АЧС продовжать депопуляцію диких кабанів
14:52
/ 1
На Міжгірщині введено карантин через захворювання на кір
14:12
/ 1
У МОЗ з’ясовують, чому померла від кору на Закарпатті дівчинка не була щеплена: кажуть, вакцини були
11:33
На Рахівщині у ставку знайшли тіло 5-річного хлопчика
11:24
На Рахівщині заблукали дві групи туристів із Києва та Запоріжжя
11:21
У Солотвині на Тячівщині на місці пожежі в будинку знайшли тіло власниці
» Всі новини