"Операція "Паспорт" (ВІДЕО)

Чи є зв'язок між подвійним громадянством, культурною експансією і територіальною цілісністю країни? Чому громадяни, які живуть з двома паспортами – інструмент в руках агресора? Лише Крим і Донбас є "гарячими точками" України? Дивіться в новому документальному фільмі – "Операція "Паспорт".

"Операція "Паспорт" (ВІДЕО)

Чому Угорщина заохочує жителів Закарпаття до отримання другого громадянства і чим це загрожує Україні?

Навіщо на Закарпатті цілком таємно створюють етнічні загони самооборони? Хто працює під прикриттям доброчинних фондів в прикордонних районах України? Якою є справжня мета цих організацій, за якими стоять інтереси чужої держави. Які наслідки породжує засилля чужої символіки на Закарпатті.

Журналісти телеканалу 112 побували в Закарпатській області України, зокрема – в заселених етнічними угорцями районах, аби поспілкуватися з експертами, побачити все на власні очі, з'ясувати ситуацію на місці і, в підсумку, дати відповіді на поставлені запитання.

У сюжеті викладено думкк різних сторін - від праворадикалів до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Чиї аргументи переконливіші – робіть висновок самі.

112.ua

11 серпня 2017р.

Теги: паспорт, громадянство, Закарпаття, Угорщина

Коментарі

Віка 2017-08-25 / 15:27:05
В якій ще європейській країні таке можливо? -http://zakarpattya.net.ua/News/173344-V-uhorskomu-Debretsenskomu-universyteti-khochut-udostoity-Putina-zvannia-pochesnoho-doktora

Вуву. Єнові 2017-08-23 / 23:10:47
Хай тебе заспокойує олег диба ... А я цього робити небуду.

Це я 2017-08-23 / 18:41:27
Вот вам відповідь на одну проблему:"На Закарпатті суд де-факто визнав законним подвійне громадянство"

Йено 2017-08-22 / 13:55:23
От, ну ніяк не заспокоїться Вува. Громадянство- то форма стосунків між державою та особою. Аж ніяк від місця знаходження особи не залежить. Взагалі, всі зойки ваші на цю тему походять від страху " путін нападе". Ну, то й що? Чи визнавали, чи ні, або і визнаємо з одного боку, з іншого -ні, все одно давно напав. :)
Кричали ж " нам не тре ніякого НАТО"? Кричали. А тепер що кричите?

Михайло 2017-08-22 / 11:36:26
До Бібі...Займайся краще порушенням прав та закону в Укрії ,слава богу туй є цого доста

Вуву 2017-08-22 / 05:21:37
А всякі кмксники і решта ... Нам "втирають по повній програмі" ... Що все в порядку ... Все по закону ... Ніяких порушень .
А тут як перечитати все з низу до гори .... то повна купа порушень і невідповідностей ... "Хоч кричи , хоч верещи , а воно все вилазить і вуха стирчать ".
Ось вам і європейська коайіна в ... "усій красі". КапЭц повний.

Вуву 2017-08-22 / 05:13:50
Тепер зрозуміло чого в них населення ... РАПТОМ ... збільшилось майже на два мільйони ... І віповідно вони почали більше вимагати дотацій від євросоюсу ... (Хитрунці)
А ще більш дивним ... є те що ніхто з представників ради європи не запитав ... Не звернув увагу на таеі кричущі порушення прав людини і йіхнього хунського законодавства.
Та вуву заспокойітись не може. Як так ???

Вуву 2017-08-22 / 04:52:42
Якщо взялися йти в перед ... То вже треба йти до кінця а не звертати ...
Правда вона гірка ... Але вона лікує.

Вуву. Михайлові 2017-08-22 / 04:41:09
Так це тим більше порушення закону ... бо надається громадянство з паспортом без прописки (по нашому реєстрацій) і без коду (платника податків)
... В той самий час ... Коли паспорт (з громадянством) надається на самкінець по (після) предявлення коду платника податків і відповідно поданойі адреси (проптски чи реєстраційі).
Як так народ що живе в хунійі податки платить а ті що поза забором з того сміються ... Щей кричать що ніяких порушень закону нема !?
Тоді як кожній крайіні ... Всі громадяни перед законом рівні .
Так ось є наочним прикладом того як керівництво хунгаоійі самосвідомо порушує закон єдності свого народу і законпо сплаті податків.!!!???

Михайло 2017-08-21 / 23:15:49
До БІбі..Ні,Треба мати прописку та код а прописка і код не надаєтся при отримання громадянства.Код отримаеш якщо зробиш прописку.

Вуву михайлові 2017-08-21 / 22:47:08
Не об тім річ .... Вони постійно акцентують що перед законом всі рівні . ...якщо всі громадяни що мають паспорт ... Рівні перед законом ... То так само всі повинні платити податок... Без виключенннь (ння) ... Від президента до останнього ковдоша.

Михайло 2017-08-21 / 21:55:26
До біба...Якщо нема свідотство про реєстрацію тобто немаєш адреса то податки не платиш і ніхто не зобовяже.Хунія не Укрія своїх не гнобить.

Євгенові відвуву 2017-08-21 / 21:48:12
Тоді звичайно "паритися" не треба ...а якщо ситуація зміниться і вам теж як тим хунам що в хунійі ... Зобовяжуть платити податок "матері-крайіні" ... То ви тоді як ... Повикидаєте хунські паспорти ??? ...чи на тому весь ваш хунський патріотизм рєзко скінчиться ???
Може тоді вже перестанете гавкати ???

Вуву євгенові 2017-08-21 / 21:40:36
По правді ...перестань із себе клейіти дурня.
Якщо ти маєш (для прикладу) ... Подвійне громадянство ... То звичайно ти Украйіні податки платиш ... Бо ти тут живеш (... як ти пишеш за місцем проживання).
А чому ти не платиш податки хунійі ... паспорт(а отже і громадянство) якойі ти маєш ... чому ти не повинен ... а ті що хуни що живуть там ... зобовязані.
Чи ти хочеш сказати що в такому випадку ви не громадяни хунійі (як однієйі крайіни)?
Чи у вам повидавали паспорти тільки щоб проштовхнути питання автономійі ... А як платити податки свойі хунійі- матері .
То такииий великий болт ... ви на гейі клали .?

Йено 2017-08-21 / 20:50:20
Й навіть питання злочину, або порушення закону громадянином іншої держави - давно вирішене питання.

Йено 2017-08-21 / 20:40:54
Добре, не сприймаю і я як провокацію.Українське законодавство й тут дуже суперечливе, й один юрист знаходить порушення, інший- навпаки Але якщо більшість країн світу не розвалюються від подвійного, то й Україна б не мала.
Щодо податків - та се вже давно вирішене питання, податки сплачуються за місцем отримання доходу, і ніхто не париться...

Вуву 2017-08-21 / 20:06:52
Прошу не сприймати весь активний загал як провокаційу ... Але щоб нарешті довести до опонентів йіхню хибність ...
Було б добре щоб хтось міг зробити вибіркове опитування в хунгарійі ... Як відносяться вони до того що громадяни які живуть за межами (йіх) крайіни не платять податки ?...
Чи не вважають вони що це є порушенням закону (платників податку)?...
Чи не вважають вони це як дискримінацію по відношенню до себе ?...
І чи не вважають вони що таке довільне трактування закону...( В тому ж контексті ... "подвійних стандартів" ) є кричушчим фактором нерівноправності громадян однієйі крайіни?...

вуву. Євгенові 2017-08-21 / 19:24:26
Спустись на землю ... Тут ... В цій статті розглядається проблема подвійного громадянства в контексті украйіно хунських відносин 1.
Подвійне громадянсво в інших крайінах (чи між іншими крайінами) ... Це на та проблема яка хвилює Закарпатське суспільсво.ок.?
В цьому контексті тобі були наведені конкретні законодавчі порушення ...ти це усвідомлюєш ? (... Бо ти постійно твердив ... що ніяких порушень нема.)
Так от вони є .!

Йено 2017-08-21 / 19:01:10
Картинка - то для таких як ти, Там можеш докладно читати. Правда, англійською.Асилиш? Ну, а спробуй подивитись ще й Європу, кедь знайдеш на мапі :)

Вуву. Євгенові 2017-08-21 / 14:27:51