У Хусті для безстрокової акції протесту на площі перед РДА встановили намет (ФОТО)

У Хусті вперше в історії для безстрокової акції протесту на площі перед Хустською РДА встановлено намет.

У Хусті для безстрокової акції протесту на площі перед РДА встановили намет (ФОТО)

Про це інформує громадський активіст Віталій Грегор.

Вимога протестувальників - звільнити керівництво правоохоронців Хустщини, які покривають злочинців у владних кріслах.

"Доєднуйтесь, якщо ви також проти свавілля, кругової поруки, корупції і вам небайдуже майбутнє своїх же дітей", - закликають учасники акції.

До мітингу доєднались небайдужі представники сіл Драгово, Березово, Кошелево, Липча, Олександрівка, Золотарьово, Бороняво, Сокирниця. Кажуть, що готові стояти доти, поки їх не почують.

На місці протесту влаштовано чергування та патрулювання для запобігання провокацій.

Від завтра і щодня о 12:00 там же відбуватиметься народне Віче. Вимога - звільнити керівників поліції В.Щадея та прокуратури С.Зовдуна.

09 листопада 2017р.

Теги: протест, Хуст, намет

Коментарі

Патріот 2017-11-10 / 20:39:08
Ну що,чмошники, не підтримала вас громада?)))
Чи пахан перестав башляти і тому тихенько зібрали намет?)))

Рошко іванові 2017-11-10 / 07:46:18
Сначала упєме водки , а вже потому начнемо уявляти про тоту людину . можна канєшно і на трезву голову , но вот після 100гр , уявленія приходять якось май скорше. Да , а єслі 200гр іше май скорше . А вот єслі ящик водки та тоді нашто напрягатися з тотими уявлєніями , кому оно нада . лучше сразу розслабитись.

Рошко iван 2017-11-09 / 22:27:07
Ви знаэте я тепер розумiю який я щасливий.менi дав бох розум,власну думку,i щире серце,справжнього украiнця!!! Читаючи ваші коментарі мені вас дуже шкода.що треба зробити для того щоб у вас прокинулась віра в нашу землю і наших людей? Бо жити без віри це існувати а я нехочу щоб хтось з українців існував бо всі українці заслуговують жити,любити,і вірити. І перш чим писати про людину відправили водки, купили за гроші, треба хоч уяву мати про людину.

Бороняво 2017-11-09 / 21:53:11
Завтра будеме шини палити, хочеме прокурора з ментом до стовпів приязувати, а пак у мусорні баки люстровати. Доста було з людей гроші дерти. І най Кайло бульш никого за фіна собі не просит, буде хуже.

гопкомпания 2017-11-09 / 21:47:16
есе жолнір наркоманчік організував оплату и дрова бо з тячева ун точно летит татакся хоть недалеку хусті опинит дего цімбори тячюські наркомани обхсник шіман ціль та начальниквиконавець візічканіч тарас та будутнютхати усе вмісті із сімиалкашамі.

Катя 2017-11-09 / 21:40:30
І Савицького тоже треба гнати поганов мітлов..

Рошко iван 2017-11-09 / 21:37:24
Бобинич? Есе тот що я думаю???прокурор???

Бобинич 2017-11-09 / 20:42:16
Уже прокурор їм 2 рази відправляв туда по ящику водки і піцу, мерзнут. Ще і дівок просили, но то уже нац начальник міліції організовує.

Вуву 2017-11-09 / 19:31:35
Якщо у вас одна ціль ..
Одна мета ... І всі прагнете йійі досягнути ... То мусить бути єдність.
Бо інакше то все може лишитись на "майдані" ... Благими намірами .(про це треба памятати і не робити дурниць).

Павликаня завклуба Липчі звізда ютуба 2017-11-09 / 18:59:24
Завтра йду Геляни помагати мітингувати. І свого турка тоже возьму. Бо скоро новий рік і треба щось пуд ялинку покласти.

Іван Данилич 2017-11-09 / 18:45:05
Я Володю знаю колим іще був начальнико поста копаня вобще нормальний мужик узяв одня лиш 5-косарю зелених вобще нормальний і зам наркоман тай уся казка

Липча 2017-11-09 / 18:35:39
Геляня липчанська переворот хоче зробити. Тоту Гиляню копнути в гузицю щоб аж на Марс полетіла. Ганьбить нам усю Липчу неборята. Робити нич не хоче лиш по мітингах ходить та людям очі мозолить. Дайте там Гиляні віник та най мете центр Хуста!

Петро 2017-11-09 / 18:13:25
Та причому тут поліція . Поліція і так без фінансування забезпечує безпеку наших домівок.
Тут тільки прокурора дійсно поміняти бо своїм кришуванням та тупістю і не профісіалізмом вже всім гібрид. Все міжгіря до тепер платить.

Хуст 2017-11-09 / 15:37:37
А керівників поліції і прокуратури призначає РДА? Не там намет активісти поставили, їм би в Київ. Або хоча би ближче до прокуратури й поліції - під Замкову гору.

вуву 2017-11-09 / 14:40:33
Но ... Та ко типирьки знає ... Ош як оно може повернутися ... Бо і "карпатська січ" ... замість маршу може тоже палатки поставить у маскаля під вікнами ... ай остальні хто воював ... І молодь ... і просто небайдужі прийдуть підтримати ...
Тоді ігена точно приберуть ... Штоби сняти напряженіє в області.

Міжіря 2017-11-09 / 12:19:03
Зовдун ще у Міжірському районі робив прокурором при Пшонці і Януковичу, щи у нас у районі обклав данню усій бізнес і лісників, а в Хусті став прокурором бо заплатив вілікі гроші. Женіт го першого злодія.

Щурь вася з міжгіря 2017-11-09 / 12:04:35
молодці жителі Хуста що вийшли на акцію протеста а то вже ці поліціянти задовбали в Міжгірському районі вони теж кришують гральний бізнес коли виявили активісти в Міжгірю гральні автомати і викликали поліцію то на цьому все і закінчилось тому що ця мусарня бере гроші хто знає дальнійшу долю того що трапилось в Сел Міжгіря ??

Коля 2017-11-09 / 11:54:57
Не дай Бог оби ці протести виросли у шось більше. Я бим радив просто всім жити спокійно, а не заніматися ху*ньов. Роботи дома не маєте?? Якщо не маєте, та у Чехію газуйте, там робіт, як більшість працьовитих людей, та стройте, вкладайте у город, а не провокаціями і «відстоюванням» своїх прав занімайтеся. Якщо вас проплатили - суки продажні, і горітимете в аду за провокації; але якщо дійсно хочете відстояти певні свої права і ви всі хуські там, які реально небайдужі до міста - то як істинний хустянин, прошу вас - ОСТОРОЖНО, без рєзких двіженій, оби не нарушати спокій в нашому славному місті. Подумайте 7 раз перед тим, як шось 1 раз «відрізати»

Акційні де ви були раніше 2017-11-09 / 10:26:55
Сергій Зовдун був лише 14-м претендентом у списку на Хустську місцеву прокуратуру прокурор Хустського району за підсумком двох етапів конкурсу – після тестування на знання законодавства (професійний тест), та за результатами тестування на загальні здібності.
А після співбесіди з генпрокурором став 1 першим.
майте совість чоловіку треба гроші відробити

Ріспект 2017-11-09 / 09:31:31
і уважуха !!! Здоров'я вам і удачі...

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки