Жінка, тіло якої вчора виявили в колодязі на Берегівщині, є сестрою нардепа Брензовича

Йдеться про самогубство

Жінка, тіло якої вчора виявили в колодязі на Берегівщині, є сестрою нардепа Брензовича

Жінка 1972 року народження, тіло якої було виявлено вчора, 15 листопада, близько 15.00, в колодязі обійстя на вулиці Головній в селі Запсонь Берегівського району, є молодшою сестрою народного депутата України, очільника Партії угорців України - КМКС Василя Брензовича.

Про це Закарпаття онлайн ексклюзивно повідомили в правоохоронних органах.

За наразі непідтвердженою офіційно інформацією, йдеться про самогубство.

Маріанна Брензович працювала викладачем кафедри угорської мови та літератури Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ в Берегові.

Як інформує офіційний сайт Верховної Ради України, село Запсонь є офіційним місцем проживання і самого В.Брензовича.

16 листопада 2017р.

Теги: Брензович, самогубство, колодязь, Запсонь

Коментарі

12 2017-11-18 / 13:29:39
Гнати таку владу у три шиї!

555 2017-11-17 / 10:33:45
У родини горе, а люди жорстокі ще і вцьому шукають як би вразити родичів.Загляньте в своє нутро, в свою родину.Але позитивних людей .які висловили співчуття більше і це радує.А злорадників нехай бог простить.

Лоці-бачі 2017-11-16 / 23:41:57
Не смішіть на рахунок мадьрської загрози, з мадярів такі вояки, як з росії цивілізована країна. Наша 128 єдна тото мадярсько-натовськоє стадо розжене, а сім'ї співчуття, людськоє життя саме головне!

петро 2017-11-16 / 19:25:21
Щире співчуття.
Нікого не треба повчати.
Нема ціннішого за людське життя.

Селюк 2017-11-16 / 18:47:15
Бог мітить шельму,це кара Брензовичу за сепаратизм на Закарпатті,який він підтримує і розхитує обстановку.

Місний 2017-11-16 / 17:54:52
Шозшифруйте Володимир абревіатуру "СБУ " .Ну тоді я розшифрую :Служба Безпеки України , не Мадярщини , не мансі як ви виразилися ,а УКРАЇНИ ,з громадянами України ,офіцерами .
І як можуть мадяри під самим кордоном з Українського боку шось поприватизовувати , розуму ни докладу ..прихоплюють Закарпаття як москалі на сході , це як ?!!? Нанесли удар "Градом" по прикордонниках ? Завели моторизовані частини і ударили по 128-й бригаді ? Як? так само ???
Аби шось написати ,страшне і на повірку алогічне .

пенсіонер 2017-11-16 / 17:19:21
Володимир, калап долу. Молодець.

Володимир 2017-11-16 / 16:06:28
Повний бардак в Закарпатті під керівництвом флюгера Москаля.Мадяри охреніли і поприватизовували кілометри кордону.Сбу зайняте копанням тунелів і перекиданням катапультами цигарок через кордон.Індусів цілими аулами за бабки переводять в Европу.В цьому бардаку мадяри -мансі ловлять рибку тобто прихоплюють Закарпаття точно так як москалі на сході.Захожу в магазин перед Чопом там стоїть продавщиця з табличкою Марія Кучер говорить тілько по мадярськи і на руском а по нашому ні бум-бум.Ви думаєте це мадяри ні це мадярони тобто українці змадяризовані за століття мадярської окупації.І це продовжується бо влада в Закарпатті продажна і гнила.

Щурь вася з міжгіря 2017-11-16 / 15:46:30
а хто буде розслідувати ??, адже в реформованій поліції працюють одні бармени і повії, а професіоналів повиганяли, ці бездарі крім як робити селфі нічого невміють ! так краще списати людину наші співчуття рідним і близьким

Семчук 2017-11-16 / 15:14:54
Приношу свої співчуття. Але чому зразу самогубство. Зазвичай до самогубства приводять якісь проблеми або емоційні оозстройства. Не думаю що в депутатській сімї були якісь проблеми.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:54
Через підйом рівнів води у річках на Закарпатті заборонили рух транспорту двома автошляхами місцевого значення
15:27
У Виноградові гасили пожежу в садовому будинку
09:49
На Закарпатті впродовж вихідних горіли будинки, коптильня та вивіска аптеки
09:47
У Хусті пожежа понищила "чеський" Mercedes A140
09:43
Негода на Закарпатті підтопила дворогосподарства та валила дерева. Досі без світла – 6 населених пунктів
15:55
У Тячеві авто злетіло в потічок
14:48
Станом на 12.00 на Закарпатті через негоду залишалися знеструмленими 19 населених пунктів та 6 частково
13:50
На Закарпатті відновили рух вантажівок через перевали, ліквідовують результати негоди
20:33
В Ужгороді ліквідували прориви водопроводів, ще на одному відрізку роботи продовжуються
18:45
Унаслідок дощу й танення снігу на Закарпатті розпочалось підвищення рівнів води в річках
16:27
/ 4
На Латірському перевалі зі снігових заметів вантажівки "визволяють" тракторами
20:58
/ 5
Через різке погіршення погодних умов закарпатців просять утриматися від далеких поїздок власним транспортом
17:09
В обласній дитячій лікарні в Мукачеві стверджують, що смерть немовляти не повязана з відключенням електропостачання
12:56
У Великому Березному 7-річний хлопчик отримав опіки, відкривши бідон з окропом. Дитина – у важкому стані
09:21
На Тячівщині та в Мукачеві горіли житлові будинки
16:42
/ 1
На Воловеччині гасили палаючу вантажівку
14:59
/ 1
Сильні дощі з переходом у сніг, хуртовини в горах і посилення вітру прогнозують на вихідні Закарпаттю
10:49
/ 1
Причиною займання у "підсобці" школи в Ужгороді могло стати коротке замикання
15:45
/ 1
На каналізаційно-насосній станції водоканалу в Ужгороді загинув працівник підприємства
09:54
/ 2
На Закарпатті горіли будинок, два гаражі та "Шкода Октавіа"
09:50
На Рахівщині шукали мешканця Дніпра, що заблукав під час проходження туристичного маршруту
09:42
У Монастирці на Хустщині двоє людей отруїлися чадним газом
09:40
На Іршавщині внаслідок пожежі в літній кухні власниця отримала опіки
16:38
На Іршавщині в літній кухні вчаділо літнє подружжя
16:01
Упродовж дня на Закарпатті рятувальники чотири рази виїздили на місця падіння дерев
» Всі новини