Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом "хуліганства" зі зняттям угорського прапора в Берегові

Поліція встановлює особи всіх учасників ходи.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом "хуліганства" зі зняттям угорського прапора в Берегові

Берегівський відділ поліції Головного управління національної поліції в Закарпатській області відкрив кримінальне провадження за фактом хуліганських дій учасників ходи в Берегові 12 листопада. Провадження відкрите за ст. 296 Кримінального кодексу «Хуліганство» (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом).

"Зараз поліція встановлює всіх осіб, що брали участь у провокації, тривають слідчі дії", - йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, що минулої неділі "свободівці" влаштували в м.Берегово ходу, під час якої зняли прапор Угорщини з будівлі міської ради, а затим і з будівель сільських рад с.Яноші та с.Гать Берегівського району, де компактно проживає угорська громада. 

14 листопада 2017р.

Теги: хода, прапор

Коментарі

Вуву 2017-11-15 / 21:23:30
Якщо хуни закриють контрабандні потоки ... То тоді жилкіну в кінці місяця доведеться приходити до начальства з диркою в жопі.

Жилкіну 2017-11-15 / 21:04:36
Ліпше аби ти приватизував одиночну камеру.

Я - Жилін 2017-11-15 / 20:57:59
не боюся нікого, бо приватизував посаду начальника.

ЖилкіНУ 2017-11-15 / 09:10:34
А ти небойішся ... Що тебе в один день тебе просто знімуть і замінять на іншого прокурора і в такий спосіб "поховають" конфліктну справу ... Зробивши з тебе "козла відбувайла" ???
Хто повинен бути винен ... Чи не так ?

Вуву 2017-11-15 / 09:03:34
А якщо серйозно ... То не треба було б зривати той чужинський прапор ... А треба було не допустити його вивішування ... На пачатку.
Тепер цієйі проблеми ... (Яка по свойій суті зовсім не проблема) ... Просто не було б.
За стільки років часу ... те що фактично кваліфікується як акт державнойі зради ... Населенням міста почало сприйматись як акт добройі волі і дружніх міждержавних стосунків .
Звичайно що кожен має свойі бачення цього конфлікту і свойі внутрішні переконання . і сам по собі конфлікт не вичеопався ... Пртйдеться сідати за "круглий стіл" і приймати "конкретні рішення" ... Де ОДНОЗНАЧНО БУДУТЬ... Різні "підкилимні справи" .

Вуву 2017-11-15 / 08:51:02
ЙОнчі ... Тиго будь ... В береговоМУ засідає переходноє правітєльство .
А ЖИЛкіну всерівно який прапор висить ...главноє што він у кріслі сидить.

Вуву 2017-11-15 / 08:42:21
Це того прокурора який помагає дерибанити землі в центрі Ужгорода ?
Ну ну ? Маскаль йому в поміч ! :-\

Йончі в куфайці 2017-11-14 / 23:33:57
Якщо на верховній раді чи адміністрації президента повісити цей мадярський прапор, то чим це назвемо? Отож, панове. Це не просто напис мадярською мовою. Це державний прапор іншої країни на будівлі державного органу України. Це неправильно. Чий прапор, того і влада. Чи хіба не так? Можуть бути мадярські прапори на їхніх національних будинках, які не є державними органами України

Жилкіну 2017-11-14 / 20:47:42
Ви не боїтеся, якщо слідство довго буде тривати і правоохоронці не встановлять винних то угорці закриють контрабандні потоки на території Берегівського району. З чим будете тоді до керівництва приходити в кінці кожного місяця?

Оксана 2017-11-14 / 20:30:17
А чому поліція не відкрила кримінальне провадження за фактом сепаратизму, що підтверджується вивішенням прапора чужої держави на Державній Українській установі?

Абдулла 2017-11-14 / 20:14:48
Ну тоді чого дивуются що Угорщина блокує всі прагення України до НАТО та ЄС?Щось дивно вийшло із Угорщино та з Польшею що в один момент розсварилися

Жилкін 2017-11-14 / 20:05:39
За процесуального керівництва прокуратури - слідство триває.

ВОЛОДИМИР 2017-11-14 / 20:00:29
Це державна установа,а тому там повинна бути символіка України,а не окремих нац.меншин! Браво,правильно зробили,що зняли,а судити потрібно того,хто повісив прапор чужої держави на держ.установу України!!!

Немадяр 2017-11-14 / 18:27:09
А щото ОДА так нагнітає ситуацію навколо цієї реально дрібної теми?... Зняли, без наруги... Показали Угорщині, що вона перегнула палицю по відношенні до України, дескридитуючи нашу державу та втручаючись у внутрішні справи України.
А пан Москаль у цій ситуації поводить себе не як представник Києва, а радше - як представник Будапешта...
Що взагалі твориться?!

Правда 2017-11-14 / 18:19:03
Багато років живемо пліч опліч з мадярами тільки тепер намалювалась проблема в прапорі і говорять це зрада а може зрада погані дороги. Погана медицина. Продажні чинознаки а також кажуть нам мішають евробляхи а евро кредити не мішають вам щоб Ви удавилися тими евродоларами

цензор 2017-11-14 / 17:36:30
Прапор висить на підставі рішення органу місцевого самоврядування з 2006 року. Якщо він нікому не заважав весь цей час , то кому потрібна ця безглузда клоунада? Ніхто і ніколи не боровся проти українського в Берегові. Чи готова ця чорнота взяти відповідальність за провокацію, адже це не є актом боротьби за Україну та її інтереси ,так підло прийшли у вихіднийй і зірвали прапор. Може хось ще пишаеться цим?

ферко 2017-11-14 / 17:25:32
Та в Берегові майже усі чиновники на мадярській зарплаті раз борються проти української символіки.

кадри знають все 2017-11-14 / 16:47:59
за керівництва прокуратурою Берегівського району паном Жилкіним, на приміщенні цієї прокуратури, окрім надпису угорською мовою, ще повісять прапор Єрусалимський.

Ужгородець 2017-11-14 / 16:35:25
А за запугування населения Ужгорода,маршем у балаклавах з факелами та криками?

читач 2017-11-14 / 14:13:04
Хуліганство,це коли я піду до сусіда і повішу у нього прапор на паркані,а вішати посадовій особі прапор чужої країни на державній установі класифікується як зрада України!То проти кого має бути відкрито кримінальне впровадження?Чи в Закарпатті взагалі ігноруються закони?

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком