У школі в Соломонові на Ужгородщині працівники СБУ вилучили прапор, герб та гімн Угорщини

У КМКСі хочуть скаржитися до правоохоронних органів

У школі в Соломонові на Ужгородщині працівники СБУ вилучили прапор, герб та гімн Угорщини

Люди, які представилися співробітниками СБУ зняли зі шкільної будівлі угорські символи, передає Главком.

За словами голови місцевої організації КМКС Каталін Палко, вчора з угорськомовної ЗОШ І-ІІ ст. у селі Соломоново Ужгородського району невідомі зняли всі угорські символи – а саме прапор, у фойє – герб та гімн Угорщини. Про це повідомляє видання karpataljalap.net.

Видання також звернулося за коментарем до директора школи Нори Лешко-Ковач. Вона сказала, що її ввечері чекали троє людей, які представилися співробітниками Служби безпеки України. Раніше вони вже навідувалися до навчального закладу. Нібито під приводом розслідування щодо «розповсюдження сепаратистських ідей» деякими педагогами.

А далі вилучили з будівлі прапор Угорщини, текст гімну Угорщини та зображення герба. Нібито через порушення українського законодавства.

Наразі про інцидент стало відомо в центральному офісі КМКС. Зокрема голова Ужгородської районної організації Лівія Балог каже, що законами України передбачено використання у громадських місцях символів національних меншин. Відповідно в організації планують подати скаргу на дії невідомих осіб до правоохоронних органів.

Що суттєво, як можна побачити на фото, на фасаді школи висів навіть не державний прапор Угорщини, а неузаконений в цій країні так званий "неофіційний державний прапор"– з гербом, який, насправді, є прапором Угорської імперії до 1918 року і прапор Угорського королівства при регенті Міклоші Горті та фашисті Ференцові Салаші.

05 жовтня 2017р.

Теги: символ, Угорщина, Соломоново

Коментарі

Патріоту 2017-10-09 / 17:55:45
Так як ми були патріоти недороблені ,то ми вирішили змінити ситуацію і виправляємо свойі помилки. Вуву.

Гість 2017-10-08 / 00:32:50
Це навіть не угорський прапор, а символ мертвої імперії, яка століттями гнобила наших предків. Ще менш, ніж 100 років тому в угорські поліцаї в буквальному розумінні били наших прадідів по хребту, коли чули від них рідну мову. Як такий прапор може висіти на школі?

Вуву 2017-10-05 / 21:03:55
А тих паспортів ... Що хуни пороздавали ... мало ?
А тих памятників і меморіальних дошок ... Мало ?
А прапорів що понавішувли ... З гербами та гімнами ... Мало ?
Правда автономія в них зівалась ...
Але вони і решта всяких там "не мадярів" судячи з усього ... на тому не заспокояться.

патріот 2017-10-05 / 19:11:36
Яка різниця, який прапор. Будьте людьми. Бо усі стали за рік патріоти недороблені, дотепер незаважало нічого.

патріот 2017-10-05 / 19:08:30
Наш президент говорить у інших країнах на англійській мові. Це правильно.

Forty 2017-10-05 / 18:44:37
Повністю підтримую СБУ , угорським прапорам ,особливо таким не місце на українських школах

Не мадяр 2017-10-05 / 14:48:54
Чому не раніше? Чому така невпененість збоку СБУ? Вважаю рішучише потрібно діяти якшо порушення законодавтсва України. Гута би вас забила )))

*** 2017-10-05 / 14:18:59
А якщо в Києві висять прапори ЄС або США, якщо законопроекти в ВР подаються спочатку на англ мові? То що, повна капітуляція чи СБУ винне?

Бердянець 2017-10-05 / 14:05:28


Коментар видалено. Адмін


Простий 2017-10-05 / 12:43:04
СБУ зробили все правильно, адже в українських школах де вивчають українську мову не повинно бути других прапорів крім українського, і угорський прапор немає ніякого значення до наших шкіл , до того ж такий прапор не повинен висіти на українських школах

Закарпатець 2017-10-05 / 12:34:55
На державних установах, а тим більше школах, повинна бути виключно державна, тобто, українська символіка! Кому це не подобається "чемодан-вокзал- Будапешт!"

Закарпатець 2017-10-05 / 12:32:06
На державних установах, а тим більше школах, повинна бути виключно державна, тобто, українська символіка! Кому це не подобається "чемодан-вокзал- Будапешт!"

Пересічний 2017-10-05 / 12:29:20
Це чергова провокація самих мадярів! Самі зірвали, самі розпіарили, а потім казатимуть, що їх "ущимляють"!

Пересічний 2017-10-05 / 12:26:45
Це чергова провокація самих мадярів! Самі зірвали, самі розпіарили, а потім казатимуть, що їх "ущимляють"!

Срібний 2017-10-05 / 11:54:54
До речі по поводу Деяка він СБУШНА особа і вчора в пяному угарі залетів на поліцейських. При собі мав холодну зброю.Шановний пан ГелеТей і його пасинок брат сонця Головка досить вирощувати під егідою Патриотів України таку мраз Яка вчора зробила погром і нанесла тілесні пошкодження громадянам України мешканцям міста Ужгорода вся відповідальність за їх діяння лягне на ваші плечі. І потім не дивуйтесь чуму брат сонця підорлик ,а у декого за вагітнети не получаєця.

west 2017-10-05 / 11:44:54
Всё правильно сделали. На государственных учреждениях ни должно быть никаких других флагов, кроме государственного.

Вуву 2017-10-05 / 11:35:08
Хто невірить ... ( Можете самі переконатись) ... Подивіться на яких машинах йіздять начальник виноградівського СБУ ...берегівського і обласного в. Ужгороді ?
І все буде ясно ... "Як божий день".

Українець 2017-10-05 / 11:29:51
Де сперматозоїди Марчищак і Деяк? Не залучили Данацка і решти виблядків.Рекомендую перевірити офіційні бланки та кутові штампи, гербові печатки сільських рад і о хуїїете від побаченого. Вони на угоський мові.

Вуву 2017-10-05 / 11:04:14
СБУ ... служба безпеки уголовників (в буквальному розумінні).

Вуву 2017-10-05 / 11:01:55
До слова ...до 2014 в донецькій і луганській об.(яку очолював маскаль) ... До СБУ ... теж не було ніяких питань.

НОВИНИ: Політика

03:27
/ 12
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій вбачає на Закарпатті ознаки "м'якого сепаратизму"
06:35
/ 3
МЗС України відповіло Угорщині: не варто вільно тлумачити висновки "Венеційки"
06:26
/ 3
Угорщина після рішення Венеційської комісії оголосила три умови для підтримки України
18:47
/ 6
Москаля просять ввести в штат Іршавської РДА перекладача для її російськомовного очільника (ДОКУМЕНТ)
03:44
/ 13
Феномен Саакашвілі
15:48
/ 10
Клімкін: Угорська освіта залишається, але буде частина предметів українською
14:58
/ 21
Венеційська комісія підтримала "мовну" статтю про освіту нацменшин
07:28
/ 2
"Рука Держдепу". Хто і як "рятував НАБУ"
05:30
/ 15
Клімкін зустрівся з Сійярто і з'ясував, що угорців на Закарпатті вже менше 100 тисяч
04:36
/ 2
Через виявлене в Чопі м'ясо, вражене АЧС, Угорщина заборонила ввезення м'яса з України
18:14
/ 19
Угорщина закликала направити постійну місію ОБСЄ на Закарпаття через "напруженість" в регіоні
13:36
В Іршаві відкриють унікальну виставку старовинного одягу Луганщини "Евакуйована колекція"
06:58
/ 4
Угорський міністр вирішив, що заради НАТО Україна має скасувати закон про освіту
17:03
/ 20
Закарпатський "відродженець" Ланьо хоче зняти Соболєва з голови антикорупційного комітету (ДОКУМЕНТ)
06:10
/ 20
Україна не сприйматиме шантажу Угорщини і не відмовиться від мовної статті закону про освіту - заступник глави МЗС
05:41
/ 1
Україна та Угорщина планують провести зустріч до чи після висновків Венеціанської комісії – Клімкін
02:54
/ 10
Клімкін напередодні візиту на Закарпаття: Україна не визнає ультиматумів в питанні імплементації закону "Про освіту"
20:50
/ 8
На Закарпаття знову навідався високопосадовець країни, що блокує і шантажує Україну
07:49
/ 7
Спікер ВР допустив відтермінування мовного закону в частині навчання нацменшин українською
07:38
/ 2
Екс-міністр закордонних справ України порадив Угорщині дивитися вперед, а не назад
11:27
/ 8
Уряд Угорщини консультується з Шуфричем про проблеми у відносинах з Україною
18:35
/ 13
Віктор Орбан відкрив карти: як наростатиме конфлікт України та Угорщини
13:37
/ 40
Угорські триколори на Закарпатті: прояв сили чи безсилля?
04:56
/ 16
Шантаж триває: Угорщина не може підтримати євроатлантичні зусилля України без скасування закону про освіту – Сійярто
07:36
/ 10
Порошенко сподівається, що Україна отримає макрофінансову допомогу від ЄС з умовою відновлення експорту лісу-кругляка