Небезпека для України йде не лише від Росії, але й від Угорщини - Арестович

Україна перебуватиме в ситуації військової небезпеки найближчі 20 років.

Небезпека для України йде не лише від Росії, але й від Угорщини - Арестович

Таку думку в інтерв'ю виданню "Апостроф" висловив військовий експерт і блогер Олексій Арестович

На запитання, чи ця загроза йтиме з боку Росії, він відповів:

- З боку Росії. І з усіх боків. У нас ще Угорщина цікавиться Закарпаттям. Угорські націоналісти Закарпаття тренуються разом з угорською армією, контролюються і спрямовуються угорськими спецслужбами. Взагалі в Україні набагато більше військової небезпеки, ніж просто від однієї Росії. У нас ще внутрішня безпека не цілком налагоджена.

07 вересня 2017р.

Теги: Росія, Угорщина, небезпека

Коментарі

Вуву 2017-09-07 / 19:12:35
Хай би порошенко почитав ... що люди пишуть ... Та задумався над всім цим ... А ще краще зробив собі з того висновки.

Вуву 2017-09-07 / 18:19:29
Шизойідний ти вже і тут.... "накакав"

Tibor 2017-09-07 / 17:46:03
Не існує ніякого угорського сепаратизму на Закарпатті! Є тільки відстоювання своїх ісконних прав угорцями і надалі залишатися угорцями і протидіяти асиміляції.

Це я 2017-09-07 / 14:29:42
Цей спецц ще мав би згадати, що угорські пенсіонери з Закарпаття масово проходять вишкіл диверсантів в Угорщині!
В Україні з них майже ніхто не лишився. Приїздять раз на місяць, сильно фоткають всюди. Потрібно всіх переловити та судити. За найдосконалішими законами у Світі.

Це я 2017-09-07 / 14:16:42
до РУХ-інфо Закарпаття
"Поняття угорець патріот України в більшості випадківне сумісні поняття. Чому це все має місце в нас, що треба робити для припинення таких ганебних речей?"
Ви цим законом зробили все, на що здатні! А тепер розхльобуйте!
Це нам на руку, все іде в правильному руслу для вирішення нашої проблеми.

Tibor 2017-09-07 / 11:10:37


Коментар видалено. Адмін


РУХ-інфо Закарпаття 2017-09-07 / 10:49:16
Закарпатський РУХ ще в 2008 році разом з іншими національно-демократичними партіями та громадсьми організаціями піднімав питання русинського і угорського сепаратизму - антидержавної діяльності. Направлялися звернення до Президента, Прем'єр Міністра, Верховної Ради, пікітувалася сесія обласної ради, але ніхто не прореагував. Мало того група "прогресивних" депутатів обласної ради звинуватила нас в розпалюванні міжнаціонального притстояння і розпалюванні ненависті. В нашій області проживають люди різних національностей і тільки угорська національна громада не задоволена Україною -реакція очільників угорсикої громади завжди категорична і негативна коли піднімається питаня захисту українців зміцнення державної влади. Поняття угорець патріот України в більшості випадківне сумісні поняття. Чому це все має місце в нас, що треба робити для припинення таких ганебних речей?

Джек Воробей 2017-09-07 / 09:57:07
Закарпаття для Угорщини, як Крим для України. Це треба усвідомлювати. І з цього виходити. І працювати на упередження, а не рахувати гроші Будапешта,який вкладає ресурси в угорські громади за кордоном. Треба вкладати свої та піднімати патріотизм угорськомовних громадян України не тільки балачками, а й реальними справами, які б доводили, що Закарпаття реально українське, а не тільки на сучасній мапі.

Вуву 2017-09-07 / 06:33:32
Абсолютно ...Свята правда ...Тільки якби ... А далі можна начисляти ....від президента і ... до.
..." поки грім не гримне , єврей не перехреститься".

НОВИНИ: Політика

21:06
/ 36
ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ОСВІТУ В УКРАЇНІ
15:03
/ 1
Мовний аспект закону "Про освіту" з лекції міністра освіти і науки України Лілії Гриневич під час Форуму видавців у Львові
14:12
/ 7
Гриневич зустрінеться з міністром людських ресурсів Угорщини для обговорення закону про освіту, але в жовтні
03:32
/ 20
Нардеп від "Самопомочі" порадила Москалю опікуватися дотриманням інтересів України на Закарпатті, а не підбурювати людей і розвалювати державу
03:09
/ 8
Псевдоактивісти Павлов і Желізняк є помічниками екс-"регіонала" і "відродженця" з Закарпатської облради
02:20
/ 11
Угорський міністр Балог запрошує міністра освіти України Гриневич обговорити мовний аспект закону про освіту в Берегові
12:49
/ 11
Закарпатська обласна рада "наривається" на позачергові вибори – заступник голови ЦВК
12:33
/ 15
Президент має звільнити голову Закарпатської ОДА, а ВР – оголосити вибори облради – Томенко
01:38
/ 4
Закарпаття з робочим візитом відвідає спікер Національних зборів Угорщини
00:54
/ 1
Спільнота "Антипопулісти" назвала Рівіса головним популістом дня, що минув
23:46
/ 48
За проект звернення, спрямований проти державної мови, в Закарпатській облраді голосували спільно БПП, Опоблок, "Відродження" і угорці (ПОІМЕННИЙ СПИСОК)
13:55
/ 24
Закарпатські депутати у зверненні до президента просять для нацменшин навчання рідною мовою (ОФІЦІЙНО)
12:01
/ 23
Закарпатька облрада 38 голосами "за" звернулася до Президента із приводу "освітнього закону"
11:33
/ 10
На сесію Закарпатської облради не пропускають громадськість та ветеранів російсько-української війни
03:59
/ 18
На позачергових сесіях Берегівських міської та районної рад прийнято звернення до президента України проти розширення прав державної мови в освіті
18:57
/ 22
Під Генконсульством Угорщини в Ужгороді відбувся пікет проти антиукраїнської політики уряду Угорщини
04:18
/ 5
Прем'єр Угорщини використав український закон про освіту як привід підтримати Путіна - нардеп
03:52
/ 3
"Нацменшини в Україні також є й українцями". Інтерв'ю міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун угорському виданню "Mandiner"
03:13
/ 5
Ряд проукраїнських організацій Закарпаття закликали Закарпатську облраду не приймати антиукраїнське звернення до Президента
01:47
/ 6
Генконсул Словаччини в Ужгороді Мирослав Мойжіта підтримав розширення прав державної мови в новому законі про освіту