ФОТОФАКТ. У День Конституції на Говерлі "рекордно" розгорнули найдовший прапор України

Вчора, 28 червня, у День Конституції України на найвищій вершині українських Карпат встановили рекорд – "Найдовший прапор України, піднятий на Говерлу".

ФОТОФАКТ. У День Конституції на Говерлі "рекордно" розгорнули найдовший прапор України

Цей державооб’єднуючий захід провели в рамках Всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч», під назвою  "Величаю Вас, Карпати!".

Довжина прапора становила 150 метрів, а його ширина – 10 метрів.

На завершення дійства на полонині Гропа запалили полонинську ватру.

29 червня 2017р.

Теги: прапор, Контситуція, Говерла

Коментарі

Вульфар 2017-07-03 / 11:04:33
А яка користь із того шо розстелили прапор?Це як той чоловік,який в Польші працював пів року,а за зароблені гроші побудував стометровий паркан навкруг хати.Не розумію як народжувалася подібна брєдова ідея у організаторів цього дійства,як хочете пропіаритися,то чого би не зробити це з користю для людей.Наприклад построїти бесідки для того щоб перепочити,чи заховатися від негоди

Вуву 2017-07-01 / 05:07:10
Невно вже прийшов той час ... Що винести на обговорення ідею ... Створення "національного парку "говерла"
Де за вхід буде встановлена певна але (доступна) ціна. Де будуть збудовані туалети , де будуть прокладені пішохідні маршрути , де будуть впотрібних місцях вказівники а також інформативні таблички , де будуть встановлені смітники , де буде поліцейський відділок , де буде відділ служби порятунку і пункт медичнойі допомоги , де будуть екскурсоводи контролери які будуть доглядати за порядком .
Так як це в "grand canyon" , чи скажімо "sequoia national park".
Ваші пропозиційі ?...???
Чи так і далі Національну Вершину тисячі туристів - відвідувачів мають ...засирати і обсирати ...і гавіть кому захочеться вийізджати га автомобілях...?
Чи може ... Вже прийшов той час щоб в ОДА засіли ... Закатали рукави і почали працювати а не піаритись.

Міха 2017-06-30 / 23:10:46
Яку маячню ви тут пишете: Ющенко прийшов - обригав, Петя взагалі не прийшов! Яка різниця чи прийде якийсь упирь, який розпродує Україну??! Держава і так в сраці і в мільярдах боргів, і розплатиться лиш землею, це і так усім понятно! Та в цьому лиш позитив, бо пахати на ній нам, і за менші гроші іноземцям пахати ми не будем, ніж нашим "патріотам"!!! А в таких акціях лиш плюс, бо люди зібрались, зібрались не із-за президента, і не сидять вдома, а живуть нині, а не в уявах майбутнім!

Олег 2017-06-30 / 12:36:11
Правильно пише Бібі,кращеб посадили б дерево або прибрали сміття а то вже 4 рік безглузді ,нікому непотрібні акції з прапорами та сіцільним фарбуванням у жовто блакитний,совок ще живе!!!!!!!!!

патріот 2017-06-30 / 07:53:00
Прапор має свою симетрію. Довжина 150 м а ширина має бути 100 м. А це знущання над державним символом

Гуцул 2017-06-30 / 06:28:43
Се добре ! Клопіт був коли Ющщ із толпов донецький пяниць і київських обкакав і обістяв та обригав був всю Говерлу лишивши лиш купу сміття за собою

Вуву 2017-06-29 / 19:19:19
У свій час "вітя прищавий" робив сходження на Говерлу ... А пЭтя ні разу ... Хоча якби пройшовся з народом ... який його вибрав ... То може багато чого цікавого почув про свою працю на суспільне благо і розвиток крайіни . може після такойі акційі в його серці і душі щось би змінилось на краще. Хто зна ???

Вуву 2017-06-29 / 19:07:49
Краще посадили на ній дерева (в передгірйі) ...а років через 15-20 прийшли знову подивитись "на своє дерево".
Або приурочити таку акцію на деякій іншій горі.
А те що розгорнули такий прапор ... Добре ... Але толку з того мало.

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини