Вирок у "мукачівській справі": по 4-х статтях бійців ПС виправдали, покарання засуджені вже відбули в СІЗО

Про таке за підсумками останнього засідання Мукачівського міськрайонного суду, в якому було проголошено вирок по так званій "мукачівській справі", повідомив адвокат звинувачених бійців "Правого сектора Закарпаття" Роман Бухтояров.

Вирок у "мукачівській справі": по 4-х статтях бійців ПС виправдали, покарання засуджені вже відбули в СІЗО

Судовий процес у так званій "мукачівській справі" добіг завершення. Так, сьогодні в Мукачівському міськрайонному суді було проголошено вирок чотирьом звинуваченим за підсумком стрілянини в Мукачеві у липні 2015-го року бійцям "Правого сектора Закарпаття" Володимиру Бурчі, Родіонові Горбенку, Сергієві Деяку та Романові Мунчаку.

Оголошення вироку тривало майже увесь робочий день: розпочавши зачитування о 10-ій, судді, з кількома короткими перервами, завершили процес проголошення вироку по 17-ій годині. У результаті, виправдавши підсудних за кількома тяжкими статтями і засудивши тих до 3 років і 9 місяців в'язниці, котрі підсудні вже відбули, перебуваючи за гратами в період, поки тривало слідство і добра частина судових засідань.

Як повідомив накоротко адвокат бійців ПС Роман Бухтояров після проголошення вироку, "Хлопці отримали 3 роки та 9 місяців. Призначене покарання хлопці відбули. По чотирьох статтях хлопців виправдано в тому числі бандитизм. Це перемога. Пізніше докладніше".

Як повідомила згодом прес-служба "Правого сектора", Всіх чотирьох за ч.2 ст. 121 ("умисне тяжке тілесне ушкодження"), ст. 257 ("бандитизм"), ч.2 ст.129 ("погроза вбивством"), за ч.1 ст.279 ("блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства") в окремому епізоді і Володимира Бурчу за ч.1 ч.2 ст.263 ("незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами") Кримінального Кодексу теж в окремому епізоді - виправдати.

Всіх чотирьох за ч.2 ст. 194 ("умисне знищення або пошкодження майна"), ч.1 ст.263 ("незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами"), ч.1 ст.279 ("блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства"), ч.1 ч.2 ст. 345 ("погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу") - визнати винними.

Остаточно визначили покарання кожному - позбавлення волі на 3 роки і 9 місяців. Оскільки відбутий строк у СІЗО у всіх, крім Сергія Деяка, перевищує призначене покарання, то Володимира Бурчу, Родіона Горбенка, Романа Мунчака від відбування покарання - звільнити. Сергієві Деяку ж залишиться відбути 4 місяці ув'язнення.

Вирок вступить в законну силу після розгляду апеляції, а якщо таку жодна із сторін не подаватиме, то через 30 днів після його проголошення.

26 червня 2017р.

Теги: Правий сектор, вирок, мукачівська справа

Коментарі

сорри 2017-07-18 / 15:53:07
Москаль - це злодій, українофоб і баба базарна, що прикривається вишиванкою і державною посадою

ВАСЯ 2017-07-18 / 14:16:10
Правий сектор - це бандити, прикриваються патріотичною риторикою, і не більше! Генадій Москаль молодець, що навыв порядок з цими сволочами!

njksr 2017-06-29 / 13:35:39


а коли мусорня сяде?блючок?йому подібні?йовбаки? долб***обам 555 яношам і т.д. одне питання - якщо ви такі законослухняні то чому не журитеся , що гвалтівник і рекетир блюк і верховній сраді, а не нарах. А мусорня на джипах ся возить і у віллах сидить???? се вас не цікавить??? а хлопці молодці!!!! шкода , шо не рознесли к чорту блюковське кодло разом з городдєлом(( п.с. ПОЛІЦЕЙСЬКИХ УБИВАТИ НЕ МОЖНА, а мусорню з бандюками ТРЕБА!


Деревяний 2017-06-29 / 00:22:54
не трус боюся страшно .

Міжгіря 2017-06-29 / 00:00:40
ЩУР В : я зацих підарасів спав у хащі с. Син. Поляна більше неділі голодин як пес бугбиїв трафив няй проблема трафилася туалетна бумага . КУдим тюкав забив .

Степан Крук до 555 і йому подібним 2017-06-28 / 17:41:06
По-перше: хлопці-правосеки визнані винними і вже відбули покарання, ніхто їхні вчинки не підтримує. По-друге: Є велика вирогідність, що прокуратура оскаржить рішення суду першої інстанції і буде добиватися більш жорстокого покарання. Це щодо бійців "Правого сектору" і просив би всіх вже хлопцям дати спокій, бо є велика проблема котру треба вирішувати в нагальному порядку. І ця проблема полягає в зрощенні криміналітету з силовими державними структурами. Саме для провокації з подальшою "спецоперацією" міліція під керівництвом Шаранича залучила криміналітет Блюка. Тому громадськості потрібно акцентувати увагу саме на безкарності міліцейсько-бандитської мафії, а не на вже покараних "правосеків".

Олег Т. 2017-06-27 / 08:59:54
До "закону"
Розкажіть це тим, кого запроторили за грати за носіння ножа.

Гийза 2017-06-27 / 08:26:39
Шаранич має сидіти, нічого було у людей стріляти

Гентеш 2017-06-27 / 07:53:13
Коли Шмоню і шарика посадють ????

Янош 2017-06-27 / 06:39:22
Звільнення бандюків, які, прикриваються патріотичними гаслами, виховує у молоді правовий нігілізм.

василь 2017-06-26 / 21:34:56
тепер на нари мавуть сісти керівники мусора провокатори - Шаранич-Шарік, Шемоняк- Шмоня ,і інше кодло мусоробидлотне що спровокували цю бійню

555 2017-06-26 / 21:07:42
Прохання олігофренам не писати коментарі а піти взяти букварь і повчитися

Закон 2017-06-26 / 20:51:34
До 555 - слухай, голубе, а мусорам що за вбивство беззбройних на Майдані? Скільки сіло? Скількох відпустили. Чому беркутню всю 100% атестували в оновленій полЮції? Закрий, будь ласка свій рот і не смерди тут, мусорок.

інший до 555 2017-06-26 / 19:30:05
Це не були "розбірки на вулиці". Це була ментовско-бандитська, Шараничівсько-Блюковська провокація. У яку втягли молодих хлопців патріотів. У тому і вся суть.

555 2017-06-26 / 18:59:33
Бачите громадо які виховані і високоерудовані дописувачі у нас. А людина навіть не розуміє що могла постраждати і його близька людина від розбірок на вулиці. А що до того зто має сидіти повинна дати відповідь правоохоронна системаДЕРЖАВИ яку знищили. А робити висновки без юридичної освіти в таких споавах не можна в жодному разі. Зичу Вам шановні дописувачі добра і розуму.

до 555 2017-06-26 / 18:52:21
Так і виходить . Закрий свій рот. Якшо така сволота як лАНЬО і шаранич із беркутами стає на диби, то їх треба стріляти нах.... Слава Нації ! Слава Україні ! Дякувати Дибі і Хаятовій ! Ви молодці. БОГ все бачить !

555 2017-06-26 / 18:49:42
Виходить що в цій державі можна вбивати, стріляти в поліцейських, ставити під загрозу мирних мешканців краю прикриваючись революційними гаслами....... дожились. Ось така наша держава. Не повертається язик говорити слава Україні після таких новин.

НОВИНИ: Політика

21:50
Сингапурське підприємство Flextronics запускає в Мукачеві нову виробничу лінію на 250 робочих місць
20:59
/ 3
Закарпаття розвиває болотний туризм
16:54
У Мукачеві теж освячували воду
11:58
/ 1
Будапешт делегував євроінтеграційні перспективи України закарпатському нардепу Брензовичу
11:03
/ 3
Mr. Petro Incognito: Порошенко витратив на тижневу відпустку на Мальдівах $500 000
06:09
/ 29
Закарпатці в угорському рабстві. Про це мовчить Будапешт
17:18
/ 2
УКРОП на Тячівщині очолив голова Громадської ради при райраді і екс-"свободівець"
21:38
/ 11
Угорщина може відкрити на Закарпатті приватні школи з угорською мовою викладання - МЗС
16:06
/ 4
Очільнику МЗС Угорщини вже не подобаються майбутні українські "обмеження використання мови та громадянства"
05:48
/ 1
Спекуляції довкола мовної статті закону про освіту продовжаться з внесенням у ВР закону про загальну середню освіту - Гриневич
15:13
/ 5
Провладні депутати ВР від Закарпаття отримали також по майже 40 тис грн компенсації вартості своїх поїздок
14:35
/ 92
Туз і шістка з путінської колоди
03:11
/ 12
Провладні нардепи із Закарпаття отримали майже мільйон гривень як компенсацію оренди житла в Києві
16:28
/ 15
Нардеп Брензович просить Гройсмана узгодити з ним його пониження в статусі "до рівня другорядних громадян"
16:08
/ 3
Незалежна медійна рада за зверненням Москаля не побачила розпалювання ворожнечі у фільмі "Операція “Паспорт"
02:13
/ 6
Третій рік без роботи: як ужгородський депутат “бідує” в Туреччині та Іспанії
02:11
/ 6
Угорський рік на Закарпатті: не лише гострі баталії щодо української мови
20:58
/ 3
Угорським організаціям Закарпаття вже не подобається проект "Концепції державної етно-національної політики України"
09:04
/ 35
Сергій Головатий: Венеційська комісія не виявила у законі про освіту порушень, які Угорщина приписувала Україні
08:20
/ 1
На з'їзді "Правого сектора" створили партію та нагородили адвокатів і бійців з Закарпаття
07:59
/ 12
На Закарпатті правоохоронці вилучають документи в обласному архіві у контексті сприяння в отриманні подвійного громадянства
05:34
/ 9
Москаль і Тука "твердо" обмінялися "люб'язностями" з приводу "м'якого сепаратизму" на Закарпатті
03:27
/ 15
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій вбачає на Закарпатті ознаки "м'якого сепаратизму"