У школі в Соломонові на Ужгородщині працівники СБУ вилучили прапор, герб та гімн Угорщини

У КМКСі хочуть скаржитися до правоохоронних органів

У школі в Соломонові на Ужгородщині працівники СБУ вилучили прапор, герб та гімн Угорщини

Люди, які представилися співробітниками СБУ зняли зі шкільної будівлі угорські символи, передає Главком.

За словами голови місцевої організації КМКС Каталін Палко, вчора з угорськомовної ЗОШ І-ІІ ст. у селі Соломоново Ужгородського району невідомі зняли всі угорські символи – а саме прапор, у фойє – герб та гімн Угорщини. Про це повідомляє видання karpataljalap.net.

Видання також звернулося за коментарем до директора школи Нори Лешко-Ковач. Вона сказала, що її ввечері чекали троє людей, які представилися співробітниками Служби безпеки України. Раніше вони вже навідувалися до навчального закладу. Нібито під приводом розслідування щодо «розповсюдження сепаратистських ідей» деякими педагогами.

А далі вилучили з будівлі прапор Угорщини, текст гімну Угорщини та зображення герба. Нібито через порушення українського законодавства.

Наразі про інцидент стало відомо в центральному офісі КМКС. Зокрема голова Ужгородської районної організації Лівія Балог каже, що законами України передбачено використання у громадських місцях символів національних меншин. Відповідно в організації планують подати скаргу на дії невідомих осіб до правоохоронних органів.

Що суттєво, як можна побачити на фото, на фасаді школи висів навіть не державний прапор Угорщини, а неузаконений в цій країні так званий "неофіційний державний прапор"– з гербом, який, насправді, є прапором Угорської імперії до 1918 року і прапор Угорського королівства при регенті Міклоші Горті та фашисті Ференцові Салаші.

05 жовтня 2017р.

Теги: символ, Угорщина, Соломоново

Коментарі

Патріоту 2017-10-09 / 17:55:45
Так як ми були патріоти недороблені ,то ми вирішили змінити ситуацію і виправляємо свойі помилки. Вуву.

Гість 2017-10-08 / 00:32:50
Це навіть не угорський прапор, а символ мертвої імперії, яка століттями гнобила наших предків. Ще менш, ніж 100 років тому в угорські поліцаї в буквальному розумінні били наших прадідів по хребту, коли чули від них рідну мову. Як такий прапор може висіти на школі?

Вуву 2017-10-05 / 21:03:55
А тих паспортів ... Що хуни пороздавали ... мало ?
А тих памятників і меморіальних дошок ... Мало ?
А прапорів що понавішувли ... З гербами та гімнами ... Мало ?
Правда автономія в них зівалась ...
Але вони і решта всяких там "не мадярів" судячи з усього ... на тому не заспокояться.

патріот 2017-10-05 / 19:11:36
Яка різниця, який прапор. Будьте людьми. Бо усі стали за рік патріоти недороблені, дотепер незаважало нічого.

патріот 2017-10-05 / 19:08:30
Наш президент говорить у інших країнах на англійській мові. Це правильно.

Forty 2017-10-05 / 18:44:37
Повністю підтримую СБУ , угорським прапорам ,особливо таким не місце на українських школах

Не мадяр 2017-10-05 / 14:48:54
Чому не раніше? Чому така невпененість збоку СБУ? Вважаю рішучише потрібно діяти якшо порушення законодавтсва України. Гута би вас забила )))

*** 2017-10-05 / 14:18:59
А якщо в Києві висять прапори ЄС або США, якщо законопроекти в ВР подаються спочатку на англ мові? То що, повна капітуляція чи СБУ винне?

Бердянець 2017-10-05 / 14:05:28


Коментар видалено. Адмін


Простий 2017-10-05 / 12:43:04
СБУ зробили все правильно, адже в українських школах де вивчають українську мову не повинно бути других прапорів крім українського, і угорський прапор немає ніякого значення до наших шкіл , до того ж такий прапор не повинен висіти на українських школах

Закарпатець 2017-10-05 / 12:34:55
На державних установах, а тим більше школах, повинна бути виключно державна, тобто, українська символіка! Кому це не подобається "чемодан-вокзал- Будапешт!"

Закарпатець 2017-10-05 / 12:32:06
На державних установах, а тим більше школах, повинна бути виключно державна, тобто, українська символіка! Кому це не подобається "чемодан-вокзал- Будапешт!"

Пересічний 2017-10-05 / 12:29:20
Це чергова провокація самих мадярів! Самі зірвали, самі розпіарили, а потім казатимуть, що їх "ущимляють"!

Пересічний 2017-10-05 / 12:26:45
Це чергова провокація самих мадярів! Самі зірвали, самі розпіарили, а потім казатимуть, що їх "ущимляють"!

Срібний 2017-10-05 / 11:54:54
До речі по поводу Деяка він СБУШНА особа і вчора в пяному угарі залетів на поліцейських. При собі мав холодну зброю.Шановний пан ГелеТей і його пасинок брат сонця Головка досить вирощувати під егідою Патриотів України таку мраз Яка вчора зробила погром і нанесла тілесні пошкодження громадянам України мешканцям міста Ужгорода вся відповідальність за їх діяння лягне на ваші плечі. І потім не дивуйтесь чуму брат сонця підорлик ,а у декого за вагітнети не получаєця.

west 2017-10-05 / 11:44:54
Всё правильно сделали. На государственных учреждениях ни должно быть никаких других флагов, кроме государственного.

Вуву 2017-10-05 / 11:35:08
Хто невірить ... ( Можете самі переконатись) ... Подивіться на яких машинах йіздять начальник виноградівського СБУ ...берегівського і обласного в. Ужгороді ?
І все буде ясно ... "Як божий день".

Українець 2017-10-05 / 11:29:51
Де сперматозоїди Марчищак і Деяк? Не залучили Данацка і решти виблядків.Рекомендую перевірити офіційні бланки та кутові штампи, гербові печатки сільських рад і о хуїїете від побаченого. Вони на угоський мові.

Вуву 2017-10-05 / 11:04:14
СБУ ... служба безпеки уголовників (в буквальному розумінні).

Вуву 2017-10-05 / 11:01:55
До слова ...до 2014 в донецькій і луганській об.(яку очолював маскаль) ... До СБУ ... теж не було ніяких питань.

НОВИНИ: Політика

00:02
Переможець виборів у Чехії виключив створення проросійської коаліції
16:16
/ 5
Роспропаганда: Ужгород спорожнів, угорці і поляки цілими вулицями виїхали з міста
12:21
/ 6
Москаль звинуватив Гройсмана у "дорожньому" "кидалові"
05:20
/ 12
Угорщина продовжить блокувати зближення України та ЄС - посол
04:46
/ 3
Мовне питання: чи виходить домовитися з Угорщиною?
04:12
/ 2
"Народний фронт" хоче запустити на Закарпатті, Буковині та Франківщині "Гуцульське радіо"
02:57
/ 22
На Закарпаття знову масово заїждають угорські державні високопосадовці
17:34
/ 6
Україна та Угорщина домовилися про спільну роботу над механізмом імплементації закону "Про освіту"
15:47
ВР схвалила медичну реформу
14:53
/ 6
Інформація про персональний пікет проти імперської корони на зруйнованій "Короні" в Ужгороді стала рекордною за кількістю вподобань
01:21
/ 7
Подяка Орбану
10:44
У Мукачеві для школярів проводять безкоштовні екскурсії містом
06:09
/ 5
Освітній закон і Угорщина. Історичний контекст і завдання на перспективу
03:32
/ 5
Росія і Угорщина спільно хочуть не допустити набрання законом про освіту в Україні чинності
18:32
/ 9
Польща офіційно "відхрещується" від масового розстрілу стрільців "Карпатської Січі" на Верецькому перевалі у березні 1939 року
05:06
/ 4
Орбан був завербований Кремлем років 20 тому і отримував гроші від Могилевича – Піонтковський
01:16
/ 16
Влада Закарпаття проігнорувала відкриття меморіалу захисникам Карпатської України – Радіо Свобода
19:40
/ 7
Чи є в угорських селах Закарпаття державна мова?
18:39
/ 18
На Верецькому перевалі львів'яни урочисто відкрили меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України
18:26
/ 5
Поступка в мовному питанні призведе до вимоги автономії для угорців Закарпаття – Магда
16:38
/ 1
"Карпатська Січ" підтвердила затримання своїх активістів після Маршу УПА у Львові
15:48
/ 3
Агресія Будапешту є своєрідною гібридною війною, оголошеною нам на Заході – Щербак
06:22
/ 2
Закарпатський регіональний вимір безпеки України обговорювали в Ужгороді
16:57
/ 16
Освіта і мова. Чи виконував Будапешт те, що нині вимагає від Києва?
04:05
/ 1
Румунія, на відміну від Угорщини, готова до діалогу про освіту мовами меншин — Клімкін
» Всі новини