Закарпаття – останнє в рейтингу за результатами ЗНО (ФОТО)

Традиційно останні.

Закарпаття – останнє в рейтингу за результатами ЗНО (ФОТО)

Закарпаття третій рік поспіль посідає останнє, 24 місце за результатами ЗНО-2017. Середній бал випускників Закарпаття– 134 бали.

Першість у рейтингу областей України за результатами ЗНО здобув Львів, там середня кількість балів абітурієнтів майже 149,99, на другому місці Київ - з результатом 149,69 бала.

Щодо Закарпаття, то в області 50,5% випускників не здали один або більше тестів.

14 серпня 2017р.

Теги: рейтинг, результати

Коментарі

ужну 2017-08-15 / 10:47:48
Три роки.... Думаю Сопко Г І. пора писати заяву.

Олег 2017-08-15 / 08:52:27


Хамство. Коментар видалено. Адмін


ПСЗ 2017-08-15 / 00:46:35
Олегові.
Просто треба знати мову ворога :)

Олег 2017-08-15 / 00:26:43
Всі вчаит Угорську от і все.Патріотизм патріотизмом алеж їсти хочется всім

Борець А. 2017-08-14 / 23:14:46
Львівщина на першому місці! Виникає питання за рахунок чого чи кого? Зрозуміло за рахунок батьків, зокрема їх фінансового стану! На власному прикладі знаю, що у випускному класі заняття ВЗАГАЛІ не проводились. На моє звернення, чому не має уроків, а вчитель кудись поїхав (у конкретній ситуації), керівництво школи просто промовчало! Так у гімназії № 76 (Львівська гімназія міжнародних відносин ім. В.Стуса) батьки направляли дітей до репетиторів під час уроків, а класи порожні. І ця школа одна накращих шкіл за рейтингом по ЗНО у Львові!

Нік 2017-08-14 / 22:44:48
Закарпаття перше в рейтингу за рівнем життя, а тепер кажіть!

цензор 2017-08-14 / 22:01:56
Очікувано. Якщо свої випускники не можуть здати ЗНО , так може варто спочатку їх навчити мові і літературі, а потім вимагати це від угорців?

Хустянин 2017-08-14 / 21:59:45
А які можуть бути результати, якщо Хустщина із лідера Закарпаття по освіті при русинові павлику за час його царювання скотилася на останнє місце по області а він зато цьогоріч купив чергову квартиру у Києві!!!

долар 2017-08-14 / 18:28:58
ТРИ РОКИ ПІДРЯД ОСТАННІ!!! і нико нич не робить, нич не міняє в освіті, де такоє щи може бути. Як мінімум, треба поміняти всіх начальників освіти, бо то є основні корупціонери і більшість директорів шкіл, де все рішається за гроші - оцінки, посади і т.д. Повний завал, а з другого року ЗНО почнуть здавати ще випускники ПТУ. Отам знання.

точно 2017-08-14 / 18:00:37
Вопросу - отвєт. Якщо збираєтеся емігрувати - то ясно, що зразу туди.

200 балів 2017-08-14 / 17:33:11
І чому це "Першість у рейтингу областей України за результатами ЗНО здобув Львів", якщо з таблиці видно "Львівська область"?
У самому Львові, думаю, показники ще вищі.

200 балів 2017-08-14 / 17:30:29
Людина, що писала це, зовсім не здала би ЗНО.
Що таке "149,99 десятих"?
Що таке "третій рік поспіль ... за результатами ЗНО 2017"?
Що таке "149 і 69 десятих бала"?

Пальок 2017-08-14 / 17:17:35
Москаль і Сопкова тільки матюкатися вміють. Що вони можуть в освіті змінити на краще?

точно 2017-08-14 / 16:39:20
1 в прогресії, а хто зараз хоче знань? Краще на штори здадуть.

111111111111 2017-08-14 / 16:37:19
НО наверное не всі мають по 10 євро за заняття платити репетитору, а без репетиторів теперішні діти не бирують школу закінчити. Чому багато сімей переходять на домашню освіту? Тому, що у школах пріоритетним завданням залишається тільки "витрушування" грошей з батьків ("1001 варіант, на що можна попросити здати гроші в школі"). Кожного року міняють навчальні програми, кількість шкільних років, видають купу посібників і підручників, випускають вчені мужі монографії - усіма способами покращують якість освіти - робота прям кипить, от тільки, як то кажуть "вихлопа - ноль"!! А може треба переключитися зі штор-проекторів-фондів-свят на, все-таки, навчання дітей (зрештою - для цього кожні батьки своїх дітей і відправляють кожного ранку до школи)

Вопрос 2017-08-14 / 16:04:57
Стоит ли отдавать ребёнка в школу тут? Или сразу за границу? Знающие, дайте, плиз, совет. Спасибо