У Хусті для безстрокової акції протесту на площі перед РДА встановили намет (ФОТО)

У Хусті вперше в історії для безстрокової акції протесту на площі перед Хустською РДА встановлено намет.

У Хусті для безстрокової акції протесту на площі перед РДА встановили намет (ФОТО)

Про це інформує громадський активіст Віталій Грегор.

Вимога протестувальників - звільнити керівництво правоохоронців Хустщини, які покривають злочинців у владних кріслах.

"Доєднуйтесь, якщо ви також проти свавілля, кругової поруки, корупції і вам небайдуже майбутнє своїх же дітей", - закликають учасники акції.

До мітингу доєднались небайдужі представники сіл Драгово, Березово, Кошелево, Липча, Олександрівка, Золотарьово, Бороняво, Сокирниця. Кажуть, що готові стояти доти, поки їх не почують.

На місці протесту влаштовано чергування та патрулювання для запобігання провокацій.

Від завтра і щодня о 12:00 там же відбуватиметься народне Віче. Вимога - звільнити керівників поліції В.Щадея та прокуратури С.Зовдуна.

09 листопада 2017р.

Теги: протест, Хуст, намет

Коментарі

Патріот 2017-11-10 / 20:39:08
Ну що,чмошники, не підтримала вас громада?)))
Чи пахан перестав башляти і тому тихенько зібрали намет?)))

Рошко іванові 2017-11-10 / 07:46:18
Сначала упєме водки , а вже потому начнемо уявляти про тоту людину . можна канєшно і на трезву голову , но вот після 100гр , уявленія приходять якось май скорше. Да , а єслі 200гр іше май скорше . А вот єслі ящик водки та тоді нашто напрягатися з тотими уявлєніями , кому оно нада . лучше сразу розслабитись.

Рошко iван 2017-11-09 / 22:27:07
Ви знаэте я тепер розумiю який я щасливий.менi дав бох розум,власну думку,i щире серце,справжнього украiнця!!! Читаючи ваші коментарі мені вас дуже шкода.що треба зробити для того щоб у вас прокинулась віра в нашу землю і наших людей? Бо жити без віри це існувати а я нехочу щоб хтось з українців існував бо всі українці заслуговують жити,любити,і вірити. І перш чим писати про людину відправили водки, купили за гроші, треба хоч уяву мати про людину.

Бороняво 2017-11-09 / 21:53:11
Завтра будеме шини палити, хочеме прокурора з ментом до стовпів приязувати, а пак у мусорні баки люстровати. Доста було з людей гроші дерти. І най Кайло бульш никого за фіна собі не просит, буде хуже.

гопкомпания 2017-11-09 / 21:47:16
есе жолнір наркоманчік організував оплату и дрова бо з тячева ун точно летит татакся хоть недалеку хусті опинит дего цімбори тячюські наркомани обхсник шіман ціль та начальниквиконавець візічканіч тарас та будутнютхати усе вмісті із сімиалкашамі.

Катя 2017-11-09 / 21:40:30
І Савицького тоже треба гнати поганов мітлов..

Рошко iван 2017-11-09 / 21:37:24
Бобинич? Есе тот що я думаю???прокурор???

Бобинич 2017-11-09 / 20:42:16
Уже прокурор їм 2 рази відправляв туда по ящику водки і піцу, мерзнут. Ще і дівок просили, но то уже нац начальник міліції організовує.

Вуву 2017-11-09 / 19:31:35
Якщо у вас одна ціль ..
Одна мета ... І всі прагнете йійі досягнути ... То мусить бути єдність.
Бо інакше то все може лишитись на "майдані" ... Благими намірами .(про це треба памятати і не робити дурниць).

Павликаня завклуба Липчі звізда ютуба 2017-11-09 / 18:59:24
Завтра йду Геляни помагати мітингувати. І свого турка тоже возьму. Бо скоро новий рік і треба щось пуд ялинку покласти.

Іван Данилич 2017-11-09 / 18:45:05
Я Володю знаю колим іще був начальнико поста копаня вобще нормальний мужик узяв одня лиш 5-косарю зелених вобще нормальний і зам наркоман тай уся казка

Липча 2017-11-09 / 18:35:39
Геляня липчанська переворот хоче зробити. Тоту Гиляню копнути в гузицю щоб аж на Марс полетіла. Ганьбить нам усю Липчу неборята. Робити нич не хоче лиш по мітингах ходить та людям очі мозолить. Дайте там Гиляні віник та най мете центр Хуста!

Петро 2017-11-09 / 18:13:25
Та причому тут поліція . Поліція і так без фінансування забезпечує безпеку наших домівок.
Тут тільки прокурора дійсно поміняти бо своїм кришуванням та тупістю і не профісіалізмом вже всім гібрид. Все міжгіря до тепер платить.

Хуст 2017-11-09 / 15:37:37
А керівників поліції і прокуратури призначає РДА? Не там намет активісти поставили, їм би в Київ. Або хоча би ближче до прокуратури й поліції - під Замкову гору.

вуву 2017-11-09 / 14:40:33
Но ... Та ко типирьки знає ... Ош як оно може повернутися ... Бо і "карпатська січ" ... замість маршу може тоже палатки поставить у маскаля під вікнами ... ай остальні хто воював ... І молодь ... і просто небайдужі прийдуть підтримати ...
Тоді ігена точно приберуть ... Штоби сняти напряженіє в області.

Міжіря 2017-11-09 / 12:19:03
Зовдун ще у Міжірському районі робив прокурором при Пшонці і Януковичу, щи у нас у районі обклав данню усій бізнес і лісників, а в Хусті став прокурором бо заплатив вілікі гроші. Женіт го першого злодія.

Щурь вася з міжгіря 2017-11-09 / 12:04:35
молодці жителі Хуста що вийшли на акцію протеста а то вже ці поліціянти задовбали в Міжгірському районі вони теж кришують гральний бізнес коли виявили активісти в Міжгірю гральні автомати і викликали поліцію то на цьому все і закінчилось тому що ця мусарня бере гроші хто знає дальнійшу долю того що трапилось в Сел Міжгіря ??

Коля 2017-11-09 / 11:54:57
Не дай Бог оби ці протести виросли у шось більше. Я бим радив просто всім жити спокійно, а не заніматися ху*ньов. Роботи дома не маєте?? Якщо не маєте, та у Чехію газуйте, там робіт, як більшість працьовитих людей, та стройте, вкладайте у город, а не провокаціями і «відстоюванням» своїх прав занімайтеся. Якщо вас проплатили - суки продажні, і горітимете в аду за провокації; але якщо дійсно хочете відстояти певні свої права і ви всі хуські там, які реально небайдужі до міста - то як істинний хустянин, прошу вас - ОСТОРОЖНО, без рєзких двіженій, оби не нарушати спокій в нашому славному місті. Подумайте 7 раз перед тим, як шось 1 раз «відрізати»

Акційні де ви були раніше 2017-11-09 / 10:26:55
Сергій Зовдун був лише 14-м претендентом у списку на Хустську місцеву прокуратуру прокурор Хустського району за підсумком двох етапів конкурсу – після тестування на знання законодавства (професійний тест), та за результатами тестування на загальні здібності.
А після співбесіди з генпрокурором став 1 першим.
майте совість чоловіку треба гроші відробити

Ріспект 2017-11-09 / 09:31:31
і уважуха !!! Здоров'я вам і удачі...

НОВИНИ: Політика

11:47
/ 23
Ключовими учасниками організації "імпічменту Порошенка" на Закарпатті стали "орли Авакова" і "псевдоактивісти" Москаля
13:47
/ 6
До підпалу офісу угорської організації в Ужгороді можуть бути причетні польські радикали з ультраправої "Фаланги"
04:04
Будапешт через організації закарпатських угорців затягує імплементацію рішень Венеційської комісії - Гриневич
03:27
/ 6
Міністр Гриневич звинуватила голову МЗС Угорщини Сійярто в брехні
02:39
/ 24
У Тячеві голові РДА жбурнули назад кошик квітів, принесений ним "для піару" до пам'ятника Героям Небесної Сотні
01:13
/ 14
В Ужгороді планують встановити ще один провокаційний символ угорської імперськості
04:27
/ 15
Україна не може повністю задовольнити позиції угорської нацменшини у мовному питанні – МЗС
21:36
/ 1
На Закарпатті через АЧС відстріляно сотню диких свиней, у семи випадках вірус підтвердився
23:38
В Ужгороді відбулося громадське вшанування полеглих під час виходу із Дебальцевого
12:43
/ 10
Усім зацікавленим сторонам представили "Дорожню карту імплементації мовної статті закону "Про освіту", Угорщина бреше і маніпулює – МОН
21:05
/ 9
Від шантажу до інсинуацій: Глава МЗС Угорщини звинуватив Україну в "міжнародній кампанії брехні проти Угорщини та закарпатських угорців"
07:39
/ 7
Клімкін: угорці мабуть плутають угорську мову з російською
07:06
/ 4
Кабмін вніс до ВР законопроект про зміни до закону про освіту
23:04
/ 12
Спробу підпалу офісу угорської організації в Ужгороді здійснили пропутінські праворадикали однієї з країн ЄС – Москаль
17:48
/ 38
Низка організацій звернулися до президента щодо звільнення голови Закарпатської ОДА через його антиукраїнську діяльність
15:25
/ 9
Уряд України відреагував на "хамство і маніпуляції" з Угорщини та схвалив зміни до мовної норми
14:53
/ 11
Заступник голови Закарпатської ОДА Москаля уникнув люстрації, бо "немає запису в трудовій" – "Схеми"
14:21
/ 11
Представники угорської громади Закарпаття відмовилися від консультацій з Міносвіти України
05:36
/ 2
Екс-в.о. начальника Закарпатської митниці і екс-помічник нардепа Горвата Крутяк має $130 тис, "подарованих дідусем", і їздить на Infinity "від мами"
18:01
/ 26
Угорщина під приводом "захисту закарпатських угорців" обіцяє продовжити шантажувати Україну
16:56
/ 9
Ужгородом пройде Марш слави Героїв Карпатської України
06:45
/ 11
Благодійний фонд радника Авакова отримав від Закарпатської митниці конфіскату на 1,5 мільйона
20:02
Закарпатці ініціюють всеукраїнське відзначення подвигу героїв Карпатської України