У Сокирниці на Хустщині горить "Гостинний двір" (ФОТО)

На Хустщині у селі Сокирниця горить ресторан - нічний клуб "Гостинний двір".

У Сокирниці на Хустщині горить "Гостинний двір" (ФОТО)

Про це інформують користувачі соціальної мережі Фейсбук.

Як щойно повідомили в У ДСНС України у Закарпатській області, 11 липня о 07:50 в оперативно-рятувальну службу поступило повідомлення про пожежу у мансардному приміщенні ресторану, що знаходиться в с. Сокирниця Хустського району. 

До її ліквідації було залучено 23 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки. 

О 08:50 пожежа локалізована. 

За попередньою інформацією жертв та травмованих немає.

Станом на 9:30 ліквідація пожежі триває.

У Сокирниці на Хустщині горить

 

11 липня 2017р.

Теги: пожеа, Сокирниця, Гостинний двір

Коментарі

Енело 2017-07-14 / 23:12:15
Співчуаю власникам Гостинного двору, особливо Ромкові, а хто радується пожежі хочу відмітити є такі люди як шахраї Тушняк Олекса та його плимінники Варваринці, хай Тушнякам та Варваринцям! Бог дасть того що вони самі собі заслуговують по скільки вони обдурили сотні людей а радуються з чужого горя небачивши самих себе!

... 2017-07-13 / 02:10:25


Ненормативна лексика. Видалено два коментарі. Адмін


ранепопо 2017-07-13 / 01:08:05
Борка помер, і нічого писати про нього, його вже нема, і в Хусті лиш сміялися всі з того, що він "кримінальний авторитет", то лиш клоуни із сіл так думали, і то не з Хустського району xD). А от суринець - то кум блюка, хоть сам і не бандюк(завжди битий був xD), але свого часу піднявся на "продажах машин", хоча існує думка, що на продажах блюкової наркоти(не в гостинному дворі). А от синочок у нього тіпа святий,реально, на таткових грошах із наркоти всі можуть бути святими)) І захищають в коментарях його лиш сопляки, шо бухати ходять в г.д. за рахунок ромчика(суринця молодшого). Не переживайте за нього, там заначка не на одну таку бужню ще є.

Iva 2017-07-13 / 00:28:11
Цеж треба бути такими дєбілами щоб таку гидоту писати,скільки гівна в вас сидить,та на жаль такі люди завжди будуть воняти.Велике співчуття власникам і нехай БОГ дасть сили все відновити а ті хто пише дурню подавляться своїм гівном.Це ваш бізнес і ніхто його не зруйнуе.

Antidot 2017-07-11 / 23:55:11
РОМЧИКУ. всі знають хто такий Блюк і Борка і хто кришує ваше заведеніє. Такі заведенія не всім під силу содержати без таких криш. Та й не оправдовуйся що ти там у вас все ок.Треба відкрити було завод де люди б могли заробити гроші а не витратити

Родич власника 2017-07-11 / 22:59:15
Якщо ви завідуєте, то нетреба писати всяку дурницю про наркотики чи ще шось.Люди самі добились успіху, і нічого вони некрали!!! Завість губить людей!

Zzz 2017-07-11 / 22:40:02
Як Ніка Вови сьогодні сказала ..згоріло заслужено..так воно і є

Ліка 2017-07-11 / 22:00:00
Співчуваємо. Це дуже Страшно справжня трагедія, не засмучуйтесь, все буде добре... Не зважайте на оклики в спину, в очі врядлі хтось скаже про таке.

мария 2017-07-11 / 19:59:58
хай Бог боронить відтакої біди.

777 2017-07-11 / 17:15:43
тоже думаю що не " совпадение" в солотвині тепер Гостинний двір ... люди які пишуть погане то не забувайте що Бог суддя всім і у всіх є будинки і щось цінне ...

Прєступлєніє 2017-07-11 / 16:46:12
Рука кремля......

Кавакабанга 2017-07-11 / 15:24:09
Всіх запрошую в ЯМУ!)

Васерман 2017-07-11 / 15:21:44
Так так, краще б згоріло б) А то той сурінєц уже зажрався!

Иван 2017-07-11 / 13:56:13
Очень сочуствуем хозяевам рестрана. Сил Вам и терпения. Подар это очень страшно.

Наталія 2017-07-11 / 13:18:20
Зависть страшна річ, труїть життя... Спробуйте спрямувати енергію на корисніші і благодійні справи і життя змінить русло. Негатив породжує лише негатив. Мої співчуття власникам...

Мирослава 2017-07-11 / 13:01:42
Люди отямтеся, незавидуйте один одному, замисьть того щоб осуждати людину краще добивается того що маэ вин.

natalie 2017-07-11 / 12:56:08
Ліниві і завистливі можуть так писати.Навіть побудувати подібне ,організувати ото вже великий труд.А тим ко такоє пише я би порадила заробити гроші руками а не язиком.

Євгенія 2017-07-11 / 12:54:25
Це пишуть ті люди,які йому завідують!!
То не означає,якщо людина добилась всього в житті сама, то шляхом наркотиками!!!
На скіки я знаю то наркотиків там ніколи не було.

Роман Суринець 2017-07-11 / 12:32:50
у нас ніколи не продавали наркотики..всі хто нас знають це підтвердять
тим більше,як воно може бути вкрадене?
від кого вкрадене?
ми побудували його 15 років назад і не мали ні копійки.
будьте більш трудолюбиві і хороші в житті.
можу підтвердити офіційність коментаря.дзвоніть 0969696194

Саша 2017-07-11 / 12:03:19
Цей наркопритон мав би уже давно згоріти

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

03:19
На автотрасі "Київ-Чоп" на Закарпатті Opel Astra врізався у відбійник і перекинувся
13:59
На Великоберезнянщині порятували 73-річного чоловіка, що ледве не згорів у власному будинку через сигарету
12:02
За результатами обстеження готельно-розважального комплексу на Виноградівщині, де отруїлися 5 дітей, встановлено низку санітарних порушень
10:32
Рахівщиною пронісся буревій, кілька сіл залишаються без світла
09:57
На Великоберезнянщині та на Мукачівщині горіли будинки
09:53
У Виноградові гасили пожежу у котельні дитсадка
09:51
Одразу три автівки горіли впродовж доби у Виноградові, Воловці та на Тячівщині
09:49
В Ужі у Сторожниці потонув мешканець Концова
22:42
На трасі "Київ-Чоп" тягач з’їхав у ліс і перекинувся
16:48
У Виноградові з'ясовують причину отруєння 5-х дітей, триває епідрозстеження
14:33
У Виноградові шпиталізували п'ятьох дітей з родин відпочивальників, що до цього їли морозиво
14:02
/ 1
На Закарпатті у двох районах зафіксували одразу два випадки африканської чуми свиней у дикій фауні
12:40
На Рахівщині відламана гілка тяжко травмувала вальника лісу
09:29
На Рахівщині під час проходження туристичного маршруту травмувався львів'янин
09:27
Люди виловили зі ставка на Берегівщині тіло чоловіка
09:11
Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків негоди на Закарпатті на 07:00 25 липня
09:10
Нічна негода на Закарпатті валила дерева на дороги та знеструмила близько 30 населених пунктів
13:59
/ 2
Закарпатські синоптики попереджають про потужні зливи з градом і підняттям води у річках
13:11
Через безпечність власника будинку, що лишив електрокабель під напругою, у Мукачеві, рятуючи дітей, загинув батько - Закарпаттяобленерго
11:47
На Ужгородщині в Сторожниці, не впоравшись із течією, в річці потонув семикласник
09:58
У Сімері на Перечинщині у причепі Renault загорілося деревне вугілля
09:48
Сильна злива підмила на Воловеччині узбіччя сільської дороги та пошкодила два містки через потічок
09:39
На Берегівщині в пожежі, що знищила будинок, власник отримав 25% опіків тіла
09:36
У ставку в Бобовищі водолази шукали потопельника
00:56
На Закарпатті через сильну зливу рівень води в верхів'ї Латориці зріс на 1-1,5 метра
» Всі новини