В Ужгороді пасажир таксі "терміново на хвильку" забіг на ринок і зник, прихопивши телефон водія та не розрахувавшись

Із заявою про крадіжку до поліцейських Мукачівського відділу звернувся таксист.

В Ужгороді пасажир таксі "терміново на хвильку" забіг на ринок і зник, прихопивши телефон водія та не розрахувавшись

Чоловік, якого він відвозив за замовленням, не розрахувався  з ним за послугу перевезення і вкрав мобільний телефон

Зранку,  близько 08.00 год, до мукачівських поліцейських звернувся таксист. Чоловік розповів, що до його  автомобіля підійшов перехожий молодий чоловік і попросив підвезти до іншої частини міста. По дорозі раптово у нього  виникли справи на ринку і він, нібито на хвилину, забіг всередину критого  ринку.

Тривалий час хлопець не повертався, тоді власник автомобіля помітив, що  від  нього зник і мобільний телефон. 

За даним фактом слідчий Мукачівського  відділу поліції відкрив кримінальне провадження за част.1 ст.185 Кримінального  кодексу України – Крадіжка. 26-річному раніше судимому крадію доведеться відповідати за вчинене у суді. Триває досудове розслідування, повідомляють у відділі комунікації поліції в Закарпатській області.

07 липня 2017р.

Теги: пасажир, таксі, ринок

НОВИНИ: Кримінал

17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
» Всі новини