Через намагання місцевої влади під прикриттям "тітушок" "протиснути" міні-ГЕС у Березові громада села перекрила дорогу Хуст-Долина (ВІДЕО)

Селяни вимагають зустрічі з районним та обласним керівництвом.

Через намагання місцевої влади під прикриттям "тітушок" "протиснути" міні-ГЕС у Березові громада села перекрила дорогу Хуст-Долина (ВІДЕО)

Як повідомляло Закарпаття онлайн, під час останніх громадських слухань громада Березова, що на Хустщині, остаточно висловилася проти зведення міні-ГЕС на річці Ріка.

Однак сьогодні зранку, як повідомляє журналіст Станіслав Данко, "Голова села, якому на тому ж засіданні висловили недовіру, під прикриттям місцевих тітушок організував свої так звані "громадські слухання", на яких імовірно невідомо ким було підтримано будівництво та оформлено потрібний забудовнику протокол".

Втім, жителі Березова, не бажаючи миритися із свавіллям влади та цинічним ігноруванням їхньої думки, вдалися до активних та рішучих протестів. Так, березівці перекрили дорогу обласного значення Хуст-Долина та вимагають зустрічі з районним та обласним керівництвом.

10 липня 2017р.

Теги: міні-ГЕС, тітушки, дорога

Коментарі

місний 2017-07-12 / 11:49:57
При Сталінові такі як ти заробітчани на бюджеті вже би у вагоні на Сибір сиділи

дима 2017-07-12 / 11:15:57
Курятник. При сталине бы уже в вагоне сидели на сибирь....

изянин 2017-07-11 / 20:14:34
най идут лесом таки розумни як севлюский нас дале топит а не його козел

сивлюському 2017-07-11 / 12:40:31


Це все пустий пи**ьож. Мала гідроенергетика дає в мережу України 0,06% електроенергії. І навіть якщо ви засрете міні-ГЕСами всі річки Карпат, цей показник не досягне 1 відсотка. Це просто схема для викачування бабла з бюджету України. Через яку, до того ж, вбиваються екологія і туристичний потенціал.


сивлюський для Олекси 2017-07-11 / 12:22:58
Ось про таку тупість, яку показує Олекса я і говорю. Жодного аргумента, жодного факту, жодної пропозиції... але я вже "продажна шкура", "беру одкати", і таке інше...
Дискутувуати з такими нема сенсу, і так нічого не сприймуть, бо не розуміють в принципі.
Але востаннє спробую.
Прогрес не зупинити.
І ми маємо декілька альтернатив:
1 - не будувати нічого і не думати взагалі, а продовжувати купувати газ в москалів (потім ці гроші перетворюються на кулі для наших хлопців). Продовжувати закуповувати вугілля з ОРДЛО (також гроші перетворюються на кулі). Продовжувати купувати атомне пальне в Росії (а ти не знав, що ми купуємо пальне там?), гроші ідуть туди ж.
2 - Спробувати відірватись від енергетичної залежності "старшого брат" створивши систему малих, екологічнно безпечних, альтернативних джерел енергії. Так, як це вже давно зробила Європа. Поїдь і ту ж Австрію, Чехію, Німеччину там такі мінігес майже в кожному селі.
Третя альтернатива - відмовитися від електроенергії взагалі і повернутися в кам'яний вік. Нашо нам мобілки, холодильники, світло в хаті???? Це ж все олігархи забрали!!!
Отож для виходу з ситуації треба шукати перш за все вигоду для себе, свого села. Тому, якщо вже вас природа наділила такими унікальними умоваами, ВИ маєте ставити умови інвестору і отримувати такі ж дивіденти, як і той клятий капіталіст.
Така система давно діє в Європі. Там абсолютна більшість таких об'єктів знаходиться у спільній власності муніципалітетів і тих же "клятих буржуїнів".
А про екологічність проекту взагалі мовчу. Є масса недержавних, незалежних експертиз. Замовте. Заставте інвестора заплатити, зважте всі за і проти і тільки тоді приймайте рішення.

Зоро 2017-07-11 / 09:47:42
Читатель прав на 100%%%

Місцевий 2017-07-10 / 22:18:48
Чому журналісти не візьмуть ітерв"ю у Маскаля. Пак сисе ся робит не дись там далеко - серед степу широкого, такий безпредєл твориться у ввіреній йому губернії.

Читатель 2017-07-10 / 21:29:37
Да, не в тупости чьей-то дело! Давайте, о другом. О власти, как таковой. После чего, со всё большим уважением, начинаешь относится к Сталину (хоть он и плохим человеком был).

Даже при Сталине - упаси Бог, органам власти нанимать бандюков! "Монополия на насилие" была только у НКВД и МГБ. Позднее - только у военных и МВД!

Вот вам и "плохой" СССР)))). Вот вам и недемократичный совок. )))) Наоборот - очень даже хороший и демократичный.

Олекса 2017-07-10 / 21:27:37
з такими продажними шкурами як ти сивлюський ми там у гавні і лишимось назавжди. І помитись нам буде нічим бо воду заберут олігархи, а ти падлюко гроші одкатні профітькаш і будеш з усіма кричати які ото паскуди тоти забудовники!

сивлюський 2017-07-10 / 20:43:35
Чесно кажучи балдію від тупості наших людей.
Колись переселенці-англійці купили від індійців за пригорщу скляних бусів острів Манхеттен. Однозначно там нічого не лишилося від дикої природи, все забудували, змінили, перекопали...
Але ніхто там не кричав, що "природу" гублять. А навпаки з усього світу туди рвуться жити і працювати.
Ця історія нагадує Виноградівський полігон: "не знаю шо то таке, але ми проти...". І ніякі пояснення, аргументація, наука, досвід сусідів не переконає місцевих тупаків, що це робиться для їхнього блага.
Та блін, поставте інвестору вимогу про частку в статутному фонді цієї ГЕС і будете ви там, і в раді засновників, і в наглядовій раді, і без вашого відома муха не пердне.
А так лиш бла, бла, бла.... і продовжуємо жити в гамні.

Степан Крук 2017-07-10 / 17:41:06
Не влада, а ГЕСтапо!

вуву 2017-07-10 / 16:13:59
Значить можуть ... Коли захочуть

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 23
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини