Небезпека для України йде не лише від Росії, але й від Угорщини - Арестович

Україна перебуватиме в ситуації військової небезпеки найближчі 20 років.

Небезпека для України йде не лише від Росії, але й від Угорщини - Арестович

Таку думку в інтерв'ю виданню "Апостроф" висловив військовий експерт і блогер Олексій Арестович

На запитання, чи ця загроза йтиме з боку Росії, він відповів:

- З боку Росії. І з усіх боків. У нас ще Угорщина цікавиться Закарпаттям. Угорські націоналісти Закарпаття тренуються разом з угорською армією, контролюються і спрямовуються угорськими спецслужбами. Взагалі в Україні набагато більше військової небезпеки, ніж просто від однієї Росії. У нас ще внутрішня безпека не цілком налагоджена.

07 вересня 2017р.

Теги: Росія, Угорщина, небезпека

Коментарі

Вуву 2017-09-07 / 19:12:35
Хай би порошенко почитав ... що люди пишуть ... Та задумався над всім цим ... А ще краще зробив собі з того висновки.

Вуву 2017-09-07 / 18:19:29
Шизойідний ти вже і тут.... "накакав"

Tibor 2017-09-07 / 17:46:03
Не існує ніякого угорського сепаратизму на Закарпатті! Є тільки відстоювання своїх ісконних прав угорцями і надалі залишатися угорцями і протидіяти асиміляції.

Це я 2017-09-07 / 14:29:42
Цей спецц ще мав би згадати, що угорські пенсіонери з Закарпаття масово проходять вишкіл диверсантів в Угорщині!
В Україні з них майже ніхто не лишився. Приїздять раз на місяць, сильно фоткають всюди. Потрібно всіх переловити та судити. За найдосконалішими законами у Світі.

Це я 2017-09-07 / 14:16:42
до РУХ-інфо Закарпаття
"Поняття угорець патріот України в більшості випадківне сумісні поняття. Чому це все має місце в нас, що треба робити для припинення таких ганебних речей?"
Ви цим законом зробили все, на що здатні! А тепер розхльобуйте!
Це нам на руку, все іде в правильному руслу для вирішення нашої проблеми.

Tibor 2017-09-07 / 11:10:37


Коментар видалено. Адмін


РУХ-інфо Закарпаття 2017-09-07 / 10:49:16
Закарпатський РУХ ще в 2008 році разом з іншими національно-демократичними партіями та громадсьми організаціями піднімав питання русинського і угорського сепаратизму - антидержавної діяльності. Направлялися звернення до Президента, Прем'єр Міністра, Верховної Ради, пікітувалася сесія обласної ради, але ніхто не прореагував. Мало того група "прогресивних" депутатів обласної ради звинуватила нас в розпалюванні міжнаціонального притстояння і розпалюванні ненависті. В нашій області проживають люди різних національностей і тільки угорська національна громада не задоволена Україною -реакція очільників угорсикої громади завжди категорична і негативна коли піднімається питаня захисту українців зміцнення державної влади. Поняття угорець патріот України в більшості випадківне сумісні поняття. Чому це все має місце в нас, що треба робити для припинення таких ганебних речей?

Джек Воробей 2017-09-07 / 09:57:07
Закарпаття для Угорщини, як Крим для України. Це треба усвідомлювати. І з цього виходити. І працювати на упередження, а не рахувати гроші Будапешта,який вкладає ресурси в угорські громади за кордоном. Треба вкладати свої та піднімати патріотизм угорськомовних громадян України не тільки балачками, а й реальними справами, які б доводили, що Закарпаття реально українське, а не тільки на сучасній мапі.

Вуву 2017-09-07 / 06:33:32
Абсолютно ...Свята правда ...Тільки якби ... А далі можна начисляти ....від президента і ... до.
..." поки грім не гримне , єврей не перехреститься".

НОВИНИ: Політика

03:44
/ 10
Феномен Саакашвілі
15:48
/ 9
Клімкін: Угорська освіта залишається, але буде частина предметів українською
14:58
/ 21
Венеційська комісія підтримала "мовну" статтю про освіту нацменшин
07:28
/ 2
"Рука Держдепу". Хто і як "рятував НАБУ"
05:30
/ 14
Клімкін зустрівся з Сійярто і з'ясував, що угорців на Закарпатті вже менше 100 тисяч
04:36
/ 2
Через виявлене в Чопі м'ясо, вражене АЧС, Угорщина заборонила ввезення м'яса з України
18:14
/ 17
Угорщина закликала направити постійну місію ОБСЄ на Закарпаття через "напруженість" в регіоні
13:36
В Іршаві відкриють унікальну виставку старовинного одягу Луганщини "Евакуйована колекція"
06:58
/ 4
Угорський міністр вирішив, що заради НАТО Україна має скасувати закон про освіту
17:03
/ 20
Закарпатський "відродженець" Ланьо хоче зняти Соболєва з голови антикорупційного комітету (ДОКУМЕНТ)
06:10
/ 20
Україна не сприйматиме шантажу Угорщини і не відмовиться від мовної статті закону про освіту - заступник глави МЗС
05:41
/ 1
Україна та Угорщина планують провести зустріч до чи після висновків Венеціанської комісії – Клімкін
02:54
/ 10
Клімкін напередодні візиту на Закарпаття: Україна не визнає ультиматумів в питанні імплементації закону "Про освіту"
20:50
/ 8
На Закарпаття знову навідався високопосадовець країни, що блокує і шантажує Україну
07:49
/ 7
Спікер ВР допустив відтермінування мовного закону в частині навчання нацменшин українською
07:38
/ 2
Екс-міністр закордонних справ України порадив Угорщині дивитися вперед, а не назад
11:27
/ 8
Уряд Угорщини консультується з Шуфричем про проблеми у відносинах з Україною
18:35
/ 13
Віктор Орбан відкрив карти: як наростатиме конфлікт України та Угорщини
13:37
/ 39
Угорські триколори на Закарпатті: прояв сили чи безсилля?
04:56
/ 16
Шантаж триває: Угорщина не може підтримати євроатлантичні зусилля України без скасування закону про освіту – Сійярто
07:36
/ 10
Порошенко сподівається, що Україна отримає макрофінансову допомогу від ЄС з умовою відновлення експорту лісу-кругляка
07:02
/ 2
Ціна лояльності: "Відродженець" Ланьо потрапив у топ-5 нардепів з найбільшими субвенціями на округ
17:45
Угорщина єдина країна, яка неготова до діалогу з Україною - Климпуш-Цинцадзе
14:06
/ 9
Усі ми були русинами
13:11
/ 1
Західні області України збільшать своє представництво в ВР, але для Закарпаття - без змін (ІНФОГРАФІКА)
» Всі новини