"Операція "Паспорт" (ВІДЕО)

Чи є зв'язок між подвійним громадянством, культурною експансією і територіальною цілісністю країни? Чому громадяни, які живуть з двома паспортами – інструмент в руках агресора? Лише Крим і Донбас є "гарячими точками" України? Дивіться в новому документальному фільмі – "Операція "Паспорт".

"Операція "Паспорт" (ВІДЕО)

Чому Угорщина заохочує жителів Закарпаття до отримання другого громадянства і чим це загрожує Україні?

Навіщо на Закарпатті цілком таємно створюють етнічні загони самооборони? Хто працює під прикриттям доброчинних фондів в прикордонних районах України? Якою є справжня мета цих організацій, за якими стоять інтереси чужої держави. Які наслідки породжує засилля чужої символіки на Закарпатті.

Журналісти телеканалу 112 побували в Закарпатській області України, зокрема – в заселених етнічними угорцями районах, аби поспілкуватися з експертами, побачити все на власні очі, з'ясувати ситуацію на місці і, в підсумку, дати відповіді на поставлені запитання.

У сюжеті викладено думкк різних сторін - від праворадикалів до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Чиї аргументи переконливіші – робіть висновок самі.

112.ua

11 серпня 2017р.

Теги: паспорт, громадянство, Закарпаття, Угорщина

Коментарі

Tibor 2017-08-19 / 12:13:34
пенсіонеру
Треба думати не про конфлікти, а просто зробити так, щоб їх не було. Я й писав про профілактику, попередження опційних конфліктів. А громадянство ні до чого. Де юре угорці маючи тільки українське громадянство все рівно де факто будуть завжди тільки угорцями.

пенсіонер 2017-08-19 / 11:38:53
Цікава річ якій державі віддадуть прерогативу громадяни з двійним громадянством у випадку конфлікту між цими державами. Наприклад між Україною та Угорщиною. Адже присягали служити вірою і правдою обом державам.
Така ситуація цілком можлива, адже раніше теж ніхто не думав що братня нам Росія може піти війною на Україну.

Tibor 2017-08-19 / 11:38:10
форестеру
Як колись індіанці сіу говорили, ми ловимо рибу на своїй стороні, а виловите рибу на вашій стороні, ніхто всередині рибу не ловить, і ніхто нікому не заважає. В деякій мірі я Вас розумію, головне, то є консенсус, і цей консенсус де факто є в Україні між угорцями та українцями. Угорці не претендують і не будуть претендувати на державні посади, окрім районів де вони проживають компактно, користуються своєю мовою, школами, садиками, визнається де юре подвійне громадянство за ним, що де факто вже є. Угорці Не піднімають ніякі питання стосовно автономії, тощо. Українці розбудовуть свою державу на свій кшталт, без втручання угорців не порушуючи права угорців на свою національну ідентичність.

форестер 2017-08-19 / 09:41:58
З перебігу дискусії зрозумів, що претензій по суті фільму не виявлено. Йдуть абстрактні дискусії на теми, зачеплні у сюжеті - подвійне громадянство, етнічні "дружинники", турули і т.д. Угорці не вважають їх загрозами, бо для них вони такими і не є. А українці вважають. Бо для них вони створюють потенційну небезпеку.
Сюжет створено з кута зору українських інтересів. Тому логічно, що попервах він викликав заперечення угорської сторони. Яке, втім, завершилося відсутністю аргументів, бо ті, що є, з інструментарію угорців.
Все природно, бо в українців і угорців різні національні пріоритети і цінності. І різні погляди на ті самі явища.
Отака логіка.

Tibor 2017-08-19 / 08:48:09
Бубію
Де факто подвійне громадянство існує в Україні для багатьох мільйонів, тому єдине що залишилось, законодавчо зафіксувати цей факт і баста, я вже не кажу про те, немає ніяких законодавчих актів стосовно заборони, лишення громадянства. Я вже не кажу про те, що лишитися громадянства України набагато важче, ніж здобути. Я знаю багатьох знайомих, які вже чекають позбутися більше року, я ім не дають. Крім того, щоб почати процедури відмови від громадянства України, потрібно заплатити офіційно 30 000 гривень! Тому, хай собаки гавкають та лають, а караван з подвійними, потрійними громадянами йде вперед.

Вуву євгенові 2017-08-19 / 05:46:48
Нижще я тобі довів ...наскільки ти неправий .
Читай і насолоджуйся .

Вуву 2017-08-19 / 05:42:47
Тому що громадяни з подвійним громадянством ... Сприйматимуться тими громадянами ... які мають лишень одне громадянство ... Як превелійований клас суспільства.
Що в свою чергу є грубим порушенням п1 .... бо порушуються РІВНІ політичні ...соціальні ,економічні та культурні права.
Бо неможе бути так що одним можна а другим ні ... Бо це вже (фактично) нерівність .
Тобі цього досить ....чи ти і далі будеш щось доказувати ??? ...
... І сперечатись ... Чи подавати до неупередженого та обєктивного суду ???

Вуву 2017-08-19 / 05:29:59
Ну так ...але про подвійне громадянство нічого не сказано ... Значить немож .
А от хуни думають з точністю навпаки ... тай іще так зробили ... А тепер ще й доказують що так має бути.
Куди дивляться порошенко- гройсман із клімкіним ???

tolerant 2017-08-19 / 00:17:15
Не штовхайтеся, хлопчики й дівчатка ...

Йено 2017-08-18 / 23:53:16
Читай закон, а не всяке нетрібя :)Закон про національні меншиниЮ
Стаття 1. Україна гарантує громадянам республіки незалежно
від їх національного походження рівні політичні, соціальні,
економічні та культурні права і свободи, підтримує розвиток
національної самосвідомості й самовиявлення.
Усі громадяни України користуються захистом держави на рівних
підставах.
При забезпеченні прав осіб, які належать до національних
меншин, держава виходить з того, що вони є невід'ємною частиною
загальновизнаних прав людини.
Бачиш? НЕВІДЄМНА частина ЗАГАЛЬНОВИЗНАНИХ ПРАВ ЛЮДИНИ.
Читай увесь закон. ВІн не довгий, осилиш.

Йенові 2017-08-18 / 23:01:30
Звичайно. З точки зору угорців, національні інтереси можуть бути тільки в угорців. Вже ними тут нам вуха прогуділи наскрізь. А в України їх нема і не може бути.
Я скільки ще разів маю вам вказувати на відсутність логіки і послідовності у ваших коментарях?

Йено 2017-08-18 / 22:49:29
Багато що є в Конституції, багато чого нема. Ну, може нарешті почнете читати.
Але, скорше за все, навіть виразу "національні інтереси" у ній не знайдете. Кедь хтось знайте, подякую за посилання.

Йенові 2017-08-18 / 22:15:14
Нема в Конституції України такого - здавати національні інтереси.

Вуву 2017-08-18 / 20:38:01
Рано радієш ... я ще тут .
А то тільки план ...а вони ті плани інколи змінюються.

Йено 2017-08-18 / 20:17:06
:) Вувочку, ну тут ти увесь до коаійки. " Визволяти"... Не сміши вже мя геть, отак з за хвилинку з щирого українця та комуняка вийшов? На гілляку! :)

Вуву 2017-08-18 / 20:14:14
Я тоді краще перейіду хунський забор ... щоб вже за ним ... качати свойі права.

Йено 2017-08-18 / 20:07:20
Йой, Вувочку...
Цікао, як ти шукатимеш ти шляхи до порозуміння, бризкаючи злобою на все, що не вкладується у твої власні "поняття"?
А того, що зафіксовано в Конституції, ти маєш притримуватись і виконувати. Прошу, не влаштовує - подавай до неупередженого та обєктивного суду. Що, немає такого? Теж, чортові хуни так тобі зробили, що якихось 150-200 тисяч не дали змоги громадині завестись судом, який розбирався б узаконах? Ну, дякую, я й не знав дотепер, що ми такі могутні... :)

Вуву. євгенові 2017-08-18 / 20:03:39
Ти знаєш ... з такого колодязю можна напитись і отруйітись ... І у вас вже такий практичний досвід є ... Ще з 1945 року ... коли радянська армія йшла на будапешт .... Вас Визволяти .

Вуву 2017-08-18 / 19:57:00
Твойі насоси нагадали породію Карцева ... "Какіє насоси .... Гдє ви билі с 8 до 11 ... Я вас спрашіваю ... Где ви билі".
Тема матеріалу про подвійне громадянство і (якщо не про загрози)... То про ризики для Украйіни ... А ти про якісь насоси та насоси.

Вуву льотчику 2017-08-18 / 19:50:44
Нема чого так переживати ... Ми і так живем в багатоетнічному просторі .І переселенці зі сходу не рогаті і не такі всі кримінальники (бо це стереотипне мислення) ... А цигани тут живуть стільки скільки саме Закарпаття існує. А так будь змушені знаходити шляхи до порозуміння і місцева влада теж буде в цьому задіяна .
"Нетакий страшний чорт як його малюють".
А з кавказу ніхто і не переселяється ... Бо якщо такі і є ... То скоріш на Європу мітять а не на місцеві села .

НОВИНИ: Політика

17:52
/ 1
Ізраїль не надав НАЗК інформацію про нерухомість нардепа Третьякова
02:37
/ 3
У "Мукачівській справі" апеляції подали як адвокати бійців ПС, так і ГПУ (ДОКУМЕНТ)
09:15
/ 10
На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради
18:19
/ 10
Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить
15:03
Екс-депутати, чиї картки незаконно голосували на дерибанній "замінованій" сесії Ужгородської міськради, ухиляються від слідства
15:47
/ 25
Новим "головою" Хустської райради став представник "Єдиного Центру", а "заступником" – "радикал"
03:58
/ 3
Одного з підозрюваних у державній зраді суд на Закарпатті звільнив від відповідальності
02:17
/ 3
Суд за позовом Москаля "забезпечив" Мукачеву вулиці Бандери і Шухевича
13:18
/ 21
На незаконній сесії в Хусті голову райради та його заступника позбавили повноважень
03:41
/ 2
Російська агентура в Угорщині підриває єдність Європи та намагається дестабілізувати Закарпаття
17:56
/ 9
У четвер голова Хустської райради розкаже про протистояння та чиновницький саботаж через будівництво міні-ГЕС
04:08
/ 5
Замовник провокаційних "угорських" стел на Закарпатті переховується в Росії - СБУ
02:06
/ 8
Угорський паспорт. Питання подвійного громадянства в Україні досі не врегульовано
05:18
/ 9
"Карпатська Січ" провела благодійний страйкбольний турнір до дня солідарності з політв'язнями
05:15
/ 13
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 86
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 5
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали
16:03
/ 29
Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо